Нові товари

Артикул: 19191

Аерозоль Gardex Extreme захищає від усіх літаючих комах (комарів, москітів, ґедзів, мокреців, мошок, блох), а також від тайгових і лісових кліщів. Аерозоль підходить для нанесення на відкриті ділянки шкіри або на одяг і спорядження з натуральних тканин. Спосіб застосування: струснути балон перед застосуванням! Для захисту від комах - розпорошити засіб на долоню і нанести ( не втираючи) на відкриті ділянки тіла. Можна наносити на одяг і спорядження з тканини. Після роботи із засобом ретельно вимити руки з милом. Для захисту від кліщів: обробляти весь комплект одягу до легкого зволоження, не надягати до повного висихання. Склад: N, N - діетілтолуамід - 33.0%, MGK - 264, MGK - 326, етиловий спирт, ароматизатор, бутан, ізобутан, пропан. Особливості товару: Захист від комарів і інших комах при застосуванні на шкіру - більше 4 годин, на одяг - до 30 діб Захист від кліщів забезпечується ТІЛЬКИ розприскуванням засобу на одяг і діє до 5 діб.

7950 грн.

(0)
Артикул: 19191
Артикул: 14595

Аби бути впевненим у якості кисломолочної продукції, у відсутності в ній домішок, консервантів та стабілізаторів, краще приготувати її власноруч. Бактеріальні закваски Vivo (Віво) містять корисні живі бактерії, що сквашують молоко та утворюють кисломолочний продукт. Бактеріальна закваска Vivo Сир використовується для приготування домашнього сиру. Із 1 літра молока вийде 150-200 грам сиру. 1 флакону закваски достатньо для сквашування 3 літрів молока. Готовий продукт зберігається у холодильнику протягом 5 днів. Сир, приготований за допомогою бактеріальної закваски Vivo, придатний до вживання вагітним та жінкам, що годують груддю, дітям від 6 місяців, людям похилого віку, спортсменам тощо. Кисломолочні продукти, сквашені із бактеріальними заквасками Vivo: покращують процеси травлення; сприяють відновленню корисної мікрофлори кишківника; зміцнюють імунітет. Упаковка: 10 флаконів по 0,5 г закваски у картонній коробці. додатковий опис Готувати кисломол

8200 грн.

(0)
Артикул: 14595
Артикул: 19132

PRO service (ПРО сервіс), 5 л, Миючий засіб для сантехніки та кераміки, MAXICLEAN (максіклін) блискуче захистить вашу ванну кімнату від соляних відкладень, мильних розводів, іржі, потоків, а також від вапняного нальоту. Миючого засобу в економній 5-ти літровій каністрі вистачить на довгий час. MAXICLEAN абсолютно нешкідливий для більшості поверхонь ванної кімнати, ви не спокійно можете його наносити на поверхні з: нержавіючої сталі; пластику; емалі; кераміки; хромовані.

28200 грн.

(0)
Артикул: 19132
Артикул: 11086

Чорний чай Magrett (Магрет) Premium English (Преміум Інгліш) - це натуральний, якісний чай родом з Індії.  Чай розсипний і крупнолистовой, який в процесі заварювання розкриває свій букет ароматів.  Чорний чай Magrett вирощений високо в горах на північному сході Індії, приємний клімат збагачений яскравими променями сонця, дощами і туманами дарує кожному листочку чаю свій неповторнший аромат і смак.  Любителі чаю з різних країн світу гiдно оцінили і полюбили чайний будинок Magrett за його якість. Переваги чаю Magrett: -висока якість;  -приємний смак і аромат;  -натуральнiсть.

5900 грн.

(0)
Артикул: 11086
Артикул: 19121

PRO service (Про сервіс), 5 л, Миючий засіб для посуду, Економ, Яблуко, ПЕТ - це одне з найкращих, з точки зору функціональності, рішення для ручного миття посуду. Разом з блискучим очисним ефектом засіб має ароматизуючу функцію, завдяки чому відмінно видаляються неприємні запахи. Миючого засобу для посуду PRO service Економ Яблуко в 5-ти літровій пластиковій пляшці вистачить надовго, адже його витрата складає всього 5 мл (приблизно 1 чайна ложка) на 1 літр води або 2-3 краплі за допомогою губки нанести на забруднену посуд, змити бруд і ретельно прополоскати. Засіб PRO service Економ Яблуко з легкістю впорається практично з будь-яким типом посуду в холодній або гарячій воді різного типу жорсткості.

7500 грн.

(0)
Артикул: 19121
Артикул: 19214

Bref (Бреф), 700 мл, Гель унітазу, Проти вапна і нальоту, Океан - це одне з найкращих, з точки зору функціональності, рішення для підтримування вашого унітазу в чистоті і запобігання нальоту. Засіб одночасно освіжає повітря, запобігає нальоту і надає сліпучого блиску поверхні унітазу. Гель для унітазу Bref Океан зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією. Після нанесення гелю Bref Океан слід залишити на 15 хвилин, потім змити. Приємний аромат океану ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті.

6600 грн.

(0)
Артикул: 19214
Артикул: 19158

Bref (Бреф), 4 в 1, 100 г, Блоки для унітазу, Сила Актив, Лимон - це оригінальне, з точки зору дизайну і функціональності, рішення для змивання унітазу. Засіб одночасно освіжає повітря і має протимікробну і противапняний дію. Блок для унітазу Bref Сила Актив, Лимон зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією. Bref Лимон 4 в 1 під час змивання унітазу утворює активну піну, за допомогою якої і відбувається захист вашого унітазу від шкідливих мікробів. Приємний аромат лимону ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті.

7100 грн.

(0)
Артикул: 19158
Артикул: 19159

Bref (Бреф), 4 в 1, 100 г, Блоки для унітазу, Сила Актив, Океанський бриз - це оригінальне, з точки зору дизайну і функціональності, рішення для змивання унітазу. Засіб одночасно освіжає повітря і має протимікробну і противапняний дію. Блок для унітазу Bref Сила Актив, Океанський бриз зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. Bref Океанський бриз 4 в 1 під час змивання унітазу утворює активну піну, за допомогою якої і відбувається захист вашого унітазу від шкідливих мікробів. Приємний аромат свіжого бризу ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією.

7100 грн.

(0)
Артикул: 19159
Артикул: 19160

Bref (Бреф), 4 в 1, 100 г, Блоки для унітазу, Сила Актив, Морозна хвоя - це оригінальне, з точки зору дизайну і функціональності, рішення для змивання унітазу. Засіб одночасно освіжає повітря і має протимікробну і противапняний дію. Bref Морозна хвоя 4 в 1 під час змивання унітазу утворює активну піну, за допомогою якої і відбувається захист вашого унітазу від шкідливих мікробів. Приємний аромат свіжої хвої ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті. Блок для унітазу Bref Сила Актив, Морозна хвоя зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією.

7100 грн.

(0)
Артикул: 19160
Артикул: 19630

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) Funky Mix (Фанкі Мікс) Асорті фруктово-ягідних смаків не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий, насичений та соковитий смак ягід та фруктів. Додає позитиву та живить бадьорістю. Жувальна гумка Dirol Funky Mix Асорті фруктово-ягідних смаків: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Не допускається вживання жувальної гумки дітьми віком до 7 років. Гумки Dirol Funky Mix розфасовані у м'які пакети, приблизно, по 22 драже. Вага 30 г.

1990 грн.

(0)
Артикул: 19630
Артикул: 19633

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) White (Вайт) М'ята не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий та насичений смак перцевої м'яти. Жувальна гумка Dirol White М'ята: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; зробить зуби білішими; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Не допускається вживання жувальної гумки дітьми віком до 7 років. В упаковці міститься 10 драже.

990 грн.

(0)
Артикул: 19633
Артикул: 19629

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) X Fresh (Екс фреш) Свіжість яблука не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий, яскраво виражений та насичений м'ятний смак у поєднанні із соковитим яблуком. Жувальна гумка Dirol X Fresh Свіжість яблука: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Упаковка: блістер, в якому міститься 9 драже.

1570 грн.

(0)
Артикул: 19629
Артикул: 19628

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) X Fresh (Екс фреш) М'ятна свіжість не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий, яскраво виражений та насичений м'ятний смак. Жувальна гумка Dirol X Fresh М'ятна свіжість: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Упаковка: блістер, в якому міститься 9 драже.

1570 грн.

(0)
Артикул: 19628
Артикул: 19632

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) Bubble Gum (Бабл гам) Frutti (Фрутті) не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. За смаком гумка Dirol Frutti дещо схожа на популярну у 90-ті роки Bubble Gum, звідки й отримала свою назву. Соковитий смак фруктів подарує позитивні враження та наповнить енергією. Підійде активним людям, відкритим до нового та захопливого. Жувальна гумка Dirol Bubble Gum Frutti: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; додасть впевненості у собі. В упаковці міститься 10 драже.

990 грн.

(0)
Артикул: 19632
Артикул: 19631

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) Bubble Gum (Бабл гам) Turbo (Турбо) не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. За смаком гумка Dirol Bubble Gum дещо схожа на популярну у 90-ті роки Turbo, звідки й отримала свою назву. Поєднання м'яти та фруктів подарує позитивні враження та наповнить енергією. Підійде активним людям, відкритим до нового та захопливого. Жувальна гумка Dirol Bubble Gum Turbo М'ята та фрукти: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; додасть впевненості у собі. В упаковці міститься 10 драже.

990 грн.

(0)
Артикул: 19631
Артикул: 19663

У складі мигдального напою Alpro жодних штучних інгредієнтів. Підсмажений мигдаль та вода — його основа. Крім того, рослинний напій Alpro: є джерелом вітамінів E, B2, B12, D та кальцію; має низький вміст жирів; не містить глютену та лактози; підходить для приготування продуктів харчування. Напій може замінити звичайне молоко в улюблених кашах та гарячих і холодних напоях за бажанням чи на час строгого посту. Мигдальний напій Alpro розливається в тетра пак упаковку, що допомагає зберегти усі властивості продукту на тривалий час. Фасування: 8 шт. по 1 л.

54400 грн.

(0)
Артикул: 19663
Артикул: 19161

Компанія S.C. Johnson & Son, Inc. має понад сторічну історію та широкий асортимент побутової хімії, серед якого освіжувач повітря Glade (Глейд). Автоматичний освіжувач повітря Glade — легкий спосіб підтримання приємного запаху в оселі. Його робота мінімально залежить від втручання людини, головне, вчасно замінювати балон. Освіжувач повітря Glade Свіжість білизни придатний до використання у всіх приміщеннях та знайде своє місце серед будь-якого інтер'єру, завдяки універсальному дизайну. Аерозольний балон призначений для заміни використаної ємності в освіжувачі Glade серії Automatic. Освіжувач повітря Glade Свіжість білизни: допоможе приховати неприємні чи небажані запахи; наповнить приміщення ароматом щойновипраної білизни з легким відтінком цитрусових; дає можливість вибору інтервалу розпилення; прослужить до 60 діб.

7500 грн.

(0)
Артикул: 19161
Артикул: 19030

Введення прикорму — надзвичайно важливий етап розвитку дитини. Аби бути впевненим у якості продукту, що споживає малюк, краще звернутися до надійного та перевіреного виробника дитячого харчування — Bebivita (Бебівіта). Освіжаючий чайний напій Bebivita дозволений для вживання дітям віком від 6 місяців. До складу чаю Bebivita входять сушені яблука та груші, екстракт меліси, карамельний сироп, цукор та ін. Не містить консервантів, штучних барвників, ароматизаторів та ГМО. Швидкорозчинний напій: освіжає; втамовує спрагу; має загальнозміцнюючу дію. Усі інгредієнти дитячого харчування ТМ Bebivita проходять жорсткий контроль та аналіз на вміст шкідливих речовин. Упаковка дитячого освіжаючого чаю Bebivita — це 200 г чудового чаю у тубусі.

11200 грн.

(0)
Артикул: 19030
Артикул: 19157

В процесі виробництва вода BonAqua (БонАква) проходить багатоступінчастий процес механічної фільтрації, завдяки чому ви можете бути впевнені в безпеці свого здоров'я. Також мінеральна вода проходить процедуру державної сертифікації та відповідає санітарним нормам. Вода негазована BonAqua 0,33 л у скляній пляшці здатна залишатися свіжою протягом тривалого терміну часу і передавати неповторний природний смак. Мінеральна вода видобувається з артезіанських свердловин глибиною до 380 метрів. Невелика скляна пляшка дуже зручна при транспортуванні, вона легко поміщається в рюкзаку, завдяки чому вода просто незамінна в походах і подорожах.

1050 грн.

(0)
Артикул: 19157
Артикул: 19156

Вода сильногазована BonAqua (БонАква) 0,33 л у скляній пляшці здатна залишатися свіжою протягом тривалого терміну часу і передавати неповторний природний смак. Мінеральна вода видобувається з артезіанських свердловин глибиною до 380 метрів. В процесі виробництва вода BonAqua проходить багатоступінчастий процес механічної фільтрації, завдяки чому ви можете бути впевнені в безпеці свого здоров'я. Також мінеральна вода проходить процедуру державної сертифікації та відповідає санітарним нормам. Невелика скляна пляшка дуже зручна при транспортуванні, вона легко поміщається в рюкзаку, завдяки чому вода просто незамінна в походах і подорожах.

1050 грн.

(0)
Артикул: 19156
Артикул: 19140

Слобідська негазована вода має приємний і натуральний смак.  Завдяки якісному обладнанню всi хімічні мінерали води залишаються, насичують і підтримують водний баланс організму.  Виробництво води відбувається при суворому стандарті кожного етапу, а власна лабораторія виробництва гарантує якість.  Склад Слобідської негазованої води неможливо повторити в лабораторних умовах. Перевага Слобідської води: -натуральний смак;  -насичена корисними мінералами;  -корисна.

900 грн.

(0)
Артикул: 19140
Артикул: 19316

Лампа галогенна Philips (Філіпс) H4 Vision (Візіон) 3200K в блістерній упаковці задумана розробниками як суперфункціональне рішення в сфері освітлення для транспортних засобів. Миттєва передача електросигналу в галогенці Philips H4 Vision  3200K робить її ідеальною для застосування в головному освітленні автомобіля. Світловий потік на 150% сильніше ніж в звичайних лампах забезпечує підвищену видимість в нічний час доби. Конструкція лампи Philips Vision передбачає надійний цоколь, який забезпечує максимально надійне зчеплення з системою електропроводки автомобіля. Також ця галогенна лампа відрізняється довгим терміном служби і економічністю в питанні витрати електрики. Виробник гарантує роботу лампочки на протязі не менше 400 годин.

7200 грн.

(0)
Артикул: 19316
Артикул: 19571

Смажений солоний арахіс "До пива" від торговельної марки "Козацька слава" - це поживний та смачний перекус, що швидко втамовує голод, а також чудово поєднується з прохолодними освіжаючими напоями. До зручної упаковки з оновленим дизайном смаженого арахісу "Козацька слава" потрапляють лише відбірні ядра бобів арахісу з краплинкою рослинної олії та дрібкою кухонної солі, які є досить калорійними (енергетична цінність на 100 г продукту - 607 ккал), однак 60-грамова порція має 364, 2 ккал, що рівноцінно правильному перекусу між основними прийомами їжі. Смажений солоний арахіс "Козацька слава" також може стати смачним доповненням до овочевих салатів, пікантних гарнірів і навіть десертів із солоної карамелі. В упаковці - 60 г Термін придатності - 9 місяців. Країна-виробник - Україна.

1300 грн.

(0)
Артикул: 19571
Артикул: 19311

Лампа галогенна Philips (Філіпс) H1 Vision (Візіон) 3200K в блістерній упаковці задумана розробниками як універсальне рішення в сфері освітлення для транспортних засобів. Миттєва передача електросигналу в галогенці Philips H1 Vision 3200K робить її ідеальною для застосування в поворотниках і габаритному освітленні. Конструкція лампи Philips Vision передбачає надійний цоколь, який забезпечує максимально надійне зчеплення з системою електропроводки автомобіля. Також ця галогенна лампа відрізняється довгим терміном служби і економічністю в питанні витрати електрики. Виробник гарантує роботу лампочки на протязі не менше 400 годин.

6200 грн.

(0)
Артикул: 19311
Артикул: 19310

Philips (Філіпс), 2 шт, 12V, 5W, Лампа розжарювання, W5W, Vision (Віжн), 2700 K - це дуже актуальний елемент освітлення для вашого автомобіля. Ця лампочка, може встановлюватися, як в якості габаритного освітлення, так для салонного. Конструкція лампи допомагає уникнути перегрівання і механічних пошкоджень. Термін її експлуатації складає 1500 годин. Завдяки високій точності і інтенсивності світіння забезпечується безпека на дорозі, а також відмінний зовнішній вигляд автомобіля. В одній блістерній упаковці знаходяться 2 лампочки. Лампочка розжарювання Philips Vision має стандартний типорозмір завдяки чому без проблем монтується і демонтується. Замість цоколя в лампі використовується патрон.

2400 грн.

(0)
Артикул: 19310
Артикул: 19439

Rocchetta (Рочета), 1,5 л, Naturale (Натурале), Негазована вода, ПЕТ - мінеральна вода від італійської компанії CoGeDi, яка є одним з кращих виробників мінеральних вод в світі. Мінеральна вода Rocchetta Naturale проходить природну очистку крізь шари піску і активованого вугілля і не піддається додаткової фільтрації в процесі виробництва. Лікувальні властивості води Rocchetta Naturale полягають в очищенні організму від токсинів і шлаків, нормалізації процесу травлення і артеріального тиску, а також в омолоджуючому ефекті. Rocchetta Naturale в зручній пластиковій пляшці обсягом 1,5 л зручна для зберігання та транспортування.

3800 грн.

(0)
Артикул: 19439
Артикул: 19440

Rocchetta (Рочета), 0,25 л, Naturale (Натурале), Негазована вода, Скло - мінеральна вода від італійської компанії CoGeDi, яка є одним з кращих виробників мінеральних вод в світі. Мінеральна вода Rocchetta Naturale проходить природну очистку крізь шари піску і активованого вугілля і не піддається додаткової фільтрації в процесі виробництва. Екологічна скляна пляшка об'ємом 1 літр зручна для транспортування. Лікувальні властивості води Rocchetta Naturale полягають в очищенні організму від токсинів і шлаків, нормалізації процесу травлення і артеріального тиску, а також в омолоджуючому ефекті. Rocchetta Naturale в елегантній скляній пляшці об'ємом 0,25 л надовго зберігає свій природний смак.

2300 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 19440
Артикул: 19146

Слобідська газована вода добувається з власної артезіанської свердловини Сеноманського водоносного горизонту.  Вода володіє якісним хімічним складом і високою якістю.  У складі Слобідської води немає штучних мінералів, вся вода природна і чиста, такий склад неможливо зробити штучно. Переваги Слобідської води: -якість і смак;  -натуральнiсть;  -співвідношення ціни та якості.

490 грн.

(0)
Артикул: 19146
Артикул: 19434

Fanta (Фанта) Апельсин 0,33 л відмінно допомагає впоратися з літньою спекою, а також має тонізуючий ефект. Люди полюбили цей напій за виразний цитрусовий смак і м'які бульбашки. Fanta Апельсин можна пити в чистому вигляді або додавати в коктейлі. Напій розлитий в жерстяні банки, які зберігають смак таким, яким він задуманий на виробництві. Кількості з 12 баночок вам вистачить на довгий час, не забудьте поділитися з близькими і друзями. Fanta Апельсин - це прохолоджуючий напій, який за свою майже 80-ти річну історію вже став класичним. Вперше напій був випущений в Німеччині в 1980 році, а його назва походить від німецького слова Fantasia. Зараз же Fanta є власністю Coca Cola і зареєстрована в США.

9700 грн.

(0)
Артикул: 19434
Артикул: 19113

Оболонь, 1,5 л, Оболонська, ПЕТ - це приємний на смак прохолодний напій, якого вистачить на довгий час. Не забудьте поділитися водою з друзями і близькими. Пийте воду Оболонську в чистому вигляді або додайте в свій фірмовий коктейль. У спекотну літню погоду ви можете додати в стакан шматок льоду, і насолодитися приємною прохолодою. Оболонь Оболонська в пластиковій пляшці об'ємом 1,5 літра - це денний запас мінеральної газованої води. Сильногазированная вода Оболонська відмінно втамовує спрагу влітку. Вода видобувається з глибокого чистого джерела і проходить відповідну перевірку на якість та сертифікацію. Пластикова пляшка зручна для транспортування і зберігання напою. Оболонська мінеральна вода рекомендована до вживання дорослим і дітям.

1150 грн.

(0)
Артикул: 19113
Артикул: 19702

Джермук Маунтін – «жива вода» Вірменії. Поблизу Єревана, серед гірських піків Кавказу, у місцевості Джермук на висоті 2000м з джерела №1 «б’є ключем» джерельна мінеральна вода «Джермук Маунтін». Шлях на поверхню землі не близький, оскільки протікаючи через андезитно-базальтовий шар, вода природним способом очищується та збагачується корисними мінералами. «Джемрук Маунтін» - «жива» вода Вірменії. Ніжна та легка, як хмарки в горах Кавказу, прозора, наче сльози радості жінок Єревана, делікатна - подібно кавказької гостинності, вода наповнить вас силою та свіжістю, тонізує організм та зміцнить здоров’я, подарує нові емоції. Вживати воду «Джемрук Маунтін» можна для будь-яких цілей та за будь-яких обставин: далека дорога чи пікнік, приготування їжі, заняття спортом, вона корисна навіть для немовлят. Скляна тара особливо підкреслить свіжий та ніжний смак джерельної мінеральної води «Джермук Маунтін». Вода виробляється в скляних пляшках невеликого об’єму 0,33 л, що дуже зручно, якщо виникне необхідність взяти її з собою на прогулянку чи в далеку путь. Особливості: джерельна; приємний смак; універсальна у використанні.

32000 грн.

(0)
Артикул: 19702
Артикул: 16674

Мило-піна Tork (Торк)- це хороше рішення в боротьбі за чисті руки.  Структура мила м'яка і має приємний запах.  Завдяки якісному складу мило-піна не пересушує руки, а дбайливо очищає від забруднень і відновлює ліпідний шар шкіри.  Мило-піна Tork підходить для місць з необхідністю частого миття рук (медичні установи, туалетні кімнати).  Склад мила безпечний для людини і підтверджений необхідними сертифікатами. Переваги мила-піни Тork: - економічність упаковки;  - зручне використання;  - дбайливе ставлення до шкіри.

21500 грн.

(0)
Артикул: 16674
Артикул: 19704

Джермук Маунтін – «жива вода» Вірменії. Поблизу Єревана, серед гірських піків Кавказу, у місцевості Джермук на висоті 2000м з джерела №1 «б’є ключем» джерельна мінеральна вода «Джермук Маунтін». Шлях на поверхню землі не близький, оскільки протікаючи через андезитно-базальтовий шар, вода природним способом очищується та збагачується корисними мінералами. «Джемрук Маунтін» - «жива» вода Вірменії. Ніжна та легка, як хмарки в горах Кавказу, прозора, наче сльози радості жінок Єревана, делікатна - подібно кавказької гостинності, вода наповнить вас силою та свіжістю, тонізує організм та зміцнить здоров’я, подарує нові емоції. Вживати воду «Джемрук Маунтін» можна для будь-яких цілей та за будь-яких обставин: далека дорога чи пікнік, приготування їжі, заняття спортом, вона корисна навіть для немовлят. Скляна тара особливо підкреслить свіжий та ніжний смак джерельної мінеральної води «Джермук Маунтін». Вода виробляється в ПЕТ-пляшках невеликого об’єму 0,5 л, що дуже зручно, якщо виникне необхідність взяти її з собою на прогулянку чи в далеку путь. У такому фасуванні ви можете охолоджувати воду за низьких температур, не турбуючись при цьому про її подальше розмерзання. Особливості: джерельна; приємний смак; універсальна у використанні. Джермук Маунтін – «жива вода» Вірменії.

21000 грн.

(0)
Артикул: 19704
Артикул: 19703

Джермук Маунтін – «жива вода» Вірменії. Поблизу Єревана, серед гірських піків Кавказу, у місцевості Джермук на висоті 2000м з джерела №1 «б’є ключем» джерельна мінеральна вода «Джермук Маунтін». Шлях на поверхню землі не близький, оскільки протікаючи через андезитно-базальтовий шар, вода природним способом очищується та збагачується корисними мінералами. «Джемрук Маунтін» - «жива» вода Вірменії. Ніжна та легка, як хмарки в горах Кавказу, прозора, наче сльози радості жінок Єревана, делікатна - подібно кавказької гостинності, вода наповнить вас силою та свіжістю, тонізує організм та зміцнить здоров’я, подарує нові емоції. Вживати воду «Джемрук Маунтін» можна для будь-яких цілей та за будь-яких обставин: далека дорога чи пікнік, приготування їжі, заняття спортом, вона корисна навіть для немовлят. Скляна тара особливо підкреслить свіжий та ніжний смак джерельної мінеральної води «Джермук Маунтін». Особливості: -джерельна; -приємний смак; -універсальна у використанні. Джермук Маунтин - «живая вода» Армении.

28000 грн.

(0)
Артикул: 19703
Артикул: 19699

 «Джермук» - сила та здоров’я Кавказьких гір. Вірменія. На гірських схилах розташувалося місто-курорт Джермук. Там, на висоті 2000 м, із середньо гарячих джерел бере свій початок мінеральна вода «Джермук». Свіжа, як гірський струмочок, насичена, наче кавказьке вино, прозора, ніби сонячний промінь, вода Джермук багата своїм мінеральним складом, вона насичує ваш організм усіма необхідними мінералами та мікроелементами. Мінеральна вода «Джермук» - лікувально-столова гідрокарбонат-сульфатна кремнієва вода, має унікальний природний мінеральний склад. Основне призначення для вживання води – лікувально-профілактична дія. Мінеральна вода «Джермук» особливо корисна для людей, які страждають на цукровий діабет, хронічними захворюваннями системи травлення, захворюваннями нервової системи. Унікальна особливість води Джермук у тому, що вона природно газована. З надр землі вода опиняється на заводі, де здійснюється процес відділення самої води від вуглекислого газу, а вже під час розливання в пляшки вода знову поєднується та газується. Така технологія забезпечує збереження всіх корисних мінералів. «Джермук» - радість та гордість Вірменії. Вода виробляється в скляних пляшках невеликого об’єму 0,33 л, що дуже зручно, якщо виникне необхідність взяти її з собою на прогулянку чи в далеку путь. Особливості: природна газація; унікальний мінеральний склад; використовується в лікувально-профілактичних цілях.                        «Джермук» - сила та здоров’я Кавказьких гір.

32000 грн.

(0)
Артикул: 19699
Артикул: 19698

«Джермук» – сила и здоровье Кавказских гор. Вірменія. На гірських схилах розташувалося місто-курорт Джермук. Там, на висоті 2000 м, із середньогарячих джерел бере свій початок мінеральна вода «Джермук». Свіжа, як гірський струмочок, насичена, наче кавказьке вино, прозора, ніби сонячний промінь, вода Джермук багата своїм мінеральним складом, вона насичує ваш організм усіма необхідними мінералами та мікроелементами. Мінеральна вода «Джермук» - лікувально-столова гідрокарбонат-сульфатна кремнієва вода, має унікальний природний мінеральний склад. Основне призначення для вживання води – лікувально-профілактична дія. Мінеральна вода «Джермук» особливо корисна для людей, які страждають на цукровий діабет, хронічними захворюваннями системи травлення, захворюваннями нервової системи. Унікальна особливість води Джермук у тому, що вона природно газована. З надр землі вода опиняється на заводі, де здійснюється процес відділення самої води від вуглекислого газу, а вже під час розливання в пляшки вода знову поєднується та газується. Така технологія забезпечує збереження всіх корисних мінералів. «Джермук» - радість та гордість Вірменії. Вода виробляється в ПЕТ-пляшках невеликого об’єму 0,5 л, що дуже зручно, якщо виникне необхідність взяти її з собою на прогулянку чи в далеку путь. У такому фасуванні ви можете охолоджувати воду за низьких температур, не турбуючись при цьому про її подальше розмерзання. Особливості: природна газація; унікальний мінеральний склад; використовується в лікувально-профілактичних цілях.                        «Джермук» - сила та здоров’я Кавказьких гір.

23000 грн.

(0)
Артикул: 19698
Артикул: 4757

Сіль таблетована виготовляеться великою компанією «Мозирсіль». Вона займається поставками даного товару на вітчизняний та зарубіжні ринки. Робиться сіль на спеціалізованих агрегатах, які ретельно її спресовують і надають потрібну форму. Використовують сіль таблетовану «Мозирсіль» в різних галузях. Найбільш часто застосовується: як пом'якшувач води в очисних системах; в опалювальних системах; в якості антігололедними реагентами. Таблетована сіль має ряд переваг: відсутність домішок в складі; зручність в навантаженні і транспортуванні; розчинення солі при використанні відбувається рівномірно і т.д. При виготовленні сіль ретельно очищають відсоток чистоти 99%.

14900 грн.

(0)
Артикул: 4757
Артикул: 19715

Fruiting (Фрутинг) Мультифрукт з кокосом оригінальний напій з вмістом в складі шматочків фруктів. Споживач зможе знайти його в нестандартному обсязі 0,238 л. Fruiting Мультифрукт має відмінний "жаждоутоляющий" смак. У порівнянні з іншими напоями, цей, містить вітаміни. Перевага напою: Зміст натурального соку в складі. Наявність шматочків свіжих фруктів. Оригінальний і відмінний смак. Зміст вітамінів. Велика кількість споживачів випробували Fruiting Мультифрукт на смак. Дослідження показали, що 70% людей схвалили його і придбали продукт повторно. Виробник пропонує своїм клієнтам спробувати і інші смаки напою Fruiting.

2650 грн.

(0)
Артикул: 19715
Артикул: 19721

Fruiting (Фрутінг) Полуниця - це новий соковмісний негазований напій. Зміст натурального соку в напої може коливатися від 15 до 35%. Оригінальність Fruiting Полуниця в тому, що він містить шматочки фруктів. Тому вживаючи напій, можна не тільки отримати насолоду від його смаку, а й поповнити запас вітамінів. Fruiting - це абсолютно новий продукт, в Україні майже немає його аналогів. Торгова марка пропонує спробувати і інші смаки цього незвичайного напою. Він випускається в жерстяній банці об'ємом 0,238 л. Fruiting придбали і оцінили безліч людей. Більшість з них купували його і надалі. Оцінити новий смак досить просто - напій реалізується за доступною ціною.

2650 грн.

(0)
Артикул: 19721
Артикул: 19720

Fruiting (Фрутінг) Алое - це соковмісний негазований напій зі шматочками фруктів. Відмінно вгамовує спрагу в літню пору року. Fruiting Алое є оригінальним на ринку України, так як має в своєму складі шматочки фруктів. Завдяки цьому він не тільки смачний, але і корисний. Реалізується напій в нестандартній ємності (ж / б 0,238 л). У своєму складі має до 35% натурального соку. Його оригінальний смак вже оцінили споживачі України. За результатами досліджень 70% спробували Fruiting Алое і роблять повторну покупку. Завдяки оригінальному складу можна не тільки видалити спрагу напоєм, але і поповнити організм корисними речовинами. Виробник пропонує спробувати і оцінити Фрутінг з іншими смаками, які обов'язково вам сподобаються.

2650 грн.

(0)
Артикул: 19720
Артикул: 19433

Fanta (Фанта), Упаковка 12 шт. по 0,25 л, Апельсин, Скло відмінно допомагає впоратися з літньою спекою, а також має тонізуючий ефект. Люди полюбили цей напій за виразний цитрусовий смак і м'які бульбашки. Fanta Апельсин можна пити в чистому вигляді або додавати в коктейлі. Напій розлитий в екологічно чисті скляні пляшки, які зберігають смак таким, яким він задуманий. Кількості з 12 пляшок вам вистачить на довгий час, не забудьте поділитися з близькими і друзями. Fanta Апельсин - це прохолоджуючий напій, який за свою майже 80-ти річну історію вже став класичним. Вперше напій був випущений в Німеччині в 1980 році, а його назва походить від німецького слова Fantasia. Зараз же Fanta є власністю Coca Cola і зареєстрована в США.

13800 грн.

(0)
Артикул: 19433
Артикул: 19203

Білий двошаровий туалетний папір FESKO Professional (Феско Профешинал) -  це виготовлений зі100%-вої натуральної целюлози компактний м'який папір, що має істотні переваги над аналогічними товарами українських виробників за рахунок більшої якості та довжини рулону (55 м). Тиснення по краях туалетного паперу FESKO Professional запобігає розшаруванню і забезпечує особливу щільність та надійність виробу, а класичний білий дизайн робить папір придатним для використання у будь-яких громадських закладах високого рівня. Для вашої зручності туалетний папір FESKO Professional має пунктирне тиснення, завдяки якому він легко та рівно відривається (кількість відривів в 1 рулоні - 300). Кількість у пачці - 6 рулонів. Країна-виробник - Україна.

9800 грн.

(0)
Артикул: 19203
Артикул: 19204

Одношарові одноразові паперові серветки FESKO (Феско) білого кольору – це практичні серветки великого формату з суцільним тисненням, виготовлені з натуральної 100%-вої целюлози, які допомагають заощадити кошти громадських закладів і підходять для професійного сервісу та обслуговування клієнтів у ресторанах, кав'ярнях, барах. Надійні та економічні універсальні паперові серветки FESKO ефективно поглинають зайву вологу, мають білосніжний колір і м'яку, приємну на дотик структуру, стануть окрасою будь-якого сервірування столу, придатні для щоденного домашнього використання. Розмір серветки - 33×33 см Кількість у пачці - 500 шт. Країна-виробник – Україна.

7200 грн.

(0)
Артикул: 19204
Артикул: 19201

Двошарові одноразові паперові рушники  FESKO Professional (Феско Профешинал) білого кольору – це універсальні та практичні рушники з натуральної 100%-вої целюлози, що швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Для зручності паперові рушники FESKO Professional мають пунктирне тиснення, завдяки якому вони легко та рівномірно відриваються (кількість листів в 1 рулоні - 45 шт.). Класичні універсальні паперові рушники FESKO Professional міцні та м'які, із типом тиснення pin-to-pin і загальним метражем - 8,3 м найкраще підходять для професійного використання в ресторанах, готелях, офісах, медичних закладах та інших організаціях. Кількість у пачці - 8 рулонів. Країна-виробник – Україна.

6700 грн.

(0)
Артикул: 19201
Артикул: 13884

Білі двошарові паперові рушники Ruta MAX (Рута Макс) – це особливо м'які й найдовші в Україні одноразові паперові рушники від ТМ «Ruta», що виготовлені зі 100% натуральної целюлози й підходять для більш тривалого щоденного використання як удома, так і в місцях загального користування. Унікальна м'якість паперових рушників Ruta MAX досягається завдяки інноваційній технології пресування Soft Top, а неймовірну міцність та щільність виробу забезпечує його двошарова структура. Для зручності  паперові рушники Ruta MAX мають пунктирне тиснення, завдяки якому вони легко та рівномірно відриваються (всього 1 рулон розрахований на 350 відривів). Перевагами використання  паперових рушників Ruta MAX білого кольору є їх безпечність, надійність та економічність, здатність швидко вбирати зайву вологу. Кількість у пачці - 1 рулон. Країна-виробник – Україна.

7350 грн.

(0)
Артикул: 13884
Артикул: 19195

Білий тришаровий туалетний папір Ruta Selecta (Рута Селекта) – це особливо м'який папір від ТМ «Ruta», що виготовлений із 100% натуральної целюлози й підходить для щоденного використання як дорослими, так і дітьми. Унікальна м'якість класичного туалетного паперу Ruta Selecta досягається завдяки інноваційній технології пресування Soft Top, а неймовірну міцність та щільність виробу забезпечує його тришарова структура. Для зручності туалетний папір Ruta Selecta має пунктирне тиснення, завдяки якому він легко та рівно відриваться. Перевагами використання туалетного паперу Ruta Selecta білого кольору є його надійність та економічність, здатність швидко вбирати вологу і повністю розчинятися у воді. Кількість у пачці - 8 рулонів. Країна-виробник – Україна.

8800 грн.

(0)
Артикул: 19195
Артикул: 19199

Вологі серветки з екстрактом алое Ruta Selecta (Рута Селекта) Antibacterial (Антибактеріал) – це удосконалена новинка від ТМ «Ruta», що виготовлена із 100% натуральної целюлози й підходить для щоденного використання як дорослими, так і дітьми. Завдяки інноваційній технології Arwell полотно вологих серветок Ruta Selecta Antibacterial має значно міцнішу структуру, яка делікатно очищує та зволожує шкіру. Серветки вологі Ruta Selecta Antibacterial з екстрактом алое мають антисептичну та заспокійливу дію, адже до складу зволожуючого лосьйону входять лише натуральні компоненти та Д-пантенол без штучних ароматизаторів та спирту. Нейтральний аромат серветок Ruta Selecta робить їх універсальними, придатними для використання як жінкою, так і чоловіком, а компактна та зручна упаковка з клейкою застібкою, що перешкоджає висиханню серветок, дозволяє завжди носити серветки з собою. Кількість серветок у пачці - 15 шт. Країна-виробник – Україна.

590 грн.

(0)
Артикул: 19199
Артикул: 17801

Burn «Apple Kiwi» - смарагдовий заборонений плід Тобі не вистачає енергії?! Твої сили закінчуються?! Ти буквально виснажений?!  Залий у себе вогняну стихію енергетичного напою Burn (Берн) «Apple Kiwi» (Епл Ківі). Смарагдова свіжість Burn поглинає навіть тінь твого поганого настрою  й розбурхує твої почуття. Він поглинає втому,  викликає потужний викид адреналіну, кров буквально закипає. Ти забудеш про сон, з перших ковтків відчуєш заряд сил та приплив енергії. Утома, хандра, лінь  - усе «спалює» смарагдове полум'я Burn «Apple Kiwi». Енергетичний напій надзвичайної тонізуючої сили. Високий вміст активизаторів нервової системи: кофеїн, таурин, екстракт гуарани -  запускає ваш організм на «повну катушку». Burn «Apple Kiwi» безалкогольний напій має м'яку кислинку та яскравий смак (аромат яблуко-ківі) завдяки вмісту лимонної та аскорбінової кислоти.  Берн «Яблуко-ківі» сильногазований. Напій випускається в алюмінієвій банці об'ємом 0,25 л, а ціла упаковка Burn «Apple Kiwi» підійде для невеликої вечірки з «вогником». Burn «Apple Kiwi» - смарагдовий заборонений плід

11500 грн.

(0)
Артикул: 17801
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $