Засоби від комарів - АкваМаркет
0

Засоби від комарів


Літо – довгоочікувана пора, яку однаково чекають і дорослі, і діти. Теплі дні, походи на природу, поїздки за місто або до моря – це незабутні емоції і користь для організму. Але все це можуть легко зіпсувати пискляві кровопивці або інші комахи.

Здавалося б, ми не живемо в тропіках і комариний укус не несе великої небезпеки. Але це не так: укус можна розчесати і занести інфекцію, у когось алергія, але в принципі, комарі - дуже  неприємні створіння, які легко можуть зіпсувати настрій або порушити сон.

Існує міф, що комар кусає один раз і вмирає, але це фейк. Вчені довели, що 1 комар може вкусити до 8 разів за ніч. Кровопивцями серед комарів є самки, яким для розмноження необхідний протеїн, що міститься в нашій крові. Дуже важливо: від нападу комарів найбільше страждають діти, так як їх шкірний покрив тонший. Тому захисту дітей від комарів треба приділяти особливу увагу.

На сьогоднішній день існує маса інсектицидів, які захистять Вас від повзаючих та літаючих комах, при цьому є абсолютно безпечними для людини. Серед відомих нам кремів, спреїв, таблеток, електрофумігаторів або браслетів, пропонуємо звернути увагу на екологічну боротьбу з комарами, до яких відносяться:

Пастка для комарів – це пристрій, спрямований на приманку комах і їх знищення. Як правило, включає в себе зйомний контейнер, в який засмоктуються комахи, що підлітають.

Знищувач комах – пристрій, робота якого спрямована на залучення комах за рахунок ультрафіолетового випромінювання певної частоти. Комаха гине, зіткнувшись з електричним зарядом на спеціальній сітці, розташованій перед джерелом світла.

Лампа від комарів – це пристрій, спрямований на знищення комарів, який працює за принципом випромінювання ультрафіолетового світла, що  приваблює комах до приладу з невеликою напругою.

Сучасні пристрої від комарів вирізняються ефективністю, безпекою, легкістю у використанні і навіть можуть чудово доповнити Ваш простір в якості декоративного елементу інтер'єру. Також дані пристрої є мобільними і можуть супроводжувати Вас на пікніку, рибалці або на дачі.

Не важливо, який засіб Ви оберете, головне, що Ви будете захищені і спокійні!

Нові товари Побутова хімія

6300 грн.
Арт. 30180