Безконтактний дозатор для мила - АкваМаркет
0

Безконтактний дозатор для мила


Гігієна рук - обов'язкова запорука здоров'я. Дуже важливо мати можливість помити руки після приходу з вулиці, громадського транспорту, туалету та багатьох інших повсякденних справ. Період пандемії коронавірусу навчив людей мити руки і користуватися антисептиком, а тепер поговоримо про естетику, зручність, практичність і сучасний дизайн. Погодьтеся, з дрібниць складається затишок! А коли ці дрібниці ще й практичні - їм взагалі немає ціни.

Пропонуємо Вашій увазі Безконтактний дозатор для мила-піни ТМ ViO. Це сучасний девайс, який працює від акумулятора, повного заряду якого вистачає від тижня до місяця роботи (залежить від кількості користувачів і частоти). Автоматична мильниця ВіО відмінно впишеться як в домашній інтер'єр у ванній кімнаті або кухні, так і в клініках, салонах краси, офісах, дитячих садках та інших установах. Дозатор мила ViO має об'єм 350 мл і всього 11 см у висоту. Але, незважаючи на свої компактні розміри, він стоїть на сторожі чистоти.

З розумним дозатором мила-піни ВіО Вам не доведеться кожного разу накачувати необхідну кількість засобу і торкатися до мильниці. Досить один раз включити дозатор, а потім тільки підносити руку за необхідною порцією піни. Система дозування активується за допомогою високочутливого сенсора.

Автоматичний дозатор точно оцінять діти, які нарешті полюблять мити руки!

Будьте всі здорові!