Кулер для води з холодильником - АкваМаркет
0

Кулер для води з холодильником


Сучасні кулери для води - це не тільки джерело чистої питної води, але й досить функціональне та естетичне обладнання. Якщо Ви шукаєте кулер для офісу або іншої установи, пропонуємо звернути увагу на модель ViO Х217 FCF. Цей практичний девайс ідеально підійде для великої кількості користувачів, а також допоможе заощадити простір.

Особливості кулера для води ВіО Х217 FCF:

Має компресорний тип охолодження, завдяки чому швидко і ефективно працює як на нагрів води, так і на охолодження. Температура гарячої води становить 90-95 ° С, чого цілком достатньо для приготування чаю або кави. Що повністю замінює електричний чайник. Крім того, вода при такому діапазоні не кипить, а значить, зберігає свої корисні властивості. Температура холодної води - 5-10 ° С, що в спекотний літній день стане справжнім порятунком. Обрати воду необхідної температури Вам допоможуть краники з колірними індикаторами, розташовані на передній панелі кулера.

Кулер ViO Х217 FCF в нижній частині має вбудований холодильник, температура в якому знаходиться в діапазоні 6-9 ° C, що дозволяє зберігати обіди співробітників, економлячи при цьому простір. Об'єм холодильника - 16 л.

Кулер з холодильником - це дуже практичне обладнання, яке замінює чайник і холодильник, допомагаючи Вам економити кошти і місце. А сучасний дизайн кулера ViO Х217 FCF ідеально доповнить будь-який інтер'єр.