Ariel, 3 кг, пральний порошок, Автомат, Гірське джерело, м/у

23900 грн.
(0)

6598

Ariel (Аріель) 3 кг, пральний порошок, Гірське джерело має інноваційну формулу з активними речовинами, яка дозволяє видаляти стійкі, що в'їдаються плями і якісно відпирати білу білизну. При цьому спеціальний полімер для збереження білизни зробить Вашу білизну ще білішою. Речовини, що входять в порошок, ефективно діють при температурі 30 градусів, тому Ваша білизна буде ідеально чистою навіть при пранні в холодній воді. Технологія Анти-накип, яка пом'якшує воду, дозволить зберегти не тільки білизну, але і нагрівальні елементи машини від вапняного нальоту. А полімер для розгладження волокон, що входить до складу порошку, запобігає сильному заминанню білизни в пральній машині і полегшує прасування.

Ariel, 3 кг, пральний порошок, Гірське джерело прекрасний вибір для прання в будь-яких видах пральних машин або ручному пранні. Після прання Ваша білизна буде не тільки чиста, але і наповнена ароматом гірської свіжості. Дана позиція пропонується в упаковці по 3 кг.

Особливості Аріель Гірське джерело:

- підходить для білої білизни;

- прання в холодній воді;

- відпирає складні забруднення;

- зберігає тканину білої;

- пом'якшує волокна тканини;

- захищає від накипу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ARIEL, 3 КГ, ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК, АВТОМАТ, ГІРСЬКЕ ДЖЕРЕЛО, М/У
Упаковка М`яка упаковка
Вид Порошок
Кількість 1 шт.
Тип Пральні
Бренд Ariel
Вага, кг 3 кг
Аромат Гірське джерело
Тип тканини Усі типи
Колір тканин Для білої білизни
Призначення Для автоматичного прання
Особливості Активні компоненти
Класифікація Побутова хімія
Доставка Cьогодні

Ariel, 3 кг, пральний порошок, Автомат, Гірське джерело, м/у

Ariel, 3 кг, пральний порошок, Гірське джерело не тільки якісно відпере застарілі плями і бруд, але і ефективно зберігає білу білизну білою. Активна формула порошку прекрасно відпирає навіть у холодній воді, при цьому полімер, що входить до його складу, робить білизну більш м'якою. Технологія Анти-накип дозволяє захистити пральну машину від вапняного нальоту. Упаковка по 3 кг, за демократичною ціною, дає можливість заощадити.

Відгуків немає
Оцінити товар
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $