Американська кава Starbucks - АкваМаркет
0

Американська кава Starbucks


Кава Starbucks - король кавової культури. Цікаво, є любителі кави, які ще не чули про Starbucks Coffee? Історія Starbucks, яка почалася в Сіетлі в 1970-х роках, заснована на двох цілях: прославити каву з її багатими традиціями і створити місце для спілкування людей. Так народилася культура кав'ярні! Цей виграшний рецепт привів до відкриття більш 30 000 магазинів по всьому світу. Завдяки цьому постійно зростаючому успіху Starbucks тепер пропонує власний асортимент капсул Nespresso або Dolce Gusto, кавових зерен Starbucks і меленої кави. Тепер кожен може насолодитися американською кавою Starbucks у себе вдома.

Одна з особливостей Starbucks, яка відома у всьому світі, - це різноманітність кавових напоїв в меню з власним словниковим запасом. Від стандартних кавових напоїв до фірмових сортів кави. Espresso, Flat white, Americano, Latte... Бариста Starbucks знає їх усіх! Однак головна сила мережі - це її прихильність правильному підбору кави, її походженню і способу обсмажування.

Ось чому ми пропонуємо Вам спробувати нові кавові продукти Starbucks! Крім того, капсули виготовлені з алюмінію для гарантованої свіжості кави. Скуштуйте п'ять улюблених страв Starbucks з цим різноманітним набором. Включені варіанти від Starbucks Blonde Roasts до темних смажених зерен: Starbucks Blonde Espresso Roast, Pike Place Roast, House Blend, Single-Origin Colombia і Caffè Verona. Знайдіть свій ідеальний тип обсмажування зерен: від світлого відтінку в діапазоні 4-6 до темного рівня прожарювання в діапазоні 10-12.

Якщо Ви просто не можете вирішити, яка кава більше подобається, чому б не спробувати їх всі?