Грецькі продукти - АкваМаркет
0

Грецькі продукти


Сонячна Греція - це не тільки відмінний курорт з красивими пейзажами і теплим морем, але й чудова кухня. На жаль, не завжди є можливість залишити всі справи і полетіти у відпустку, щоб отримати насолоду повною мірою та насолодитися красою на власні очі. Компанія АкваМаркет з радістю прийде на допомогу і швидко доставить кращі грецькі продукти по Києву та передмістю.

Високоякісні грецькі продукти в основному виготовляються на невеликих сімейних підприємствах за традиційними рецептами, які передаються з покоління в покоління і тримаються в найсуворішому секреті. Грецькі продукти харчування відрізняються не тільки натуральністю, а й любов'ю до своєї справи і кінцевого споживача. Оливки і оливкова олія, молочні продукти, мед, узо, горіхи, алкогольні та безалкогольні напої - все це і багато іншого лягло в основу благородної та багатої кухні з Балканського півострова.


Оливкова олія і оливки


Головним скарбом грецької кухні є оливкова олія першого холодного віджиму, яка виготовляється по всій країні. Вона є основою майже кожного рецепту традиційної кухні і славиться в усьому світі своєю чистотою, винятковим смаком і високою поживною цінністю. Оливи на острові дуже багато і саме це дерево вважається символом Греції. В асортименті АвкаМаркет Ви знайдете не тільки олію, а й різноманітні маслини і оливки: з кісточкою і без, фаршировані, в'ялені, але обов'язково дуже смачні. Оливки - універсальний продукт, який широко використовується як самостійна закуска, так і в якості інгредієнта для інших страв.

Грецька Фета


Молочні продукти в Греції займають особливе місце - вони поживні і дуже корисні. Але головним приводом для гордості, безумовно, є фета. Більше того, називатися «фетою» може тільки сир, який виготовлений в Греції. Сир фета для еллінів використовується поряд з хлібом і оливковою олією. Цей білий напівм'який, досить солонуватий сир став основою не тільки грецького салату або «хоріатики», але й багатьох інших страв.

Також в нашому асортименті Ви знайдете соуси і заправки, солодощі, а також найвідоміший міцний алкоголь Греції - бренді Метакса.

Приємних покупок разом з АкваМаркет!