Шампанське або ігристе вино - АкваМаркет
0

Шампанське або ігристе вино


Шампанське - це чудовий алкогольний напій, без якого багато хто просто не уявляє урочистих заходів. На День Закоханих, 8 березня, Новий рік так приємно пригубити келих ігристого, насолодившись його приголомшливим букетом. Однак багато покупців плутають шампанське і ігристе вино, вважаючи це одним напоєм. Варто розібратися, які алкогольні напої можуть з гордістю носити назву «Шампанське», і які стандарти виготовлення до нього пред'являються.

У чому різниця між шампанським та ігристим вином

Історія шампанського починається ще в XVII столітті, коли в однойменній провінції Франції був винайдений зовсім новий алкогольний напій. Спочатку тільки вина, вироблені в Шампані, могли носити цю назву. Однак сьогодні виробництвом шампанського займаються багато брендів по всьому світу. Для напою використовуються такі сорти винограду: Піно Меньє, Піно Нуар, Шардоне. В окремих випадках сорти купажуються і створюються незвичайні насичені композиції. Для шампанського використовується недозрілий виноград, оскільки в ньому міститься менше цукру. Так вино повністю розкриває особливості смаку і аромату в процесі виготовлення. Спочатку виробляли тільки біле і червоне шампанське, але сьогодні можна зустріти також рожеве.

Вино ігристе вийшло випадково. При виробництві вина було відзначено, що деякі види купажів припиняють бродіння при зниженні температури, а при підвищенні процес поновлюється. Оскільки вуглекислий газ не міг вивітритися з закупореній пляшки, він перетворювався в піну і бульбашки.

Згодом напої стали плутати, але це помилка. Справжні гурмани чітко знають різницю. Так, шампанське витримують не менше 18 місяців, тоді як ігристе вино дозріває за 14-15 місяців. Проводять шампанське за класичним методом (в пляшках або спеціальних ємностях), а ось ігристе вино можна робити ще й методом Шарма (повторне бродіння в герметичній тарі) або шляхом штучного газування.

Особливості подачі

Калорійність шампанського становить 88 кКал, міцність - 10-13 градусів. Температура подачі 7-9 градусів. Подають напій, як правило, в спеціальному відрі, наповненому водою і льодом. Вино ігристе подають, попередньо охолодивши до 9-15 градусів. Що стосується гастрономічної сполучуваності, то тут є свої правила. Під певну їжу підходять ті чи інші види шампанського, ігристого вина. Схема виглядає так:

  • Солодке ігристе поєднують з солодкими стравами, щоб збалансувати вміст цукру в напої і калорійність їжі.
  • Напівсолодкі напої комбінують з більш нейтральними смаками.
  • Сухе шампанське або вино ігристе подають зі стравами, у яких насичений смак.

Отже, діє правило зворотній пропорції. Чим складніше блюдо, тим легше повинен бути букет вина і навпаки.

Шампанське: як обрати

Перше, на що звертають увагу покупці - колір напою. Шампанське буває біле, червоне, рожеве і блакитне (виготовляється з винограду сорту Мускат). Також відрізняються напої за вмістом цукру: брют, екстра сухе, сухе, напівсухе, напівсолодке. Що стосується країни виробника, то сьогодні ігристе вино роблять по всьому світу. Еталоном смаку вважається французьке шампанське. Це самий елітний і дорогий алкоголь. Більш доступні італійські та іспанські аналоги. Смачні бюджетні ігристі вина пропонує Австралія, Німеччина, ПАР.

Перед будь-яким святом хочеться порадувати себе і близьких смачним ігристим. Купити з доставкою елітний алкоголь Ви можете на сайті АкваМаркет. Ми зібрали найширший асортимент напоїв, серед яких є як ігристе вино, так і справжнє шампанське. Зверніть увагу, що наші доступні ціни дозволяють купити набагато більше вишуканих напоїв. Побалуйте себе якісним, смачним алкоголем з приводу і без нього. Замовляйте товари онлайн, вказавши зручний спосіб оплати і доставки. А ми швидко сформуємо посилку на складі в Києві і відправимо її в пункт призначення. Ніхто не залишиться без смачного шампанського!