Контейнер харчовий, Упаковка 10 шт., 560 мл, 100х130х58 мм, м/у

1200 грн.
(0)

14213

Харчовий контейнер одноразовий має компактний розмір. Використовується для зберігання, фасування та транспортування готових страв. Він якнайкраще підходить для пакування тістечок, печива, салатів, гарнірів та інших, страв, відповідних за формою.

Харчові контейнери мають попит в продуктових магазинах, супермаркетах, кондитерських і в закладах швидкого харчування. Також їх можна використовувати в домашньому господарстві та для доставки готових страв.

Контейнер виготовлений з безпечного матеріалу - полістиролу. Він повністю прозорий, тому можна бачити продукцію, яка знаходиться всередині. Одноразовий контейнер має жорстку конструкцію, стійку до деформацій. Нероздільна кришка закривається надійно і не відкривається самостійно при транспортуванні. Контейнер харчовий дозволяє зберегти форму і зовнішній вигляд продукції, захищає її від засихання та зовнішніх впливів навколишнього середовища.

Контейнери  560 мл поставляються в кількості 10 штук в упаковці та призначені для одноразового використання. Харчовий полістирол не рекомендоване нагрівати до температури вище 60 °С.

Особливості:

- з прозорого полістиролу;

- стійкий до деформацій;

- надійно закривається;

- для одноразового використання.

ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНТЕЙНЕР ХАРЧОВИЙ, УПАКОВКА 10 ШТ., 560 МЛ, 100Х130Х58 ММ, М/У
Вид Контейнери
Кількість 10 шт.
Об'єм, мл 560 мл
Колір Прозорий
Розмір 100х130х58 мм
Країна виробник Україна
Матеріал Полістирол
Тип продажу Опт (упаковками)
Призначення Для харчових продуктів
Класифікація Для дома и офиса

Доставка и характеристики Контейнер харчовий, Упаковка 10 шт., 560 мл,

Харчовий контейнер одноразовий використовується для пакування, зберігання або розфасовки готових страв і кондитерських виробів. Харчові контейнери мають попит в продуктових магазинах, супермаркетах, кондитерських і в закладах швидкого харчування. Також їх можна використовувати в домашньому господарстві та для доставки готових страв. Контейнер виготовлений з безпечного матеріалу - харчового полістиролу. Він має жорстку конструкцію і надійно закривається. Харчовий полістирол не рекомендоване нагрівати до температури вище 60 °С.

Відгуків немає
Оцінити товар
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $