Нова унікальна вода Sibolle Alpine на нашому сайті!


Шановні Клієнти!

Пропонуємо до Вашої уваги нову бутильовану воду на нашому сайті: Sibolle Alpine, котру Ви можете придбати в нашому онлайн магазині. Вода, що прибуває прямо з Австрії, порадує Вас і всю Вашу сім"ю унікальним мінеральним складом і чистотою гірських вершин

Sibolle Alpine - це унікальна за своїм складом вода, що добувається в водоохоронній зоні Штірії на висоті більше 2 км. Вода не проходить зайвої очистки - лише механічну фільтрацію від шматочків породи. Тому купуючи воду Sibolle Alpine, ви купуєте смак Альп. Але більш важливо - продукт поставляється в бутелі з нержавіючої сталі, котрий не лише стильно виглядає, але й збереже корисні якості води, навіть подолавши дистанцію від Штірії до Вашого дому.

Вода натурально збагачена киснем має унікальний, ідеально збалансований мінеральний склад, і забезпечує організм усіма необхідними мікро- і макроелементами:

  • pH. Вода відноситься до категорії лужних вод. Нормалізує рівень pH в організмі, в результаті чого уповільнуються процесси старіння, укріпляється іммунітет, нормалізується робота шлунково-кишкового тракту.
  • Кисень. Рівень кисню відповідає світовим нормативам води вищої категорії, вживання води, натурально збагаченної киснем сприяє покращенню роботи мозку, підвищує загальний рівень кисню в організмі на 10-20%, покращує стресостійкість та працездатність.
  • Йод. Вживання води, збагаченної йодом, рекомендується всесвітніми організаціями ВОЗ і ЮНІСЕФ лоя профілактики звороб сердця, нервової системи і щитовидної залозиы.
  • Кремній. наявність кремнію у воді сприяє засвоєнню інших мікроелементів, забезпечує гладкість та пружність шкіри. вода має омоложуючий еффект і знижує кількість холестерину.
  • Срібло. Цей мікроелемент, також є у воді і необхіден для повноцінного функціонування всіх органів тіла, має противірусні властивості. Дифіцит срібла може викликати дисфункції в організму.
  • Селен. ААнтиоксидант, котрий зменшує ризик сердечно-судинниз, онкологічних захворювань,  та алергій. Разом з кремнієм, фтором і сріблом, селен свторює неповторну унікальність хімічних властивостей води і її фізіологічну повноцінність для вживання людиною, особливо для дітей.

Загальні показники води:

  • Водородний показник, pH - 7,5 – 8,0

  • Загальна жорсткість - 2,5 – 3,5 моль/дм3

  • Загальна мінералізація - 150,0 – 200,0 мг/дм3

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $