Різдво Христове - АкваМаркет
0

Різдво Христове


7 січня - день незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій у житті православних християн – народження Сина Божого. Свято Різдва Христового є невід’ємною частиною нашої культури, до якого ретельно готуються і  відзначають особливо урочисто.

Вечір перед Різдвом називають Святим вечором, який є останнім днем сорокаденного посту. Господині готують 12 пісних страв, серед яких головною є багата кутя, з якої і починають трапезу. Як тільки на небі з’явиться перша зірочка вся родина збирається на святкову вечерю. На столі запалюють свічку. Існує таке повір’я: якщо свічка горить рівно, то всі присутні за столом цього року будуть здорові.

У святкову ніч перед Різдвом зазвичай ходять на службу до Храму Божого, а після йдуть додому і чекають колядників, які співають різдвяних пісень та прославляють народження Христа. Якщо першим гостем буде хлопчик – рік буде щасливим.

Компанія АкваМаркет щиро вітає усіх з Різдвом Христовим. У це світле величне свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів, радості, міцного здоров’я та здійснення мрій!

Куті смачної,

Коляди гучної,

Щасливого Різдва

І на весь рік добра!

Христос рождається – славімо Його!

Нагадуємо, що наш колл-цент, як завжди, працює цілодобово – замовляйте необхідні товари у зручний для себе час!