Купити 24/7 Онлайн Вентилятори по Вигідній Ціні - АкваМаркет
0

Вентилятори


Вентилятори - це окрема категорія кліматичної техніки, яка використовується для створення примусового повітрообміну в закритому приміщенні. Вентиляція грає важливу роль в створенні комфортного мікроклімату. Не завжди є можливість обмежитися лише природною вентиляцією. Вентилятор примусово переміщує повітряні потоки, забезпечуючи ефективний повітрообмін для будинку або офісу.

Вентилятори. Особливості конструкції і принцип роботи

Почувши слово «вентилятор», більшість людей уявляє собі старий варіант пристрою. Це прилад круглої форми з лопатями, які переміщують повітря в приміщенні і створюють ефект прохолоди. Однак сучасний вентилятор підлоговий істотно змінився з часів винаходу першого прототипу. Виробники постійно вдосконалюють функціонал і дизайн обладнання, щоб задовольнити потреби споживачів.

Конструкція пристрою залишилася практично незмінною. Прилад складається з гвинта з лопатями, несущої осі і двигуна. В іншому вентилятори варіантівни, а набір функцій, розміри і дизайн залежать від виробника і моделі. Принцип роботи вентилятора простий. Двигун приводить в дію ось, яка обертає лопаті. В результаті потік повітря рухається уздовж осі під певним кутом відповідно напрямку кріплення лопатей. Сучасні вентилятори поєднують в собі такі переваги:

 • Низький рівень шуму.
 • Високий коефіцієнт корисної дії.
 • Широкі функціональні можливості.
 • Стильний дизайн.
 • Доступна вартість.
 • Простота експлуатації.

Джон Барон - це той, хто винайшов вентилятор. Перший прототип пристрою з'явився в 18 столітті у Великобританії. Масове виробництво кліматичної техніки почалося тільки на початку 20 століття після створення електродвигуна Едісона.

Види вентиляторів

Асортимент приладів, представлених на ринку, великий і різноманітний. Можна купити вентилятор для дому та для офісу, підібравши пристрій в рамках будь-якого бюджету. Незалежно від моделі, абсолютно всі прилади відрізняються гарною якістю, продуктивністю і тривалим терміном експлуатації. Який вентилятор купити - залежить тільки від Ваших особистих переваг або потреб. Класифікують кліматичну техніку за різними показниками, які беруться до уваги. Деякі моделі поєднують в собі кілька характеристик, тому розділити пристрої строго на категорії досить складно. Класифікують вентилятори:

 • За конструкцією (осьові, центробіжні, діагональні, прямоточні).
 • За типом установки (звичайні, канальні, дахові).
 • За цільовим призначенням (стандартні, термостійкі, пилові, корозійностійкі, вибухобезпечні).
 • За типом робочого механізму (лопатеві, безлопатеві).
 • За функціональними характеристиками (вентилятори з охолодженням, з автоповоротом, з іонізацією, на дистанційному управлінні).
 • За способом з'єднання з електродвигуном (безпосереднє з'єднання, безступінчата або кліноремінна передача).

Галузь застосування

Класичні лопатеві вентилятори набули широкого поширення в різних сферах, що зумовлено їх надійністю і низьким рівнем шуму. Вентилятор підлоговий можна побачити в квартирі, офісі або торговому приміщенні. Зменшені варіації встановлюються в автомобілях, комп'ютерах, витяжках, кондиціонерах. Окремі різновиди застосовують тільки в рамках конкретної галузі. Наприклад, канальні вентилятори встановлюють виключно в вентиляційних системах.

Вентилятор з охолодженням незамінний для дачі, квартири або офісу. Це корисний пристрій для створення комфортного мікроклімату. Приємним бонусом такої покупки стане низька вартість. Вибираючи вентилятор або кондиціонер, покупець неминуче зіткнеться з питанням ціни. Колонні вентилятори з пультом стоять на порядок дешевше спліт-системи, але не поступаються їй за ефективністю охолодження повітря.

Купити з доставкою вентилятор в Києві

АкваМаркет відібрав кращі моделі вентиляторів для приміщень будь-якої площі і цільового призначення. Наш каталог постійно поповнюється новинками. У ньому є як дорогі і продуктивні моделі, так і бюджетні, але не менш ефективні рішення для дому та офісу. Кілька причин купити вентилятори на АкваМаркет:

 • Широкий асортимент моделей. Настільні, підлогові вентилятори з охолодженням, іонізацією та іншими додатковими функціями.
 • Доступні ціни. Вартість кліматичної техніки в нашому магазині одна з найнижчих по Україні.
 • Оптові знижки. Додаткові привілеї доступні клієнтам, які оформляють замовлення оптом.
 • Оперативна обробка заявок. Менеджери цілодобово на зв'язку, щоб забезпечувати своєчасну відправку товару на склад транспортної компанії.
 • Різні способи оплати.
 • Гарантія та післягарантійний сервіс.
 • Замовлення онлайн в «один клік».

Консультанти онлайн-магазині допоможуть купити вентилятор максимально дешево. Озвучте вимоги і бюджет, а ми підберемо оптимальне рішення в рамках зазначених умов. Вся техніка в каталозі сертифікована і має гарантію від виробника.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (11)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Ardesto FN-1608CW, Вентилятор підлоговий, білий, 45 Вт Ardesto FN-1608CW, Вентилятор підлоговий, білий, 45 Вт

на завтра
Артикул: 61537
Ardesto FN-1608RW, Вентилятор підлоговий, білий, 45 Вт Ardesto FN-1608RW, Вентилятор підлоговий, білий, 45 Вт

на завтра
Артикул: 61538
Ardesto FNM-X1W, Вентилятор підлоговий з функцією холодної пари, 100 Вт

на завтра
Артикул: 61542
Ardesto FNM-X2G, Вентилятор підлоговий з функцією холодної пари, 100 Вт

на завтра
Артикул: 61543
Ardesto FNM-X2S, Вентилятор підлоговий з функцією холодної пари, 100Вт

на завтра
Артикул: 61544
Gorenje BVX100STS, Витяжний вентилятор, 100 мм

на завтра
Артикул: 61547
Gorenje BVX100WTS, Витяжний вентилятор, зі зворотним клапаном, 100 мм

на завтра
Артикул: 61549
Gorenje BVX120WTS, Витяжний вентилятор, зі зворотним клапаном, 120 мм

на завтра
Артикул: 61550
Gorenje BVX150STS, Витяжний вентилятор зі зворотним клапаном, 150 мм

на завтра
Артикул: 61551