Фільтр
Всього товарів: 131

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 131

Сортування

Сортування:
Артикул: 13983
2990

Справжні грузинські прохолоджувальні напої Натахтарі вразять Вас своїм чудовим класичним смаком з дитинства. Натахтарі, солодка вода, Сапераві зроблений на мінеральній воді однойменного грузинського гірського джерела Натахтарі, з додаванням авторського сиропу на основі натурального соку червоного винограду. Сапераві має яскравий багатогранний смак з багатими солодкими нотками і легкими терпкими відтінками. Напій сильногазован. Все це повною мірою створює непередаваний смак виноградного напою, який відомий і улюблений в багатьох країнах. Натахтарі, солодка вода, Сапераві – це смак дитинства, який важко сплутати з чим-небудь іншим, якщо хоч раз у житті пробував цей напій. Сапераві чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити чудові смакові якості. А порціонну скляну пляшку 0,5 л зручно взяти з собою в дорогу або поставити індивідуально на обідній стіл. Особливості: - натуральні компоненти; - класичний трав'янистий смак; - висока якість напою; - напій газований; - зручна пляшка середнього об'єму. Спосіб застосування: Вживати всередину для задоволення спраги або за бажанням.

2650 грн.

(0)
Артикул: 13983
Артикул: 13718

7UP (Севен Ап) - торгова марка компанії Pepsico. Рецепт солодкої газованої води 7UP був створений в 1920 році Чарльзом Лейпером Грігом. Севен Ап є безалкогольним сильногазованим напєм з лимонно-лаймовим смаком. Напій прекрасно втамовує спрагу. Севен Ап часто використовується як основа для алкогольних і безалкогольних коктейлів. 7UP чудово освіжає в літню погоду, особливо якщо його попередньо охолодити або додати в напій декілька кубиків льоду. Купуючи солодку воду 7UP в пластиковій пляшці об’ємом 1 л, Ви зможете повною мірою насолодитися яскравим смаком освіжаючого напою і пригостити ним друзів. Особливості: - очищена, спеціально підготовлена ​​вода; - без барвників і синтетичних ароматизаторів; - містить цукор; - насичений лаймово-лимонний смак.

1490 грн.

(0)
Артикул: 13718
Артикул: 13717

7UP (Севен Ап) - торгова марка компанії Pepsico. Рецепт солодкої газованої води 7UP був створений в 1920 році Чарльзом Лейпером Грігом. Севен Ап є безалкогольним сильногазованим напєм з лимонно-лаймовим смаком. Напій прекрасно втамовує спрагу. Севен Ап часто використовується як основа для алкогольних і безалкогольних коктейлів. 7UP чудово освіжає в літню погоду, особливо якщо його попередньо охолодити або додати в напій декілька кубиків льоду. Купуючи солодку воду 7UP в пластиковій пляшці об’ємом 2 л, Ви зможете повною мірою насолодитися яскравим смаком освіжаючого напою і пригостити ним друзів. Особливості: - очищена, спеціально підготовлена ​​вода; - без барвників і синтетичних ароматизаторів; - містить цукор; - насичений лаймово-лимонний смак.

2390 грн.

(0)
Артикул: 13717
Артикул: 13943

Coca-Cola, Zero (Кока Кола Зеро) - це відомий у всьому світі популярний безкалорійний безалкогольний прохолоджувальний напій. Основою напою Coca Cola є артезіанська вода з авторською смакової карамельної добавкою і кофеїном. Напій Zero не містить цукру, що робить його практично безкалорійним, всього 0,2 ккал. Також напій сильногазован. Все це в комплексі створює непередаваний смак напою, яким насолоджуються у понад 200 країн світу. Coca-Cola, Zero чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити смакові якості. А порційна тара у вигляді жерстяної банки додасть пікантності при вживанні і зручна у використанні. Особливості: - безкалорійний; - напій сильногазован; - містить кофеїн; - зручна жерстяна банка. Спосіб застосування: Відкрити банку, вжити всередину. З обережністю вживати людям з проблемами шлунку.  

890 грн.

(0)
Артикул: 13943
Артикул: 13770

Солодка вода Coca-cola (Кока-кола) Zero (Зеро) - сильно газований безалкогольний напій. Він має смак класичної кока-коли, але через відсутність цукру практично не містить калорій. Замість цукру застосовується апартам і ацесульфам, які не мають енергетичної цінності. Кока-кола Зеро - напій для тих, хто хоче насолодитися улюбленим смаком і піклується про свою фігуру. Coca-cola добре освіжає, вгамовує спрагу і дає заряд бадьорості. Coca-cola Zero рекомендується пити охолодженою. Можна використовувати її як основу або доповнення для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Кока-кола Зеро відрізняється від класичної кока-коли дизайном упаковки, спеціально розробленим для даної серії. Солодка вода Coca-cola Zero випускається в скляній пляшці об’ємом 250 мл. Її легко і зручно тримати в руці. Для виготовлення напою використовують очищену артезіанську воду. У невеликій пляшці напій швидко охолоджується. Особливості: - класичний смак кока-коли; - сильно газована; - не містить калорій; - без цукру.

1250 грн.

(0)
Артикул: 13770
Артикул: 5379

Coca-Cola (Кока-Кола) – безалкогольний, газований прохолодний напій, неймовірно популярний у всьому світі. Він був створений в Атланті, штат Джорджія, доктором Джоном С. Пембертоном в далекому 1886 році. Рецепт Coca-Cola – одна з найбільш охороняємих таємниць світу.

750 грн.

(0)
Артикул: 5379
Артикул: 8116

Класична Coca-Cola (Кока-Кола) солодка вода - це відомий у всьому світі популярний низькокалорійний безалкогольний прохолоджуючий напій. Основою цього напою є артезіанська вода з смаковою карамельною добавкою і кофеїном. Також напій сильногазований. Все це в комплексі створює непередаваний смак Coca-Cola, яким насолоджуються у понад 200 країн світу. Coca-Cola чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити смакові якості. А порційна тара у вигляді скляної пляшки 0,25 л зручна у використанні. Coca-Cola в скляній пляшці може стати прекрасним доповненням будь-якого столу. Особливості Кока-Кола: - має яскраві смакові якості; - добре освіжає і бадьорить; - напій сильногазований; - містить кофеїн.

1250 грн.

(0)
Артикул: 8116
Артикул: 6421

Coca-Cola – безалкогольний, газований прохолодний напій, неймовірно популярний у всьому світі. Він був створений в Атланті, штат Джорджія, доктором Джоном С. Пембертоном в далекому 1886 році. Рецепт Coca-Cola – одна з найбільш охоронюваних таємниць світу.

890 грн.

(0)
Артикул: 6421
Артикул: 13771

Солодка вода Coca-cola (Кока-кола) Zero (Зеро) - сильно газований безалкогольний напій. Він має смак класичної кока-коли, але через відсутність цукру практично не містить калорій. Замість цукру застосовується апартам і ацесульфам, які не мають енергетичної цінності. Кока-кола Зеро - напій для тих, хто хоче насолодитися улюбленим смаком і піклується про свою фігуру. Coca-cola добре освіжає, вгамовує спрагу і дає заряд бадьорості. Coca-cola Zero рекомендується пити охолодженою. Можна використовувати її як основу або доповнення для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Кока-кола Зеро відрізняється від класичної кока-коли дизайном упаковки, спеціально розробленим для даної серії. Солодка вода Coca-cola Zero випускається в пластиковій пляшці об’ємом 500 мл. Її зручно тримати в руці та можна брати з собою на роботу, навчання або прогулянку. У невеликій пляшці напій швидко охолоджується. Особливості: - класичний смак кока-коли; - сильно газована; - не містить калорій; - без цукру.

1050 грн.

(0)
Артикул: 13771
Артикул: 3581

Coca-Cola – безалкогольний, газований прохолодний напій, неймовірно популярний у всьому світі. Він був створений в Атланті, штат Джорджія, доктором Джоном С. Пембертоном у 1886 році. Рецепт Coca-Cola – одна з найбільш оберігаємих таємниць світу.

1050 грн.

(3)
Артикул: 3581
Артикул: 13772

Солодка вода Coca-cola (Кока-кола) Zero (Зеро) - сильно газований безалкогольний напій. Він має смак класичної кока-коли, але через відсутність цукру практично не містить калорій. Замість цукру застосовується апартам і ацесульфам, які не мають енергетичної цінності. Кока-кола Зеро - напій для тих, хто хоче насолодитися улюбленим смаком і піклується про свою фігуру. Coca-cola добре освіжає, вгамовує спрагу і дає заряд бадьорості. Coca-cola Zero рекомендується пити охолодженою. Можна використовувати її як основу або доповнення для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Кока-кола Зеро відрізняється від класичної кока-коли дизайном упаковки, спеціально розробленим для даної серії. Солодка вода Coca-cola Zero випускається в пластиковій пляшці об’ємом 1,5 л. Купувати напій вигідно, оскільки можна довше насолоджуватись улюбленим напоєм. Особливості: - класичний смак кока-коли; - сильно газована; - не містить калорій; - без цукру.

1970 грн.

(0)
Артикул: 13772
Артикул: 3582

Coca-Cola – безалкогольний, газований прохолодний напій, неймовірно популярний у всьому світі. Він був створений в Атланті, штат Джорджія, доктором Джоном С. Пембертоном у 1886 році. Рецепт Coca-Cola – одна з найбільш охороняємих таємниць світу.

1970 грн.

(2)
Артикул: 3582
Артикул: 16948

Газований безалкогольний напій Dr Pepper (Доктор Пеппер) родом із США. Рецепт приготування цієї газованої  води винайшов фармацевт Чарльз Алдертон, який дуже любив солодку воду, але при цьому розумів, як важливо вживати в їжу тільки корисні продукти. Газований напій з м'яким смаком містить карамель в якості барвника. тільки натуральні ароматизатори, кукурудзяний сироп, фруктозу і кофеїн. Сьогодні доктор Пеппер виготовляється за тим самим рецептом. Пікантності вишневому напою додає тонкий післясмак мигдалю. У поєднанні з карамеллю створюється букет смаків, в дрібних бульбашках напою можна розпізнати смак вишні, кави, чорносливу. Напій має тонізуючий ефект завдяки вмісту кофеїну та фруктози. Напій поставляється в зручному форматі - жерстяній банці об'ємом 0,33 л, яка швидко охолоджується і на протязі тривалого часу підтримує температуру. Особливості напою Dr Pepper: - насичений вишнево-карамельний смак; - натуральний барвник - карамель; - високий вміст фруктози; - містить кофеїн; - жерстяна банка зберігає всі смакові якості напою, захищаючи від впливу навколишнього середовища; - об `єм 0,33 л.

2700 грн.

(0)
Артикул: 16948
Артикул: 16949

Газований безалкогольний напій Dr Pepper (Доктор Пеппер Дієт) родом із США. Рецепт приготування цієї газованої  води винайшов фармацевт Чарльз Алдертон, який дуже любив солодку воду, але при цьому розумів, як важливо вживати в їжу тільки корисні продукти. Газований напій з м'яким смаком містить карамель в якості барвника. тільки натуральні ароматизатори, кофеїн та відрізняється зниженим вмістом цукру. Сьогодні Доктор Пеппер Дієтичний виготовляється за тим самим рецептом. Пікантності вишневому напою додає тонкий післясмак мигдалю. У поєднанні з карамеллю створюється букет смаків, в дрібних бульбашках напою можна розпізнати смак вишні, кави, чорносливу. Напій має тонізуючий ефект завдяки вмісту кофеїну та фруктози. Напій поставляється в зручному форматі - жерстяній банці об'ємом 0,33 л, яка швидко охолоджується і на протязі тривалого часу підтримує температуру. Особливості напою Dr Pepper Diet: - натуральний барвник - карамель; - знижений вміст цукру; - містить кофеїн; - жерстяна банка зберігає всі смакові якості напою, захищаючи від впливу навколишнього середовища; - об `єм 0,33 л.

2700 грн.

(0)
Артикул: 16949
Артикул: 16947

Газований безалкогольний напій Dr Pepper (Доктор Пеппер) родом із США. Рецепт приготування цієї газованої  води винайшов фармацевт Чарльз Алдертон, який дуже любив солодку воду, але при цьому розумів, як важливо вживати в їжу тільки корисні продукти. Газований напій з м'яким смаком містить карамель в якості барвника. тільки натуральні ароматизатори, кукурудзяний сироп, фруктозу і кофеїн. Сьогодні доктор Пеппер виготовляється за тим самим рецептом. Пікантності вишневому напою додає тонкий післясмак мигдалю. У поєднанні з карамеллю створюється букет смаків, в дрібних бульбашках напою можна розпізнати смак вишні, кави, чорносливу. Напій має тонізуючий ефект завдяки вмісту кофеїну та фруктози. Напій поставляється в зручному форматі - жерстяній банці об'ємом 0,33 л, яка швидко охолоджується і на протязі тривалого часу підтримує температуру. Особливості напою Dr Pepper: - натуральний барвник - карамель; - високий вміст фруктози; - містить кофеїн; - жерстяна банка зберігає всі смакові якості напою, захищаючи від впливу навколишнього середовища; - об `єм 0,33 л.

2700 грн.

(0)
Артикул: 16947
Артикул: 13777

Fanta (Фанта) солодка вода, З апельсиновим соком - солодкий газований напій, який популярний у світі вже понад 50 років. Її насичений апельсиновий смак, приємний аромат і м'які бульбашки завжди асоціюються з хорошим настроєм. Fanta випускається в скляній пляшці об’ємом 0,25 л. Її легко і зручно тримати в руці. Для виготовлення напою використовують очищену артезіанську воду і натуральний апельсиновий сік. Солодку воду Fanta рекомендується пити охолодженою. Особливості: - спеціально підготовлена ​​артезіанська вода; - містить апельсиновий сік і вітамін С; - без синтетичних ароматизаторів та консервантів.

1250 грн.

(0)
Артикул: 13777
Артикул: 13262

Fanta (Фанта) солодка вода, З апельсиновим соком популярна у всьому світі вже більш ніж 50 років. Її насичений апельсиновий смак, приємний аромат і м'які бульбашки завжди асоціюються з хорошим настроєм. Особливості: - спеціально підготовлена артезіанська вода; - натуральні компоненти в складі: апельсиновий сік, вітамін С; - без синтетичних ароматизаторів та консервантів. Fanta, солодка вода, З апельсиновим соком в жерстяній банці якнайкраще захищена від впливів навколишнього середовища. Її легко і зручно тримати в руці. Солодка вода Fanta особливо смакує охолодженою.

890 грн.

(0)
Артикул: 13262
Артикул: 13775

Fanta (Фанта) солодка вода, З лимонним соком - солодкий газований напій з насиченим лимонним смаком і приємним цитрусовим ароматом. Фанта містить натуральний сік лимона і вітамін С. Для виробництва напою використовують тільки артезіанську очищену воду. У складі солодкої води Fanta Лимон немає синтетичних добавок. Fanta випускається в пластиковій пляшці об’ємом 500 мл, яка відрізняється унікальним дизайном. Її зручно тримати в руці і брати з собою, щоб в будь-який момент освіжитися і втамувати спрагу. Солодку воду Fanta рекомендується пити охолодженою. Особливості: - спеціально підготовлена ​​артезіанська вода; - містить натуральний сік і вітамін С; - без синтетичних ароматизаторів та консервантів.

1050 грн.

(0)
Артикул: 13775
Артикул: 13776

Fanta (Фанта) солодка вода, З мандариновим соком - солодкий газований напій з насиченим смаком, приємним ароматом і сонячно-помаранчевим кольором. Фанта містить натуральний мандариновий и апельсиновий сік, вітамін С і бета-каротин. Для виробництва напою використовують тільки артезіанську очищену воду. У складі солодкої води Fanta Мандарин немає синтетичних добавок. Fanta випускається в пластиковій пляшці об’ємом  500 мл, яка відрізняється унікальним дизайном. Її зручно тримати в руці та брати з собою, щоб в будь-який момент освіжитися і втамувати спрагу. Солодку воду Fanta рекомендується пити охолодженою. Особливості: - спеціально підготовлена ​​артезіанська вода; - містить натуральний сік, вітамін С та бета-каротин; - без синтетичних ароматизаторів та консервантів.

1050 грн.

(0)
Артикул: 13776
Артикул: 8117

Яскрава і освіжаюче солодка Fanta (Фанта) Апельсин має натуральні інгредієнти – апельсиновий сік, натуральний ароматизатор і чиста мінеральна газована вода. Зі смаком цього напою знайомі всі у всьому Світі. Напій безалкогольний, з апельсиновим соком, сильногазований, 0.5 літра. Без консервантів.

1050 грн.

(0)
Артикул: 8117
Артикул: 12927

Яскрава і освіжаюче солодка вода Fanta Апельсин зі справжнім апельсиновим соком, натуральним ароматизатором і чистою мінеральною газованою водою має насичений соковий смак і відмінно бадьорить. Апельсинова Fanta була винайдена в Італії, щоб потім прославитися на весь світ: спочатку підкоривши Європу, потім - Австралію і Америку, а потім - Росію і Азію. Сьогодні Фанта продається більш ніж в 200 країнах світу, а особливо сильно її люблять в Німеччині, Мексиці, Бразилії і Таїланді. Завжди яскрава і бадьорить, Fanta змінюється в залежності від смаків населення: в деяких країнах вона солодша, в деяких - має більш яскраво виражений фруктовий аромат.

1620 грн.

(0)
Артикул: 12927
Артикул: 13399

Класична Fanta (Фанта) 1,5 л, солодка вода, З апельсиновим соком, ПЕТ - це відомий у всьому світі найпопулярніший безалкогольний охолоджувальний напій. Основою цього напою є артезіанська вода, в яку додані натуральний апельсиновий сік і вітамін С. Напій сильногазован. Вуглекислий газ, яким газована вода, певною мірою підвищує секрецію шлунку. Так само Fanta, 1,5 л, солодка вода, Апельсин, ПЕТ не має у своєму складі штучних консервантів і добавок. Все це в комплексістворює непередаваний смак напою, яким насолоджуються у понад 190 країн світу. Fanta З апельсиновим соком чудово освіжає і заряджає бадьорістю. Без цього напою не обійдеться жодне свято. Креативна форма пляшки легко лягає в руку і зручна при перенесенні. Спосіб застосування: Бажано пити охолодженою. З обережністю вживати людям з проблемами шлунку.

1920 грн.

(0)
Артикул: 13399
Артикул: 13401

Класична Fanta (Фанта) З лимонним соком - це відомий у всьому світі найпопулярніший безалкогольний охолоджувальний напій. Основою цього напою є артезіанська вода, в яку додані натуральний лимонний сік і вітамін С. Напій сильногазований. Вуглекислий газ, яким газована вода, певною мірою підвищує секрецію шлунку. Fanta, 1,5 л, солодка вода, З лимонним соком, ПЕТ не має у своєму складі штучних консервантів і добавок. Все це в комплексі створює непередаваний смак напою, яким насолоджуються у понад 190 країн світу. Fanta, 1,5 л, солодка вода, З лимонним соком, ПЕТ чудово освіжає і заряджає бадьорістю. Без цього напою не обійдеться жодне свято. Рекомендується вживати Fanta охолодженою, щоб підкреслити її пікантний смак. Креативна форма пляшки легко лягає в руку і зручна при перенесенні. Особливості: - до складу входить сік; - сильногазирована; - яскравий лимонний смак. Спосіб застосування: Відкрити пляшку, вжити в середину. З обережністю вживати людям з проблемами шлунку.

1970 грн.

(0)
Артикул: 13401
Артикул: 12996

Fanta (Фанта) Лимон - популярний у всьому світі напій, який люблять і дорослі, і діти. Без нього не обходиться жодна вечірка або дитяче свято. На цей раз, Fanta запропонована зі смаком лимона. Він сподобається, тим людям, які віддають перевагу не дуже солодким напоям. Зручна форма пляшки дає можливість переносити її, не відчуваючи зайвих незручностей. 

1620 грн.

(0)
Артикул: 12996
Артикул: 6226

Fanta (Фанта) солодка вода, Апельсин - солодкий газований напій, який популярний у світі вже понад 50 років. Її насичений апельсиновий смак, приємний аромат і м'які бульбашки завжди асоціюються з хорошим настроєм. Fanta випускається в пляшці об’ємом 2 л. Для виготовлення напою використовують очищену артезіанську воду. Солодку воду Fanta рекомендується пити охолодженою. Особливості напою від Фанта: - со вкусом апельсина; - спеціально підготовлена ​​артезіанська вода; - містить вітамін С; - без синтетичних ароматизаторів та консервантів.

2590 грн.

(0)
Артикул: 6226
Артикул: 19720

Fruiting (Фрутінг) Алое - це соковмісний негазований напій зі шматочками фруктів. Відмінно вгамовує спрагу в літню пору року. Fruiting Алое є оригінальним на ринку України, так як має в своєму складі шматочки фруктів. Завдяки цьому він не тільки смачний, але і корисний. Реалізується напій в нестандартній ємності (ж / б 0,238 л). У своєму складі має до 35% натурального соку. Його оригінальний смак вже оцінили споживачі України. За результатами досліджень 70% спробували Fruiting Алое і роблять повторну покупку. Завдяки оригінальному складу можна не тільки видалити спрагу напоєм, але і поповнити організм корисними речовинами. Виробник пропонує спробувати і оцінити Фрутінг з іншими смаками, які обов'язково вам сподобаються.

2650 грн.

(0)
Артикул: 19720
Артикул: 19721

Fruiting (Фрутінг) Полуниця - це новий соковмісний негазований напій. Зміст натурального соку в напої може коливатися від 15 до 35%. Оригінальність Fruiting Полуниця в тому, що він містить шматочки фруктів. Тому вживаючи напій, можна не тільки отримати насолоду від його смаку, а й поповнити запас вітамінів. Fruiting - це абсолютно новий продукт, в Україні майже немає його аналогів. Торгова марка пропонує спробувати і інші смаки цього незвичайного напою. Він випускається в жерстяній банці об'ємом 0,238 л. Fruiting придбали і оцінили безліч людей. Більшість з них купували його і надалі. Оцінити новий смак досить просто - напій реалізується за доступною ціною.

2650 грн.

(0)
Артикул: 19721
Артикул: 19715

Fruiting (Фрутинг) Мультифрукт з кокосом оригінальний напій з вмістом в складі шматочків фруктів. Споживач зможе знайти його в нестандартному обсязі 0,238 л. Fruiting Мультифрукт має відмінний "жаждоутоляющий" смак. У порівнянні з іншими напоями, цей, містить вітаміни. Перевага напою: Зміст натурального соку в складі. Наявність шматочків свіжих фруктів. Оригінальний і відмінний смак. Зміст вітамінів. Велика кількість споживачів випробували Fruiting Мультифрукт на смак. Дослідження показали, що 70% людей схвалили його і придбали продукт повторно. Виробник пропонує своїм клієнтам спробувати і інші смаки напою Fruiting.

2650 грн.

(0)
Артикул: 19715
Артикул: 13722

Солодка вода Mirinda (Мірінда) Апельсин - безалкогольний охолоджуючий газований напій. Mirinda Апельсин має характерний яскраво-оранжевий колір і відрізняється насиченим апельсиновим смаком, приємним ароматом і м'яким бульбашками. Mirinda, що в перекладі означає «гідний подиву», - відомий бренд американської компанії Pepsico, який спочатку був представлений в Іспанії в 1958 році. Солодка вода Mirinda в жерстяній банці якнайкраще захищена від впливів навколишнього середовища. Напій в баночці об'ємом 0,33 л охолоджується набагато швидше. Особливості: - насичений апельсиновий смак; - очищена вода; - без синтетичних ароматизаторів. Солодку воду Mirinda найкраще вживати охолодженою. Вона чудово втамовує спрагу в спекотну погоду.    

840 грн.

(0)
Артикул: 13722
Артикул: 13744

Солодка вода Mirinda (Мірінда) Апельсин - безалкогольний охолоджуючий газований напій. Mirinda Апельсин має характерний яскраво-оранжевий , насичений апельсиновий смак, приємний аромат і м'які бульбашки. Mirinda, що в перекладі означає «гідний подиву», - відомий бренд американської компанії Pepsico, який спочатку був представлений в Іспанії в 1958 році. Купуючи Солодку воду Mirinda в пляшці обсягом 0,5 л, Ви зможете повною мірою насолодитися яскравим смаком освіжаючого напою і пригостити ним друзів. Особливості Мірінди Апельсин: - насичений апельсиновий смак; - очищена вода; - без синтетичних ароматизаторів. Солодку воду Mirinda найкраще вживати охолодженою. Вона чудово втамовує спрагу в спекотну погоду.

990 грн.

(0)
Артикул: 13744
Артикул: 13723

Солодка вода Mirinda (Мірінда) Апельсин - безалкогольний охолоджуючий газований напій. Mirinda Апельсин має характерний яскраво-оранжевий , насичений апельсиновий смак, приємний аромат і м'які бульбашки. Mirinda, що в перекладі означає «гідний подиву», - відомий бренд американської компанії Pepsico, який спочатку був представлений в Іспанії в 1958 році. Купуючи Солодку воду Mirinda в пляшці обсягом 1 л, Ви зможете повною мірою насолодитися яскравим смаком освіжаючого напою і пригостити ним друзів. Особливості: - насичений апельсиновий смак; - очищена вода; - без синтетичних ароматизаторів. Солодку воду Mirinda найкраще вживати охолодженою. Вона чудово втамовує спрагу в спекотну погоду.

1480 грн.

(0)
Артикул: 13723
Артикул: 13724

Солодка вода Mirinda (Мірінда) Апельсин - безалкогольний охолоджуючий газований напій. Mirinda Апельсин має характерний яскраво-оранжевий , насичений апельсиновий смак, приємний аромат і м'які бульбашки. Mirinda, що в перекладі означає «гідний подиву», - відомий бренд американської компанії Pepsico, який спочатку був представлений в Іспанії в 1958 році. Купуючи Солодку воду Mirinda в пляшці обсягом 2 л, Ви зможете повною мірою насолодитися яскравим смаком освіжаючого напою і пригостити ним друзів. Особливості: - насичений апельсиновий смак; - очищена вода; - без синтетичних ароматизаторів. Солодку воду Mirinda найкраще вживати охолодженою. Вона чудово втамовує спрагу в спекотну погоду.

2340 грн.

(0)
Артикул: 13724
Артикул: 19338

Культовий солодкий напій Pepsi (Пепсі) з яскравим смаком дикої вишні (Wild Cherry) – це оновлений варіант всіма улюбленої безалкогольної пепсі-коли без вмісту цукру. Смілива новинка 2017 року - солодка вода Pepsi Wild Cherry (Пепсі Вайлд Черрі) чудово смакує, тамує спрагу, бадьорить та освіжає за рахунок незмінного роками складу, до якого входять збагачена вуглекислим газом вода, кофеїн, карамельний сироп та вишня. Саме завдяки вишні класична солодка вода Pepsi набуває тонкого фруктового аромату й приємної кислинки. Компактна й модна алюмінієва банка коли Pepsi Wild Cherry із сучасним сміливим та яскравим дизайном сприяє швидкому охолодженню напою, її зручно брати з собою.

850 грн.

(0)
Артикул: 19338
Артикул: 6305

Класична Pepsi-Cola (Пепсі-Кола) солодка вода - це відомий у всьому світі популярний безалкогольний прохолоджуючий напій. Основою цього сильногазованого напою є артезіанська вода з карамельною добавкою і кофеїном. Все це в комплексі створює чудовий смак Пепсі-Кола. Pepsi-Cola чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити смакові якості. А порційна тара у вигляді жестяної банки 0,33 л - зручна у використанні. Карамельний напій стане прекрасним доповненням будь-якого столу.  Особливості води Pepsi-Cola: - має яскраві смакові якості; - добре освіжає і бадьорить; - напій сильногазований; - містить кофеїн.

850 грн.

(0)
Артикул: 6305
Артикул: 19341

Культовий солодкий напій Pepsi (Пепсі) з яскравим лимонно-лаймовим смаком (Lime) – це оновлений варіант всіма улюбленої безалкогольної пепсі-коли без вмісту цукру. Смілива новинка 2017 року - солодка вода Pepsi  Lime (Пепсі Лайм) чудово смакує, тамує спрагу, бадьорить та освіжає за рахунок незмінного роками складу, до якого входять збагачена вуглекислим газом вода, кофеїн, карамельний сироп та лайм. Саме завдяки лайму класична солодка вода Pepsi набуває тонізуючого фруктового аромату й приємної кислинки. Завдяки компактній та міцній ПЕТ-пляшці коли Pepsi Lime із сучасним сміливим і яскравим дизайном етикетки напій легко та зручно носити з собою. Об'єм - 0,5 л

1070 грн.

(0)
Артикул: 19341
Артикул: 19337

Культовий солодкий напій Pepsi (Пепсі) з яскравим смаком дикої вишні (Wild Cherry) – це оновлений варіант всіма улюбленої безалкогольної пепсі-коли без вмісту цукру. Смілива новинка 2017 року - солодка вода Pepsi Wild Cherry (Пепсі Вайлд Черрі) чудово смакує, тамує спрагу, бадьорить та освіжає за рахунок незмінного роками складу, до якого входять збагачена вуглекислим газом вода, кофеїн, карамельний сироп та вишня. Саме завдяки вишні класична солодка вода Pepsi набуває тонкого фруктового аромату й приємної кислинки. Завдяки компактній та міцній ПЕТ-пляшці коли Pepsi Wild Cherry із сучасним сміливим і яскравим дизайном етикетки напій легко та зручно носити із собою. Об'єм - 0,5 л

1050 грн.

(0)
Артикул: 19337
Артикул: 6458

Пепси Сильногазований освіжаючий напій, популярний у всьому світі. Цей напій завоював мільйони сердець у всьому світі, завдяки своєму особливому і неповторному смаку. Якщо шукати напій, який допоможе швидко вгамувати спрагу або напій, який зробить алкогольний коктейль більш смачним і приємним, то Pepsi – це саме той вибір.

1490 грн.

(0)
Артикул: 6458
Артикул: 19339

Культовий солодкий напій Pepsi (Пепсі) з яскравим смаком дикої вишні (Wild Cherry) – це оновлений варіант всіма улюбленої безалкогольної пепсі-коли без вмісту цукру. Смілива новинка 2017 року - солодка вода Pepsi Wild Cherry (Пепсі Вайлд Черрі) чудово смакує, тамує спрагу, бадьорить та освіжає за рахунок незмінного роками складу, до якого входять збагачена вуглекислим газом вода, кофеїн, карамельний сироп та вишня. Саме завдяки вишні класична солодка вода Pepsi набуває тонкого фруктового аромату й приємної кислинки. Завдяки компактній та міцній ПЕТ-пляшці коли Pepsi Wild Cherry із сучасним сміливим і яскравим дизайном етикетки напій легко та зручно носити із собою. Об'єм - 1 л

1550 грн.

(0)
Артикул: 19339
Артикул: 19340

Культовий солодкий напій Pepsi (Пепсі) з яскравим смаком дикої вишні (Wild Cherry) – це оновлений варіант всіма улюбленої безалкогольної пепсі-коли без вмісту цукру. Смілива новинка 2017 року - солодка вода Pepsi Wild Cherry (Пепсі Вайлд Черрі) чудово смакує, тамує спрагу, бадьорить та освіжає за рахунок незмінного роками складу, до якого входять збагачена вуглекислим газом вода, кофеїн, карамельний сироп та вишня. Саме завдяки вишні класична солодка вода Pepsi набуває тонкого фруктового аромату й приємної кислинки. Завдяки компактній та міцній ПЕТ-пляшці коли Pepsi Wild Cherry із сучасним сміливим і яскравим дизайном етикетки напій легко та зручно носити із собою. Об'єм - 1,5 л

1890 грн.

(0)
Артикул: 19340
Артикул: 19342

Культовий солодкий напій Pepsi (Пепсі) з яскравим лимонно-лаймовим смаком (Lime) – це оновлений варіант всіма улюбленої безалкогольної пепсі-коли без вмісту цукру. Смілива новинка 2017 року - солодка вода Pepsi  Lime (Пепсі Лайм) чудово смакує, тамує спрагу, бадьорить та освіжає за рахунок незмінного роками складу, до якого входять збагачена вуглекислим газом вода, кофеїн, карамельний сироп та лайм. Саме завдяки лайму класична солодка вода Pepsi набуває тонізуючого фруктового аромату й приємної кислинки. Завдяки компактній та міцній ПЕТ-пляшці коли Pepsi Lime із сучасним сміливим і яскравим дизайном етикетки напій легко та зручно носити з собою. Об'єм - 2 л

2570 грн.

(0)
Артикул: 19342
Артикул: 6207

Класична Pepsi-Cola (Пепсі-Кола) солодка вода - це відомий у всьому світі популярний безалкогольний прохолоджуючий напій. Основою цього сильногазованого напою є артезіанська вода з карамельної добавкою і кофеїном. Все це в комплексі створює чудовий смак Пепсі-Кола. Pepsi-Cola чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити смакові якості. А тара у вигляді пляшки 2 л - зручна у використанні. Карамельний напій стане прекрасним доповненням будь-якого столу. Вода в пляшках пропонується в пляшці 2 л. Особливості води Pepsi-Cola: - має яскраві смакові якості; - добре освіжає і бадьорить; - напій сильно газований; - містить кофеїн.

2450 грн.

(0)
Артикул: 6207
Артикул: 14533

Класична Pepsi-Cola (Пепсі-Кола) солодка вода - це відомий у всьому світі популярний безалкогольний прохолоджуючий напій. Основою цього сильногазованого напою є артезіанська вода з карамельною добавкою і кофеїном. Все це в комплексі створює чудовий смак Пепсі-Кола. Pepsi-Cola чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити смакові якості. А порційна тара у вигляді жестяної банки 0,33 л - зручна у використанні. Карамельний напій стане прекрасним доповненням будь-якого столу. Вода в банках пропонується в оптовій упаковці 24 шт. по 0,33 л. Особливості води Pepsi-Cola: - має яскраві смакові якості; - добре освіжає і бадьорить; - напій сильногазований; - містить кофеїн.

17900 грн.

(0)
Артикул: 14533
Артикул: 13651

Pepsi-Сola Light (Пепсі-Кола Лайт) - низькокалорійний газований напій, який передає весь смак класичної пепсі-коли та не містить цукру. Для приготування Pepsi-Сola Light замість цукру застосовується аспартам, який не має енергетичної цінності. Пепсі-Кола Лайт - напій для тих, хто хоче насолодитися улюбленим смаком, без зайвих калорій. Компактну пляшку Пепсі-Коли Лайт об'ємом 0,5 літру зручно брати з собою в дорогу, на роботу або прогулянку. Ви зможете насолоджуватися освіжаючим напоєм в жарку пору і розділити смак з друзями. Особливості Кола Лайт: - очищена вода; - без цукру; - низька енергетична цінність; - насичений смак.

1050 грн.

(0)
Артикул: 13651
Артикул: 6644

Класична Pepsi-Cola (Пепсі-Кола) солодка вода - це відомий у всьому світі популярний безалкогольний прохолоджуючий напій. Основою цього сильногазованого напою є артезіанська вода з карамельною добавкою і кофеїном. Все це в комплексі створює чудовий смак Пепсі-Кола. Pepsi-Cola чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити смакові якості. А порційна тара у вигляді скляної пляшки 0,3 л - зручна у використанні. Карамельний напій стане прекрасним доповненням будь-якого столу. Вода солодка пропонується в пляшці 0,3 л. Особливості води Pepsi-Cola: - має яскраві смакові якості; - добре освіжає і бадьорить; - напій сильногазований; - містить кофеїн.

1120 грн.

(0)
Артикул: 6644
Артикул: 13663

Класична Pepsi-Сola (Пепсі-Кола) - це відомий у всьому світі найпопулярніший безалкогольний прохолоджувальний напій. Основою Пепсі-Кола є питна вода з запатентованою смакової карамельної добавкою і кофеїном. Напій сильногазован. Вуглекислий газ, яким газована вода, певною мірою підвищує секрецію шлунка. Завдяки унікальній рецептурі напій володіє приємним смаком, чудово втамовує спрагу і освіжає в жарку пору року. Pepsi-Сola – це напій, яким насолоджується практично весь світ. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити смакові якості. А порціонну пластикову пляшку Пепсі-Кола 0,5 л легко можна взяти з собою в дорогу, поклавши в сумочку. Особливості: - ексклюзивний смак; - напій сильногазован; - містить кофеїн. Спосіб застосування: Відкрити банку, вжити всередину. З обережністю вживати людям з проблемами шлунку.

1050 грн.

(0)
Артикул: 13663
Артикул: 17473

Royal Club (Роял Клаб) Bitter Lemon (Біттер Лимон) - це безалкогольний газований напій з освіжаючим лимонним смаком. Особливістю напою Роял Клаб Гіркий Лимон є спеціальна технологія виробництва. Для його виготовлення використовується очищена вода та концентрований лимонний сік. Саме тому напій має цитрусовий смак з особливою гірчинкою. Він прекрасно тонізує та тамує спрагу. Газований напій Royal Club поставляється в жерстяній банці об'ємом 0,33 л. У такій упаковці Роял Клаб зі смаком гіркого лимона швидко охолоджується та довше зберігає температуру. Особливості газованого напою Royal Club Bitter Lemon: - лимонний смак з гірчинкою; - містить натуральний лимонний сік; - може бути складовою алкогольних і безалкогольних коктейлів.

1800 грн.

(0)
Артикул: 17473
Артикул: 17616

Royal Club (Роял Клаб) Cassis (Чорна смородина) - це безалкогольний газований напій з освіжаючим ягідним смаком. Особливістю напою Роял Клаб Смородина є спеціальна технологія виробництва. Для його виготовлення використовується очищена вода та концентрований сік чорної смородини. Він прекрасно тонізує та тамує спрагу. Газований напій Royal Club поставляється в жерстяній банці об'ємом 0,33 л. У такій упаковці Роял Клаб зі смаком смородини швидко охолоджується та довше зберігає температуру. Особливості газованого напою Royal Club Cassis: - ягідний смак; - містить натуральний сік чорної смородини; - може бути складовою алкогольних і безалкогольних коктейлів.

1800 грн.

(0)
Артикул: 17616
Артикул: 17618

Royal Club (Роял Клаб) Fresh Citrus (Фреш Цитрус) - це безалкогольний газований напій з освіжаючим цитрусовим смаком. Для його виготовлення використовується очищена вода та концентрований сік. Напій Роял Клаб Свіжий цитрус поєднує в собі смак апельсина, грейпфрута, лимона, лайма та мандарина. Він прекрасно тонізує та тамує спрагу. Газований напій Royal Club поставляється в жерстяній банці об'ємом 0,33 л. У такій упаковці Роял Клаб зі смаком цитрусових швидко охолоджується та довше зберігає температуру. Особливості газованого напою Royal Club Fresh Citrus: - смак цитрусових; - містить натуральний концентрований сік; - може бути складовою алкогольних і безалкогольних коктейлів.

1800 грн.

(0)
Артикул: 17618

Солодкі, газовані напої


Інтернет-магазин Аквамаркет пропонує широкий вибір прохолоджуючих солодких напоїв різних брендів: кока кола, фанта, пепсі, квас. У нашому асортименті Ви зможете знайти та купити мінеральну воду на будь-який смак. Замовити газовану воду з безкоштовною доставкою можна в будь-який час, так як наш call-centre працює для Вас цілодобово, 7 днів на тиждень.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $