Нові товари

Артикул: 18552

SantaVita, 500 г, Макова начинка, класична ідеальна для створення домашньої випічки. Цей продукт абсолютно натуральний, не містить будь-яких консервантів. Містить достатню кількість цукру. Макова начинка 500 г SantaVita поставляється в картонній упаковці, в якій легко транспортувати продукт і зберігати. Сам продукт герметично запакований в поліетилен, який зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макової начинки SantaVita: - натуральний склад; - прекрасно підходить для створення кондитерських виробів; - 500 г.

5800 грн.

(0)
Артикул: 18552
Артикул: 18588

Таблетки для посудомийних машин Somat (Сомат) Classic (Класік) з легкістю видаляють найскладніші забруднення та жир. Сучасна формула Somat з активаторами замочування видаляють з легкістю будь-яке забруднення і жир при будь-якій температурі води. Сомат розщеплює забруднення зсередини і забезпечує повне виполіскування миючого засобу з поверхні посуду, не залишаючи розлучень. Таблетки для посудомийних машин Somat поставляються в зручній картонній коробці з 80 капсулами. Одна капсули досить для 1 повноцінного миття. Особливості таблеток для миття посуду Somat Classic: - не містить фосфатів; - пом'якшує воду, захищає деталі посудомийної машини; - повне виполіскування кошти після миття; - ефективне видалення жиру.

38900 грн.

(0)
Артикул: 18588
Артикул: 18586

Таблетки для посудомийних машин Somat (Сомат) Gold (Голд) з легкістю видаляють найскладніші забруднення та жир. Сучасна формула Somat з активаторами замочування видаляють з легкістю будь-яке забруднення і жир при будь-якій температурі води. Сомат розщеплює забруднення зсередини і забезпечує повне виполіскування миючого засобу з поверхні посуду, не залишаючи розлучень. Таблетки для посудомийних машин Somat поставляються в зручній картонній коробці з 40 капсулами. Одна капсули досить для 1 повноцінного миття. Особливості таблеток для миття посуду Somat Gold: - не містить фосфатів; - пом'якшує воду, захищає деталі посудомийної машини; - повне виполіскування кошти після миття; - ефективне видалення жиру.

33900 грн.

(0)
Артикул: 18586
Артикул: 18583

Persil (Персил), Пральні капсули, Color (Колор) Лаванда - це засіб нового покоління, призначений для прання в автоматичних машинах кольорової білизни. Пральна капсула має подвійну структуру, тому білизна стає ще чистішим, кольори залишаються яскраві і мають приємний, свіжий аромат лаванди. Persil Color в чотири рази більше концентрований порівняно з пральним порошком. Persil, Color поставляється в зручній пластиковому контейнері, який зберігає всі якості засобу, легко транспортувати і зберігати. Особливості капсул для прання Persil: - для кольорової білизни; - безфосфатного типу; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах; - економічно вигідний.

34500 грн.

(0)
Артикул: 18583
Артикул: 18546

Selpak (Селпак), туалетна папір-це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Папір м'яка, міцна, добре вбирає, забезпечує комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості туалетний папір Selpak: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3-шарові.

10300 грн.

(0)
Артикул: 18546
Артикул: 18582

Халва Здраво - це одна з найпопулярніших солодощів. Вона ароматна, солодка, тому дуже подобаються дітям. Халва діабетична соняшникова на сорбите Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Халва містить велику кількість корисних речовин і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Халва 200 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості халви: -натуральна компоненти; - смачна і ароматна; - 200 м

2170 грн.

(0)
Артикул: 18582
Артикул: 18578

Сушка на фруктозі смачні, ароматні і дієтичні. Вони середнього розміру, має круглу форму, тому дуже подобаються дітям. Сушки на фруктозі Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Сушки містять велику кількість корисних речовин і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Сушки 300 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості сушок на фруктозі: -натуральна компоненти; -вкусное і ароматне; - 300 м

2070 грн.

(0)
Артикул: 18578
Артикул: 18576

Крекер, Справжній на фруктозі - це смачне, ароматне і дієтичне печиво. Воно не великого розміру, має форму трикутничків, тому дуже подобаються дітям. Крекер Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Крекер містить велику кількість корисних вітамінів і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Крекер, Справжній на фруктозі 300 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості крекеру на фруктозі: -натуральні компоненти; -смачне і ароматне; - 300 г.  

2090 грн.

(0)
Артикул: 18576
Артикул: 18511

Диспенсер для води пластиковий являє собою пристрій для роздачі води кімнатної температури, зовні схожий на настільний кулер. Але тут присутня головна відмінність, використовується тільки один кран. Диспенсер можна використовувати в будинках, квартирах, на дачах, в офісах, школах і так далі, який не володіє функціями нагрівання та охолодження. На відміну від керамічної, пластиковий набагато міцніше і витривалішими, не володіє неприємними запахами, смаками. Особливості диспенсера для води: - міцний і витривалий матеріал виконання; - можливість використання в різних інстанціях;

30000 грн.

(0)
Артикул: 18511
Артикул: 18544

Закваска бактеріальна, Віталакт є сухий порошок для приготування кисломолочних продуктів дієтичного та дитячого харчування. У ньому міститься багато вітамінів, нормалізує обмін речовин, покращує перистальтику кишечника. Закваска Віталакт призначений для дітей від 6 місяців і дієтичного харчування дорослих. Vivo, Закваска бактеріальна, Віталакт 4 шт, поставляється в зручних флаконах по 0,5 г, вони зберігаю все якості продукту протягом тривалого часу. Пляшечки поміщені в картонну коробку, в якій легко транспортувати закваску Vivo . Особливості бактеріальної закваски: -містить багато полезніх речовин для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту; - 4 флакона; -рекомендується дітям.

3650 грн.

(0)
Артикул: 18544
Артикул: 18505

Grace Melisa, зелений чай - це смачний, натуральний напій, який складається з китайського зеленого чаю з мелісою і лемонграсу. Grace, melisa, зелений чай стають все більш популярними серед людей захопленими здоровим способом життя. Чай Grace 25 шт,- зелений чай поміщений в пакетик, всі вони складені в картонну упаковку, яка зручна для транспортування чаю і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості Grace green tea melisa, зелений чай: -натуральна компоненти; - зручна упаковка; - 25 шт.

2900 грн.

(0)
Артикул: 18505
Артикул: 18508

Grace, Golden Ceylon, чорний чай - це смачний, натуральний напій, який складається з цейлонских чорних чай з бергамотом. Gracе, чорний чай Graf Gray стають все більш популярними серед людей захопленими здоровим способом життя. Чай Grace 25 шт Graf Gray, чорний чай поміщений в пакетик, всі вони складені в картонну упаковку, яка зручна для транспортування чаю і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості Grace Graf Gray: -натуральна компоненти; - зручна упаковка; - 25 шт.

2900 грн.

(0)
Артикул: 18508
Артикул: 18507

Grace, Golden Ceylon, чорний чай - це смачний, натуральний напій, який складається з цейлонских і кенійських чорного чаю. Gracе, чорний чай Golden Ceylon стають все більш популярними серед людей захопленими здоровим способом життя. Коктейль з цейлонских і кенійських чорного чаю - гарний початок успішного дня! Чай Grace 25 шт Golden Ceylon, чорний чай поміщений в пакетик, всі вони складені в картонну упаковку, яка зручна для транспортування чаю і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості Grace Golden Ceylon: -натуральна компоненти; - зручна упаковка; - 25 шт.

2900 грн.

(0)
Артикул: 18507
Артикул: 18506

Grace, Golden Ceylon, чорний чай - це смачний, натуральний напій, який складається з цейлонских і кенійських чорного чаю. Gracе, чорний чай Golden Ceylon стають все більш популярними серед людей захопленими здоровим способом життя.  Чай Grace 100 г Golden Ceylon, чорний чай поміщений в пакетик, всі вони складені в картонну упаковку, яка зручна для транспортування чаю і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості Grace Golden Ceylon: -натуральна компоненти; - зручна упаковка; - 100 г.

3800 грн.

(0)
Артикул: 18506
Артикул: 18521

Grace, Англійський сніданок, чорний чай - це смачний, натуральний напій, який складається з цейлонских і кенійських чорного чаю. Gracе, чорний чай стають все більш популярними серед людей захопленими здоровим способом життя. Коктейль з цейлонских і кенійських чорного чаю - гарний початок успішного дня! Чай Grace 25 шт. англійський сніданок, чорний чай поміщений в пакетик, всі вони складені в картонну упаковку, яка зручна для транспортування чаю і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості Grace: -натуральна компоненти; - зручна упаковка; - 25 шт.

2900 грн.

(0)
Артикул: 18521
Артикул: 18504

Grace, Альпійські трави з зеленим чаєм - це смачний, натуральний напій, який складається з м'яти і лемонграсу з китайським зеленим чаєм. Gracе, Альпійські трави стають все більш популярними серед людей захопленими здоровим способом життя. Коктейль з альпійських трав і легкого китайського чаю - гарний початок успішного дня! Чай Grace 25 шт. Альпійські трави з зеленим чаєм поміщений в пакетик, всі вони складені в картонну упаковку, яка зручна для транспортування чаю і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості Grace: -натуральна компоненти; - зручна упаковка; - 25 шт.

2900 грн.

(0)
Артикул: 18504
Артикул: 1329

Lipton, 20 шт Forest Fruit є натуральний чорний чай з шматочками лісових ягід, вишні та полуниці. Чай поміщений в пакетик-пірамідку, в якій він заварюється ще краще. У ньому досить вільного простору, щоб повністю розкрити бездоганну гармонію смаків ягідного коктейлю. Чай Forest Fruit поміщений в пакетик-пірамідку, всі вони складені в картонну упаковку, яка зручна для транспортування чаю і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості Lipton, Forest Fruit: -натуральна компоненти; - зручна упаковка; - 20 шт.

2800 грн.

(0)
Артикул: 1329
Артикул: 18341

Картинка з блискіток, Фрозен Літо від видавництва Ранок - це яскрава і барвиста картинка з блискіток. Для створення картинки на клейкі області засипаються блискітки різного кольору. Дитина може расскрасіть картинку за шаблоном або як йому підкаже фантазія. У комплект: йде дві картинки для розфарбовування, набір кольорових блискіток. Матеріал поміщений в картонну коробку, таким чином зберігаються всі деталі в цілісності. Особливості картинка з блискіток, Фрозен Літо: - яскраві і барвисті блискітки; -Щільна і клейка папір; - Улюблені герої.

3990 грн.

(0)
Артикул: 18341
Артикул: 18573

Ф'ючіпси, з насінням льону класичні - це повністю натуральний продукт, в якому повністю відсутні синтетичні добавки. Головним компонентом насіння жовтого льону. Насіння перемелюють з додаванням арахісу, томатів, спецій. Після чого подають сушінні. Сучасна технологія приготування зберігає максимальну кількість корисних речовин. Ф'ючіпси, з насінням льону класичні поставляються в м'якій упаковці по 50 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості ф'ючіпси, з насінням льону класичні: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

2720 грн.

(0)
Артикул: 18573
Артикул: 18575

Ф'ючіпси, з насінням льону класичні з цибулею - це повністю натуральний продукт, в якому повністю відсутні синтетичні добавки. Головним компонентом насіння жовтого льону. Насіння перемелюють з додаванням арахісу, томатів, спецій. Після чого подають сушінні. Сучасна технологія приготування зберігає максимальну кількість корисних речовин. Ф'ючіпси, з насінням льону класичні з цибулею поставляються в м'якій упаковці по 50 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості ф'ючіпси, з насінням льону класичні з цибулею: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

2720 грн.

(0)
Артикул: 18575
Артикул: 18574

Ф'ючіпси, з насінням льону, золоті - це повністю натуральний продукт, в якому повністю відсутні синтетичні добавки. головним компонентом насіння жовтого льону. Насіння перемелюють з додаванням арахісу, томатів, спецій. Після чого подають сушінні. Сучасна технологія приготування зберігає максимальну кількість корисних речовин. Ф'ючіпси, з насінням льону, золоті поставляються в м'якій упаковці по 50 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості ф'ючіпси, з насінням льону, золоті: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

2720 грн.

(0)
Артикул: 18574
Артикул: 18570

Хлібці житні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються житні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічно складові. Житні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості житніх хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18570
Артикул: 18569

Хлібці пшенично-вівсяно-кукурудзяні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються пшенично-вівсяно-кукурудзяні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічно складові. Пшенично-вівсяно-кукурудзяні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості пшенично-вівсяно-кукурудзяні хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18569
Артикул: 18571

Хлібці пшенично-гречаної-ячмінні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються пшенично-гречаної-ячмінні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічно складові. Пшенично-гречаної-ячмінні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості пшенично-гречаної-ячмінних хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18571
Артикул: 18572

Хлібці бородінські житні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються бородінські житні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічні складові. Бородінський житні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості бородинських житніх хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18572
Артикул: 18477

Air Wick, (Ейр Вік) Аерозольний освіжувач повітря, весняний настрій володіє легким приємним, захопливою ароматом весняних квітів. Спрей Air Wick не містить в своєму складі води, тому без мокрого розпилення більш природно передає аромат. Спрей Air Wick можна використовувати на тканинах, він без праці усуне будь-який неприємний аромат. Air Wick, з ароматом весняних квітів поміщений в зручний металевий флакон, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості Air Wick весняних квітів: - зручний флакон 250 мл; -Приємний аромат квітучої вишні; - нова формула без води.

7970 грн.

(0)
Артикул: 18477
Артикул: 18476

Air Wick, (Ейр Вік) Аерозольний освіжувач повітря, сонячне цитрус володіє легким приємним, захопливою ароматом цитрусових фруктів. Спрей Air Wick не містить в своєму складі води, тому без мокрого розпилення більш природно передає аромат. Спрей Air Wick можна використовувати на тканинах, він без праці усуне будь-який неприємний аромат. Air Wick, з ароматом цитруса поміщений в зручний металевий флакон, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості Air Wick сонячний цитрус: - зручний флакон 250 мл; -Приємний аромат квітучої вишні; - нова формула без води.

7970 грн.

(0)
Артикул: 18476
Артикул: 18475

Air Wick, (Ейр Вік) Аерозольний освіжувач повітря, Квітуча вишня володіє легким приємним, захопливою ароматом вишні. Спрей Air Wick не містить в своєму складі води, тому без мокрого розпилення більш природно передає аромат. Спрей Air Wick можна використовувати на тканинах, він без праці усуне будь-який неприємний аромат. Air Wick, з ароматом квітучої вишні поміщений в зручний металевий флакон, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості Air Wick квітуча вишня: - зручний флакон 250 мл; -Приємний аромат квітучої вишні; - нова формула без води.

7970 грн.

(0)
Артикул: 18475
Артикул: 18314

Кукурудзяні пластівці з медом від торгової марки Start виготовляються тільки з натуральних компонентів. Вони містять тільки корисні речовини: йод, цинк, мідь залізо марганець, селен. Вони дозволяють швидко приготувати смачний сніданок, який зарядить організм бадьорістю і енергією на цілий день. Кукурудзяні пластівці з медом 280 г поміщені в герметичну, м'яку упаковку з яскравим дизайном, яка дозволяє зберегти всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості кукурудзяних пластівців з медом: - смачний і поживний сніданок; - містять корисні речовини і вітаміни; - 280 г

2650 грн.

(0)
Артикул: 18314
Артикул: 18311

Сухий сніданок Start (Старт) кульки з какао подарує організму дитини енергію і бадьорість на цілий день, наситить поруч вітамінів, мінералів і мікроелементів. Сухий сніданок містить комбінацію корисних злаків і мінералів: вівсяної і пшеничного культур, різні види горіхів. Сухий сніданок кульки з какао 250 р поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості сухий сніданок кульки з какао: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 250 р

2800 грн.

(0)
Артикул: 18311
Артикул: 18312

Сухий сніданок Start (Старт) DUO (Дуо) подарує організму дитини енергію і бадьорість на цілий день, наситить поруч вітамінів, мінералів і мікроелементів. Сухий сніданок містить комбінацію корисних злаків і мінералів: вівсяної і пшеничного культур, різні види горіхів. Сухий сніданок DUO 250 м поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості сухий сніданок DUO: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 250 р

2800 грн.

(0)
Артикул: 18312
Артикул: 18308

Сухий сніданок Start (Старт) Jolly Roger (Джоллі Роджер) подарує організму дитини енергію і бадьорість на цілий день, наситить поруч вітамінів, мінералів і мікроелементів. Сухий сніданок містить комбінацію корисних злаків і мінералів: вівсяної і пшеничного культур, різні види горіхів. Сухий сніданок Jolly Roger поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості Сухий сніданок Jolly Roger: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 300 р

2800 грн.

(0)
Артикул: 18308
Артикул: 18319

Подушечки з молочною начинкою від торгової марки Start виготовляються тільки з натуральних компонентів. Вони містять тільки корисні речовини: йод, цинк, мідь залізо марганець, селен. Вони дозволяють швидко і смачно перекусити під час роботи, вони зарядять організм бадьорістю і енергією на цілий день. Подушечки з молочною начинкою 250 г поміщені в герметичну, м'яку упаковку з яскравим дизайном, яка дозволяє зберегти всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості подушечки з молочною начинкою: - смачний і поживний сніданок; - містять корисні речовини і вітаміни; - 250 г.

2800 грн.

(0)
Артикул: 18319
Артикул: 18323

Мюслі тропічні Start (Старт) подарує організму дитини енергію і бадьорість на цілий день, наситить поруч вітамінів, мінералів і мікроелементів. Мюслі містить комбінацію корисних злаків і мінералів: вівсяної і пшеничного культур, різні види горіхів. Мюслі тропічні поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості мюслі тропічні: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 375 р

3400 грн.

(0)
Артикул: 18323
Артикул: 18310

Глазуровані кільця 4-х видів зернових Start (Старт) подарує організму дитини енергію и бодьорість на весь день, наситіть організм вітамінами, мінералами і мікроелементами. Кільця з 4-х видів зернових містить комбінацію корисних злаків і мінералів: кукурудзяної, вівсяної, рисової і пшеничної культур Глазуровані кільця 4-х видів зернових поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості зернового сніданку глазуровані кільця 4-х видів зернових: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 500 р

4900 грн.

(0)
Артикул: 18310
Артикул: 18547

Цукерки Lucas (Лукас) Лукася є смачні ніжні сирні цукерки. Виготовлені з натуральних інгредієнтів. Цукерки покриті тонкою глазур'ю з чорного шоколаду, всередині поміщений вишневий наповнювач. Такі цукерки можуть стати улюбленими солодощами. Упаковка цукерок Лукася 200 г герметична, тому підійде як для зберігання, так і для транспортування. Особливості цукерок Лукася: Виготовлено з натуральних продуктів; З вишневим наповнювачем; Глазур з чорного шоколаду.

2300 грн.

(0)
Артикул: 18547
Артикул: 18474

Макарони La Pasta - це якісні макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Ріжки La Pasta - паста в формі метеликів з твердих сортів пшениці, який розщеплюється при температурі кипіння води, що дозволяє макаронів не злипалися і не розварюються при приготуванні. Завдяки оригінальній формі - особливо люблять діти, а ще вони прекрасно поєднуються практично з усіма продуктами: м'ясом, рибою, овочами, сиром. La Pasta, Макарони, Ріжки, 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості La Pasta, макарони: виготовлений з натуральних продуктів; з твердих сортів пшениці.

1820 грн.

(0)
Артикул: 18474
Артикул: 18368

World's Rice (Ворлд Райс) борошно з рису знайшла своє застосування в приготуванні багатьох страв. В першу чергу її використовують для замішування тіста на пельмені, випічки десертів. Завдяки більш щільній структурі тесту, борошно World's Rice стає все більш популярнішим. Використовується в азіатській кухні для приготування. Рисове борошно World's Rice не має в своєму складі глютену, що дозволяє рекомендувати його людям, які потребують особливого харчування. Борошно World's Rice, поставляється в м'якій упаковці, яка захищає всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості борошна World's Rice: - виготовлено з натуральних продуктів; - не містить глютену; - підходить для приготування різних страв.

4800 грн.

(0)
Артикул: 18368
Артикул: 18367

Локшина рисова від торгової марки World's Rice є джерелом рослинного білка, клітковини. Такий продукт люблять не тільки вегетаріанці і спортсмени, а й люди, що стежать за своїм збалансованим харчуванням в цілому. World's Rice, рисова локшина, 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисова локшина: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 200 м

6990 грн.

(0)
Артикул: 18367
Артикул: 18369

World's Rice борошно з клейкого рису знайшло своє застосування в приготуванні багатьох страв. В першу чергу його використовують для замішування тіста на пельмені, випічки десертів. Завдяки більш щільній структурі тесту, борошно World's Rice стає все більш популярнішим.  Рисове борошно World's Rice не має в своєму складі глютену, що дозволяє рекомендувати його людям, які потребують особливого харчування. Борошно World's Rice, поставляється в м'якій упаковці, яка захищає всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості борошна World's Rice: - виготовлено з натуральних продуктів; - не містить глютену; - підходить для приготування різних страв.

6000 грн.

(0)
Артикул: 18369
Артикул: 18442

Alesto, (Алеста), Фісташки - це добірні смажені горіхи без ароматизаторів і смакових добавок. Фісташки містять величезну кількість вітаміну Е, є повноцінним замінником тваринних білків і активізують імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, покращують обмін речовин. Alesto, Фісташки, 250 г, поставляється в м'якій упаковці, яка захищає всі смакові якості протягом тривалого часу.  Особливості смажених солоних фісташок Alesto: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 250 г.

13500 грн.

(0)
Артикул: 18442
Артикул: 17984

Лампа світлодіодна Nakamichi абсолютно безпечне обладнання. Світло яке випромінюється з цих ламп не здатне нашкодити очам, воно рівномірно випромінює, без мерехтінь. Таке можливо завдяки використаннюу всіх моделях ламп внутрішнього IC перетворювача. Воно стабілізує струм і захищає лампу від перепадів напруги мережі. Лампа світлодіодна Nakamichi поставляється в картонній упаковці, яка захищає всі якості. Особливості світлодіодної лампи: - 220 V - IC перетворювач. - яскраве освітлення; - надійна; - матове покриття; - у виробництві використовувалися тільки самі якісні компоненти; - відповідає всім міжнародним вимогам.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17984
Артикул: 17972

A4 Tech OP-720 USB являє собою провідну оптичну мишу з простим функціональним дизайном. Вона прекрасно підходить як для правої, так і для лівої руки. A4 Tech OP-720 USB в роботі зручна, надійна і довговічна, тому можна використовувати як вдома, так і в офісі. Мишка має матовий корпус, який тривалий час зберігає первозданний стан. Особливості миші A4 Tech OP-720 USB: провідний тип підключення; USB підключення оптичний сенсор 1000 dpi сенсора 2 кнопоки Довжина кабелю: 1.5 м  

11500 грн.

(0)
Артикул: 17972
Артикул: 15692

Ahmad (Ахмад), Engliash breakfeast (Інгліш Брекфест) - це класичний чорний цейлонський чай. Міцний і ароматний чай від Ahmad сподобається кожному. Такий чай прекрасно підійде для початку дня, його аромат зарядить бадьорістю і енергією на цілий день. Чай Ahmad корисний, оскільки містить вітаміни групи В, вони допомагають зміцнювати імунітет. Чай Ahmad 40 шт. поміщені в пакетики, які дуже зручні при заварюванні. Всі пакетики складені в картонну упаковку, в ній чай зберігає всі смакові якості максимально тривалий час. Особливості напою Engliash breakfeast: - класичний чорний чай; - тонізуючий ефект; - добре знімає втому; - розфасований в пакетики; - швидко і зручно заварюється.

2900 грн.

(0)
Артикул: 15692
Артикул: 18342

Ранок, Блокнот, Еко А6 "Герб" оригінальної обкладинкою виготовлений з екологічного паперу, що не вибілений хлором. Щільна обкладинка блокнота Еко прикрашена зображенням герба України. Виробляється з сировини вторинної переробки, цікавий дизайн і різні колірні доповнення роблять вироб модним і стильним. Особливості блокнота "Герб": - оригінальний дизайн; - виготовлений з невибіленої хлором паперу; - клітина.

1780 грн.

(0)
Артикул: 18342
Артикул: 18040

Silan Supreme, 1,2л, ополіскувач, Romancе подарує речам унікальний фруктовий нотки поєднуються з вишуканими квітковими нотками і завершується вся Фієрія нотою теплого сандалового дерева. Текстура крему Silan Supreme, Romance збагачена мільйонами розгладжують частинок, які захищає волокна тканини, що забезпечує тривалу м'якість. Silan Supreme, Romancе 1,2 л поміщений в герметичний флакон ПЕТ, який зберігає всі якості засобу протягом тривалого часу. Особливості Silan Supreme, Romance: - унікальне пом'якшувальні засіб; - приємний квітковий аромат; - обсяг 1,2 л.

12900 грн.

(0)
Артикул: 18040
Артикул: 18282

Mr.Proper, Спрей універсальний з ароматом лимона легко позбавляє будь-яку поверхню: кухонних поверхонь, побутової техніки, плиток, мийок, кахлю, витяжок, холодильників, гриля, садових меблів, жалюзі, автомобілів і велосипедів. Легко позбавляє від в'їдаються плям жиру, сажі і багатьох інших. Засіб в своєму складі містить відбілювач, тому краще з обережністю використовувати на одязі, килимах, текстилі, шпалерах, дереві. Спрей Mr.Proper, 500 мл поміщений в ПЕТ, Який надійно захищає засіб від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом тривалого часу. Особливості Mr.Proper, універсального спрею: - зручний флакон - видаляє будь-яке забруднення; - підходить для різних поверхонь.

5300 грн.

(0)
Артикул: 18282
Артикул: 18283

Mr.Proper, Спрей універсальний з ароматом евкаліпта легко позбавляє будь-яку поверхню: кухонних поверхонь, побутової техніки, плиток, мийок, кахлю, витяжок, холодильників, гриля, садових меблів, жалюзі, автомобілів і велосипедів. Легко позбавляє від в'їдаються плям жиру, сажі і багатьох інших. Засіб в своєму складі містить відбілювач, тому краще з обережністю використовувати на одязі, килимах, текстилі, шпалерах, дереві.Спрей Mr.Proper, 500 мл поміщений в ПЕТ, який надійно захищає засіб від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом тривалого часу.Особливості Mr.Proper, універсального спрею:- зручний флакон;- видаляє будь-яке забруднення;- підходить для різних поверхонь.

5300 грн.

(0)
Артикул: 18283
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $