Нові товари в нашому асортименті


У період всесвітньої пандемії Covid-19 ми піддаємося впливу патогенних організмів кожну хвилину, перебуваючи поза домом: кнопки ліфта, ручки дверей, товари в магазинах і багато іншого. Щоб уберегти себе від інфікування, необхідно регулярно мити руки з милом і навчитися контролювати свої мимовільні рухи руками. Адже саме торкання слизових очей, носа або рота немитими руками дає можливість підхопити не тільки вірусні, але й бактеріальні хвороби.

Перше правило, яке ми, дорослі, повинні прищепити своїм дітям: що мити руки - це корисно і навіть життєво необхідно. Згадайте старий добрий мультфільм про Мойдодира або сучасний про Фіксіків - дітям розповідають і наочно показують, наскільки важливі правила гігієни. Крім того, науково доведено, що регулярне миття рук знижує рівень захворювання шлунково-кишковими інфекціями на 31%, а респіраторними - на 21%.

Чи є суттєва різниця в тому, яким милом мити руки? Висновок напрошується один: головне мити ретельно і не менше 20 секунд. Але, якщо Ви змушені ходити на роботу і не можете перебувати на самоізоляції під час карантину, то візьміть собі на замітку антибактеріальне мило. До його складу входять активні протимікробні компоненти (типу триклозан), які боряться з бактеріями різної етіології.

Одним з найвідоміших брендів антибактеріального мила є Safeguard. Головною особливістю його лінійки є універсальність - мило можна використовувати для всієї родини.

Переваги мила Сейфгард:

  • Легко прибирає бруд з епідермісу;
  • Захищає від мікробів;
  • Не порушує захисний бар'єр шкіри.

Крім того, мило Safeguard має приємний запах і різні форми: кусковую і рідку. Тверде мило добре лягає в руці, завдяки анатомічній структурі, і не розкисає у воді. Головною перевагою рідкого мила Сейфгард є наявність дозатора і легкість використання.

Потрійна дія мила Сейфгард і комплексний догляд за шкірою рук як дорослих, так і дітей дозволяє не тільки підтримувати чистоту рук, а й економити сімейний бюджет.

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $