Стаканчики для десертів - купити Стаканчики у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Стаканчики для десертів


Пластмасовий стакан для десерту - зручна форма подачі страв на винос. Ресторани, кафе, бари та кондитерські стали частіше купувати одноразові стаканчики для десертів, так як це зручно, практично і вигідно. Одноразовий пластиковий і паперовий посуд не вимагає миття, він компактний і легко утилізується. Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити стаканчики для десертів в Києві з доставкою. Якісна упаковка для десертів з пластику й паперу, широкий асортимент, продаж келихів і склянок оптом.

Пластикові стакани для десертів. Основні переваги:

  • Гігієнічність. Паперовий десертний склянку не дає бактеріям шансу проникнути в ваш організм, як у випадку з багаторазовим посудом.
  • Широкий асортимент. Різноманітність форм, кольорів і варіацій дозволить купити в Україні стакани для десертів будь-якого дизайну. Організуйте незабутній фуршет або корпоративний захід, підібравши стильні стакани з паперу або пластмаси для подачі десертів.
  • Практичність. Пластик легко зберігати і транспортувати, він не б'ється і не вимагає спеціальних умов зберігання.
  • Доступна ціна. Купувати пластикові стакани для десертів в Україні вигідно, так як товар коштує недорого.
  • Естетика. Закуска або вишуканий десерт, поданий в оригінальному стакані з кришкою, виглядає ефектно.

Одноразовий посуд для десертів на сайті АкваМаркет

Наша компанія пропонує замовити оригінальні стаканчики для десертів. Відкрийте нові можливості подачі страв, підібравши для цього незвичайні, стильні склянки. Різноманіття рішень дозволить підібрати посуд для будь-якого заходу і бюджету. Замовте стакани для десертів, щоб нанести на них корпоративну символіку і просувати власний бізнес. На сайті АкваМаркет можна замовляти склянки оптом в упаковках по 50, 100, 250 шт. Посуд об'ємом 100, 250, 350 мл. Варіанти з кришками, ложками або вилками. Всі склянки для десертів відповідають європейським санітарно-гігієнічним нормам.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (6)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Десертний стакан з купольною кришкою прозорий 200 мл, 50 шт. Десертний стакан з купольною кришкою прозорий 200 мл, 50 шт. Десертний стакан з купольною кришкою прозорий 200 мл, 50 шт.

на завтра
Артикул: 14427
Десертний стакан з купольною кришкою прозорий 250 мл, 50 шт.

на завтра
Артикул: 14759
Альфа Пак, Креманки для морозива, паперові, 286 мл х 25 шт. Альфа Пак, Креманки для морозива, паперові, 286 мл х 25 шт.

на завтра
Артикул: 40040
Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 300 мл, 50 шт. Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 300 мл, 50 шт. Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 300 мл, 50 шт.

на завтра
Артикул: 14425
Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 400 мл, 50 шт. Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 400 мл, 50 шт. Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 400 мл, 50 шт.

на завтра
Артикул: 15214
Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 500 мл, 50 шт. Стакан пластиковий З купольною кришкою Прозорий 500 мл, 50 шт.

на завтра
Артикул: 14426