Фільтр
Всього товарів: 29

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 29

Сортування

Сортування:
Артикул: 15885

Burn (Берн) Apple Kiwi (Епл Ківі) - це газований безалкогольний напій. Продукт містить велику кількість кофеїну – 300 мг/л, тому має призначення виключно енергетичного характеру. Напій також містить інші активні речовини: таурин, глюкуронолактон, інозитол, екстракт гуарани. Берн Епл Ківі має освіжаючий смак ківі та яблука з кислинкою. Він швидко активізує організм, надає заряд бадьорості та діє кілька годин. Напій випускається в алюмінієвій банці ємністю 0,25 л. Найкраще пити його охолодженим. Енергетичні напої не рекомендується вживати дітям до 18 років, вагітним, жінкам, які годують, людям похилого віку, людям, що страждають підвищеною нервовою збудливістю, безсонням, порушенням серцево-судинної системи, гіпертонією. Особливості енергетичного напою Apple Kiwi : - високий вміст кофеїну; - смак ківі-яблуко; - тривала дія.

2150 грн.

(0)
Артикул: 15885
Артикул: 15894

Burn (Берн) Lemon Ice (Лемон Айс) - це газований безалкогольний напій. Він містить велику кількість кофеїну – 300 мг/л, тому має призначення чисто енергетичного характеру. Напій містить й інші активні речовини: таурин, глюкуронолактон, інозитол, екстракт гуарани. Берн Лимон Айс має освіжаючий цитрусовий смак з кислинкою. Він швидко активізує організм, надає заряд бадьорості та діє кілька годин. Напій випускається в алюмінієвій банці ємністю 0,25 л. Найкраще пити його охолодженим. Енергетичні напої не рекомендується вживати дітям до 18 років, вагітним, жінкам, які годують, людям похилого віку, людям, що страждають підвищеною нервовою збудливістю, безсонням, порушенням серцево-судинної системи, гіпертонією. Особливості енергетика Burn Lemon Ice : - високий вміст кофеїну; - освіжаючий лимонний смак; - тривала дія.

2150 грн.

(0)
Артикул: 15894
Артикул: 15895

Burn (Берн) Passion Punch (Пешн Панч) - це газований безалкогольний напій. Він містить велику кількість кофеїну – 300 мг/л і має призначення виключно енергетичного характеру. Напій містить й інші активні речовини: вітаміни групи В, таурин, глюкуронолактон, інозитол, екстракт гуарани. Берн Пристрасний удар має м’який свіжий смак з кислинкою. Він швидко активізує організм, надає заряд бадьорості та діє кілька годин. Напій випускається в алюмінієвій банці ємністю 0,25 л. Найкраще пити його охолодженим. Енергетичні напої не рекомендується вживати дітям до 18 років, вагітним, жінкам, які годують, людям похилого віку, людям, що страждають підвищеною нервовою збудливістю, безсонням, порушенням серцево-судинної системи, гіпертонією. Особливості енергетичного напою Burn Passion Punch: - високий вміст кофеїну; - м’який кисло-солодкий смак; - тривала дія.

2150 грн.

(0)
Артикул: 15895
Артикул: 8035

Burn (Берн) 0,25 л банка. Ще в далекому 2000 році Burn почав завойовувати Європу і дуже швидко набув популярності. Це енергетичний безалкогольний сильногазований напій. Об`єм: 0.25л. Банка. Інгредієнти: Глюкуронолактон, Кофеїн, Таурин, Вітаміни групи В (В3, В5, В6, В12), Гуарана, Теобромін.

2150 грн.

(0)
Артикул: 8035
Артикул: 21964
Burn, 0,5 л, Енергетичний напій, Apple Kiwi, ж/б

+1 день

Енергетичний напій від торгової марки Burn (Бьорн) Apple Kiwi (Яблуко, Ківі) - це безалкогольний енергетичний напій (сильногазований) з ароматом і смаком ківі і яблука. Енергетичні напої Burn дуже популярні і вживаються в разі необхідності досягнення високої концентрації уваги і швидкої реакції. Допомагає під час тривалих поїздок за кермом і людям які ведуть активний спосіб життя, за рахунок вмісту в складі енергетика таурину, екстракту гуарани і високого рівня кофеїну. Особливості енергетичного напою Burn Apple Kiwi: з ароматом і смаком ківі і яблука; рекомендується пити охолодженим; містить вітаміни групи B, кофеїн, екстракт гуарани, таурин; напій збільшує заряд бадьорості і надає необхідну енергію; не рекомендується особам до 18 років, під час вагітності, в період годування груддю.

3800 грн.

(0)
Артикул: 21964
Артикул: 21942
Burn, 0,5 л, Енергетичний напій, Original, ж/б

+1 день

Енергетичний напій від ТМ Burn Original (Бьорн Оріджинал) - це безалкогольний енергетичний напій (сильногазований) з класичним ароматом і смаком. Енергетичні напої Burn дуже популярні і вживаються в разі необхідності досягнення високої концентрації уваги і швидкої реакції. Допомагає під час тривалих поїздок за кермом і людям які ведуть активний спосіб життя, за рахунок вмісту в складі енергетика таурину, екстракту гуарани і високого рівня кофеїну. Особливості енергетичного напою Burn Original: з класичним ароматом і смаком; рекомендується пити охолодженим; містить вітаміни групи B, кофеїн, таурин, екстракт гуарани; напій збільшує заряд бадьорості і надає необхідну енергію; не рекомендується особам до 18 років, під час вагітності, в період годування груддю.

3800 грн.

(0)
Артикул: 21942
Артикул: 22000
Hell Energy, Напій енергетичний, кола, 0,25 л, ж/б

+1 день

Безалкогольний енергетичний напій Hell Energy (Хелл Энерджи) кола - смачний напій, що бадьорить, допомагає в короткий термін повернути витрачені сили. Секрет дії напою в точно підібраному складі, багатому на кофеїн, інозитол, глюкоронолактон і вітаміни групи В. Саме кофеїн в енергетичному напої Hell стимулює роботу нервової системи, серця, допомагає швидко запастися силами. Інозітол допомагає прискорити обмін речовин. Вітаміни групи В - важливі компоненти для оптимізації обміну речовин, роботи нервової системи, мозку, серця. Максимальна кількість на добу - 1 банка. Особливості енергетичного напою Хелл: приємний смак і аромат; допомагає швидко відновити сили; тривала дія.

900 грн.

(0)
Артикул: 22000
Артикул: 22036
Hell Energy, Напій енергетичний, яблуко, 0,25 л, ж/б

+1 день

Поверне витрачені сили напій енергетичний Hell Energy (Хелл Энерджи) яблуко. Значна кількість кофеїну - секрет ефективності даного напою. Саме цей компонент стимулює нервову систему, допомагає сконцентруватися, покращує роботу серця. Це допоже швидко прийти у форму. Напій енергетичний Hell також включає компонент інозитол - вітаміноподібну речовиниу. Він покращує обмін речовин, необхідний для нормальної роботи нервової системи. Максимальна добова доза - 1 банка. Переваги енергетичного напою Хелл: допоможе в короткий термін відновити сили; в складі немає алкоголю; яблучний смак.

1000 грн.

(0)
Артикул: 22036
Артикул: 9053

Напій Non Stop має відмінну тонізуючу дію, надає сил та енергії, підвищує працездатність і концентрацію уваги. Сприяє прискоренню обміну речовин і піднімає настрій. Крім того, напій збагачений вітамінами. Якщо відчуваєте знесилення і поганий настрій - енергетик Non Stop допоможе повернути бадьорість і життєрадісність.

1540 грн.

(0)
Артикул: 9053
Артикул: 9054

Напій Non Stop Urban має відмінну тонізуючу дію, надає сил та енергії, підвищує працездатність і концентрацію уваги. Від класичного Нон Стоп Urban відрізняеться багатим смаком малини-асаї з екстрактом шизандри. Сприяє прискоренню обміну речовин і піднімає настрій. Крім того, напій збагачений вітамінами. Якщо відчуваєте знесилення і поганий настрій - енергетик Non Stop допоможе повернути бадьорість і життєрадісність.

1990 грн.

(0)
Артикул: 9054
Артикул: 9056

Енергетичний напій Pit Bull припаде до душі молодим людям, які ведуть активний спосіб життя і беруть від життя по максимуму. Pit Bull чудово підійде для тих, хто хоче зарядитися енергією, силами та витривалістю. До того ж, окрім тонізуючого ефекту, цей напій здатний підняти настрій і подарувати заряд позитивних емоцій. Піт Булль стимулює діяльність головного мозку, тому він стане у пригоді , коли потрібні додаткові сили для роботи або навчання.

1250 грн.

(0)
Артикул: 9056
Артикул: 21974
Pit Bull, 1 л, Енергетичний напій, Energy Drink

+1 день

Енергетичний напій від ТМ Pit Bull (Піт Булл) Energy Drink (Енерджі Дрінк) - це безалкогольний енергетичний напій (сильногазований) з класичним яскравим ароматом і смаком. Енергетичні напої Pit Bull дуже популярні за рахунок натурального низькокалорійного складу без вмісту жирів, з натуральним соком та кількості енергетика об'ємом в 1 л. Вживається напій в разі необхідності досягнення високої концентрації уваги і швидкої реакції. Допомагає під час тривалих поїздок за кермом і людям які ведуть активний спосіб життя, за рахунок вмісту в складі енергетика таурину і високого рівня кофеїну. Особливості енергетичного напою Pit Bull: з класичним ароматом і смаком; рекомендується пити охолодженим; містить вітаміни групи B, кофеїн, таурин; напій збільшує заряд бадьорості і надає необхідну енергію; не рекомендується особам до 18 років, під час вагітності, в період годування груддю.

1600 грн.

(0)
Артикул: 21974
Артикул: 22075
Red Bull, 0,25 л, Енергетичний напій, Ruby Edition, Grapefruit, ж/б

+1 день

Енергетичний напій Red Bull (Ред Булл) Ruby Edition (Рубі Едішіон) Grapefruit (Грейпфрут) - це безалкогольний середньогазований пастеризований енергетичний напій зі смаком грейпфрута. Енергетичні напої Ред Булл дуже популярні і вживаються в усьому світі в разі необхідності досягнення високої концентрації уваги і швидкої реакції. Допомагає під час тривалих поїздок за кермом, студентам і провідним спортсменам, за рахунок вмісту в складі енергетика таурину і високого рівня кофеїну. Особливості Red Bull Ruby Edition Grapefruit: з ароматом і смаком грейпфрута; містить глюкозу, сахарозу, вітаміни групи B; напій збільшує заряд бадьорості і надає необхідну енергію; не рекомендується особам до 18 років, під час вагітності, в період годування груддю.

2600 грн.

(0)
Артикул: 22075
Артикул: 16971

Енергетичний напій Red Bull Sugar Free (Ред Булл Шуга Фрі) відрізняється відмінним тонізуючим ефектом. Вміст у складі енергетика кофеїну забезпечує підвищення працездатності та концентрації уваги. Основним інгредієнтом в складі напою є таурин. Це амінокислота, яка не тільки звільняє організм від токсинів, шкідливих речовин, будучи антиоксидантом, але і підсилює витривалість організму на клітинному рівні. А відсутність цукру дозволяє вживати напій людям, які дотримуються дієтичного режиму харчування. Особливості енергетичного напою Red Bull Sugar Free: - без цукру; - знижений вміст вуглеводів; - містить кофеїн і таурин; - рекомендується вживати не більше 1-2х банок на добу.

2700 грн.

(0)
Артикул: 16971
Артикул: 5380

Напій Red Bull має відмінну тонізуючу дію, додає сил та енергії, підвищує працездатність і концентрацію уваги. Сприяє прискоренню обміну речовин і піднімає настрій. Крім того, напій збагачений вітамінами. Якщо відчуваєте занепад сил і поганий настрій – енергетик Red Bull допоможе повернути бадьорість і життєрадісність.

2700 грн.

(4)
Артикул: 5380
Артикул: 19002

Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком апельсина і кумквата призначений спеціально для тих, кому просто необхідно бути завжди бадьорим і активним. Освіжаючий напій XS, Рower Drink містить мало калорій, нуль грамів цукру і потужний заряд вітамінів B. Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком апельсина і кумквата поміщений в зручну металеву банку, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком апельсина і кумквата: - приємний освіжаючий аромат; -містить вітаміни В; - заряджає організм бадьорістю.  

3300 грн.

(0)
Артикул: 19002
Артикул: 19008

Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком грейпфрута призначений спеціально для тих, кому просто необхідно бути завжди бадьорим і активним. Освіжаючий напій XS, Рower Drink містить мало калорій, нуль грамів цукру і потужний заряд вітамінів B. Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком грейпфрута поміщений в зручну металеву банку, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком грейпфрута: - приємний освіжаючий аромат; -містить вітаміни В; - заряджає організм бадьорістю.

3300 грн.

(0)
Артикул: 19008
Артикул: 19010

Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком лісових ягід призначений спеціально для тих, кому просто необхідно бути завжди бадьорим і активним. Освіжаючий напій XS, Рower Drink містить мало калорій, нуль грамів цукру і потужний заряд вітамінів B. Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком лісових ягід поміщений в зручну металеву банку, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком лісових ягід: - приємний освіжаючий аромат; -містить вітаміни В; - заряджає організм бадьорістю.

3300 грн.

(0)
Артикул: 19010
Артикул: 19007

Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком лимона призначений спеціально для тих, кому просто необхідно бути завжди бадьорим і активним. Освіжаючий напій XS, Рower Drink містить мало калорій, нуль грамів цукру і потужний заряд вітамінів B. Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком лимона поміщений в зручну металеву банку, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком лимона: - приємний освіжаючий аромат; -містить вітаміни В; - заряджає організм бадьорістю.

3300 грн.

(0)
Артикул: 19007
Артикул: 19005

Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком манго і маракуї призначений спеціально для тих, кому просто необхідно бути завжди бадьорим і активним. Освіжаючий напій XS, Рower Drink містить мало калорій, нуль грамів цукру і потужний заряд вітамінів B. Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком манго і маракуї поміщений в зручну металеву банку, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком манго і маракуї: - приємний освіжаючий аромат; -містить вітаміни В; - заряджає організм бадьорістю.

3500 грн.

(0)
Артикул: 19005
Артикул: 19006

Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком пітахайї призначений спеціально для тих, кому просто необхідно бути завжди бадьорим і активним. Освіжаючий напій XS, Рower Drink містить мало калорій, нуль грамів цукру і потужний заряд вітамінів B. Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком манго та пітахайї поміщений в зручну металеву банку, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком пітахайї: - приємний освіжаючий аромат; -містить вітаміни В; - заряджає організм бадьорістю.

3500 грн.

(0)
Артикул: 19006
Артикул: 19009

Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком тропічних фруктів призначений спеціально для тих, кому просто необхідно бути завжди бадьорим і активним. Освіжаючий напій XS, Рower Drink містить мало калорій, нуль грамів цукру і потужний заряд вітамінів B. Енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком тропічних фруктів поміщений в зручну металеву банку, який захищає його від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом усього часу. Особливості енергетичний напій XS, Рower Drink зі смаком тропічних фруктів: - приємний освіжаючий аромат; -містить вітаміни В; - заряджає організм бадьорістю.

3300 грн.

(0)
Артикул: 19009
Артикул: 17801

Burn «Apple Kiwi» - смарагдовий заборонений плід Тобі не вистачає енергії?! Твої сили закінчуються?! Ти буквально виснажений?!  Залий у себе вогняну стихію енергетичного напою Burn (Берн) «Apple Kiwi» (Епл Ківі). Смарагдова свіжість Burn поглинає навіть тінь твого поганого настрою  й розбурхує твої почуття. Він поглинає втому,  викликає потужний викид адреналіну, кров буквально закипає. Ти забудеш про сон, з перших ковтків відчуєш заряд сил та приплив енергії. Утома, хандра, лінь  - усе «спалює» смарагдове полум'я Burn «Apple Kiwi». Енергетичний напій надзвичайної тонізуючої сили. Високий вміст активизаторів нервової системи: кофеїн, таурин, екстракт гуарани -  запускає ваш організм на «повну катушку». Burn «Apple Kiwi» безалкогольний напій має м'яку кислинку та яскравий смак (аромат яблуко-ківі) завдяки вмісту лимонної та аскорбінової кислоти.  Берн «Яблуко-ківі» сильногазований. Напій випускається в алюмінієвій банці об'ємом 0,25 л, а ціла упаковка Burn «Apple Kiwi» підійде для невеликої вечірки з «вогником». Burn «Apple Kiwi» - смарагдовий заборонений плід

11500 грн.

(0)
Артикул: 17801
Артикул: 17799

Burn «Lemon Ice» - льодове полум’я цитрусової свіжості Тобі не вистачає енергії?! Твої сили закінчуються?! Ти буквально виснажений?!  Залий у себе вогняну стихію енергетичного напою Burn «Lemon Ice» Burn (Берн) «Lemon Ice» (Лємон Айс) . Льодова цитрусовая свіжість Burn поглинає навіть тінь твоєї утоми й розбурхує твої почуття. Викликає потужний викид адреналіну, кров буквально закипає. Ти забудеш про сон, з перших ковтків відчуєш заряд сил та приплив енергії. Утома, хандра, лінь  - усе «спалює» жовте полум'я Burn «Lemon Ice». Енергетичний напій надзвичайної тонізуючої сили. Високий вміст активізаторів нервової системи: кофеїн, таурин, екстракт гуарани -  запускає ваш організм на «повну катушку». Burn «Lemon Ice» безалкогольний напій має м'яку кислинку завдяки вмісту лимонної та аскорбінової кислоти.  Берн «Льодяний лимон» сильногазований. Напій випускається в алюмінієвій банці об'ємом 0,25 л, а ціла упаковка Burn «Lemon Ice» підійде для невеликої вечірки з «вогником». Особливості: тривала дія активізаторів; бадьорість і тонус; приємний смак. Burn «Lemon Ice» - льодове полум’я цитрусової свіжості

11500 грн.

(0)
Артикул: 17799
Артикул: 17800

Burn (Берн) Original (Оріджінал) - це газований безалкогольний напій. Він містить велику кількість кофеїну – 300 мг/л і має призначення виключно енергетичного характеру. Напій містить й інші активні речовини: вітаміни групи В, таурин, глюкуронолактон, інозитол, екстракт гуарани. Берн Оріджінал має м’який свіжий смак з кислинкою. Він швидко активізує організм, надає заряд бадьорості та діє кілька годин. Напій випускається в алюмінієвій банці ємністю 0,25 л. Найкраще пити його охолодженим. Енергетичні напої не рекомендується вживати дітям до 18 років, вагітним, жінкам, які годують, людям похилого віку, людям, що страждають підвищеною нервовою збудливістю, безсонням, порушенням серцево-судинної системи, гіпертонією. Особливості енергетичного напою Burn Original: - високий вміст кофеїну; - м’який кисло-солодкий смак; - тонізуюча дія.

11500 грн.

(0)
Артикул: 17800
Артикул: 19924

Понад 30 років тому своєю появою на ринку Red Bull (Ред Бул) започаткував нову категорію напоїв. Red Bull Sugarfree (Шугарфрі) — безалкогольний енергетичний напій від торгової марки Red Bull, який не містить цукру та зайвих калорій. До складу напою Red Bull Sugarfree входять: кофеїн — допомагає підсилити увагу та концентрацію; таурин — сприяє покращенню енергетичних процесів; вітаміни групи B — стимулюють розумову активність, знижують відчуття стомленості; Ацесульфам К та Аспартам — перевірені та безпечні замінники цукру; альпійська вода — основний інгредієнт добувається із чистих джерел Австрії та Швейцарії. Енергетичний напій Red Bull Sugarfree додає бадьорості в дорозі чи на вечірці, під час роботи чи на навчанні. Упаковка: 24 алюмінієві банки по 250 мл напою в картонному ящику.

58900 грн.

(0)
Артикул: 19924
Артикул: 19923

Енергетичний напій Red Bull Tropical Edition (Ред Бул Тропікал Едішен) - це газований напій, здатний підбадьорити організм і підвищити працездатність.  Напій має приємний смак тропічних фруктів.  Вживати напій найкраще холодним або з додаванням льоду.  Напій Red Bull можна вживати як у чистому вигляді, так і додаючи його у коктейлі.  Зберігати напій потрібно у сухому приміщенні, без потрапляння сонячних променів.  Після відкриття баночки, напій слід відразу випити, так як він не призначений для зберігання у відкритому вигляді.  Напій Red Bull містить кофеїн і таурин, здатний надати організму енергії вже з перших ковтків.  Переваги енергетичного напою: - аромат і смак тропічних фруктів;  - заряджає енергією;  - містить кофеїн.

58900 грн.

(0)
Артикул: 19923
Артикул: 16970

Енергетичний напій Red Bull Tropical Edition (Ред Булл Тропікал Едішіон) відрізняється відмінним тонізуючим ефектом. Вміст у складі енергетика кофеїну забезпечує підвищення працездатності та концентрації уваги. Основним інгредієнтом в складі напою є таурин. Це амінокислота, яка не тільки звільняє організм від токсинів, шкідливих речовин, будучи антиоксидантом, але і підсилює витривалість організму на клітинному рівні.  Особливості енергетичного напою Red Bull Tropical Edition: - містить сахарозу, глюкозу; - зі смаком та ароматом тропічних фруктів; - містить кофеїн та таурин; - рекомендовано вживати не більше 1-2х банок на добу.

2700 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 16970
Артикул: 19922

Енергетичний напій Red Bull (Ред Булл) - це безалкогольний, газований напій, здатний надати енергію у потрібний момент.   Red Bull- це один з найпопулярніших енергетичних напоїв.  У складі напою міститься кофеїн, який надає енергію, підвищує працездатність і підвищує концентрацію уваги.  Напій Red Bull потрібно вживати холодним або додати в нього пару кубиків льоду.  Можна вживати як у чистому вигляді, так і при додаванні у коктейлі.  Зберігати у сухому місці, без потрапляння сонячних променів.  Переваги напою Red Bull: -заряджає енергією;  -приємний смак;  -газований.

56000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 19922

Енергетичні напої


Енергетичні напої відомих брендів можна замовити разом з продуктами чи артезіанською водою в інтернет магазині АкваМаркет. Енегретик допоможе підвищити Вашу розумову діяльність та витривалість протягом дня. Купити безалкогольні напої Ви можете цілодобово на нашому сайті або зателефонувавши на короткий номер 8877. Ми працюємо для Вас без вихідних, тому доставимо замовлення у зручний для Вас час – 7 днів на тиждень.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $