La Festa, 10 стіків, капучино, Класичний

3400 грн.
(1)

3563

La Festa (Ла Феста) капучино, Класичний - ароматний кавовий напій з ніжною молочною пінкою. Кавовий напій Ла Феста поєднує в собі мікс натуральної розчинної кави та вершків.

Приготувати чашку Ла Феста дуже просто: суміш висипати з пакетика в чашку та розвести гарячою водою -  Ви отримаєте ароматний кавовий напій з характерною молочною пінкою.

Кавовий напій від Ла Феста розфасований в зручні стіки, з розрахунком одна упаковка на одну порцію напою. Це дуже зручно, так як каву в стіках можна заварювати в будь-яких умовах - вдома, на роботі або в дорозі. Позиція представлена ​​упаковкою 10 стіків.

Особливості капучино в стіках:

- насичений кавовий смак;

- ніжна вершкова пінка;

- просте приготування.

ХАРАКТЕРИСТИКИ LA FESTA, 10 СТІКІВ, КАПУЧИНО, КЛАСИЧНИЙ
Упаковка М`яка упаковка
Вид Капучіно
Кількість 1 шт.
Вага, г 125 г
Тип Напої
Бренд La Festa
Країна виробник Польща
Кількість в упаковці 10 шт.
Вага, г 101 - 200 г
Призначення Харчовий продукт
Класифікація Продукти харчування
Доставка Cьогодні

Доставка и характеристики La Festa, 10 стіків, капучино, Класичний

Кавовий напій Ла Феста поєднує в собі мікс натуральної розчинної кави та вершків. La Festa можна заварювати в будь-яких умовах - вдома, на роботі або в дорозі. Позиція представлена ​​упаковкою 10 стіків.


2014-11-16

Хороший сервис

Напій дуже сподобався. Хоч я і не любителька кави ні в якому його прояві , але це саме те, навіть на мій смак . Сподобалося те, що швидко готувати, може зробити навіть самий ледачий : висипав з пакетика , залив окропом і можеш насолоджуватися приємним смаком. Та й ціна цілком прийнятна , що теж не може не радувати.


Оцінити товар
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $