Фільтр
Всього товарів: 2350

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 2350

Сортування

Сортування:
Артикул: 19244
8800

Alpro, 1 л, Напій  Мигдальний - це просто відмінний замінник штучних ароматизаторів, або продуктів, які їх містять. Адже всі компоненти цього напою абсолютно натуральні і мають рослинне походження. Ви можете насолоджуватися цим мигдальним напоєм, а також додати його в коктейль або гарячий напій замість шкідливих штучних і жирних доповнень. Напій запакований в зручному форматі - Тетра Пак.

7500 грн.

(0)
Артикул: 19244
Артикул: 19241
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7400 грн.

(0)
Артикул: 19241
Артикул: 13977
8100

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya light (Соя Лайт) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya light містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм, з малим вмістом цукру. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 58 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya light також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya light: - завдяки відсутності лактози і глютену легко засвоюється; - низький рівень насичених жирів; - тонкий солодкий смак; - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 58 ккал на 200 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13977
Артикул: 13973
7900

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Original (Соя Оригінал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya Original містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 78 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya Original: - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 39 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13973
Артикул: 18064
8100

Alpro (Алпрo) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпрo підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрo напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18064
Артикул: 13976
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний напій з сої з ванільним смаком. Він збагачений кальцієм, містить вітаміни і є джерелом соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він складається тільки з рослинних компонентів. У складі напою немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для здорового збалансованого харчування. Він може служити основою для улюблених коктейлів і доповненням до пластівців або мюслів. Поставляється напій в зручній упаковці - Тетра Пак, в якій він добре зберігає свіжість і смакові якості. Особливості: - ванільний смак; - без барвників і консервантів; - містить кальцій і вітаміни В2, В12, D2; - можна вживати людям з непереносимістю глютену або лактози.

7400 грн.

(0)
Артикул: 13976
Артикул: 13979
8900

Асортимент  напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій кокосовий Coconut Original (Коконат Оріджинал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі кокосового молока і соєвих бобів. Coconut містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів (E, D, В2, В12) і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 64 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій Coconut Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro створить Вам настрій і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Coconut Original: - 100% рослинна основа; - містить тільки цукор природного походження; - не містить лактозу; - низька калорійність 32 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7700 грн.

(0)
Артикул: 13979
Артикул: 23984
9500

Напій Alpro (Алпро) Almond (Алмонд) For Professionals (Фор Профешиналс) - це дуже корисний низькокалорійний напій на рослинній основі, з мигдальним смаком. Чудово підходить для споживачів з непереносимістю лактози і людей, які стежать за правильним харчуванням і фігурою. До складу мигдалевого напою Alpro Almond входять такі інгредієнти: мигдаль 2,3%, цукор, вода, морська сіль, кальцій (3 заміщений ортофосфат калію), емульгатор (соняшниковий лецитин), стабілізатори (гелланова камедь, камедь ріжкового дерева), вітаміни (D2 , Е, B12, B2 рибофлавін). У продукті можуть бути залишки горіхів (виключаючи арахіс). Особливості мигдалевого напою Alpro Almond For Professionals: призначений для професійного застосування; повністю на рослинній основі (100%); без консервантів і штучних барвників; з низьким вмістом жирів; не містить лактозу; без глютену.

8400 грн.

(0)
Артикул: 23984
Артикул: 23986
9300

Напій соєвий Alpro (Алпро) Soya (Соя) For Professionals (Фор Профешиналс) - це дуже корисний низькокалорійний напій на рослинній основі з соєвих бобів, з натуральним молочним смаком. Чудово підходить для споживачів з непереносимістю лактози і людей, які стежать за правильним харчуванням і фігурою. До складу натурального напою Alpro Soya входять такі інгредієнти: 8,7% соєві боби (очищені), регулятор кислотності (1 заміщений ортофосфат калію, 2 заміщений ортофосфат калію), яблучний екстракт, вода, морська сіль, стабілізатор (гелланова камедь), карбонат кальцію, вітаміни (D2, B12, B2 рибофлавін). Особливості натурального напою Alpro Soya For Professionals: призначений для професійного застосування; повністю на рослинній основі (100%); без консервантів і штучних барвників; з низьким вмістом жирів; не містить лактозу; без глютену.

8200 грн.

(0)
Артикул: 23986
Артикул: 19242
8900

Alpro (Алпро) напій соєвий для дітей з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро ідеально підходить для дітей, особливо якщо дитина перебуває на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - для дітей; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19242
Артикул: 19243
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий червоні фрукти з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро містить в складі сік червоних фруктів (чорна бузина / червона смородина, яблуко, родзинки, малина) ідеально підходить для усіх, особливо для дітей які перебувають на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - червоні фрукти; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19243
Артикул: 18567
850

Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких кукурудзяних хлібців Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

720 грн.

(0)
Артикул: 18567
Артикул: 18196
980

Кетчуп ніжний, Holiday виготовлений з томатів кращих сортів і ідеально підібраних спецій і приправ. Holiday, кетчуп ідеально доповнює шашлик, смажене або запечене м'ясо, підкреслює і робить його смак більш пікантним, розкриває все з новіших сторін. Кетчуп відмінно доповнює до картопля, макарони, смажену курочку. Кетчуп Holiday зберігається в дой-пак 300г, тому всі його смакові якості залишається не зміниться протягом тривалого часу. Особливості кетчуп Holiday - зі свіжих помідорів; - сучасна технологія виробництва; - міцна упаковка; - пікантний томатний смак.

820 грн.

(0)
Артикул: 18196
Артикул: 17866

Тунець Rio Mare (Ріо Маре) Tonno al Naturale (Тонно Натурале) - це натуральне філе, приготоване без додавання олії та консервантів. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця al Naturale містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, так і використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець  - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. Для його приготування використовується тільки сіль і вода. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості консервів Rio Mare Tonno al Naturale: - низькокалорійний продукт; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без рослинної олії; - у власному соку.

7950 грн.

(0)
Артикул: 17866
Артикул: 15176
1390

Столовий хрін від ТМ Верес приготований за традиційною рецептурою, що дозволяє зберегти всі лікувальні властивості хрону. Білий гострий хрін стане ідеальним доповненням практично до будь-якої страви, підкреслить смак смаженого та тушкованого м'яса, холодцю та різних закусок. Білий хрін Верес в міру густої консистенції, подрібнений, з додаванням оцтової кислоти. Хрін від Верес доповнить різні бутерброди та другі страви. Ароматний гострий хрін приготований за фірмовим рецептом та пропонується в скляній банці, об'ємом 190 грам, яка надовго збереже його смакові якості. Особливості хрону Верес: - з кореня білого сорту; - гострий смак; - зміцнює імунітет; - підкреслить смак других страв, закусок.

1000 грн.

(0)
Артикул: 15176
Артикул: 16083
1570

Сухарі гірчичні Київхліб - це висушені запашні скибочки білого хліба. Для їх приготування використовують виключно натуральні інгредієнти. Особливості їхньому смаку надає гірчична олія, яку додають в тісто. Гірчичні сухарики стануть відмінним доповненням до чаювання. Сухарики добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а також насичують організм вітамінами і мінералами. Особливості сухарів Гірчічних:- з білого хліба;- тільки натуральні інгредієнти;- з додаванням гірчичного масла.

1200 грн.

(0)
Артикул: 16083
Артикул: 17652
4650

Молочний шоколад Корона Max Fun (Макс Фан) - це ніжна текстура шоколаду в поєднанні з подрібненими шматочками хрусткого попкорну, карамелі та мармеладом зі смаком коли. Цей десерт створений для шанувальників якісного шоколаду, який має чудовий смак. Макс Фан містить в своєму складі натуральне какао - природний антиоксидант, який покращує обмінні процеси в організмі, виводить токсини та нормалізує тиск. Оригінальне поєднання м'якого смаку шоколаду, вибухової карамелі, ароматного мармеладу та трохи солонуватого попкорну порадує найвибагливіших шанувальників оригінальних десертів. Шоколад з добавками Корона Max Fun стане відмінним доповненням до чаю, кави та гарячих напоїв. Упаковка оздоблена зручною лінією відриву і зберігає свіжість і смакові якості шоколаду. Особливості шоколаду Корона Max Fun: - з карамеллю, попкорном і мармеладом; - молочний шоколад; - вага 160 г.

3990 грн.

(0)
Артикул: 17652
Артикул: 21733
2800

Майонез "Королівський" від ТМ Королівський подарує вашим продуктам неперевершений смак. Даний продукт відрізняється високою якістю. Торгова марка Королівський протягом багатьох років думає про покупців і радує нас, своєю продукцією. Майонез маэ оптимальный рівень жирності: 50%. Він прекрасно підійде до всіх видів салатів і бутербродів. Майонез розроблявся професійними технологами, щоб радувати вас кожен день! Купити майонез за найпривабливішою ціною в Україні, ви можете в нашому інтернет магазині Aquamarket. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому пропонуємо тільки самі високоякісні продукти, які до того ж порадують вас ціною!

2300 грн.

(0)
Артикул: 21733
Артикул: 9082
2090

В якості сировини для макаронів Мак-Вар "Здоров'я" №1 використовується борошно грубого помелу з цільнозмеленого зерна пшениці, завдяки чому  у борошні залишилися усі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародки зерен. Макарони ТМ «Мак-Вар» - це єдині дієтичні макарони на ринку України! 

1890 грн.

(0)
Артикул: 9082
Артикул: 12735
4280

Росток сухарі з пророслої пшениці з журавлиною і горіхами - корисні та поживні ласощі. Вони виготовлені тільки з натуральних інгредієнтів. У складі сухариків немає дріжджів, розпушувачів та ароматизаторів, а замість борошна використовуються пророслі зерна пшениці. Хлібні вироби є цінним джерелом біологічно активних речовин і мають зміцнюючі та лікувальні властивості, сприяють виведенню шлаків та токсинів з організму, очищають кишківник від клейковини. Сухарі містять насіння кунжуту, журавлину та горіхи, які надають їм насиченого смаку й підвищують поживну цінність продукту. Сухарики Росток містять вітаміни В1, В2, В3, В6, В9, С, Е, кальцій, магній, залізо, цинк, калій і натрій, цінні омега-кислоти, лігніни, каротиноїди, дубильні речовини, полісахариди й антиоксиданти. Сухарики з горіхами поставляються в запечатаному пакеті, в якому вони довше залишаються свіжими та хрусткими. Їх можна використовувати як основу для сендвічів, вживати в чистому вигляді або поєднувати з різними напоями. Особливості Росток з пророслої пшениці: - з пророщених зерен пшениці; - без борошна, дріжджів, розпушувачів та синтетичних добавок; - з журавлиною, горіхами та кунжутом; - горіхова суміш становить 13% від загальної ваги. - містять безліч корисних речовин; - підходять для дієтичного харчування.

3950 грн.

(0)
Артикул: 12735
Артикул: 14313
2290

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване – це 100% натуральний продукт. Молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Зберігається не більше 4 діб.  Селянське молоко має оптимальну жирність 2,5%, чудово підійде для вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв. Корисне молоко можна вживати без попередньої термічної обробки, чого не скажеш про куплений на ринку молоці. Молочний продукт чудово поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молочна продукція подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм. Спосіб застосування Пастеризованого молока: Вживати за смаком і в рецептурнному приготуванні страв.

2090 грн.

(0)
Артикул: 14313
Артикул: 10026
2490

Молоко від торгової марки Селянське, яке містить 3,2% жиру, є найкращим джерелом вітамінно-мінерального комплексу для всієї родини. Всього півлітра цього молока компенсує денну норму кальцію і половину добової норми вуглеводів для дорослої людини. До того ж, при регулярному вживанні, молоко Селянське 3,2% жирності зміцнює імунітет, нервову систему, регулює мікрофлору кишечника і навіть сприяє поліпшенню пам'яті. Завдяки особливому способу пастеризації, молоко торгової марки Селянське зберігає такі життєво необхідні елементи як магній, фтор, йод, вітаміни групи А, В, С, D і PP.

2290 грн.

(0)
Артикул: 10026
Артикул: 18573
2820

Ф'ючіпси, з насінням льону класичні - це повністю натуральний продукт, в якому повністю відсутні синтетичні добавки. Головним компонентом насіння жовтого льону. Насіння перемелюють з додаванням арахісу, томатів, спецій. Після чого подають сушінні. Сучасна технологія приготування зберігає максимальну кількість корисних речовин. Ф'ючіпси, з насінням льону класичні поставляються в м'якій упаковці по 50 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості ф'ючіпси, з насінням льону класичні: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

2400 грн.

(0)
Артикул: 18573
Артикул: 12595
990

Яблучно-грушове пюре для малюків Чудо-Чадо виготовляють тільки з місцевих сезонних фруктів без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Пюре Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 3-х місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого пюре стали добірні українські груші та яблука - джерело заліза і магнію для здорового розвитку кровоносної системи, пектин для правильної роботи системи травлення, і вітамін С для міцного імунітету.Пюре торгової марки Чудо-Чадо розфасоване в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, потрапляння сторонніх запахів і бактерій.

900 грн.

(0)
Артикул: 12595
Артикул: 22152
7600

Соєвий десерт Alpro (Алпро) Smooth Chocolate (Смуз Чоколат) - це дуже смачний і корисний десерт на основі соєвих бобів, з ніжною текстурою, зниженою жирністю і шоколадним смаком. Ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. До складу соєвого десерту Alpro входять такі інгредієнти: очищені соєві боби 6,1%, цукор, загусники (карагенан, модифікований кукурудзяний крохмаль), вода, шоколад 1% (знежирений какао порошок, какао терте, ароматизатор натуральний ванілін, цукор), знежирений какао порошок 2%, карбонат кальцію, морська сіль, регулятор кислотності (ортофосфат калію), вітаміни (D2, B12, B2 рибофлавін), ароматизатор ідентичний натуральному. Особливості соєвого десерту Alpro Smooth Chocolate: десерт на рослинній основі (100%); з низьким вмістом жирів; без консервантів і штучних барвників; не містить лактозу.

6900 грн.

(0)
Артикул: 22152
Артикул: 22151
7600

Соєвий десерт Alpro (Алпро) Simply Vanilla (Сімплі Ванілла) - це дуже смачний і корисний десерт на основі соєвих бобів, з ніжною текстурою, зниженою жирністю і ванільним смаком. Ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. До складу соєвого десерту Alpro входять такі інгредієнти: очищені соєві боби 6,4%, цукор, загусники (карагенан, пектин, модифікований тапіоковий крохмаль), вода, мальтодекстрин, морська сіль, трикальций фосфат, вітаміни (D2, B12, B2 рибофлавін) , ароматизатор ідентичний натуральному, барвники натуральні (аннато і куркумін). Особливості соєвого десерту Alpro Simply Vanilla: десерт на рослинній основі (100%); з низьким вмістом жирів; без консервантів і штучних барвників; не містить лактозу.

6900 грн.

(0)
Артикул: 22151
Артикул: 21722

Ванільний десерт Alpro Simply Vanilla - це ніжна кремова текстура і ароматний запах. Соя і ваніль, - відмінне поєднання компонентів! Десерт- має маленьку каллорійність, з низьким вмістом жирів, підходить людям які стежать за своєю фігурою. Приготований з виключно з соєвих бобів. У складі не містяться штучні підсолоджувачі, барвники, ароматизатори. Так само десерт Alpro має корисні мікроелементами, що в свою чергу робить його поживним. Поживна цінність всього 80 ккал на 100 грам. Наявність сої робить його відмінним джерелом білка. Люди які страждають алергією на молочні продукти не варто переживати, тому що продукт не відноситься до молочних продуктів. Особливості На 100% рослинній основі Низький вміст жиру Не містить штучних барвників і консервантів Не містить лактозу

1850 грн.

(0)
Артикул: 21722
Артикул: 21723

Шоколадний живильний десерт від фірми «Alpro» має великий спектр білків, так само містить кальцій для кісток і вітаміни. Це в свою чергу робить його корисним дієтичним напоєм, особливо для жіночої статі, адже в його складі є багато кальцію і вітамінів D, так само він легко перетравлюється. Молочно шоколадні десерти «Alpro» мають унікальну особливість зберігати ефект прохолоди, в жаркий спекотний день. Людям у яких присутня непереносимість лактози не варто переймактись адже десерт не містить лактози зовсім. Зроблений з какао-бобів найвищої якості, соя яка входить до складу, є відмінним джерелом незамінних амінокислот. Купити десерт соєвий ви можете на нашому сайті Aquamarket.

1850 грн.

(0)
Артикул: 21723
Артикул: 19164

Ароматні та поживні ванільні міні-круасани з листкового тіста від ТМ «Кафе Марсель» - вишукана насолода для всіх ласунів і ласунок. Класична французька рецептура виготовлення ніжного та м’якого листково-дріжджового тіста, оптимальна кількість повітряної, духмяної та ароматної ванільної начинки перетворюють міні-круасани «Кафе Марсель» на довершений та витончений десерт, великої упаковки (180 г) якого вистачить на всю родину. Прихильники правильного та здорового харчування також можуть дозволити собі поласувати смаколиками від ТМ «Кафе Марсель», адже калорійність 1 круасана становить всього 50 ккал Вага продукту – 180 г

2970 грн.

(0)
Артикул: 19164
Артикул: 19163

Ароматні та поживні полуничні міні-круасани з листкового тіста від ТМ «Кафе Марсель» - вишукана насолода для всіх ласунів і ласунок. Класична французька рецептура виготовлення ніжного та м’якого листково-дріжджового тіста, оптимальна кількість концентрованої полуничної начинки перетворює міні-круасани «Кафе Марсель» на довершений та витончений десерт, великої упаковки (180 г) якого вистачить на всю родину. Прихильники правильного та здорового харчування також можуть дозволити собі поласувати смаколиками від ТМ «Кафе Марсель», адже калорійність 1 круасана становить всього 50 ккал Вага продукту – 180 г

2970 грн.

(0)
Артикул: 19163
Артикул: 19162

Ароматні та поживні шоколадні міні-круасани з листкового тіста від ТМ «Кафе Марсель» - вишукана насолода для всіх ласунів і ласунок. Класична французька рецептура виготовлення ніжного та м’якого листково-дріжджового тіста, оптимальна кількість солодкої шоколадної начинки перетворює міні-круасани «Кафе Марсель» на довершений та витончений десерт, великої упаковки (180 г) якого вистачить на всю родину. Прихильники правильного та здорового харчування також можуть дозволити собі поласувати смаколиками від ТМ «Кафе Марсель», адже калорійність 1 круасана становить всього 50 ккал Вага продукту – 180 г

2970 грн.

(0)
Артикул: 19162
Артикул: 10828

Цукор в стіках АкваМаркет - відмінне рішення для вживання цукру для однієї порції кави або чаю. Один стік цукру АкваМаркет відповідає чайній ложці цукру. Стік цукру містить 5 грам білого цукру. Головні переваги цукру в стіках АкваМаркет - це простота обліку, зберігання і контроль витрачання. Одна упаковка містить 100 стіків цукру ТМ Аквамаркет. Цукор в стіках - вищого сорту. Для Вас цукор АкваМаркет в стіках - це зручність і простота у використанні.

1950 грн.

(0)
Артикул: 10828
Артикул: 2760

Цукор білий кристалічний Diamant з цукрового буряка - це екологічно чистий продукт українського виробництва. Додайте ложечку Diamant в чашку кави або чаю і насолоджуйтеся ненав'язливим солодковатим смаком напою. Цукор швидко розчиняється і має приємний білий колір. Енергетична цінність 100 г продукту 398 Ккал.

1990 грн.

(0)
Артикул: 2760
Артикул: 21726

Напій вівсяний Alpro 1 л тетра пак стане незамінною частиною вашого здорового харчування. Цей продукт, дозволить організму отримати необхідний рівень клітковини. Крім того він має масу інших корисних властивостей, наприклад: Нормалізація харчового обміну Оптимізація роботи кишечника М'яке і правильне очищення організму від шлаків і токсинів Даний напій повністю складається з натуральних інгредієнтів. Його можна вживати в чистому вигляді, або додавати в чай ​​або каву. Не містить лактози і стане прекрасною заміною молоку. Купити вівсяний напій Алпрем ви можете в нашому інтернет магазині Aquamarket. Тільки у нас ви знайдете широкий асортимент товарів, за найпривабливішою ціною.

6900 грн.

(0)
Артикул: 21726
Артикул: 21725

Напій рисовий Alpro 1 л містить велику кількість кальцію і вітамінів. Він не тільки знижує рівень шкідливого холестерину, але і допомагає зберегти правильний рівень цукру в крові. Крім того даний напій корисний для кісток. Він не містить лактозу, тому воно підходить людям, які не переносять молочні білки. Також рисовий напій користується великою популярністю у вегетаріанців. Купити напій рисовий Алпро ви можете в нашому інтернет магазині Аквамаркет. Спеціально для наших клієнтів ми підібрали широкий асортимент якісних товарів за найпривабливішою ціною. Бажаємо приємних покупок!

6900 грн.

(0)
Артикул: 21725
Артикул: 21724

Соєвий напій "Alpro" шоколадний з вмістом кальцію і вітамінним комплексом - продукт збалансований, призначений для здорового харчування. Обов'язково сподобається не тільки дорослим але і дітям! Шоколадне задоволення разом з "Alpro". Даний напій багатий великим спектром рослинних білків, вітамінами В2, В12 і D, так само варто відзначити мінімальний вміст цукру і жиру, легко перетравлюється. Тому людям у яких є проблеми з травленням, не варто турбуватися про його переносимість. Сукупність цих характеристик робить напій важливим для людей які стежать за своїм здоров'ям. Можна використовувати самостійно або для додавання в сухі сніданки, також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі. Завдяки тетрапакету, напій може зберігатися до 365 днів при кімнатній температурі, з моменту виготовлення. Відкриту упаковку слід тримати в холодильнику при температурі + 7С.

2300 грн.

(0)
Артикул: 21724
Артикул: 18063

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої з ванільним ароматом. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрем напій 250 мл поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Чи не содкржіт барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

2400 грн.

(0)
Артикул: 18063
Артикул: 18387

Печиво Мilly friends від торгової марки Dr.Schar (Доктор Шер) дуже хрусткі, з приємним ненав'язливим присмаком і має різні кумедні форми бджілок і метеликів. Головною особливістю цього продукту є повна відсутність глютену і лактози. Такі солодощі підійдуть для тих, хто перебуває на безглютенової дієті або не переносить лактози. Печиво Мilly friends від Dr.Schar знаходяться в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості Печиво Мilly friends Dr.Schar: - не містить лактози і глютену - смачні і хрусткі.

7300 грн.

(0)
Артикул: 18387
Артикул: 20455
Кафе Марсель, 60 г, Круасан, З шоколадною начинкою

+1 день

Любителям смачних і солодких сніданків і маленьких перекусів до чаю або кави є відмінне рішення - Круассан Кафе Марсель з шоколадною начинкою.  Виготовлений за французькими рецептами з ніжного повітряного тіста, Круассан Кафе Марсель особливо здивує ласунів своєю начинкою з насиченим смаком справжнього гіркого шоколаду.  Склад круассана з шоколадною начинкою від ТМ Кафе Марсель: пшеничне борошно в/г рослинні жири маргарин какао-порошок 3,3% нежирне згущене молоко з цукром суха молочна сироватка сіль цукор патока гліцерин сухе молоко цільне молочна суха сухі дріжджі емульгатори (лецитин соєвий, моно- і дигліцериди жирних кислот) яєчний порошок консерванти (кальцію пропіонат, сорбінова кислота, сорбат калію) ароматизатори (Чорний шоколад, Масло, Пломбір, ванілін) ароматизатор натуральний молоко Упакований круассан в красивий поліетиленовий пакет, в якому він зберігає аромат і свіжість на довгий час. 

900 грн.

(0)
Артикул: 20455
Артикул: 12665

Зефір Лісова казка Mini Snowy Mallows - це дрібнофракційний жувальний зефір зі смаком пломбіру та ароматом ванілі.Жувальний зефір Mini Snowy Mallows зі смаком пломбіру та ванілі торгової марки Лісова казка підходить для додавання в каву і кавові напої, какао, прикрашання десертів, морозива, як основа для кондитерської мастики.Існує безліч цікавих способів поласувати жувальним зефіром Лісова казка: з його допомогою можна декорувати торти і мафіни, створюючи справжні кулінарні шедеври; жувальний зефір легко плавиться, його можна використовувати для фондю, вмочуючи шматочки фруктів в рідкий зефір; якщо покласти маршмеллоу у мікрохвильовку на кілька хвилин - ви отримаєте ніжний крем, який можна намазати на панкейк, булочку або печиво; найвідоміший спосіб приготування десерту з жувального зефіру - обсмажити його на багатті, тоді він вкривається тонкою карамельною скоринкою з солодким м'яким кремом всередині.

13700 грн.

(0)
Артикул: 12665
Артикул: 21294

Круасанчик з вишневим джемом ТМ Рум'янець - це ніжні, смачні, ароматні круасани, з начинкою. Фасуються в упаковку вагою 200 г. Випікаються дані вироби з натуральних інгредієнтів, з використанням борошна пшеничного вищого гатунку, води, маргарину, дріжджів, цукру, солі, ваніліну, вишневого джему. Процес їх виробництва ретельно конролюється на всіх етапах. Круасанчики ТМ Рум'янець стануть прекрасним доповненням за чашкою кави або чаю, в затишній родинній атмосфері, з близькими друзями або просто в обідню перерву на роботі. Особливості  Круасанчиків ТМ Рум'янець: ніжні круасани з начинкою - джем "вишня"; випікаються з борошна вищого гатунку; їх виробництво ретельно конролюється; вага 200 г.

2090 грн.

(0)
Артикул: 21294
Артикул: 21293

Печиво Вушка ТМ Рум'янець - це хрустке листкове печиво, яке посипається зверху цукром. Фасується в упаковку вагою 300 г. Листкове печиво представлено у вигляді сердечок. Випікаються дані ласощі з бездріжджвого тіста, при цьому використовуються тільки натуральні інгредієнти: борошно пшеничне вищого гатунку, маргарин, ароматизатор ванілін, вода, цукор, кухонна сіль. Прекрасним смаком Печива Вушка Рум'янець можливо отримати насолоду за чашкою кави або чаю, в затишній родинній атмосфері, з близькими друзями або просто в обідню перерву на роботі. Його давно вже полюбили і дорослі, і діти. Особливості Листкового печива Вушка Рум'янець: має форму сердечок; випікається з борошна вищого гатунку; не надто солодке; вага 300 г.

2950 грн.

(0)
Артикул: 21293
Артикул: 17660

Цукор Буряковий Неочищений ТМ Солодко з цукрових буряків - це екологічно чистий продукт українського виробництва. Під час його обробки не використовується консерванти та зберігається природна солодкість. Такий цукор використовується при випічці, приготуванні десертів, додається в гарячі та холодні напої, варення або пікантні кисло-солодкі соуси. Неочищений цукор відрізняється особливим ароматом і доброю карамелізацією. Особливості цукру ТМ Солодко: - буряковий; - неочищений; - вага  500 г.

3590 грн.

(0)
Артикул: 17660
Артикул: 6894

Виробництво коричневого цукру Солодко відбувається шляхом виварювання цукрового сиропу із застосуванням спеціальних технологій.Кристали коричневого цукру Солодко мають особливий аромат і специфічний колір. І колір, і аромат цього цукру зумовлені тим, що кожен кристал покриває тростинна меляса (цукрова патока).Часто коричневий цукор називають "кавовим" або "чайним" і його відносять до делікатесних, екологічно чистих продуктів. І справді, коричневий цукор Солодко містить вітаміни групи В і велику кількість мікроелементів (магній, кальцій, цинк, фосфор, залізо, калій), що робить його набагато кориснішим, ніж звичайний рафінований цукор.

3570 грн.

(0)
Артикул: 6894
Артикул: 12725

УкрЕкоХліб кекс з пророслої пшениці, Мигдальний з курагою виготовлений на основі дріжджового тіста із зерен пророщеної пшениці без синтетичних добавок, розпушувачів та консервантів. Продукт характеризується виключно натуральним складом. Кекс має пористу структуру та приємний смак з кислинкою. Мигдальний кекс з курагою -  прекрасні ласощі для тих, хто дотримується правил здорового харчування. Пророслі зерна пшениці – це джерело корисних речовин. Вони мають лікувальні властивості та зміцнюють імунну систему. Кекс з пшениці поставляється в закритому пакетику, в якому він довше зберігає свіжість і захищений від впливів навколишнього середовища. Його завжди можна взяти з собою і перекусити в будь-який час з користю для здоров'я. Особливості Кексу з мигдалем: - з пророслих зерен пшениці; - без дріжджів; - тільки натуральні інгредієнти; - з плодами кураги та мигдалем; - для здорового і дієтичного харчування.

2750 грн.

(0)
Артикул: 12725
Артикул: 12726

УкрЕкоХліб кекс з пророслої пшениці Грецький горішок з чорносливом виготовлений на основі тіста без дріжджів із зерен пророщеної пшениці без синтетичних добавок, розпушувачів та консервантів. Продукт характеризується виключно натуральним складом. Кекс має пористу структуру та приємний смак грецьких горіхів та чорнослива. Кекс зі смаком чорносливу - прекрасні ласощі для тих, хто дотримується правил здорового харчування. Пророслі зерна пшениці – це джерело корисних речовин. Вони мають  лікувальні властивості, сприяють виведенню шлаків і токсинів з організму, очищають кишківник, нормалізують метаболізм та зміцнюють імунну систему. Кекс Укр Еко Хліб поставляється в закритому пакетику, в якому він довше зберігає свіжість і захищений від впливів навколишнього середовища. Його завжди можна взяти з собою і перекусити в будь-який час з користю для здоров'я. Особливості кексу Грецький горішок: - з додаванням грецьких горіхів та чорносливу; - з пророслих зерен пшениці; - без дріжджів; - тільки натуральні інгредієнти; - для здорового і дієтичного харчування.

2750 грн.

(0)
Артикул: 12726
Артикул: 12723