Свято Трійці


16 червня (у неділю) будемо святкувати одне з головних християнських свят, яке у православ'ї входить до числа найбільших із дванадцяти –Трійцю. Дата свята залежить від Світлого Великодня Христового і завжди припадає на 50-тий день після нього. Ось чому Трійцю ще називають П'ятидесятницею. Напередодні свята, у суботу, за давніми звичаями необхідно прикрасити свою оселю запашними квітами та травами, які символізують оновлення, процвітання та благодать – саме тому це свято ще називають Зеленою неділею.

Компанія Аквамаркет щиро вітає Вас зі світлим святом Трійці! Бажаємо, щоб Ви і Ваша родина завжди були під захистом Божим, нехай у Вашому домі панують достаток, гармонія та спокій.

Наш колл-центр, як завжди, працює для Вас цілодобово та без вихідних. Замовляйте необхідні товари у будь-який зручний для Вас час.

Акцентуємо Вашу увагу, що доставка 17 червня, (у понеділок) буде за графіком вихідного дня – детальну інформацію по своєму населеному пункту можете переглянути у розділі меню «Доставка та оплата».

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $