Набеглаві, 1 л, сильногазована вода, ПЕТ

2380 грн.
(4)

6028

Набеглаві - це вода, що сприяє допомагає очищенню організму від шкідливих речовин і збагачує його безліччю необхідних мінералів. Крім того, лікарі по всьому світу дуже часто рекомендують Набеглаві в лікувальних цілях при захворюваннях кишечника, шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, порушеннях обміну речовин і багато чого іншого.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НАБЕГЛАВІ, 1 Л, СИЛЬНОГАЗОВАНА ВОДА, ПЕТ
Об`єм, л 1 л
Газованість Сильногазована
Упаковка ПЕТ
Бренд Набеглаві
Країна виробник Грузія
Об'єм, л 0,75 - 1,0 л
Тип продажу Поштучно
Доставка Cьогодні

Доставка и характеристики Набеглаві, 1 л, сильногазована вода, ПЕТ

«Набеглаві» – питна лікувально-столова гідрокарбонатно-натрієва мінеральна вода з високим ступенем мінералізації (3,5-5,9 г / дм3). Видобувається на Південному Заході Грузії в селі Набеглаві (адміністративний край Гурія).

Показання для медичного застосування мінеральної води «Набеглаві»:

  • хронічні захворювання шлунка та кишечника;
  • хронічні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів;
  • порушення обміну речовин;
  • цукровий діабет;
  • ожиріння;
  • порушення сольового і ліпідного обміну

 

Мінеральний склад води «Набеглаві» чинить комплексний позитивний вплив на всі системи нашого організму: травну, серцево-судинну, нервову, ендокринну, видільну. Найбільш виражений цілющий ефект води проявляється по відношенню до органів травної системи та процесів шлунково-кишкового тракту. Крім лікувального застосування, вода «Набеглаві» є відмінним мінеральним напоєм, який рекомендується споживати 2 — 3 рази на тиждень для збагачення організму мінералами та мікроелементами, підтримки балансу і тонусу організму. Мінеральна вода «Набеглаві» є лікувальною мінеральною водою і, як і інші мінеральні води цього класу, не рекомендується для пиття без консультації з лікарем.

Найменування показників

Результати досліджень

Загальна мінералізація (сухий залишок), г/ дм3

3,5–5,9

Сульфати, мг/дм3

70–244

Хлориди, мг/дм3

42–95

Кальцій, мг/дм3

36–112

Магній, мг/дм3

36–120

Натрій, мг/дм3

915–1250

Гідрокарбонати, мг/дм3

2400–4400


2015-06-13

Хороший сервис

Часто бываю в Грузии. "Набеглави" у местных жителей более популярна, чем "Боржоми". 2014-10-16

Хороший сервис

Открыла эту замечательную воду случайно.После родов в организме все наперекосяк.Как только съем на голодный желудок конфетку или кусочек шоколада-начинается дикая изжога.Причем никогда не страдала гастритом и с желудком было все в порядке.Как-то отправившись с семьей в магазин меня посетила мысль,что вместо таблеток можно попробовать лечебно-столовую минералку.Из не очень большого выбора попалась Набеглави.Там конкретно указывалось,что избавляет от изжоги.Мне хватило двух глотков,чтобы изжога исчезла!!!Также добавлю,что вкус у нее получше Боржоми.И состав тоже.Конечно увлекаться не стоит без предписания врача.Я литровую бутылку выпивала за 5 дней.Потом купила через неделю еще одну.Прошел месяц.У меня не было изжоги.Двумя бутылками избавилась от проблемы.И мой Гастал сиротливо лежит в аптечке.2014-10-08

Хороший сервис

Открыла эту замечательную воду случайно.После родов в организме все наперекосяк.Как только съем на голодный желудок конфетку или кусочек шоколада-начинается дикая изжога.Причем никогда не страдала гастритом и с желудком было все в порядке.Как-то отправившись с семьей в магазин меня посетила мысль,что вместо таблеток можно попробовать лечебно-столовую минералку.Из не очень большого выбора попалась Набеглави.Там конкретно указывалось,что избавляет от изжоги.Мне хватило двух глотков,чтобы изжога исчезла!!!Также добавлю,что вкус у нее получше Боржоми.И состав тоже.Конечно увлекаться не стоит без предписания врача.Я литровую бутылку выпивала за 5 дней.Потом купила через неделю еще одну.Прошел месяц.У меня не было изжоги.Двумя бутылками избавилась от проблемы.И мой Гастал сиротливо лежит в аптечке.


Оцінити товар
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $