Халва - АкваМаркет
0

Халва


Халва - це один з видів східних солодощів, який являє собою поживний десерт з насіння і горіхів. Смак і аромат соняшникової халви мають насичені нотки стиглого соняшникового насіння. Калорійність такого продукту становить 523 ккал на 100 г. Головною особливістю соняшникової халви є те, що вона містить харчові волокна, які благотворно впливають на діяльність шлунково-кишкового тракту. Також в халві присутні практично всі вітаміни групи В, необхідні для нормального функціонування нервової системи і поліпшують стан шкіри і волосся, і вітамін F, який сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Мінеральні речовини, такі як калій, магній, фосфор і натрій, потрібні для профілактики захворювань серцево-судинної системи, зміцнення захисних сил організму. Рослинні жири, що містять поліненасичені кислоти, корисні для шкіри, нігтів і волосся.

Але необхідно також пам'ятати, що халва соняшникова містить багато цукру, тобто простих вуглеводів, які можуть привести до набору ваги. Добова доза халви, корисна для здоров'я, складає 20-30 г.

На українському ринку хочеться виділити халву ТМ Золотий вік. У лінійці продукції представлена ​​соняшникова халва натурального смаку і з добавками - шоколадом, ваніллю, родзинками, горіхами. А яка Ваша улюблена халва?