Кава в капсулах Lavazza - АкваМаркет
0

Кава в капсулах Lavazza


Італійський кавовий бренд Lavazza відомий по всьому світу вже більше століття. Продукція Лавацца вирізняється оригінальними насиченими смаками та широким асортиментом кавових блендів і все це за доступною ціною. В асортименті ТМ Lavazza Ви знайдете для себе улюблену зернову, мелену або каву в капсулах.

Ранкова кава – ритуал для доброї частини населення планети, а в цілому, згідно зі статистикою, за день вживається 1,6 млрд чашок кави в світі. Але сучасний ритм життя дуже динамічний і бренд Lavazza також розвивається в ногу з часом. Для того, щоб не витрачати час на перемелювання зерен для приготування ароматної кави, ТМ Лавацца запропонувала своїм споживачам лінійку капсульної кави. З допомогою капсул Lavazza Ви зможете швидко приготувати бездоганний італійський еспресо з неймовірним ароматом і насиченим смаком.

Кожна капсула Лавацца – це концентрована обсмажена кава, вироблена з добірних сортів арабіки та робусти. Такий тип упаковки гарантує герметичність і забезпечує оптимальне зберігання кави для передачі первозданного смаку і підбадьорливого аромату. Для приготування чашки ароматного напою необхідно помістити капсулу в капсульну кавоварку, яку можна придбати в нашому інтернет-магазині з безкоштовною доставкою, і поставити чашку. Весь процес займе менше 1 хвилини, після чого Ви зможете насолодитися чудовою кавою з щільною кремовою пінкою. І що дуже приємно: капсульна кавоварка не потребує заміни фільтрів і постійного очищення – досить просто час від часу звільняти резервуар від використаних капсул.

Насолоджуйтесь справжньою італійською кавою, приготовленою за 1 хвилину!