Фільтр
Всього товарів: 1666

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 1666

Сортування

Сортування:
Артикул: 19241
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19241
Артикул: 13977
8100

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya light (Соя Лайт) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya light містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм, з малим вмістом цукру. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 58 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya light також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya light: - завдяки відсутності лактози і глютену легко засвоюється; - низький рівень насичених жирів; - тонкий солодкий смак; - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 58 ккал на 200 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7200 грн.

(0)
Артикул: 13977
Артикул: 13973
7900

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Original (Соя Оригінал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya Original містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 78 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya Original: - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 39 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13973
Артикул: 18064
8100

Alpro (Алпрo) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпрo підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрo напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18064
Артикул: 13976
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний напій з сої з ванільним смаком. Він збагачений кальцієм, містить вітаміни і є джерелом соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він складається тільки з рослинних компонентів. У складі напою немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для здорового збалансованого харчування. Він може служити основою для улюблених коктейлів і доповненням до пластівців або мюслів. Поставляється напій в зручній упаковці - Тетра Пак, в якій він добре зберігає свіжість і смакові якості. Особливості: - ванільний смак; - без барвників і консервантів; - містить кальцій і вітаміни В2, В12, D2; - можна вживати людям з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 13976
Артикул: 13979
8900

Асортимент  напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій кокосовий Coconut Original (Коконат Оріджинал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі кокосового молока і соєвих бобів. Coconut містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів (E, D, В2, В12) і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 64 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій Coconut Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro створить Вам настрій і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Coconut Original: - 100% рослинна основа; - містить тільки цукор природного походження; - не містить лактозу; - низька калорійність 32 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7900 грн.

(0)
Артикул: 13979
Артикул: 19242
8900

Alpro (Алпро) напій соєвий для дітей з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро ідеально підходить для дітей, особливо якщо дитина перебуває на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - для дітей; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19242
Артикул: 19243
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий червоні фрукти з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро містить в складі сік червоних фруктів (чорна бузина / червона смородина, яблуко, родзинки, малина) ідеально підходить для усіх, особливо для дітей які перебувають на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - червоні фрукти; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19243
Артикул: 15385
4570

Мюслі AXA (АКСА) 4 злака є ідеальним продуктом для сніданку. Мюслі АХА складаються з натуральної суміші пшеничних, вівсяних, ячмінних і житніх пластівців. Мюслі Тропічні збагачені вітамінами та мінералами, завдяки доданим до складу шматочкам фруктів. Мюслі АХА 4 злака мають неперевершений смак, який сподобається всім членам сім'ї. Легкі мюслі досить прості в приготуванні, не вимагають варіння - потрібно просто залити їх теплою водою. Картонна упаковка 300 грам збереже властивості та цілісність продукту надовго. Особливості мюслів від АКСА: - натуральний склад; - прості в приготуванні; - містять шматочки ананаса, папайї, банана і манго; - насичені вітамінами та мінералами; - надійна упаковка.

4100 грн.

(0)
Артикул: 15385
Артикул: 14306
47200

Hemani (Хемані) олія чорного кмину - це 100% натуральна олія, яка виробляється в Пакистані з добірного суданського насіння. Щоб отримати олію та зберегти в ній унікальний склад чорного кмину, використовується метод холодного віджиму. Олія Хемані використовується в лікувально-профілактичних цілях. Олія з чорного кмину має широкий спектр дії: зміцнює імунітет, має антиоксидантні та протизапальні властивості, сприяє зниженню рівня цукру в крові, покращує роботу травної системи. Олію чорного кмину рекомендується приймати вранці і ввечері по 1 чайній ложці до їжі, запиваючи соком, водою з медом або гарячими напоями. Також її використовують для зовнішнього застосування та для інгаляцій. Поставляється Хемани з кмину в пляшці з харчового пластику. Перед вживанням її рекомендується збовтати. Лікувальна олія має насичений темно-бурштиновий колір та пряний смак з гіркуватістю. Особливості лікувальної олії Hemani: - має лікувально-профілактичні властивості; - використовується в косметології; - 100% натуральний продукт; - сертифікована в Україні; - концентрована.

42000 грн.

(0)
Артикул: 14306
Артикул: 10049
7100

Гігантські оливки від Maestro de Oliva - це смак справжнього середземноморського колориту. Їх кислуватий, ніжний смак додасть пікантності будь-якому салату, а додавши оливки Maestro de Oliva в рибу або м'ясо можна створити справжній кулінарний шедевр. Також, розмір цього виду дозволяє вживати їх в якості самостійної закуски. Користь оливок відома людству ще з часів Стародавнього Риму. На основі оливкового масла виготовляли косметичні, і навіть лікувальні засоби. Регулярне вживання оливок скорочує ризик отримання інфаркту та інсульту, знижує ймовірність захворювання на рак, а також зміцнює судини. Оливки від Маестро Де Олива зберігають в собі не тільки чудовий смак, але і цілий набір вітамінів і амінокислот.

5500 грн.

(0)
Артикул: 10049
Артикул: 13861
4120

Сіль кухонну Solena (Солена) зі зниженим вмістом натрію+калій+магній можна додавати в їжу замість звичайної солі. Виготовлена ​​на основі кухонної солі сорту «Екстра», але в її складі 27% хлориду натрію замінені на солі калію з додаванням цитрату магнію. Вживання солі Солена корисно для нормалізації артеріального тиску, поліпшення роботи нирок, серця. Продукт показаний вагітним і жінкам, що годують, для профілактики набряків, людям з гіпертонічною хворобою, діабетом, надмірною масою тіла. Сіль солена з пониженим вмістом натрію виводить надлишок рідини з організму, покращує обмін речовин, підвищує життєвий тонус. Сіль кухонна Solena зі зниженим вмістом натрію+калій+магній випускається в пластиковій банці, яку можна використовувати як сільничку. Склад: 70% хлорид натрію, 27% хлорид калію, 3% цитрату магнію. Особливості Солі Солена з пониженим вмістом натрію+калій+магній: - виготовлена ​​на основі кухонної солі сорту «Екстра»; - містить 27% хлориду калію і 3% цитрату магнію; - добре впливає на обмінні процеси в організмі.

3700 грн.

(0)
Артикул: 13861
Артикул: 10262
6720

Консервовані скибочки манго в сиропі від торгової марки Tropic Life - це смачний фруктовий десерт, що доступний цілий рік. Консервовані скибочки манго Тропік Лайф можна подавати як самостійний десерт, а також приготувати з ними вишукану закуску, випічку, додати в салат або напій. Tropic Life відбирає для своєї продукції кращі плоди манго, вирощені на екологічно чистих землях, вони повинні бути стиглими, щільними і без пошкоджень.

5500 грн.

(0)
Артикул: 10262
Артикул: 10997
3440

Барні Банан - ніжний бісквіт у вигляді ведмедика з ароматною начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - картонна коробка по 5 бісквітів вагою 30 г. Кожен ведмедик в індивідуальній упаковці з картонною основою, їх зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з банановою начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Банан: - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - до складу начинки входить банан, багатий на калій і магній; - картонна коробка і індивідуальна упаковка кожного бісквіта зберігають його форму і свіжість.

3100 грн.

(0)
Артикул: 10997
Артикул: 10298
2090

Ячна крупа від торгової марки Екород - це органічний продукт, вирощений на екологічно чистих землях. Ячмінь для цієї крупи проходить щадний процес обробки, без застосування хімікатів. Ячна крупа Екород є безцінним джерелом енергії та корисних речовин. Цей продукт вважається дієтичним і рекомендований для вживання дітям, літнім людям і тим, хто схильний до стресів та фізичних навантажень.

1700 грн.

(0)
Артикул: 10298
Артикул: 17299
3400

М'ясні палички ОбJerky (Обджеркі) Cabanos (Кабанос) Original (Оріджінал) - м'ясні снеки з добірної свинини, соковитого хребтового сала, солі та спецій. Для паличок Кабанос використовується тільки Баликове м'ясо з високим вмістом білка. Секрет приготування м'ясних паличок Кабанос полягає в унікальній австрійській технології "Джеркі", при якій м'ясо залишається соковитим, ароматним і зберігає всі свої корисні мікроелементи. Особливості в'яленої яловичини ОбJerky Cabanos Original: - у вигляді паличок; - високий вміст білка; - добірні шматочки балику; - вага 40 г.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17299
Артикул: 14570
1550

Приправка, перець чорний, Горошок - це найпопулярніша спеція. Перець від Приправки не тільки вносить свій неповторний аромат і надає страві гострий насичений смак, а й підкреслює смак інших інгредієнтів. Перець-горошок вважається класичною пряністю, без якої не обійдеться жодна кухня. Володіючи гострим пекучим смаком і тонким пряним ароматом, Приправа повністю розкриється при перемеленні. Чорний перець доповнить м'ясні, рибні, овочеві та інші страви, а також незамінний під час консервації. Горошини спеції надійно збереже м'яка упаковка, що містить 20 г приправи. Особливості перцю від Приправки: - пряний стійкий аромат; - пекучий смак; - сприяє підвищенню апетиту; - незамінний при консервації овочів.

1350 грн.

(0)
Артикул: 14570
Артикул: 2760

Цукор білий кристалічний Diamant з цукрового буряка - це екологічно чистий продукт українського виробництва. Додайте ложечку Diamant в чашку кави або чаю і насолоджуйтеся ненав'язливим солодковатим смаком напою. Цукор швидко розчиняється і має приємний білий колір. Енергетична цінність 100 г продукту 398 Ккал.

2080 грн.

(0)
Артикул: 2760
Артикул: 13975

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Chocolate (Соя Шоколад) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів з додаванням какао порошку, з м'яким вершково-шоколадним смаком. Soya Chocolate містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 122 ккал, можливо використовувати його в дієтичному меню. Alpro, Напій соєвий Soya Chocolate призначений для вживання протягом дня, а також для використання в різних коктейлях. Соєвий напій від Alpro зарядить енергією і підніме настрій на весь день. Особливості напою Soya Chocolate: - 100% рослинна основа; - містить какао; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 61 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

9570 грн.

(0)
Артикул: 13975
Артикул: 18063

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої з ванільним ароматом. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрем напій 250 мл поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Чи не содкржіт барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

2840 грн.

(0)
Артикул: 18063
Артикул: 14474

Аквамаркет, цукор, В стіках - відмінне рішення для вживання цукру, для однієї порції кави або чаю. Один стик від АкваМаркет відповідає чайній ложці цукру. В одній порції міститься 4 грама білого цукру. Головні переваги цукру в стіках Аквамаркет - це простота обліку, зберігання і контроль витрати. Одна упаковка містить 200 стіків цукру ТМ АкваМаркет. Порційний цукор вищого сорту. Особливості фасованого цукру: - спрощує процес потрапляння цукру в чашку; - зменшить кількість сміття; - зручна фасовка; - контроль витрати; - ідеально підходить для барів, кафе, ресторанів.

3600 грн.

(0)
Артикул: 14474
Артикул: 19355

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Alpro Banana, Упаковка 8 шт. х 1 л, Напій соєвий, Банан, Тетра пак поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

59400 грн.

(0)
Артикул: 19355
Артикул: 19360

Alpro (Алпро) напій соєвий, Без цукру - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Alpro Unsweetened, Упаковка 12 шт. по 1 л, Напій соєвий, Без цукру поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

82800 грн.

(0)
Артикул: 19360
Артикул: 19356

Alpro (Алпро) напій соєвий червоні фрукти з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро містить в складі сік червоних фруктів (чорна бузина / червона смородина, яблуко, родзинки, малина) ідеально підходить для усіх, особливо для дітей які перебувають на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Alpro Fruits rouges, Упаковка 8 шт. по 1 л, Напій соєвий, Червоні фрукти з кальцієм, Тетра пак поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - червоні фрукти; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

59400 грн.

(0)
Артикул: 19356
Артикул: 13452

Akura (Акура) кунжут, Білий використовується не тільки для приготування і прикраси суші та ролів, але і в кулінарії, як добавка до соусів і випічці. Він має дуже приємний солодкуватий горіховий смак і тонкий аромат. Легке обсмажування робить кунжут апетитно хрустким. Кунжут білий містить безліч корисних органічних жирних кислот, білків і вітамінів групи А, В, С, Е, володіє потужними антиоксидантними властивостями. Akura, кунжут, Білий чудово підійде для приготування перших страв, гарнірів, салатів, м'ясних страв та з морепродуктів, збагатить смак горіховим ароматом і додасть пікантності. Кунжут Акура упакований в порційній м'якій упаковці 50 м, об'єм якої відмінно підійде для разового самостійного приготування суші та ролів. Особливості Білого кунжуту: - натуральний продукт; - корисний для організму; - підходить для вживання з різними стравами; - зручна порційна упаковка. Спосіб застосування: Вживати по смаку і у відповідності з рецептами приготування страв.

1550 грн.

(0)
Артикул: 13452
Артикул: 19393

"Супер Волос Актив" від ТМ "ELIT-PHARM" (Еліт-фарм) - біологічно активна добавка для густого, блискучого, шовковистого, міцного та здорового волосся. "Супер Волос Актив" «ELIT-PHARM» сприяє оживленню та оздоровленню волосся, бореться з надмірним  випадінням, покращує структуру та стан волосся, робить його слухняним, здоровим та доглянутим. У кожній капсулі міститься (мг): метионін – 25,0, цистін – 25,0, міді аспарагінат – 3,7, цинку аспарагінат – 26,6, заліза фумарат – 18,0, дріжджі пивні – 50,0, кальцій фосфорнокислий – 85,0, марганцю аспарагінат – 7,0, кальцій вуглекислий – 100,0, фолієва кислота – 0,15, вітамін В6 (піридоксин) – 1,5, мідь – 1,0, цинк – 7,5, залізо – 6,0, кальцій – 56,5, марганець – 1,0. Спосіб застосування: дорослим і підліткам від 16 років на початку курсу 2 капсули зранку та ввечері до початку прийому їжі, після чого приймати по 2 капсули зранку (курс можна провести повторно через 2-3 місяці). В упаковці-блістері – 50 капсул.

7500 грн.

(0)
Артикул: 19393
Артикул: 15633

Вершки Біла Лінія нададуть будь-якому напою ніжного, м'якого смаку та молочного аромату. Завдяки особливій технології ультрапастеризації, вершки зберігають усі корисні речовини упродовж тривалого часу. Вершки 10% універсальне доповнення не лише до напоїв, але і до десертів, випічки, крем-супам та інших страв. Випускається продукт в надійній, герметичній упаковці, яка має кришку для більшої зручності. Особливості вершків: - доповнять будь-який напій; - ультрапастеризовані; - містять корисні речовини; - в герметичній упаковці.

1380 грн.

(0)
Артикул: 15633
Артикул: 15634

Вершки Біла Лінія нададуть будь-якому напою ніжного, м'якого смаку та молочного аромату. Завдяки особливій технології ультрапастеризації, вершки зберігають усі корисні речовини упродовж тривалого часу. Вершки 15% універсальне доповнення не лише до напоїв, але і до десертів, випічки, крем-супам та інших страв. Випускається продукт в надійній, герметичній упаковці, яка має кришку для більшої зручності. Особливості вершків: - доповнять будь-який напій; - ультрапастеризовані; - містять корисні речовини; - в герметичній упаковці.

1670 грн.

(0)
Артикул: 15634
Артикул: 15635

Вершки Біла Лінія нададуть будь-якому напою ніжного, м'якого смаку та молочного аромату. Завдяки особливій технології ультрапастеризації, вершки зберігають усі корисні речовини упродовж тривалого часу. Вершки 20% універсальне доповнення не лише до напоїв, але і до десертів, випічки, крем-супам та інших страв. Випускається продукт в надійній, герметичній упаковці, яка має кришку для більшої зручності. Особливості вершків: - доповнять будь-який напій; - ультрапастеризовані; - містять корисні речовини; - в герметичній упаковці.

1890 грн.

(0)
Артикул: 15635
Артикул: 18959

Цукерки жувальні лінійки «Смачна допомога» - оригінальний та смачний подарунок, що здивує найзатятішого ласуна. Креативний гостинець у вигляді жувальних цукерок «Для жіночого щастя» зробить будь-яку подію вашого життя яскравою, емоційною та незабутньою. Всередині чарівного слоїка особливого смаколика  «Для жіночого щастя» чарівні желейні фігурки у формі червоно-білого серця та жовтої малинки. Країна-виробник – Україна. Об’єм банки – 150 мл, розмір (Ш×В) – 8,0×5,2 . Термін придатності солодощів – 1 рік.

8900 грн.

(0)
Артикул: 18959
Артикул: 18965

Цукерки жувальні лінійки «Смачна допомога» - оригінальний та смачний подарунок, що здивує найзатятішого ласуна. Креативний гостинець у вигляді жувальних цукерок  «Для моєї красуні» зробить будь-яку подію вашого життя яскравою, емоційною та незабутньою. Всередині чарівного слоїка особливого смаколика «Для моєї красуні»» натуральний мармелад у формі білої ягідки малини. Країна-виробник – Україна. Об’єм банки – 250 мл, розмір (Ш×В) – 9,5×6 . Термін придатності солодощів – 1 рік.

10900 грн.

(0)
Артикул: 18965
Артикул: 18958

Цукерки жувальні лінійки «Смачна допомога» - оригінальний та смачний подарунок, що здивує найзатятішого ласуна. Креативний гостинець у вигляді жувальних цукерок «Для геніальних ідей» зробить будь-яку подію вашого життя яскравою, емоційною та незабутньою. Всередині чарівного слоїка особливого смаколика  «Для геніальних ідей» пудрові пастилки з ментолом, що освіжають. Країна-виробник – Україна. Об’єм банки – 150 мл, розмір (Ш×В) – 8,0×5,2 . Термін придатності солодощів – 1 рік.

8900 грн.

(0)
Артикул: 18958
Артикул: 15431

Круасан 7 Days (Севен дейс) з ванільним кремом випікається з борошна вищого сорту. Ніжна листкова структура тіста та начинка у вигляді густого молочного крему з ванільним ароматом. Такі ласощі стануть відмінним доповненням до чаю, кави, йогурту та інших напоїв. Упаковка надійно захищає круасан не тільки від впливу навколишнього середовища, забезпечуючи його свіжість і м'якість, але й зберігає форму і цілісність продукту. Завдяки індивідуальній упаковці , круасан зручно брати з собою на прогулянку, пікнік або навчання. Особливості Круасану 7 Days Ванільний крем: - з борошна вищого гатунку; - без барвників; - вага 65 г.

1020 грн.

(0)
Артикул: 15431
Артикул: 17824

Міні-круасани 7 Days (Севен дейс) Double (Дабл) з подвійною начинкою Ваніль-Вишня випікаються з борошна вищого сорту. Ніжна листкова структура тіста та начинка у вигляді густого ванільного крему та вишневого джему. Такі ласощі стануть відмінним доповненням до чаю, кави, йогурту та інших напоїв. Формат поставки - міні-круасани в м'якій герметичній упаковці вагою 65 г, яка  зберігає свіжість, форму і цілісність продукту.  Таку упаковку зручно брати з собою на прогулянку, пікнік або навчання. Особливості Круасану 7 Days Ваніль-Вишня: - з борошна вищого гатунку; - подвійна начинка з ванільного крему та джему; - вага 65 г.

1200 грн.

(0)
Артикул: 17824
Артикул: 10966

Круасани торгової марки 7Days - це ніжна випічка у формі півмісяця, доповнена вишуканою кремовою начинкою. Чашка кави та круасан з начинкою є класичним французьким сніданком. Кілька невеличких круасанів порадують любителів легкого та ситного перекусу на роботі або в школі. Випічка 7Days наповнить Ваш день гарним настроєм і порадує вишуканим смаком. Смачні десерти 7дейс випускаються в зручній м'якій упаковці з різними видами начинок.

3500 грн.

(0)
Артикул: 10966
Артикул: 10965

Круасани торгової марки 7Days - це ніжна випічка у формі півмісяця, доповнена вишуканою кремовою начинкою. Чашка кави та круасан з начинкою є класичним французьким сніданком. Кілька невеличких круасанів порадують любителів легкого та ситного перекусу на роботі або в школі. Випічка 7Days наповнить Ваш день гарним настроєм і порадує вишуканим смаком. Смачні десерти 7дейс випускаються в зручній м'якій упаковці з різними видами начинок.

3500 грн.

(0)
Артикул: 10965
Артикул: 10968

Круасани торгової марки 7Days - це ніжна випічка у формі півмісяця, доповнена вишуканою кремовою начинкою. Чашка кави та круасан з начинкою є класичним французьким сніданком. Кілька невеличких круасанів порадують любителів легкого та ситного перекусу на роботі або в школі. Випічка 7Days наповнить Ваш день гарним настроєм і порадує вишуканим смаком. Смачний десерт 7дейс випускається в зручній м'якій упаковці з різними видами начинок.

1020 грн.

(0)
Артикул: 10968
Артикул: 10967

Круасани торгової марки 7Days - це ніжна випічка у формі півмісяця, доповнена вишуканою кремовою начинкою. Чашка кави та круасан з начинкою є класичним французьким сніданком. Кілька невеличких круасанів порадують любителів легкого та ситного перекусу на роботі або в школі. Випічка 7Days наповнить Ваш день гарним настроєм і порадує вишуканим смаком. Смачний десерт  7дейс випускається в зручній м'якій упаковці з різними видами начинок.

1020 грн.

(0)
Артикул: 10967
Артикул: 10969

Круасани торгової марки 7Days - це ніжна випічка у формі півмісяця, доповнена вишуканою кремовою начинкою. Чашка кави та круасан з начинкою є класичним французьким сніданком. Кілька невеличких круасанів порадують любителів легкого та ситного перекусу на роботі або в школі. Випічка 7Days наповнить Ваш день гарним настроєм і порадує вишуканим смаком. Смачний десерт 7дейс випускаються в зручній м'якій упаковці з різними видами начинок.

1020 грн.

(0)
Артикул: 10969
Артикул: 10971

Круасани торгової марки 7Days - це ніжна випічка у формі півмісяця, доповнена вишуканою кремовою начинкою. Чашка кави та круасан з начинкою є класичним французьким сніданком. Кілька невеличких круасанів порадують любителів легкого та ситного перекусу на роботі або в школі. Випічка 7Days наповнить Ваш день гарним настроєм і порадує вишуканим смаком. Смачні десерти 7дейс випускаються в зручній м'якій упаковці з різними видами начинок.

1250 грн.

(0)
Артикул: 10971
Артикул: 10970

Круасани торгової марки 7Days - це ніжна випічка у формі півмісяця, доповнена вишуканою кремовою начинкою. Чашка кави та круасан з начинкою є класичним французьким сніданком. Кілька невеличких круасанів порадують любителів легкого та ситного перекусу на роботі або в школі. Випічка 7Days наповнить Ваш день гарним настроєм і порадує вишуканим смаком. Смачні десерти 7дейс випускаються в зручній м'якій упаковці з різними видами начинок.

1250 грн.

(0)
Артикул: 10970
Артикул: 13438

Akura (Акура) cоєвий соус, Premium (Преміум) виготовляється з високоякісних соєвих бобів і пшениці, шляхом природнього бродіння, без додавання цукру. Соєвий соус володіє багатьма корисними властивостями, покращує кровообіг, та позитивно впливає на організм. Соєвий соус Premium піддається більш тривалій витримці в порівнянні із звичайним соєвим соусом, тому його відрізняє більш насичена консистенція і особливі, неповторні відтінки смаку. Akura, cоєвий соус, Premium використовують для приготування маринаду до риби, м'яса, а також морепродуктів, які готуються на грилі, і звичайно ж, як класичний соус для суші. Використання цього соусу дозволяє скоротити споживання солі, що актуально для прихильників здорового харчування. В результаті Ваші страви набудуть насичений і пікантний смак. Соус Преміум випускається в пластиковій пляшці об'ємом 1 л, що зручно для покупки в кафе або суші-бар, а також при купівлі додому допоможе Вам зберегти на майбутнє час і бюджет. Особливості соусу Акура: - тільки натуральні інгредієнти; - підходить для різних страв; - має більш насичений і яскравий смак; - економна велика упаковка. Спосіб застосування: Додавати до страв за рецептом або за смаком. 

10500 грн.

(0)
Артикул: 13438
Артикул: 13433

Akura (Акура) 1 л, соєвий соус, Classic (Классік) ПЕТ є універсальним у використанні і основою смаку багатьох страв східної і азіатської кухні. Соус виготовляється з високоякісних соєвих бобів і пшениці. Соєвий соус володіє багатьма корисними властивостями, чинить на організм людини седативну дію, полегшує головні болі, безсоння. Соєвий соус Classic в міру солоний і в міру густий, він чудово поєднується з будь-якими продуктами. Akura, 1 л, соєвий соус, Classic, ПЕТ використовують для приготування маринаду до риби, м'яса, а також морепродуктів, які готуються на грилі, і звичайно ж, як класичний соус для суші. Використання цього соусу дозволяє скоротити споживання солі, що актуально для прихильників здорового харчування. Використовуючи цей соус Ви зможете надати стравам насичений і пікантний смак. Дана позиція випускається в пластиковій пляшці об'ємом 1 л, що зручно для покупки в кафе або суші-бар, а також при купівлі додому допоможе зберегти Ваш час. Особливості: - натуральні компоненти; - підходить для різних страв; - має збалансований класичний смак; - економна велика упаковка. Спосіб застосування: Додавати до страв за рецептом або за смаком.

6300 грн.

(0)
Артикул: 13433
Артикул: 13439

Akura (Акура) хрін японський, Васабі  є обов'язковим інгредієнтом до суші та ролів. Васабі ― це різновид японського хрону, корінь якого має світло-зелений відтінок і при приготуванні перемелюється в порошок. Японський хрін дуже корисний продукт, в ньому міститься висока концентрація калію, кальцію, вітаміну C і речовин, що підсилюють антиоксидантний захист організму. Хрін японський Васабі ― дуже гостра приправа, що дозволяє без побоювань вживати сиру рибу, дезінфікуючи її і надаючи страві незвичайну гостроту. Цей хрін також добре прибирає запах риби. Якщо додати трохи васабі в соєвий соус, можна отримати вишуканий соус для сашимі, суші та інших страв, на ваш смак. При цьому васабі може відмінно замінити гірчицю, і надати пікантний гострий смак будь-якої страви. Akura, хрін японський, Васабі випускається в порційній пластиковій упаковці в порошковому вигляді, вагою по 10 г, яка дуже зручна для одноразового використання. Особливості Акура Васабі: - натуральні компоненти; - підходить для багатьох страв; - має гострий смак; - зручна порційна одноразова упаковка. Спосіб застосування: Змішати порошок з холодною кип'яченою водою і добре розмішати. В пропорції 1:1 з водою ― густа паста, 1:2 з водою ― більш рідка суміш.

900 грн.

(0)
Артикул: 13439
Артикул: 13447

Akura (Акура) 10 листів, водорість, Норі Gold (Голд) використовують для приготування ролів. Саме в них загортають шматочки риби разом з рисом, овочами та іншими продуктами. Норі – це японська назва декількох видів їстівних червоних водоростей та продуктів, виготовлених з них. Застосовують норі не тільки для приготування ролів, але і, можливо, використовувати їх для приготування других страв і закусок. А якщо залити норі гарячою водою, то виходить насичений бульйон, який ідеально підходить для вегетаріанського і дієтичного харчування. Норі Акура містять у своєму складі вітаміни А і С, рослинні протеїни, йод, кальцій, залізо і фосфор. Продукти з цих водоростей, важливі для людей, що зазнають нестачу йоду, які страждають високим рівнем холестерину, а також слабкою роботою імунної системи.  Akura, Норі Gold, 10 листів виготовляють з відбірних норі першого урожаю, які є найбільш щільні, насичені смаком і корисними речовинами. Упаковка містить 10 листів норі, вони чудово підійдуть для приготування ролів, як в домашніх умовах, так і спеціалізованих кафе та ресторанах. Особливості водорості Акура Голд: - виготовляються з добірних водоростей; - для приготування ролів; - містять величезну кількість корисних мікроелементів; - можливе використання для приготування перших і других страв дієтичного харчування. Спосіб застосування Норі Akura: Використовувати для приготування ролів і різних рецептурних страв.

11900 грн.

(0)
Артикул: 13447
Артикул: 13451

Akura (Акура) набір для суші, Преміум, ПЕТ – це розширений набір компонентів та складових, що дозволяють приготувати самостійно суші і роли в домашніх умовах.  Akura, 1680 г, Набір для суші Преміум складається з: - Рис для суші, 400 г. Спеціальний рис середньозернистих сортів з підвищеним вмістом крохмалю, для легкого формування форми суші. - Норі, 10 листів. Листи спресованих червоних водоростей для приготування ролів. Дуже корисні, насичені мікроелементами і вітамінами. - Васабі сухий, 10 г. Пекучий японський хрін, який є обов'язковим компонентом суші, має яскравий смак, корисний у поєднанні з сирою рибою. - Імбир маринований, 180 г. Очищає смакові рецептори між вживання різних суші, покращує апетит і травлення. Імбир має антипаразитарный ефект. - Соєвий соус, 200 мл. Призначений для обмокування суші при вживанні. Цей соус має помірну солоність, що дозволяє зменшити використання солі при приготуванні суші. Є основою смаку японської кухні. - Рисовий оцет, 100 мл. Є необхідною рецептурної складової приготування суші, призначений для змочування рису і маринування морепродуктів. - Кунжут білий 20 г. Має горіховий солодкуватий смак, чудово прикрасить і доповнить пікантним смаком суші, що готуються. - Кунжут чорний 10 г. Має більш пряний, і сильний горіховий смак, який чудово доповнить смак суші. - Бамбукові палички (4 пари) з навчальним фіксатором. Класичні столові прилади для східної кухні, призначені для зручності вживання суші. А навчальний фіксатор допоможе впоратися з паличками навіть новачкові. - Рукавички одноразові (1 пара). Необхідні для дотримання гігієни і чистоти при приготуванні суші. Akura, набір для суші, Преміум, ПЕТ завдяки своєму розширеному складу, допоможе Вам легко і швидко приготувати безліч різноманітних суші і ролів в домашніх умовах. Особливості набору для суші Акура: - розширений набір для приготування суші; - всі складові мають порційні упаковки для разового приготування; - обсяг продуктів підібраний для приготування суші на велику сім'ю або компанію; - економить час вибору і покупки інгредієнтів. Спосіб застосування: Застосовувати у відповідності з рецептурою приготування суші.

19800 грн.

(0)
Артикул: 13451
Артикул: 13458

Akura (Акура) імбир, Подрібнений з цукром є екзотичним варенням. Варення з імбиру приготовлено за класичним рецептом, при цьому має яскравий смак з невеликою кількістю гостроти, з солодким цитрусовим присмаком. Має щільну гелеподібну консистенцію, яку зручно зачерпувати ложкою. Сам імбир володіє великою кількістю необхідних вітамінів, саме тому Akura - корисний при простудних захворюваннях, позитивно впливає на імунну систему, покращує травлення, апетит кровообіг, знижує інтоксикацію. Akura, імбир, Подрібнений з цукром стане дуже пікантним і екзотичним доповненням до чашки чаю або до улюбленої випічки на десерт. Варення з імбирем пропонується у скляній банці з кришкою, що закручується, яка дуже зручна і добре зберігає продукт свіжим, в разі тривалого вживання. Особливості імбиру Акура: - натуральний продукт; - корисний для організму; - екзотичний смак. Спосіб застосування: Вживати по смаку з напоями або в якості десерту.

3600 грн.

(0)
Артикул: 13458
Артикул: 13457

Akura (Акура) олія, З льону виготовляється з насіння льону методом холодного пресування, завдяки чому олія зберігає всі корисні елементи, що містяться в льоні. Має насичений смак зі специфічною гірчинкою. Олія льону займає провідне місце серед багатьох рослинних олій і містить велику кількість корисних для організму речовин (поліненасичені кислоти, вітаміни F, A, E, B, K, насичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6). Олія з льону, завдяки своєму складу і технології віджиму, сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі і володіє корисними властивостями, такими як зниження рівня холестерину, нормалізації роботи травної системи, підвищення імунітету організму. Akura, олія, З льону рекомендується додавати в салати, соуси, каші. Даний продукт пропонується в скляній пляшці 200 мл, яка зберігає всі властивості масла навіть при тривалому зберіганні. Особливості олії Акура: - натуральний продукт; - нерафінована; - корисний для організму. Спосіб застосування: Вживати за смаком і в рецептурному приготуванні страв.

3500 грн.

(0)
Артикул: 13457

Продукти


Напевно, ми вже змирилися з необхідністю щодня купувати продукти харчування. Вже давно відомо, що близько сімдесяти відсотків задоволення людина отримує від їжі. А задоволення від їжі дуже тісно пов'язане з її передчуттям. Запах і зовнішній вигляд їжі викликають в мозку вироблення дофаміну - гормону задоволення. Ну а легко знайти потрібні Вам продукти для всієї родини, допоможе розділ "Продукти харчування".

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $