Келихи Luminarc - АкваМаркет
0

Келихи Luminarc


Правильно підібраний келих підкреслить смак і аромат напою. Згідно з правилами етикету, келихи є для кожного сорту вина, міцного алкоголю або коктейлю. Під кожен напій можна підібрати ідеальний посуд, який розкриє всі грані смаку улюбленого алкоголю. Навіть ті, хто особливо не заглиблюється в культуру вживання вина або шампанського, без складнощів помітять різницю в смаку між напоєм, поданим в «правильному» і «неправильному» келиху. І все це тому, що форма, обсяг, матеріал посуду безпосередньо впливають на інтенсивність смако-ароматичної композиції. Отже, щоб відчути повноту смаку вишуканого напою потрібно купити фужери і келихи, відповідні алкоголю. Келихи для вина та інших напоїв мають свої назви. В цілому, їх можна розділити на чотири основні категорії:

  • Келихи для вина. Посуд, використовуваний для подачі червоних, білих, рожевих вин.
  • Фужери для вина використовують для подачі шампанського, ігристих вин та деяких видів коктейлів.
  • Чарки - традиційний посуд для хересу, вермуту, горілки, лікеру.
  • Для пива келихи мають певну форму, часто напій подають в об'ємних гуртках.

Знати основні види келихів варто не тільки сомельє або дегустаторам. Пропонуємо і Вам дізнатися особливості і відмінності основних різновидів посуду перш, ніж купити набір келихів Luminarc для вина або шампанського.

Посуд для вина

Винні келихи підбирають під сорт вина, оскільки напій вимагає окремий вид посуду. Келихи для червоного вина завжди більші за обсягом, а форма їх більш кругла, нагадує кулю. Це дозволяє повністю розкрити ноти смаку червоного вина завдяки діаметру посуду. Зараз можна знайти набір келихів Люмінарк на будь-який смак. Якщо Ви віддаєте перевагу як червоному, так і білому вину, то варто купити два різних набори:

  • Келихи для червоного вина. Вони бувають двох типів - Бордо і Бургундія. Перший тип вважається найбільш поширеним за рахунок своєї універсальності. Келих Люмінарк Бордо підійде для подачі Божоле, Дольчетто і інших аналогічних сортів вин. Бургундія використовується для сервірування вина підвищеної кислотності. Тому такий посуд Люмінарк ідеально підкреслює смак сортів вина Піно-Нуар, Бароло і т.д.
  • Келихи для білого вина. За формою келихи нагадують Бордо, але посуд для білого вина легко впізнати по зменшеному обсягу. Якщо келих для червоного вина розрахований на 400-450 мл, то для білого на 200-220 мл. Оскільки білі вина подають охолодженими, то посуд має більш товсті стінки, щоб підтримувати оптимальну температуру напоїв.

Посуд для інших напоїв

Безумовно, фужер використовують не тільки для вина або шампанського. Є й інші категорії посуду, в яких подають міцні алкогольні напої:

  • Келихи для віскі називаються «Рокс» і вони мають витягнуту конусоподібну форму. Вони прямі, без вигинів. В середньому келихи для віскі вміщають 250-400 мл.
  • Келихи для коньяку відрізняються злегка «пузатою» формою в середній частині вироба. Називається такий посуд «сніфтер», оскільки форма виробу дозволяє нюхати тонкий аромат арманьяка або бренді. Келихи для коньяку традиційно мають коротку і стійку ніжку, обсяг їх варіюється в межах 70-400 мл.
  • Келихи для коктейлів. Велика група посуду, куди входять ємності різного типу і форми. Найпоширеніші рішення це, безусловно, харрикейн, айриш-кава і хайболл. Обсяг келихів підбирають відповідно до типу коктейля. Місткість келихів варіюється в межах 90-450 мл. Примітно, що келихи для мартіні також відносяться до цієї категорії посуду. Їх легко впізнати за характерною формою, що нагадує трикутник.

Келихи для шампанського

Фужер флейта або шампань флюте - класична форма келиха для шампанського. Посуд витончений і вишуканий. Ємності витягнутої форми на тонкій довгій ніжці. Місткість келихів 160-300 мл. Завдяки своїй формі келихи для шампанського перешкоджають передчасному виходу газу з напою, дозволяючи насолодитися їм максимально довго. У спеціальному посуді ігристі вина не тільки зберігають повний смаковий букет, а й виглядають естетично.

Знаючи основні види посуду, легко розібратися, як вибрати келихи для того чи іншого напою. А купити посуд вигідно з доставкою по Україні Ви завжди можете на сайті АкваМаркет. Великий вибір келихів, фужерів на будь-який смак для використання вдома або в барі, ресторані або кафе. Посуд Luminarc за ціною виробника, дбайлива упаковка і відправка в будь-яку точку країни. Нагадуємо, що для оптових клієнтів і підприємств сегменту HoReCa у нас діють приємні знижки. Замовте келихи для вина сьогодні і вже завтра отримаєте їх в своєму місті!

Тепер для Вас ще більше пропозицій в нашому асортименті! А це означає – Ви будете витрачати менше часу на пошуки необхідного товару.

Кожного дня ми працюємо над тим, щоб у нас Ви мали можливість знайти усе необхідне для Вас, Вашого дому або офісу!