Іспанська мінеральна вода - АкваМаркет
0

Іспанська мінеральна вода


Шановні Клієнти та Партнери, ми хочемо познайомити Вас з іспанськими мінеральними водами преміум-класу: Font d'Or і Vichy Catalan.

Природна мінеральна вода Font d'Or - продукт виняткової якості. Вона бере свій витік в самому серці гранітного масиву Гільєрі, на висоті 1000 метрів. Ця особливість гарантує незмінний мінеральний склад. Font d'Or - це багата і здорова вода, яку щодня п'ють тисячі споживачів. Це також ідеальна вода для приготування кращих гастрономічних творінь. Найпрестижніші іспанські асоціації та організації, які об'єднують професіоналів зі світу гостинності та громадського харчування присудили природній мінеральній воді Font d'Or найвищу нагороду: 6 золотих медалей за якість - нагороду, доступну тільки обраним.

Vichy Catalan - провідний бренд на європейському ринку мінеральної води. З 1881 року, коли доктор Модест Фурест-і-Рока виявив лікувальні властивості води, яка витікає з каталонського джерела Віші в Кальдес-де-Малавелья (Жирона) при температурі 60ºC з природного газацією. Ця вода містить 27 з 34 мінералів, які необхідні людському організму.

У світі столових вод Віші Каталан виділяється серед інших завдяки своєму безпомилковому і ні з чим незрівнянного смаку, витонченості бульбашок, а також елегантності та універсальності упаковки.

Пляшка Vichy Catalan визнана кращою упаковкою в світі, оскільки вона отримала міжнародну нагороду WorldStar Award 2017.

Пропонуємо і Вам подорож до Іспанії, не виходячи з дому.