Живая, 13 л, Вода питна, артезіанська - купити Вода 19 л у Києві, доставка води АкваМаркет
0
Артикул: 69205 0,0

Живая, 13 л, Вода питна, артезіанська

8800 грн

Чиста питна вода

Чиста питна вода - запорука здоров'я і гарного настрою. На жаль, вода з-під крана не зовсім відповідає нашим смаковим і якісним очікуванням. Щоб завжди мати під рукою запас смачної води, ми вдаємося до покупки бутильованої.

Оптимальним варіантом для невеликого офісу або сім'ї стане артезіанська вода об'ємом 13л ТМ«Живая». Вода видобувається зі свердловини юрського горизонту на глибині 293 м в екологічно чистому регіоні Київської області. На шляху до споживача питна вода проходить 6 етапів очищення: механічний фільтр, знезалізнення, вугільний фільтр, зворотний осмос, купажування і ультрафіолетову обробку. Завдяки цьому, на виході маємо кришталево чисту питну воду зі збалансованим складом макро- і мікроелементів. Висока якість води Жива підтверджено європейським стандартом рівня ISO.

Рівень мінералізації артезіанської води Жива становить 120 мг/дм3, що характеризує її як питну воду з низьким рівнем мінералізації. Така вода не буде залишати накипу і збереже термін експлуатації Ваших електроприладів. Вода Жива відмінно підходить для приготування їжі, а також для вживання в сирому вигляді для всієї родини, включаючи дітей від 3-х років. Рівень рН води Жива становить 7,1.

Розливається питна вода Жива в полікарбонатну тару об'ємом 13 л зі зручною ручкою для перенесення. Даний бутель сумісний з усіма видами кулерів, помп і диспенсерів.

* Вказана ціна дійсна при загальному замовленні від двох і більше бутлів води в тарі 13 літрів.
* При замовленні одного бутля води в тарі 13 літрів ціна 98,00 грн.
Кіл-cть Ціна Економія
Від 1 шт 9800 грн/шт ---
Від 2 шт 8800 грн/шт Від 1000 грн/шт
Від 6 шт 8500 грн/шт Від 1300 грн/шт
Від 11 шт 7700 грн/шт Від 2100 грн/шт

Жива, 13 л, Вода питна, артезіанська

Доставка та замовлення >

Оплата товару
Оплата картою на сайті або в мобільному додатку в момент оформлення замовлення. Безготівковий розрахунок згідно виставленого рахунку (тільки для юридичних осіб). Готівкою кур'єру під час отримання товару на підставі товарного чека.
Доставка товару
Доставка Нова Пошта Доставка Курьером
Рекомендовані продукти