Конвекторний обігрівач - АкваМаркет
0

Конвекторний обігрівач


Конвекторний обігрівач - це зручний опалювальний прилад, який використовується для обігріву приміщень в холодну пору року. Конструкційно він складається з нагрівальної частини, захованої в корпус, на якій є жалюзі або щілини. Через отвори повітря безперешкодно потрапляє всередину до нагрівального елементу, а потім - назад в приміщення. Електричні конвектори можна побачити в офісах, квартирах, будинках, складських або торговельних приміщеннях. Вони вирізняються компактними розмірами і високою продуктивністю. А якщо додати до цього абсолютну мобільність і доступну ціну, ми отримаємо відмінне рішення для опалення в холодні дні.

Особливості роботи

Функціонування приладу базується на фізичних властивостях повітря. Проходячи через нагрівальний елемент, холодне повітря легшає, тому піднімається вгору до стелі. У нижній частині приміщення залишаються більш щільні холодні повітряні маси, які також піддаються нагріванню. Циркуляцію забезпечують спеціальні отвори в корпусі. Отже, конвектор нагріває і направляє повітряні потоки у приміщенні, створюючи тим самим комфортний мікроклімат. Корпус пристрою досить тонкий, сам прилад компактний, тому не займає багато місця. Працює конвектор електричний від мережі. Для вибору оптимального режиму роботи передбачений терморегулятор. Щоб встановити потрібну температуру достатньо прокрутити ручку або натиснути кнопку на лицьовій панелі пристрою.

Обігрівачі та їх переваги:

 • Легкий монтаж і підключення. В залежності від варіанту установки пристрій кріпиться на стіну або встановлюється на підлогу. Після цього можна включити прилад в розетку і користуватися ним.
 • Можливість встановлювати оптимальний температурний режим в залежності від зовнішніх умов.
 • Не пересушує повітря. Це особливо важливо, тому що інші види обігрівальних приладів спалюють кисень в повітрі, від чого стає некомфортно.
 • Компактні розміри і стильний дизайн. Сучасний обігрівач - це оригінальна деталь інтер'єру. Крім того, пристрій можна розмістити навіть при обмеженні вільної площі.
 • Повністю безшумна робота. На відміну від інших типів обігрівачів конвектор при роботі не видає ніяких звуків.
 • Мобільність. При необхідності прилад можна перемістити або пересунути, а також прибрати в інше приміщення.
 • Функція автоматичного відключення при досягненні заданого температурного режиму.
 • Високий рівень ККД при низькому енергоспоживанні.
 • Доступна ціна. Вартість обігрівачів конвекторного типу відносно невелика.

Замовити обігрівач максимально вигідно Ви завжди можете на сайті АкваМаркет. В наявності оригінальні опалювальні прилади від кращих світових брендів. У нас можна вигідно купити конвектор в Києві, але при цьому отримати високоякісну кліматичну техніку від таких торгових марок, як Ardesto, Gorenje, Cooper & Hunter, Zanussi. Ці бренди вважаються кращими в області виробництва опалювальних приладів, в тому числі конвекторного типу. Замовляти техніку онлайн зручно і вигідно. Наш магазин не закривається на локдаун і працює для Вас без перерв і вихідних. Вам надана можливість комфортно обрати і купити з безкоштовною доставкою конвекторний обігрівач за найкращою ціною. Менеджери охоче зорієнтують в асортименті, підкажуть характеристики тієї чи іншої моделі, а також допоможуть оформити замовлення.

Види конвекторів, які можна замовити онлайн

Обігрівальні прилади відрізняються за способом установки. Конвектор підлоговий встановлюється безпосередньо на підлозі. У нижній частині пристрою є спеціальні коліщатка для зручного пересування приладу всередині приміщення. Настінний конвектор має кріплення для монтажу на вертикальній поверхні. Такі моделі більш вузькі і довгі, тоді як підлогові - високі.

Також у продажу є плінтусний конвектор. Він встановлюється безпосередньо в отвори для плінтуса. Конвектор внутрішньопідлоговий монтують приховано в зоні підлоги. Обидві моделі встановлюються на етапі ремонту і не є мобільними пристроями. Тому якщо проектом приміщення подібні опалювальні прилади не передбачені, краще купити підлогову або настінну модель.

Як обрати конвектор для дому

Перш за все, варто визначитися з типом приміщення, де буде стояти обігрівач. Деякі моделі розраховані на установку в ванних кімнатах або інших приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Також при виборі варто враховувати такі показники, як:

 • Пожежна безпека приладу.
 • Енергоспоживання і потужність.
 • Стилістичне оформлення.
 • Можливість транспортування.

Ціна пристрою буде залежати як від характеристик, так і від дизайну. Компактні і продуктивні моделі обійдуться дорожче. Вплинуть на вартість і додаткові функції, однак вони зроблять обігрівач більш безпечним і зручним в експлуатації.