Прохолоджуючі напої з Італії - АкваМаркет
0

Прохолоджуючі напої з Італії


S. Pellegrino – широко відомий бренд італійської мінеральної води та соковмісних напоїв, створених на її основі. Вода Сан-Пеллегріно видобувається з однойменного джерела, розташованого на глибині 500 метрів і виходить на поверхню у передгір'ї італійських Альп. Гірські породи відіграють роль природного фільтра для очищення води, а натуральний газ з джерела в Монтепунчіано наповнює воду дрібними шипучими бульбашками. Користь води S. Pellegrino незаперечна і науково доведена. Тому лінійка солодких напоїв також вирізняється натуральністю і яскравими смаками.

Газований напій S. Pellegrino Pompelmo містить 16% соку жовтих грейпфрутів, вирощених в середземноморських цитрусових садах. Цей напій вирізняється збалансованим, злегка солодким, цитрусовим і дуже освіжаючим смаком з ретельно вивіреною газацією. Сан-Пеллегріно Грейпфрут можна пити в будь-який час доби в охолодженому вигляді або використовувати для приготування коктейлів.

S. Pellegrino Limonata — відомий освіжаючий газований напій з соком лимона. Напій виробляється з соку сицилійських лимонів, кількість якого в лимонаді значно перевищує мінімальну норму і становить 16%. Низький вміст вуглеводів і цукру робить Limonata доступним навіть для тих, хто дотримується дієти. Свіжий, динамічний, вишуканий смак лимонаду вирізняється хорошим балансом кисло-солодких цитрусових нот, терпкість гіркого лимона не є надмірною. Напій відмінно втамовує спрагу і освіжає у спекотні літні дні, підходить як до повсякденної трапези, так і для святкового столу. Рекомендується подавати охолодженим в чистому вигляді або з колотим льодом, а також використовувати для створення коктейлів.

S. Pellegrino Aranciata — соковмісний газований напій, створений для тих, хто хоче насолодитися смаком класичних сицилійських апельсинів в поєднанні з великою кількістю бульбашок. Напій виробляється виключно з італійських апельсинів, які експортуються по всьому світу. Кількість апельсинового соку в Аранчате становить від 15,6% до 18%, що як мінімум на 30% більше, ніж встановлена законом мінімальна концентрація. Суворі стандарти виробництва S. Pellegrino також гарантують якість цього продукту. Однією з відмінних рис S. Pellegrino Aranciata є присутність в напої м'якоті апельсина як доказу справжності продукту.

S. Pellegrino Aranciata Rossa — соковмісний газований напій, який виготовляється виключно з помаранчевих і червоних італійських апельсинів сорту Sanguinello. Напій виготовляється без використання консервантів і барвників. Кількість апельсинового соку в Аранчате становить від 12 до 16%. Напій ідеально втамовує спрагу і освіжає у спекотні літні дні, підходить як до повсякденної трапези, так і для святкового столу. Рекомендується подавати охолодженим або з льодом.