М'ясорубки - купити Кухонна техніка у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

М'ясорубки


Мясорубка є незамінним атрибутом на кожній кухні, де люблять смачну і якісну їжу. Поява перших механічних прототипів значно спростило працю господинь. Сьогодні сучасні електро м'ясорубки з реверсом і ще парою додаткових функцій дозволять за кілька секунд приготувати свіжий фарш, а також подрібнити інші продукти. Особливості конструкції м'ясорубки:

 • Корпус, виготовлений з високоміцного пластика, чавуну, алюмінію, нержавіючої сталі.
 • Даний пристрій. Лоток, в який проводиться закладка продуктів.
 • Шнек, за яким продукти рухаються до ножів-подрібнювачів.
 • Ніж, що складається з чотирьох лопатей.
 • Решітка або сітка.

Працює пристрій гранично просто. Користувач завантажує в верхній лоток продукт, попередньо подрібнений до невеликих часточок або шматків. За витків шнека шматочки рухаються до подрібнювача. Ніж, який щільно прилягає до сітки, обертається разом зі шнеком, тим самим здійснюючи подрібнення продукту. Завдяки руху шнека продукт виходить назовні через отвори в сітці або решітці.

Мясорубка незамінна як у побуті, так і в сфері громадського харчування. Тому увага покупців до цієї побутової техніки не знижується. В інтернет-магазині АкваМаркет Ви можете купити з доставкою м'ясорубки класичні ручні і електричні. В наявності побутова техніка для кухні, виготовлена ​​провідними брендами - Мірта, Мулинекс тощо. На всю техніку поширюється гарантія, а відправка здійснюється не тільки по Києву, але і по всій Україні. Замовте м'ясорубку сьогодні і вже завтра отримаєте її в пункті видачі транспортної компанії Нова Пошта. Жителям Харкова, Києва, Одеси, Житомира, Луцька доступна адресна кур'єрська доставка від сервісу АкваМаркет. Деталі дізнавайтеся у менеджерів, які цілодобово на зв'язку онлайн або по телефону.

М'ясорубки і їх види

Існують різні способи класифікувати побутову техніку, адже моделі відрізняються по всіляким критеріям. Але найпоширеніший з них - тип роботи. М'ясорубки бувають двох видів:

 • Механічні. Ті самі ручні пристрої, які ми бачили на кухнях батьків. Дизайн і функціонал побутових приладів практично не змінився з моменту появи на ринку. Продукт завантажується в лоток, а щоб подрібнити його доводиться самотужки крутити ручку. Працювати з таким пристроєм складно, так як навіть найгостріші ножі все одно не гарантують якісного результату. Доводиться витрачати чимало часу і сил, щоб перекрутити фарш або подрібнити щільні продукти. Однак є у традиційних м'ясорубок і переваги, серед яких висока надійність, доступна вартість, тривалий термін експлуатації. Працюють вони практично безшумно, а зламані елементи і кріплення легко замінити.
 • Електро м'ясорубки. Вал з ножами пускає в хід вбудований двигун. Конструкція і будова механічних і електричних приладів практично ідентична. Відмінністю буде висока продуктивність і швидкість роботи електром'ясорубки. Недоліком моделі є те, що вона коштує дорожче механічної. Однак більшість виробників побутової техніки для кухні пропонують клієнтам гарантійний та післягарантійний ремонт.

Електром'ясорубка практично витіснила з ринку класичні ручні пристрої. І це не дивно, адже переваги електром'ясорубки очевидні:

 • Висока потужність, яка дозволяє швидко обробити великий обсяг продуктів.
 • Працює швидко. Оскільки шнек обертається автоматично, кількість обертів ножа у електричної моделі вище. У цьому традиційні м'ясорубки програють. Подрібнення відбувається в лічені секунди.
 • Автономність. Щоб перекрутити фарш слід тільки натиснути кнопку і підкладати інгредієнти в лоток. Решта техніка зробить за вас. Працювати з традиційною м'ясорубкою складніше, так як розкручувати механізм доводиться своїми силами.
 • Стильний дизайн. Не можна не відзначити той факт, що подібні пристрої виглядають красиво і гармонійно доповнюють інтер'єр будь-якої кухні.

Електро моделі також можна розділити на дві категорії. Класична електром'ясорубка заточена виключно на приготування м'ясного або рибного фаршу. А ось універсальні м'ясорубки мають додаткові функції, які суттєво розширюють сферу їх застосування. Різні види ножів, знімні насадки дозволяють подрібнювати овочі та фрукти різної щільності, набивати ковбаси, віджимати сік. Така м'ясорубка здатна замінити кілька побутових приладів. Але і коштувати вона буде дорожче класичної.

Незалежно від варіанту виконання, м'ясорубка - корисний прилад на Вашій кухні. І ми допоможемо Вам купити його максимально вигідно. Консультанти магазину знають, як вибрати м'ясорубку в рамках Ваших вподобань і фінансових можливостей. А швидка доставка по Києву і регіонам допоможе заощадити вільний час.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Mirta MG-2018, М'ясорубка електрична, 1800 Вт
Артикул: 30751
Mirta MG-2021, М'ясорубка електрична, 1800 Вт Mirta MG-2021, М'ясорубка електрична, 1800 Вт
Артикул: 30761