Фільтр
Всього товарів: 145

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 145

Сортування

Сортування:
Артикул: 19241
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19241
Артикул: 13977
8100

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya light (Соя Лайт) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya light містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм, з малим вмістом цукру. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 58 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya light також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya light: - завдяки відсутності лактози і глютену легко засвоюється; - низький рівень насичених жирів; - тонкий солодкий смак; - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 58 ккал на 200 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7200 грн.

(0)
Артикул: 13977
Артикул: 13973
7900

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Original (Соя Оригінал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya Original містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 78 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya Original: - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 39 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13973
Артикул: 18064
8100

Alpro (Алпрo) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпрo підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрo напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18064
Артикул: 13976
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний напій з сої з ванільним смаком. Він збагачений кальцієм, містить вітаміни і є джерелом соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він складається тільки з рослинних компонентів. У складі напою немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для здорового збалансованого харчування. Він може служити основою для улюблених коктейлів і доповненням до пластівців або мюслів. Поставляється напій в зручній упаковці - Тетра Пак, в якій він добре зберігає свіжість і смакові якості. Особливості: - ванільний смак; - без барвників і консервантів; - містить кальцій і вітаміни В2, В12, D2; - можна вживати людям з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 13976
Артикул: 13979
8900

Асортимент  напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій кокосовий Coconut Original (Коконат Оріджинал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі кокосового молока і соєвих бобів. Coconut містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів (E, D, В2, В12) і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 64 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій Coconut Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro створить Вам настрій і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Coconut Original: - 100% рослинна основа; - містить тільки цукор природного походження; - не містить лактозу; - низька калорійність 32 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7900 грн.

(0)
Артикул: 13979
Артикул: 19242
8900

Alpro (Алпро) напій соєвий для дітей з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро ідеально підходить для дітей, особливо якщо дитина перебуває на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - для дітей; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19242
Артикул: 19243
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий червоні фрукти з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро містить в складі сік червоних фруктів (чорна бузина / червона смородина, яблуко, родзинки, малина) ідеально підходить для усіх, особливо для дітей які перебувають на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - червоні фрукти; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19243
Артикул: 13975

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Chocolate (Соя Шоколад) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів з додаванням какао порошку, з м'яким вершково-шоколадним смаком. Soya Chocolate містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 122 ккал, можливо використовувати його в дієтичному меню. Alpro, Напій соєвий Soya Chocolate призначений для вживання протягом дня, а також для використання в різних коктейлях. Соєвий напій від Alpro зарядить енергією і підніме настрій на весь день. Особливості напою Soya Chocolate: - 100% рослинна основа; - містить какао; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 61 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

9570 грн.

(0)
Артикул: 13975
Артикул: 18063

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої з ванільним ароматом. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрем напій 250 мл поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Чи не содкржіт барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

2840 грн.

(0)
Артикул: 18063
Артикул: 19355

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Alpro Banana, Упаковка 8 шт. х 1 л, Напій соєвий, Банан, Тетра пак поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

59400 грн.

(0)
Артикул: 19355
Артикул: 19360

Alpro (Алпро) напій соєвий, Без цукру - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Alpro Unsweetened, Упаковка 12 шт. по 1 л, Напій соєвий, Без цукру поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

82800 грн.

(0)
Артикул: 19360
Артикул: 19356

Alpro (Алпро) напій соєвий червоні фрукти з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро містить в складі сік червоних фруктів (чорна бузина / червона смородина, яблуко, родзинки, малина) ідеально підходить для усіх, особливо для дітей які перебувають на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Alpro Fruits rouges, Упаковка 8 шт. по 1 л, Напій соєвий, Червоні фрукти з кальцієм, Тетра пак поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - червоні фрукти; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

59400 грн.

(0)
Артикул: 19356
Артикул: 15633

Вершки Біла Лінія нададуть будь-якому напою ніжного, м'якого смаку та молочного аромату. Завдяки особливій технології ультрапастеризації, вершки зберігають усі корисні речовини упродовж тривалого часу. Вершки 10% універсальне доповнення не лише до напоїв, але і до десертів, випічки, крем-супам та інших страв. Випускається продукт в надійній, герметичній упаковці, яка має кришку для більшої зручності. Особливості вершків: - доповнять будь-який напій; - ультрапастеризовані; - містять корисні речовини; - в герметичній упаковці.

1380 грн.

(0)
Артикул: 15633
Артикул: 15634

Вершки Біла Лінія нададуть будь-якому напою ніжного, м'якого смаку та молочного аромату. Завдяки особливій технології ультрапастеризації, вершки зберігають усі корисні речовини упродовж тривалого часу. Вершки 15% універсальне доповнення не лише до напоїв, але і до десертів, випічки, крем-супам та інших страв. Випускається продукт в надійній, герметичній упаковці, яка має кришку для більшої зручності. Особливості вершків: - доповнять будь-який напій; - ультрапастеризовані; - містять корисні речовини; - в герметичній упаковці.

1670 грн.

(0)
Артикул: 15634
Артикул: 15635

Вершки Біла Лінія нададуть будь-якому напою ніжного, м'якого смаку та молочного аромату. Завдяки особливій технології ультрапастеризації, вершки зберігають усі корисні речовини упродовж тривалого часу. Вершки 20% універсальне доповнення не лише до напоїв, але і до десертів, випічки, крем-супам та інших страв. Випускається продукт в надійній, герметичній упаковці, яка має кришку для більшої зручності. Особливості вершків: - доповнять будь-який напій; - ультрапастеризовані; - містять корисні речовини; - в герметичній упаковці.

1890 грн.

(0)
Артикул: 15635
Артикул: 19244

Alpro, 1 л, Напій  Мигдальний - це просто відмінний замінник штучних ароматизаторів, або продуктів, які їх містять. Адже всі компоненти цього напою абсолютно натуральні і мають рослинне походження. Ви можете насолоджуватися цим мигдальним напоєм, а також додати його в коктейль або гарячий напій замість шкідливих штучних і жирних доповнень. Напій запакований в зручному форматі - Тетра Пак.

8800 грн.

(0)
Артикул: 19244
Артикул: 14928

Despicable Me (Діспекабл Мі) коктейль молочний приготований на основі коров'ячого молока з додаванням наповнювача "Вершковий пломбір". Коктейль Міньон зберігає всю користь молока, тонізує та радує насиченим вершковим смаком. Напій молочний пломбір має середню жирність. Молочний напій Despicable Me - це десерт, який обов'язково сподобається Вашим дітям, коктейль має сучасну, яскраву упаковку з Міньйонами. Невелику упаковку 200 г напою з Міньйонами завжди можна взяти з собою та насолодитися його смаком в будь-який час. Особливості Вершкового коктейлю: - сучасна упаковка - малюнок "Міньйони"; - на основі натурального молока; - з наповнювачем "Вершковий пломбір"; - жирність - 2%; - ультрапастеризований.

1450 грн.

(0)
Артикул: 14928
Артикул: 14930

Despicable Me (Діспекабл Мі) коктейль молочний приготований на основі коров'ячого молока з додаванням полуничного наповнювача. Коктейль Міньон зберігає всю користь молока, тонізує та радує насиченим ягідним смаком. Напій молочний полуничний має середню жирність. Молочний напій Despicable Me - це десерт, який обов'язково сподобається Вашим дітям, коктейль має сучасну, яскраву упаковку з Міньйонами. Невелику упаковку 200 г напою з Міньйонами завжди можна взяти з собою та насолодитися його смаком в будь-який час. Особливості Полуничного коктейлю: - сучасна упаковка - малюнок "Міньйони"; - на основі натурального молока; - з полуничним наповнювачем; - жирність - 2%; - ультрапастеризований.

1450 грн.

(0)
Артикул: 14930
Артикул: 19553

Drinks To Go (Дрінкс ту гоу), 0,5 кг, Гранульоване молоко, Для кавових машин і автоматів - це відмінне доповнення до улюбленого Гарячого напою. Додавання гранульованого молока в каву або капучіно робить смак напою більш м'яким, і дає пишну піну. Завдяки герметичній м'якій упаковці гарантується тривалий термін зберігання.

12900 грн.

(0)
Артикул: 19553
Артикул: 17291

Сир DZIUGAS (Джюгас) Mild (Майлд) з жирністю 40% - елітний напівжирний сир, час дозрівання якого становить 12 місяців. Твердий сир щільної однорідної консистенції відрізняється жовтим кольором, яскраво вираженим молочним ароматом і тривалим післясмаком. Твердий сир Джуглас стане відмінним доповненням до спагеті, овочевих салатів і запіканок. Ідеально підійде до білих сухих вин. Особливості сиру DZIUGAS: - вага 180 г; - твердий; - масова частка жиру 40%.

12490 грн.

(0)
Артикул: 17291
Артикул: 19252

Ecomil (Екоміл) напій кокос без цукру - це корисний і смачний напій без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів.Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслі. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Ecomil: - кокос без цукру; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

11700 грн.

(0)
Артикул: 19252
Артикул: 19249

Ecomil (Екоміл) - це корисний і смачний мигдальний напій без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Ecomil: - мигдаль без цукру; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

12100 грн.

(0)
Артикул: 19249
Артикул: 19254

Ecomil (Екоміл) напій мигдаль з протеїном без цукру - це корисний і смачний напій  без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів . Напій має приємний смак і ніжну кремову консистенцію. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслі. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості мигдального напою Ecomil: - мигдаль з протеїном без цукру; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

12400 грн.

(0)
Артикул: 19254
Артикул: 19251

Ecomil (Екоміл) напій кіноа з сиропом агави - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Молоко має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Ecomil: - з кіноа з сиропом агави; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

11700 грн.

(0)
Артикул: 19251
Артикул: 19250

Ecomil (Екоміл) органічне мигдальне молоко - це корисний і смачний напій  без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Мигдальний напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслі. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості  напою Ecomil: - мигдаль; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

8400 грн.

(0)
Артикул: 19250
Артикул: 17294

Сир  Emilgrana (Емільграна) Grana Padano (Грана Падано) з жирністю 32% - елітний напівжирний сир, час дозрівання якого становить не менше 12 місяців. Відрізняється тонкою золотисто-жовтою скоринкою та яскраво вираженим горіховим смаком. Щільна розсипчаста консистенція сиру дозволяє використовувати його в якості терткового для страв італійської кухні. Твердий сир Грана Падано стане відмінним доповненням до спагеті, овочевих салатів та запіканок. Ідеально підійде до білих сухих вин. Особливості сиру  Emilgrana Grana Padano: - вага 150 г; - тертковий; - масова частка жиру 32%.

12900 грн.

(0)
Артикул: 17294
Артикул: 17293

Сир  Emilgrana (Эмільграна) Parmigiano Reggiano (Парміджіано Реджано) з жирністю 32% - найпопулярніший італійський вид сиру типу пармезан, час дозрівання якого становить не менше 12ти місяців. Щільна розсипчаста консистенція сиру дозволяє використовувати в якості терткового для страв італійської кухні. Твердий сир Парміджіано стане відмінним доповненням до спагетті, пасти або запіканок. Ідеально підійде до білих сухих вин. Особливості сиру  Emilgrana Parmigiano Reggiano: - вага 150 г; - тертковий; - масова частка жиру 32%.

15700 грн.

(0)
Артикул: 17293
Артикул: 9912

Німецька компанія Hochwald - це виробник продуктів для щоденного харчування, широко відомий на  світовому ринку завдяки найвищій якості своєї продукції. Порційні вершки торгової марки Hochwald - це високоякісний продукт у зручній упаковці.  Ви можете легко і швидко насолодиться ароматною кавою з вершками Хочвальд. 

1550 грн.

(0)
Артикул: 9912
Артикул: 11024

Збиті вершки Hochwald Topping Star на рослинній основі - готовий до вживання збитий крем для начинок і прикраси десертів. Вершки Хохвальд Топпінг Стар мають жирність 25% і понижений вміст холестерину, а також не є молочним продуктом. Hochwald Topping Star прекрасно взаємодіє з усіма інгредієнтами, довго тримає форму і не перебиває оригінальний смак десерту.

4750 грн.

(0)
Артикул: 11024
Артикул: 11025

Збиті вершки Hochwald - готовий до вживання ультрапастеризованный збитий молочний крем для начинок і прикраси десертів. Вершки Хохвальд мають жирність 30% і легкий ванільний аромат. Hochwald прекрасно взаємодіє з усіма інгредієнтами, довго тримає форму і не перебиває оригінальний смак десерту.

6900 грн.

(0)
Артикул: 11025
Артикул: 9667

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 0,5%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2640 грн.

(0)
Артикул: 9667
Артикул: 9666

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 2,5%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2650 грн.

(0)
Артикул: 9666
Артикул: 9668

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 3,2%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2890 грн.

(0)
Артикул: 9668
Артикул: 17878

Лактель низьколактозне молоко Lactel (Лактель) Легкий ранок низьколактозне - питне молоко, оброблене методом ультрапастеризації (молоко протягом секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, та відразу, протягом секунди охолоджують). Під час такої обробки зберігаються всі корисні мікроелементи та вітаміни. У молоці низький вміст жиру (1,5%) і лактози, завдяки чому воно ідеально підходить для тих, хто дотримується дієтичного режиму харчування. Не дивлячись на низький вміст лактози, молоко містить кальцій, білки та всі корисні компоненти молока. Особливості низьколактозного молока Lactel Легкий ранок: - ультрапастеризоване; - низький вміст лактози; - жирність 1,5%; - екологічно чиста упаковка Tetra-Pak.

3850 грн.

(0)
Артикул: 17878
Артикул: 17888

Philadelphia (Філадельфія) - крем-сир, аромат, якого не можливо сплутати з іншим. Він має текстуру крему і насичений вершковий смак, завдяки чому, сир Philadelphia поєднується з багатьма продуктами і використовується в багатьох стравах. Сир Філадельфія додають до чізкейку, суші, роли, і навіть до десертів з фруктів. Крем-сир Philadelphia незамінний компонент при приготуванні різноманітних соусів, салатів, підлив, крем-супів, коктейлів. Сир можна назвати універсальним продуктом, тому що він не втрачає своїх властивостей при термообробці, тому часто використовують у випічці, замінюючи масло або маргарин. Також з сиром готують бутерброди. Особливості крем-сиру Philadelphia: - ніжна і легка текстура; - ні з чим не порівнянний аромат; - універсальний продукт.

8290 грн.

(0)
Артикул: 17888
Артикул: 15630

Сир бринза Premialle (Преміаллє) - це дуже смачний та корисний сир, який доповнить своїм смаком будь-який салат. Сир бринза найкорисніший з усіх твердих сирів, оскільки його склад найкраще збалансований та містить мало жирів, багато білків, кальцію, вітамінів та мінералів. Сир бринза має ніжний, солоний смак, щільну консистенцію, яка добре тримає форму, не кришиться таприємний аромат. Упаковки Преміаллє 250 грам вистачить на тривалий час. Особливості сиру від Premialle: - смачний та корисний; - містить мало жирів, багато білків та вітамінів; - ніжний, солоний смак; - щільна консистенція, яка не кришиться.

3940 грн.

(0)
Артикул: 15630
Артикул: 15631

Сир Фета Premialle (Преміаллє) - це вишуканий, ніжний сир, який розбавить своєю присутністю звичайний салат. Сир фета виготовляється виключно зі свіжого, знежиреного молока, без добавок. Сир Фета - це м'який, розсольний сир, який відрізняється своїм молочно-солоним смаком, кремовою консистенцією та приємним, запашним ароматом. Сир фета від Преміаллє стане Вашим улюбленим варіантом перекушування. Особливості сиру фета: - кремова консистенція; - вишуканий, ніжний смак; - виготовляється зі свіжого, знежиреного молока; - без добавок.

4300 грн.

(0)
Артикул: 15631
Артикул: 15632

Сир Фета Premialle (Преміаллє) - це вишуканий, ніжний сир, який розбавить своєю присутністю звичайний салат. Сир фета виготовляється виключно зі свіжого, знежиреного молока, без добавок. Сир Фета - це м'який, розсольний сир, який відрізняється своїм молочно-солоним смаком, кремовою консистенцією та приємним, запашним ароматом. Сир фета від Преміаллє стане Вашим улюбленим варіантом перекушування. Особливості сиру фета: - кремова консистенція; - вишуканий, ніжний смак; - виготовляється зі свіжого, знежиреного молока; - без добавок.

7740 грн.

(0)
Артикул: 15632
Артикул: 5109

Вершки стерилізовані  President – справжня знахідка для любителів кави. Завдяки зручній порційній упаковці 10 шт. по 10 г можна насолоджуватися прекрасним смаком кави з вершками, будь-де. Вершки President виготовлені з нормалізованих вершків високої якості. Термін зберігання – 180 діб.

1990 грн.

(6)
Артикул: 5109
Артикул: 10947

Бактеріальна закваска торгової марки Vivo Віталакт розроблена для приготування домашнього кисломолочного продукту.  Підходить для дітей будь-якого віку, а також для дорослих при дієтичному харчуванні. Бактеріальна закваска Віво Віталакт відрізняється високим вмістом вітамінів, мікроелементів і натуральних амінокислот. Продукт від торгової марки Vivo Віталакт нормалізує мікрофлору шлунково-кишкового тракту.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10947
Артикул: 10946

Бактеріальна закваска торгової марки Vivo Йогурт розроблена для приготування домашнього йогурту. Продукт нормалізує роботу кишківника та швидко відновлює сили. Vivo Йогурт містить необхідні організму амінокислоти, кальцій, мікроелементи. При регулярному вживанні знижує ризик розладів травлення.   Йогурт Віво корисний у будь-якому віці, особливо літнім людям та вагітним жінкам.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10946
Артикул: 10949

Бактеріальна закваска торгової марки Vivo Кефір розроблена для приготування домашнього кефіру. Продукт містить штами кефірних грибків. Мікрофлора кефірних грибків ефективно пригнічує хвороботворні бактерії та перешкоджає кишковим розладам. Кефір торгової марки  Vivo позитивно впливає на обмін речовин. Віво Кефір - це густий кисломолочний напій з м'яким, приємним смаком.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10949
Артикул: 10945

Бактеріальна закваска торгової марки Vivo Біфівіт розроблена для приготування домашнього кисломолочного продукту. Цей продукт призначений для немовлят від 6 місяців. Закваска Vivo Біфівіт утворює густий допоможе приготувати якісний прикорм м'яким, приємним смаком. Продукт Віво Біфівіт ефективно відновлює мікрофлору кишківника при дисбактеріозах, дисбіозах, у тому числі викликаних прийманням антибіотиків.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10945
Артикул: 10948

Бактеріальна закваска торгової марки Vivo Симбілакт з лактулозою розроблена для приготування домашнього кисломолочного продукту. Симбілакт - це передовий пробіотик, що містить комплекс корисних бактерій, які знаходяться в симбіозі. Унікальний набір штамів бактерій в Vivo Симбілакт має посилений ефект відновлення імунітету. Віво Симбілакт також ефективний при місцевому застосуванні для боротьби з бактеріальними і грибковими ураженнями шкіри.

10400 грн.

(0)
Артикул: 10948
Артикул: 14595

Аби бути впевненим у якості кисломолочної продукції, у відсутності в ній домішок, консервантів та стабілізаторів, краще приготувати її власноруч. Бактеріальні закваски Vivo (Віво) містять корисні живі бактерії, що сквашують молоко та утворюють кисломолочний продукт. Бактеріальна закваска Vivo Сир використовується для приготування домашнього сиру. Із 1 літра молока вийде 150-200 грам сиру. 1 флакону закваски достатньо для сквашування 3 літрів молока. Готовий продукт зберігається у холодильнику протягом 5 днів. Сир, приготований за допомогою бактеріальної закваски Vivo, придатний до вживання вагітним та жінкам, що годують груддю, дітям від 6 місяців, людям похилого віку, спортсменам тощо. Кисломолочні продукти, сквашені із бактеріальними заквасками Vivo: покращують процеси травлення; сприяють відновленню корисної мікрофлори кишківника; зміцнюють імунітет. Упаковка: 10 флаконів по 0,5 г закваски у картонній коробці. додатковий опис Готувати кисломол

8200 грн.

(0)
Артикул: 14595
Артикул: 18544

Закваска бактеріальна, Віталакт є сухий порошок для приготування кисломолочних продуктів дієтичного та дитячого харчування. У ньому міститься багато вітамінів, нормалізує обмін речовин, покращує перистальтику кишечника. Закваска Віталакт призначений для дітей від 6 місяців і дієтичного харчування дорослих. Vivo, Закваска бактеріальна, Віталакт 4 шт, поставляється в зручних флаконах по 0,5 г, вони зберігаю все якості продукту протягом тривалого часу. Пляшечки поміщені в картонну коробку, в якій легко транспортувати закваску Vivo . Особливості бактеріальної закваски: -містить багато полезніх речовин для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту; - 4 флакона; -рекомендується дітям.

3650 грн.

(0)
Артикул: 18544
Артикул: 17292

Сир Zanetti (Занетті) Parmigiano Reggiano (Парміджіано Реджано) з жирністю 32% - найпопулярніший італійський вид сиру типу пармезан, час дозрівання якого становить не менше 12ти місяців. Щільна розсипчаста консистенція сиру дозволяє використовувати в якості терткового для страв італійської кухні. Твердий сир Парміджіано стане відмінним доповненням до спагетті, пасти або запіканок. Ідеально підійде до білих сухих вин. Особливості сиру Zanetti Parmigiano Reggiano: - вага 200 г; - тертковий; - масова частка жиру 32%.

21470 грн.

(0)
Артикул: 17292

Молочні продукти, яйця


Всім нам добре відомо, що молоко - єдиний продукт харчування в перші місяці життя людини. Оскільки молоко і молочні продукти мають дуже цінні поживні властивості, значення молока в харчуванні дорослої людини зберігається. У цьому розділі Ви можете знайти свої улюблені молочні продукти.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $