Напої Швепс - АкваМаркет
0

Напої Швепс


Ще в далекому 1783 році швейцарський годинникар Діссен Ворган і вчений-аматор Якоб Шевпп запатентували газовану воду Schweppes (Швепс). Правда, спочатку її продавали як лікувальний засіб, і тільки через 9 років був запущений завод з виробництва газованої води.

На сьогоднішній день газовані напої Швепс дуже популярні як у чистому вигляді, так і в якості інгредієнта для різноманітних алкогольних і безалкогольних коктейлів.

В асортименті АкваМаркет ви зможете придбати найпопулярніші смаки:

Класичний варіант - Schweppes Tonic Water з вмістом хініну відрізняється гіркуватим смаком і добре поєднується з лимоном і джином, тому полюбився багатьом. Свою нинішню назву Schweppes Indian Tonic отримав в 2006 році, в ньому вказується на країну, де вперше з'явився цей напій.

Газована вода з лимонним смаком Schweppes Bitter Lemon. У його виготовленні дотримуються особливої ​​технології, що дозволяє отримувати сік з цитруса з цедрою. При цьому вишукана гіркота все ж обумовлена ​​вмістом хініну.

У складі Schweppes Cranberry Spice, який виготовляється тільки в РФ, Білорусі і на Україні, присутня журавлина, що надає йому незвичайний присмак.

Mojito with lime juice має смак мохіто з лаймом і фірмову гірчинку.

І ми пропонуємо вашій увазі смачні новинки - Піна Колада та Лимонад.

Літо близько - створюйте свої коктейлі або просто втамовуйте спрагу з різноманітними смаками Schweppes!