Правила зберігання полікарбонатних бутелів


Природна артезіанська вода розливається в екологічно безпечні полікарбонатні бутлі об'ємом 18,9 літрів, які підлягають багаторазовому використанню.

Полікарбонатні бутлі більш стійкі до механічних пошкоджень. Вони легко проходять термічну обробку, яка гарантує безпеку у використанні.

На відміну від ПЕТ-тари, полікарбонатні бутлі можуть зберігати натуральний смак води протягом тривалого часу завдяки тому, що полікарбонат не вступає у взаємодію з водою при проходженні термічної обробки.

Для того,  щоб зберегти корисні властивості артезіанської води, дуже важливо дотримуватися вимог її зберігання:

1. не зберігайте бутлі під прямими сонячними променями, так як це сприяє появі водоростей, а внаслідок - до крихкості бутля або знебарвлення полікарбонату;

2. не зберігайте порожні бутлі в місцях з великим скупченням пилу, який є основною  причиною проникнення водоростей в бутель;

3. не зберігайте бутлі для води біля хімічних речовин, так як полікарбонат вбирає сторонні запахи.

4.під час зберігання води в бутлях уникайте впливу граничних температур і потрапляння прямих сонячних променів. Максимально допустима температура тривалого зберігання становить не більше 18-20 градусів.

5. тара з водою повинна бути постійно закритою.

 

При недотриманні умов зберігання вода втрачає смак і корисні компоненти, а в середині бутля створюється сприятливе середовище для розвитку мікроорганізмів, що може нашкодити Вашому здоров'ю.  Тому  закликаємо Вас відповідально ставитися до зберігання і використання полікарбонатних бутлів.

Підписатися на акції, знижки, новини

Завантажити додаток АкваМаркет
КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $