Стакан паперовий, 50 шт., 180 мл, Зайці

Стакан паперовий, 50 шт., 180 мл, Зайці

Стакан паперовий, 50 шт., 180 мл, Зайці

Стакан паперовий, 50 шт., 180 мл, Зайці

2500 грн.
(0)

15949

Стакан виготовлений з паперу підвищеної щільності, а всередині покритий найтоншим шаром з поліетилену, який запобігає протіканню. Такий матеріал не впливає на смакові якості напою. Паперовий стакан підходить для вживання гарячих і холодних напоїв. Найчастіше стаканчики об'ємом 180 мл використовують для приготування кави американо, капучино, чаю.

Паперовий стакан добре зберігає температуру напоїв і не нагрівається сильно з зовнішньої сторони, тому його комфортно тримати в руці. З нього зручно пити гарячі напої на вулиці або на ходу, закривши стаканчик спеціальною кришкою.

Одноразові стаканчики мають яскравий дизайн із зображеннями веселих зайців, які викликають посмішку. Їх зручно використовувати в кав'ярнях, закладах громадського харчування, в офісах і на заходах. Стаканчики з яскравими малюнками також користуються попитом на дитячих святах. Вони призначені для одноразового використання і легко утилізуються. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці.

Особливості:

- екологічно чистий матеріал;

- яскравий дизайн;

- для одноразового використання;

- хороша теплоізоляція;

- легка утилізація.

ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАКАН ПАПЕРОВИЙ, 50 ШТ., 180 МЛ, ЗАЙЦІ
Упаковка М`яка упаковка
Кількість 1 шт.
Тип Одноразовий посуд
Торговая марка Титан
Об'єм, мл 180 мл
Колір З малюнком
Країна виробник Україна
Кількість в упаковці 50 шт.
Матеріал Папір
Призначення Для гарячих та холодних напоїв
Класифікація Товари для дому та офісу

Доставка и характеристики Стакан паперовий, 50 шт., 180 мл, Зайці

Паперовий стакан має яскравий дизайн. Зображення веселих зайців неодмінно викличуть посмішку. Стакан виготовлений з екологічно чистого паперу підвищеної щільності. Він добре зберігає температуру напоїв. Стакан з напоєм зручно тримати в руці, оскільки він не деформується при легкому натисканні і не нагрівається сильно з зовнішньої сторони. Паперовий стакан на 180 мл найчастіше використовується для приготування кави американо, капучино в кав'ярнях. Він призначений для одноразового використання й легко утилізується.

Відгуків немає
Оцінити товар
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $