Пурифаєр ( кулер з фільтром) - купити Кулери для води у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Пурифаєр ( кулер з фільтром)


В асортименті систем для подачі питної води для будинку або офісу з'явилася цікава новинка - автомат пурифайер. Ще такий пристрій називають проточним кульером. Виходячи з другої назви, можна здогадатися про принцип роботи апарату. Пурифаєр підключають безпосередньо до водопроводу. Всередині у нього встановлені потужні фільтри, тому водопровідна вода виходить очищена і придатна для пиття чи приготування їжі. Зовні пурифаєри виглядають як стандартні кулери за одним винятком: у них немає місця для установки бутлів. Різні моделі оснащуються різними системами фільтрів, мають додаткові функції. Залежно від якості водопровідної води споживач може підібрати недорогу модель зі звичайними фільтрами або пурифайер з ультрафильтрацією.

Пурифайер для води готовий до експлуатації відразу ж після установки. Немає потреби замовляти громіздкі бутлі, думати про їхнє розміщення і постійно стежити за наявністю ємностей з чистою водою. Кулер з фільтром миттєво проводить очистку води, щоб Ви могли без перебоїв отримувати якісну питну воду. Моделі з нагріванням або охолодженням зроблять побут ще комфортнішим. Ви не залежите від роботи служби доставки води, а отримуєте чисту воду в потрібній кількості в будь-який час дня і ночі.

Пурифайер. Принцип роботи пристрою

Усередині апарату встановлено кілька фільтрів, які в комплексі забезпечують очистку води від усіх можливих видів забруднень. З неї видаляються великі частки, а також бактерії, домішки, сторонні аромати. При цьому пуріфайери гарантують збереження всіх поживних речовин в рідині. Найпростіші моделі працюють за принципом зворотного осмосу, коли вода пропускається через щільну мембрану. Функціональність пристрою залежить від кількості встановлених фільтрів. Це можуть бути:

 • Фільтри грубої очистки. Забирають іржу, великі забруднення, пісок.
 • Фільтр з гранульованого вугілля. Використовується для очищення води від хлору, бактерій, важких металів.
 • Ультрафіолетові фільтри. Відповідають за очистку від бактерій, мікроводоростей, мікробів.
 • Вугільний блок. Гарантує м'яку фінішну очистку від хлорорганічних сполук, запахів і токсинів.

Також в пуріфайери для води додатково можуть встановлюватися фірмові біо-фільтри, запатентовані тим чи іншим виробником обладнання.

Пурифайер і його переваги

Незважаючи на велику різноманітність стандартних кульерів, пурифаєри стрімко набирають популярність в комерційному і побутовому сегменті. Будь-якому споживачеві очевидні переваги кулера з фільтрами. Назвемо лише ключові з них:

 • Очищення води в будь-якій кількості. Пурифаєр з ультрафильтрацією здатний обробляти більше 200 літрів води на добу, чого достатньо як для дома, так і для офісу або великого промислового підприємства.
 • Експлуатація обладнання обходиться дешевше бутильованої води. Ви позбавлені від витрат на доставку і покупку бутлів чистої питної води. Це дійсно вигідно.
 • Якісне очищення. Вбудовані фільтри гарантують ретельне очищення води від домішок або сторонніх запахів. Згідно з численними дослідженнями, вода з пурифаєра відповідає високим санітарно-епідеміологічним вимогам. Вона не поступається за якістю воді, яку ми звикли купувати в невеликих пляшках або об'ємних бутлях. Пурифайер це можливість забезпечити сім'ю і співробітників якісною питною водою.
 • Економія часу. Вам не потрібно чекати, коли служба доставки привезе нові бутлі. Немає необхідності витрачати час і сили на заміну ємностей в кулері. Досить відкрити кран, набрати ємність гарячою або холодною водою.
 • Простота обслуговування. Щоб забезпечити надійну роботу пристрою протягом довгих років досить своєчасно міняти фільтри і проводити профілактичне очищення.

Ще один важливий плюс - повна окупність пурифайера протягом першого року після встановлення.

Який пурифайер купити в Києві. Асортимент обладнання

Як неважко здогадатися, ціна пурифайера буде залежати від функціональності і використаної системи очищення води. Також обладнання класифікується за конструктивними особливостями. Через таке розмаїття моделей розкид ціни на ринку досить значний. Але це дозволяє знайти і купити пурифайер, який точно влаштує Вас як за функціональними, так і за фільтруючими здібностями. За форм-фактором можна виділити дві основні різновиди пурифайер:

 • Настільні. Невеликі моделі компактних розмірів, які чудово підходять для побутового використання. Займають мало місця, забезпечують якісне очищення води. Для квартири або маленького офісу настільний пурифайер це можливість вигідно забезпечити людей питною водою без додаткових зусиль і витрат. Однак такі моделі не підійдуть для великих організацій з причини невеликого обсягу бака і помірної продуктивності.
 • Підлогові. Зовні нагадує стандартний кулер. Завдяки місткому баку забезпечує очистку великої кількості води. Якщо потрібно забезпечити водою велику кількість людей, краще купити в Києві пурифайер підлоговий. Це ідеальне рішення для офісу, навчального закладу, лікарні або установи.

Також пурифайер може мати функції нагріву або охолодження води як і стандартний кулер. В продажу є моделі з вбудованим льодогенератором, функцією газації. Вибір на користь того чи іншого функціоналу - виключно індивідуальне рішення.

Де вигідно купити з доставкою пурифайер в Україні

Компанія АкваМаркет, будучи провідним постачальником обладнання для подачі води, пропонує в Україні оригінальні пуріфайери для дому та офісу. Велика розмаїтість моделей, широкий діапазон цін і можливість підібрати пристрій на будь-який смак і бюджет. У нашому онлайн-каталозі Ви знайдете обладнання від провідних українських та європейських виробників. Ми пропонуємо замовляти техніку онлайн з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста країни. При необхідності Ви можете купити пуріфайери оптом, щоб забезпечити технікою велике підприємство або організацію. Гарантуємо доступні ціни та знижки для кожного оптового покупця.

 

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (5)

- грн
Сортування: За замовчуванням
VIO X12-FU4 White, Пурифайєр з ультрафільтрацією
Артикул: 48549
Фільтр, Gold Post-carbon, 14” Фільтр, Gold Post-carbon, 14”
Артикул: 0881
Фільтр, Gold Pre-carbon 14” Фільтр, Gold Pre-carbon 14”
Артикул: 0883
Фільтр, Gold UF 14” Фільтр, Gold UF 14”
Артикул: 0884
Фільтр, Gold, Sediment 14 Фільтр, Gold, Sediment 14
Артикул: 0882