Купити 24/7 Онлайн Зволожувач Повітря по Вигідній Ціні - АкваМаркет
0

Зволожувачі повітря


Ми часто піклуємося про чистоту і температуру повітря, забуваючи про ще один показник - вологість. Проте саме вологість повітря в приміщенні безпосередньо впливає на самопочуття людини і домашніх вихованців. Якщо показники далекі від норми, підвищується ризик підхопити хвороби, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Крім того, нормальна вологість повітря здатна поліпшити стан шкірних покривів, пом'якшити симптоматику протікання респіраторних захворювань.

Для чого потрібен зволожувач повітря

Вологість в приміщенні рідко залишається на постійному рівні. Якщо вологи в повітрі бракує або її концентрація перевищує допустимі значення, це відразу позначиться на самопочутті. Згідно з даними досліджень, норма для приміщення становить 35-60% і визначається порою року, призначенням приміщення і іншими факторами. Так, взимку вологість краще знижувати, а влітку - підвищувати в межах допустимих значень.

Підтримувати стабільне значення вологості покликане кліматичне обладнання. Поряд з кондиціонерами або вентиляторами використовують зволожувачі повітря, які створені безпосередньо для того, щоб створювати в приміщенні оптимальні умови вологості.

Зволожувач повітря. Особливості та принцип роботи

Зволожувачем повітря називають прилади, які здатні збільшувати процентне співвідношення водяної пари в повітряному потоці. Іншими словами, пристрій робить повітря вологішим шляхом додавання водяної пари і розподілу його по приміщенню за допомогою примусового або природного обдуву. Принцип роботи зволожувача заснований на розпиленні води. Рідину заливають в резервуар, де вона розбивається на маленькі краплі і молекули. Після цього пристрій видає пар в повітряний потік.

Якими бувають зволожувачі повітря

Популярні бренди випускають різне кліматичне обладнання. Кожен варіант має свої особливості експлуатації та функціонування. Зволожувач для будинку може бути:

  • Ультразвуковий. Для розщеплення води використовується ультразвукова мембрана. Вона дробить рідину на частинки, які потім потрапляють в повітря. Ультразвуковий зволожувач повітря - це абсолютно безшумна і максимально ефективна робота. Однак такі пристрої вимогливі до якості води. Моделі без вбудованих фільтрів працюють тільки з дистильованою або фільтрованої водою.
  • Паровий. Функціонує за принципом звичайного електричного чайника. Вбудований ТЕН нагріває воду до певної температури, після чого рідина починає випаровуватися. Переваги такого апарату - безпека, невибагливість у догляді, високий ККД. Можна купити паровий зволожувач для дитячої кімнати і не турбуватися, адже техніка швидко піднімає рівень вологості в приміщенні. Коштують такі пристрої недорого. Єдиний мінус - вони досить гучні.
  • Зволожувач холодного пару. Його ще часто називають «природним». Принцип роботи зволожувача полягає в розпиленні рідини природним шляхом. Вода спочатку потрапляє на картриджі. Вбудований вентилятор проганяє через картриджі сухе повітря, насичуючи його вологою природним чином. Подібні пристрої набули широкого застосування, оскільки завдяки принципу роботи вони не перезволожують повітря. Отже, показники не піднімуться вище допустимої норми. До недоліків можна віднести необхідність регулярної заміни картриджів.

Як правильно використовувати зволожувач повітря

Щоб від пристрою була тільки користь, потрібно знати не тільки, як вибрати зволожувач, але і як їм коректно користуватися. Абсолютно всі типи пристроїв безпечні в експлуатації. Немає ніякого ризику отримати опік. Тому зволожувач для дітей можна купувати зі спокійним серцем. Дитина не зможе травмуватися, піднісши руку до розпилювача.

Фахівці рекомендують використовувати для зволожувачів тільки очищену воду. Справа в тому, що ультразвукові моделі не піддають рідину нагріванню. Отже, вода не очищується від металів, патогенних мікроорганізмів і бактерій. Зволожувач повітря природного типу оснащується антибактеріальними фільтрами, тому здатний очищати рідину. Раз в тиждень агрегат потрібно мити, щоб усередині резервуара не утворювалася бактеріальна біоплівка.

Чи можна додавати ефірні масла в зволожувач повітря? Це питання цікавить багатьох покупців. Деякі моделі оснащуються спеціальними відсіками для ароматизаторів або ефірних масел. Якщо подібного резервуара немає, в пристрій можна заливати нічого, крім очищеної води. Тому перш, ніж купити зволожувач повітря, уважно вивчіть його експлуатаційні характеристики. А замовити якісну кліматичну техніку з гарантією Ви завжди можете на сайті АкваМаркет.

У нашому магазині запропонований величезний вибір моделей, включаючи недорогі і преміальні рішення. Великий каталог, варіативність модифікацій, доступні ціни та гарантія на всі типи зволожувачів. На нашому сайті Ви можете купити з доставкою зволожувач повітря, оформивши заявку в будь-який зручний час, адже магазин працює цілодобово. У Києві, Харкові, Одесі, Луцьку працює власна кур'єрська доставка. В інші міста відправляємо товари транспортною компанією Нова Пошта. АкваМаркет піклується про Вас, відбираючи найкраще кліматичне обладнання від провідних виробників.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (3)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Electrolux EHU-3710D, Зволожувач повітря, ультразвуковий, чорний, 110 Вт

на завтра
Артикул: 61498
Philips HU4803 / 01, NanoCloud, Зволожувач повітря з функцією очищення Philips HU4803 / 01, NanoCloud, Зволожувач повітря з функцією очищення Philips HU4803 / 01, NanoCloud, Зволожувач повітря з функцією очищення

на завтра
Артикул: 61499
Philips HU4813 / 10, Зволожувач повітря, 25 Вт Philips HU4813 / 10, Зволожувач повітря, 25 Вт

на завтра
Артикул: 61500