«МЕГА гарантія» - АкваМаркет

«МЕГА гарантія»


Шукаєте кулер для води з тривалим терміном експлуатації? Не впевнені який кулер надійніше? "Аквамаркет" пропонує Вам забути про ці муки назавжди!

Ми готові запропонувати Вам МЕГА гарантію і довічне* гарантійне обслуговування Вашого кулера для води.

МЕГА гарантія – це безстрокова гарантія на кулери для води з нашого асортименту!

В Акції беруть участь всі  моделі кулерів для води, що були придбані в компанії "Аквамаркет" з поміткою "Мега Гарантія", починаючи з 01.11.2013 року включно.

Дана гарантія діє виключно за умови постійного замовлення і використання води в 18,9 л тарі у компанії "Аквамаркет" (не менше одного замовлення на місяць).

 До того ж, при покупці кулера для води Ви також отримуєте 3 бутлі води у подарунок !

МЕГА гарантія діє за умови правильної експлуатації кулера для води і виконання рекомендацій, зазначених у гарантійному талоні на кулер.

МЕГА гарантія не включає санітарну обробку кулера для води, вона проводиться за рахунок Покупця окремо, в рекомендовані терміни.

 МЕГА гарантія припиняє свою дію, якщо Ви починаєте користуватися водою не з асортименту Аквамаркет або порушуєте правила експлуатації кулера для води.

 * Пам'ятайте, що нормальний термін служби будь-якого кулера для води становить від 4 до 6 років, після чого кулер, в принципі, рекомендується замінити на новий в цілях гігієни.

*Ви можете взяти участь тільки в одній акції на вибір

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $