Фільтр
Всього товарів: 307

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 307

Сортування

Сортування:
Артикул: 5948
23900

Кава Illy – італійський бренд преміум-класу. Високоякісна суміш 9 добірних сортів зерен 100% Арабіки, знаменитих своїм неперевершеним вишуканим ароматом вже більше 50 років. Смакові якості кави illy є поєднанням трьох основних відтінків смаку, ідеально збалансованих між собою: солодкістю, гіркуватістю, кислинкою і тривалим шоколадним післясмаком. Іллі має пікантну гірчинку, що досягається завдяки темному обсмажуванню кавових зерен.

20900 грн.

(2)
Артикул: 5948
Артикул: 15748
11900

Кава в капсулах NESPRESSO (Неспресо) La Coffina SETA (Ля Коффіна Сета) створена для шанувальників смачної та якісної кави. Виготовляється Ля Коффіна виключно з кавових зерен вищого сорту, 100% арабіки, що гарантує якість напою та насичений смак. Кава відрізняється легкою кислинкою, квітковим ароматом і шоколадним смаком. Кава Ля Коффіна Сета поставляється в картонній упаковці по 10 капсул в індивідуальній упаковці, які використовуються для приготування напою в кавомашині. Особливості кави в капсулах La Coffina SETA: - смак шоколаду; - капсули NESPRESSO; - 1 капсула розрахована на 1 чашку кави; - для приготування в кавових машинах; - в капсулах; - 100% арабіка.

8500 грн.

(0)
Артикул: 15748
Артикул: 1395
8900

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Crema e Gusto (Крема е Густо) - це мелені зерна суміші арабіки і робусти, для шанувальників справжньої ароматної кави, які розкриваються нотами міцності в кожній чашці. Кава Lavazza Crema e Gusto володіє густим насиченим ароматом і характеризується помірною гіркуватістю. Темна обжарка зерен від Лавацца надає напою терпкий шоколадно-горіховий післясмак. Напій Крема е Густо сподобається поціновувачам класичного італійського американо і еспресо. Lavazza Crema e Gusto випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються властивості мелених кавових зерен. Лавацца підходить для приготування в еспресо-кавоварках, в турці і гейзерних кавоварках.  Особливості кави Крема е Густо: - 30% арабіка, 70% робуста; - насичений аромат; - з легкою гіркуватістю; - висока міцність напою; - шоколадно-горіховий післясмак.

8200 грн.

(1)
Артикул: 1395
Артикул: 17214
27500

Кава мелена Lavazza (Лавацца) Suerte (Суєрте) - насичений ароматний напій з відбірних мелених кавових зерен 100% робусти середнього ступеня обсмаження. Кава Лавацца Суєрте відрізняється м'яким смаком з нотками шоколаду. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Лавацца Суєрте підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Suerte: - без кислинки; - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - 100% робусти; - вакумна упаковка.

24900 грн.

(0)
Артикул: 17214
Артикул: 17351
49400

Кава в зернах Mario Caffe (Маріо Каффе) Dolce Bacio (Дольче Басіо) - це суміш добірних зерен арабіки та робусти середнього ступеня обсмаження. Кава Dolce Bacio відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Кава підійде для приготування еспрессо та молоковмісних гарячих напоїв, відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості зернової кави Mario Caffe Dolce Bacio: - середнє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою; - 70% арабіка, 30% робуста.

42000 грн.

(0)
Артикул: 17351
Артикул: 11386

Кава illy - італійський бренд преміум-класу. Espresso Medium торгової марки illy - це високоякісна суміш 9 відбірних сортів зерен 100% арабіки середнього обсмаження, відомий своїм неперевершено вишуканим ароматом вже більше 50 років. Ідеальний баланс міцності та м'якості напою досягнутий завдяки поєднанню кращих сортів чистої арабіки і середньому, золотистому обжарюванню кавових зерен. Кава Іллі Еспресо Медіум відрізняється гармонією гірчинки, кислоти й солодкості. Добре помітні нотки свіжоспеченого хліба, карамелі та шоколаду, ледве чутний квітковий аромат.Природний вміст кофеїну в зернах високоякісної арабіки Medium 1,5 %.

23700 грн.

(0)
Артикул: 11386
Артикул: 11385

Кава illy - італійський бренд преміум-класу. Espresso торгової марки illy - це високоякісна суміш 9 відбірних сортів зерен 100% арабіки середнього обсмаження, відомий своїм неперевершено вишуканим ароматом вже більше 50 років. Ідеальний баланс міцності та м'якості напою досягнутий завдяки поєднанню кращих сортів чистої арабіки і середньому, золотистому обжарюванню кавових зерен. Кава Іллі Еспресо відрізняється гармонією гірчинки, кислоти й солодкості. Добре помітні нотки свіжоспеченого хліба, карамелі та шоколаду, ледве чутний квітковий аромат.Природний вміст кофеїну в зернах високоякісної арабіки від 1,1 до 1,7%.

23700 грн.

(0)
Артикул: 11385
Артикул: 11387

Кава illy - італійський бренд преміум-класу. Moka торгової марки illy - це високоякісна суміш 9 відбірних сортів зерен 100% арабіки середнього обсмаження, відомий своїм неперевершено вишуканим ароматом вже більше 50 років. Ідеальний баланс міцності та м'якості напою досягнутий завдяки поєднанню кращих сортів чистої арабіки і середньому, золотистому обжарюванню кавових зерен. Кава Іллі Мока відрізняється тим, що повністю позбавлена гіркоти, радуючи гурманів виключно ніжним, м'яким смаком. Добре помітні нотки карамелі та молочного шоколаду, вишуканий оксамитовий аромат.Природний вміст кофеїну в зернах високоякісної арабіки від 1,1 до 1,7%.

23700 грн.

(0)
Артикул: 11387
Артикул: 16809

Кава без кофеїну Lavazza Dekafinato (Лавацца Декафінато) - тонізуючий напій з насиченим смаком і неперевершеним ароматом. Завдяки запатентованій формулі обробки кави шляхом екстракції кофеїну зі свіжих зерен, Lavazza Dekafinato зберігає всі смакові і ароматичні якості, які розкриваються в процесі обсмаження. Купаж з арабіки і робусти подарує міцний ароматний напій. яким можна насолоджуватися в будь-який час доби. Безкофеїнова мелена кава Лавацца відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості кави без кофеїну Lavazza Dekafinato: - середній ступінь обсмаження; - купаж арабіки та робусти; - насичений смак; - видалення з кавових зерен 99,9% кофеїну

14200 грн.

(0)
Артикул: 16809
Артикул: 12130

Кава Lavazza Arabica Espresso - це міцний, оксамитовий смак 100% арабіки та насичений шоколадний аромат.Lavazza Espresso - чудовий вибір для тих, хто любить міцну мелену каву з яскраво вираженим смаком. Лавацца Еспресо - дует відбірних сортів арабіки з Центральної Америки і Африки, який  надає напою надзвичайної пікантності, оксамитового смаку з виразним шоколадним відтінком.Упаковка у вигляді залізної банки відмінно зберігає аромат кави, захищає від сонячних променів і вологи.

14700 грн.

(0)
Артикул: 12130
Артикул: 8185

Італійська мелена кава Lavazza Club - це високоякісна Арабіка та рівномірне обсмажування зерен, що дозволяє створити тонкий аромат і насичений смак з легким вершковим післясмаком. Лавацца  Клаб- це кава якою хочеться насолоджуватися щодня. Зерна для  Lavazza Club вирощують і збирають у Бразилії і Південній Америці, на кавових плантаціях. Зерна кращих сортів Арабіки завдяки дбайливій обробці зберегли усі свої смакові якості. Lavazza Club має відчутно гіркуватий, насичений смаковий букет з ледве вловимим відтінком кислинки.Склад: 100% Арабіка.

14900 грн.

(0)
Артикул: 8185
Артикул: 3587

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Crema e Gusto (Крема е Густо) - це мелені зерна суміші арабіки і робусти, для шанувальників справжньої ароматної кави, які розкриваються нотами міцності в кожній чашці. Кава Lavazza Crema e Gusto володіє густим насиченим ароматом і характеризується помірною гіркуватістю. Темна обжарка зерен від Лавацца надає напою терпкий шоколадно-горіховий післясмак. Напій Крема е Густо сподобається поціновувачам класичного італійського американо і еспресо. Lavazza Crema e Gusto випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються властивості мелених кавових зерен. Лавацца підходить для приготування в еспресо-кавоварках, в турці і гейзерних кавоварках. А упаковка в жестяній банці з 250 г меленої кави істотно заощадить Ваш час. Особливості кави Крема е Густо: - 30% арабіка, 70% робуста; - насичений аромат; - з легкою гіркуватістю; - висока міцність напою; - шоколадно-горіховий післясмак.

12200 грн.

(2)
Артикул: 3587
Артикул: 5992

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні перемелені зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим солодким смаком, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування мелених зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Мелена кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка в жестяній банці з 250 г меленої кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської меленої Qualita Oro: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - середнє обсмаження мелених зерен.

14600 грн.

(2)
Артикул: 5992
Артикул: 12128

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Rossa (Куаліта Росса) - це натуральна мелена кава з суміші зерен бразильської арабіки та робусти, для поціновувачів класичного італійського еспресо. Лавацца поєднує в собі багатий смак з шоколадними відтінками. Росса оброблена за італійською технологією середнього обсмаження. Кава Lavazza Qualita Rossa має яскравий смак, щільну пінку і приємну гіркуватість. Каву мелену Лавацца Куаліта Росса можна готувати в турці, гейзерних кавоварках і в професійних каво-машинах. Випускається напій від Lavazza в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка в жестяній банці з 250 г меленої Qualita Rossa істотно заощадить Ваш час. Особливості італійської кави Лавацца: - з добірних зерен арабіки та робусти; - середнє обсмаження; - герметична упаковка; - з гірчинкою; - для приготування еспресо.

13700 грн.

(0)
Артикул: 12128
Артикул: 1396

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим смаком з легкою кислинкою, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Зернова кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зерна зберігають всі корисні властивості. А упаковка 250 г зернової кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської Qualita Oro в зернах: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - з легкою кислинкою; - середнє обсмаження зерен.

12300 грн.

(4)
Артикул: 1396
Артикул: 1397

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Rossa (Куаліта Росса) - це натуральна мелена кава з суміші зерен бразильської арабіки та робусти, для поціновувачів класичного італійського еспресо. Лавацца поєднує в собі багатий смак з шоколадними відтінками. Росса оброблена за італійською технологією середнього обсмаження. Кава Lavazza Qualita Rossa має яскравий смак, щільну пінку і приємну гіркуватість. Каву мелену Лавацца Куаліта Росса можна готувати в турці, гейзерних кавоварках і в професійних каво-машинах. Випускається напій від Lavazza в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка 250 г меленої Qualita Rossa істотно заощадить Ваш час. Особливості італійської кави Лавацца: - з добірних зерен арабіки та робусти; - середнє обсмаження; - герметична упаковка; - з гірчинкою; - для приготування еспресо.

10300 грн.

(1)
Артикул: 1397
Артикул: 5419

Кава Lavazza (Лавацца) зернова кава, Crema e Aroma Espresso (Крема е Арома Еспрессо) - яскравий мікс кавових зерен з добірних сортів арабіки та робусти. Лавацца має інтенсивний збалансований смак і дає щільну пінку-крема. Особливість напою Крема е Арома надає м'яка гіркуватість. Аромат Еспрессо в зернах насичений горіховими нотами післясмаку. Кава Crema e Aroma Espresso можна готувати в турці і автоматичних кавоварках. Lavazza повністю розкриває свій смак в класичному еспресо. Зернова кава Крема випускається в герметичній упаковці, зерна в якій протягом тривалого часу зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернового Aroma Espresso істотно заощадить Ваш час. Особливості Лавацца Еспрессо в зернах: - 80% арабіка, 20% робуста; - м'яка гіркуватість; - щільна пінка; - середнє обсмаження; - горіховий післясмак.

36300 грн.

(0)
Артикул: 5419
Артикул: 5418

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Crema e Aroma (Крема е Арома) - мікс з добірних зерен арабіки та робусти, підібраний для справжніх гурманів. Кава, зварена із зерен Лавацца, має кремовий насичений смак з гіркуватістю. Аромат напою Крема залишає шоколадний післясмак. Lavazza Crema e Aroma готують в турці та автоматичних кавоварках. Вишуканий букет Лавацца найкраще розкриється в таких напоях, як латте і капучіно. Зернова кава Арома випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зерна зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернової кави істотно заощадить Ваш час. Особливості Crema в зернах: - мікс зерен арабіки та робусти; - насичений смак; - з гіркуватістю; - для приготування латте і капучіно.

35400 грн.

(14)
Артикул: 5418
Артикул: 7478

Lavazza Crema e Gusto Forte – це купаж з 20% ароматної Арабіки і 80% міцної Робусти середнього обсмаження. Кава Лавацца має щільну кремову пінку і м`який післясмак, тому її можна використовувати для приготування неймовірно смачного капучино або лате. Зерна Lavazza Crema e Gusto Forte допоможуть повною мірою насолодитися насиченим смаком кави з шоколадними нотками. Lavazza Crema e Gusto Forte – це один з найвідоміших в світі купажів, про нього чув кожен поціновувач якісної кави. Цей купаж було розроблено найкращими майстрами кавової справи, які роками створювали і вдосконалювали його смакові характеристики. При створенні цієї кави італійські майстри досягли надзвичайного смаку і насиченості завдяки чудовому балансу Арабіки 20% і Робусти 80%. Саме це поєднання подарувало напою надзвичайно насичений і незабутній смак звареному із зерен.

36900 грн.

(0)
Артикул: 7478
Артикул: 7473

Lavazza Espresso Crema e Gusto  - це купаж зерен з 20% ароматної бразильської Арабіки і 80% міцної африканської і індонезійської Робусти сильного обсмаження.  Кава Лавацца має щільну кремову пінку та м'який післясмак, тому її можна використати для приготування неймовірного смачного еспресо, капучіно або молочного латте.  Lavazza Espresso Crema e Gusto - це один з найбільш популярних у світі купажів, про який знає кожен поціновувач, який шанує вишукану каву. Цей купаж розробили кращі майстри кавової справи. У цьому бленді італійці втілили мікс незвичайного смаку і насиченості.

39200 грн.

(0)
Артикул: 7473
Артикул: 11088

Кава Lavazza (Лаваца) Pronto Crema (Пронто Крема) - це купаж кавових зерен арабіки, вирощених в Африці та Латинській Америці, які обсмажуються на виробництві в Італії. Pronto Crema найкраще підходить для використання в автоматичних кавоварках і вендінгових апаратах. Зерна і ступінь обсмаження підібрані таким чином, щоб уникнути пошкодження ножів кавомолки. Еспрессо, приготований з зерен Lavazza Pronto Crema має м'який аромат, насичений солодкуватий смак з нотками спецій. Темна ступінь обсмаження надає шоколадний відтінок. Кава Лаваца Пронто Крема дозволить насолодитися широкою смаковою гаммою напою, густою пінкою і солодкуватим присмаком. Кава Lavazza Pronto Crema поставляється в герметично закритій упаковці, в якій зерна найкращим чином захищені від впливів навколишнього середовища і зберігають всі властивості. Особливості: - 100% арабіка; - глибокий смак з нотками шоколаду і спецій; - середній вміст кофеїну; - солодкуватий післясмак; - підходить для автоматичних кавоварок і вендінгових апаратів.

32400 грн.

(0)
Артикул: 11088
Артикул: 5420

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим смаком з легкою кислинкою, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Зернова кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зерна зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернової кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської Qualita Oro в зернах: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - з легкою кислинкою; - середнє обсмаження зерен.

43800 грн.

(10)
Артикул: 5420
Артикул: 5908

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Qualita Rossa (Куаліта Росса) - це натуральна зернова кава з суміші бразильської арабіки та робусти, для поціновувачів класичного італійського еспресо. Лавацца поєднує в собі багатий смак з шоколадними відтінками. Росса оброблена за італійською технологією середнього обсмаження. Кава Lavazza Qualita Rossa має яскравий смак, щільну пінку і приємну гіркуватість. Каву зернову Лавацца Куаліта Росса можна готувати в турці, гейзерних кавоварках і в професійних каво-машинах. Випускається напій від Lavazza в герметичній упаковці, зерна в якій протягом тривалого часу зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернової Qualita Rossa істотно заощадить Ваш час. Особливості італійської кави Лавацца: - з добірних зерен арабіки та робусти; - середнє обсмаження; - герметична упаковка; - з гірчинкою; - для приготування еспресо.

37900 грн.

(20)
Артикул: 5908
Артикул: 17720

Кава мелена Lavazza Crema e gusto Forte (Крема е густо Форте) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Темне обсмаження кавових зерен і 80% робусти забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Крема е Густо Форте відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо та молоковмысних напоїв. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Густо Форте підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Crema e gusto Forte: - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - 80% робусти, 20% арабики; - вакумна упаковка.

32200 грн.

(0)
Артикул: 17720
Артикул: 17212

Кава мелена Lavazza Crema e gusto Ricco (Крема е густо Рікко) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Темне обсмаження кавових зерен і 80% арабіки забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Крема е Густо Рікко відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Густо Рікко підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Crema e gusto Ricco: - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - купаж 80% арабіки, 20% робусти; - вакумна упаковка.

37800 грн.

(0)
Артикул: 17212
Артикул: 17213

Кава мелена Lavazza (Лавацца) Qualita Rossa (Куаліта Росса) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Середнє обсмаження кавових зерен і 70% арабіки забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Куаліта Росса відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Куаліта Росса підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Qualita Rossa: - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - купаж 70% арабіки, 30% робусти; - вакумна упаковка.

37400 грн.

(0)
Артикул: 17213
Артикул: 9327

Lavazza Gusto Classico - мелена кава з насиченим вершковим смаком, збалансованим ароматом та багатим шоколадним післясмаком.  Кава Lavazza Crema Gusto  складається з 30% Арабіки і 70% Робусти середнього обсмаження, упакована в багатошарову фольгу.  Lavazza Crema  Gusto Classico -  відмінний смак,  який заряджає гарним настроєм!

33400 грн.

(0)
Артикул: 9327
Артикул: 5909

Lavazza Arabica Espresso – це вишуканий смак 100% Арабіки та аромат з нотками шоколаду. Ця зернова кава ідеально підходить для приготування в кавоварках.  Упаковка Лавацца виготовлена з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат кави.  Lavazza Espresso в зернах – чудовий вибір для тих, хто любить міцну натуральну каву з дуже виразним смаком. Це дует сортів  Арабіки з Центральної Америки та Африки, котрий додає напою надзвичайної пікантності з міцним, але приємним смаком, і м’яким шоколадним відтінком.

12300 грн.

(3)
Артикул: 5909
Артикул: 5275

Одна чашка кави Lavazza Decaffeinato містить мінімальну дозу кофеїну – до 0,1%. Це досягається завдяки спеціальному обсмаженню зерен кави. Ця мелена кава Lavazza має злегка темне обсмаження і містить 60% Арабіки, 40% Робусти. Вакуумна упаковка для кави Лавацца допомагає зберегти чудовий аромат надовго. Lavazza Decaffeinato без кофеїну – це особливий продукт, розроблений спеціально для тих людей, які люблять каву без вмісту кофеїну, віддаючи перевагу смаку, а не властивостям кави. У каві Lavazza Decaffeinato без кофеїну витримали ідеальний баланс між м`якими бразильськими та азіатськими сортами Арабіки та Робусти. І незважаючи на відсутність кофеїну в напої, він не втрачає свій повний і насичений смак і приємний аромат.

9900 грн.

(2)
Артикул: 5275
Артикул: 16808

Кава мелена Lavazza il Mattino (Лавацца іль Маттіно) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Темне обсмаження кавових зерен і 70% арабіки забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Маттіно відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Mattino підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza il Mattino: - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - купаж 70% арабіки, 30% робусти; - вакумна упаковка.

8800 грн.

(0)
Артикул: 16808
Артикул: 3562

Lavazza Arabica Espresso – це вишуканий смак 100% Арабіки та аромат з нотками шоколаду. Ця мелена кава ідеально підходить для приготування в кавоварках.  Упаковка Лавацца виготовлена з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат кави.  Lavazza Espresso мелена – чудовий вибір для тих, хто любить міцну мелену каву з дуже виразним смаком. Це дует сортів  Арабіки з Центральної Америки та Африки, котрий додає напою надзвичайної пікантності з міцним, але приємним смаком і м’яким шоколадним відтінком.

12600 грн.

(2)
Артикул: 3562
Артикул: 7476

Lavazza CREMA GUSTO Ricco – для тих, хто хоче починати день з новими силами та енергією. Об`єднує смак кращих сортів кави – бразильської Арабіки 20% і індонезійської Робусти 80%. Сееднє обсмажування зерен дарує насичений аромат і стійкий післясмак. Це ідеальна кавова суміш у традиціях Південної Італії. Лавацца рекомендується як кава на сніданок і після ланчу. Lavazza Густо Рікко висловлює в своєму смаку класичні елементи традиційної неапалетанскої кави.

10300 грн.

(0)
Артикул: 7476
Артикул: 1394

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні перемелені зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим солодким смаком, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування мелених зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Мелена кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка 250 г меленої кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської меленої Qualita Oro: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - середнє обсмаження мелених зерен.

12300 грн.

(2)
Артикул: 1394
Артикул: 7472

Lavazza Suerte  об`єднує смак кращих сортів кави 100% африканської  Робусти. Середнє обсмаження зерен Лавацца дарує насичений аромат і стійкий післясмак. Робуста надає напою густу пінку і підвищений вміст кофеїну. Lavazza Suerte – це  збалансований бленд з добірних високоякісних зерен 100% Робусти з серця Африки. Суміш цілком підходить для тих, хто любить насичену мелену каву. Середня ступінь обсмаження кави тонко підкреслює багатогранність смакових якостей.

7300 грн.

(0)
Артикул: 7472
Артикул: 8751

ALVORADA (АЛВОРАДА) зернова кава, IL Caffe Italiano (Іль Каффе Італьяно) - це справжня віденська кава, суміш з арабіки кращих сортів, які розкриваються нотами міцності в кожній чашці. Він підібраний для поціновувачів класичного італійського еспресо. Напій, приготований з ALVORADA IL Caffe Italiano, володіє насиченим смаком з приємними нотками гіркуватості. Середнє обсмажування зерен надає йому післясмак какао. Зернова кава Іль Каффе Італьяно випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються всі властивості кави. ALVORADA підходить для приготування в еспресо-кавоварках, в турці та гейзерних кавоварках. А велика упаковка 1 кг зернової кави істотно заощадить Ваш час. Особливості АЛВОРАДА Італьяно: - густий насичений аромат; - з легкою гіркуватістю; - висока міцність; - післясмак какао.

27400 грн.

(0)
Артикул: 8751
Артикул: 11843

Кава в зернах Brasil Kaffee - це купаж робусти й арабіки, створений баристами австрійської компанії Alvorada для заварювання ароматної кави. Кава торгової марки Alvorada середнього обсмаження. Приємний смак з добре відчутною кислинкою арабіки та легкими квітковими відтінками гармонійно поєднується з яскравим ароматом напою. Кава Алворада прекрасно тонізує, але при цьому дарує спокій, властивий атмосфері віденських кав'ярень. Вакуумна упаковка з клапаном захищає зерна від сонячних променів, вологи, не пропустить сторонні запахи та надовго збереже оригінальний аромат кави.

18900 грн.

(0)
Артикул: 11843
Артикул: 11842

Кава в зернах Wiener Kaffee - це бленд робусти й арабіки, створений баристами австрійської компанії Alvorada для заварювання ароматної кави. Кава торгової марки Alvorada середнього обсмаження. Приємний гіркуватий смак какао з кислинкою арабіки гармонійно поєднується з яскравим ароматом напою. Кава Алворада прекрасно тонізує, але при цьому дарує спокій, властивий атмосфері віденських кав'ярень. Вакуумна упаковка з клапаном захищає зерна від сонячних променів, вологи, не пропустить сторонні запахи та надовго збереже оригінальний аромат кави.

18900 грн.

(0)
Артикул: 11842
Артикул: 11847

Мелена кава Wiener Kaffee - це бленд робусти й арабіки, створений баристами австрійської компанії Alvorada для заварювання ароматної кави. Кава торгової марки Alvorada середнього обсмаження. Приємний гіркуватий смак какао та добре відчутна кислинка арабіки гармонійно поєднується з яскравим ароматом напою. Кава Алворада прекрасно тонізує, але при цьому дарує спокій, властивий атмосфері віденських кав'ярень.

5300 грн.

(0)
Артикул: 11847
Артикул: 11846

Кава в зернах Brasil Kaffee - це купаж робусти й арабіки, створений баристами австрійської компанії Alvorada для заварювання ароматної кави. Кава торгової марки Alvorada середнього обсмаження. Приємний смак з добре відчутною кислинкою арабіки та легкими квітковими відтінками гармонійно поєднується з яскравим ароматом напою. Кава Алворада прекрасно тонізує, але при цьому дарує спокій, властивий атмосфері віденських кав'ярень. Вакуумна упаковка з клапаном захищає зерна від сонячних променів, вологи, не пропустить сторонні запахи та надовго збереже оригінальний аромат кави.

9900 грн.

(0)
Артикул: 11846
Артикул: 12371

Натуральна кава лінійки Blue Label в зернах середнього обсмаження від німецького виробника Ambassador  ідеально підійде для поціновувачів цього напою. Кава має витончений, трохи терпкий смак з легкою кислинкою. Амбасадор Блю Лейбл має багатогранний і вишуканий аромат, а також тривалий післясмак з нотками шоколаду і карамелі. Кава Ambassador  Blue Label упакована у пакет з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат обсмажених зерен.

21500 грн.

(0)
Артикул: 12371
Артикул: 8353

Відмінна італійська кава Ambassador  Nero в зернах темного обжарювання від німецького виробника Ambassador  ідеально підійде для поціновувачів хорошого еспресо. Цей вишуканий напій має яскравий шоколадний післясмак і відрізняється густою і стійкою пінкою. До того ж, Амбасадор Неро має насичений і яскраво виражений аромат.Кава Ambassador  Nero упакована у вакуумний пакет з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат обсмажених зерен.

19700 грн.

(0)
Артикул: 8353
Артикул: 11038

Кава торгової марки Ambassador Espresso Bar - це натуральна зернова кава темного обсмаження. Бленд преміум-класу, створений професіоналами для істинних поціновувачів. Кава Ambassador Espresso Bar ідеально пристосована для використання в спеціалізованих еспресо-машинах. Завдяки особливостям обжарювання і приготування, Ви отримаєте ідеальну каву від Амбассадор.

23100 грн.

(0)
Артикул: 11038
Артикул: 19596

Розчинна кава Ambassador (Амбассадор) Blue Label (Блу Лейбл)  –це 100%-вий сублімований екстракт натуральної кави з відбірних зерен колумбійської арабіки (купаж із перевагою арабіки) середнього ступеня обсмаження, яку цінують за витончений і насичений смак із приємною кислинкою.  Розчинна кава Ambassador Blue Label чудово поєднується з молоком та вершками, які допомагають посилити приємний післясмак благородного чорного напою. Надійна упаковка дой-пак зі зручною зіп-застібкой допомагає каві Ambassador Blue Label не втрачати своїх кращих смакових та ароматичних властивостей навіть після розкриття. Країна походження сировини – Колумбія. Країна-виробник - Польща. Вага продукту – 205 г

14500 грн.

(0)
Артикул: 19596
Артикул: 19598

Мелена кава  Ambassador (Амбассадор) Blue Label (Блу Лейбл)  –благородна кава з відбірних зерен колумбійської арабіки (купаж із перевагою арабіки) середнього ступеня обсмаження, яку цінують за витончений і насичений смак із приємною кислинкою.  Мелена кава Ambassador Blue Label чудово поєднується з молоком, яке допомагає посилити приємний післясмак чорного напою, але істинні кавомани надають перевагу саме еспресо Ambassador Blue Label. Добірна кавова сировина середнього ступеня обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – вакуумного пакету з багатошарової фольги. Країна походження сировини – Колумбія. Країна-виробник - Польща. Вага продукту – 250 г

7500 грн.

(0)
Артикул: 19598
Артикул: 19599

Мелена кава  Ambassador (Амбассадор) Blue Label (Блу Лейбл)  –благородна кава з відбірних зерен колумбійської арабіки (купаж із перевагою арабіки) середнього ступеня обсмаження, яку цінують за витончений і насичений смак із приємною кислинкою.  Мелена кава Ambassador Blue Label чудово поєднується з молоком, яке допомагає посилити приємний післясмак чорного напою, але істинні кавомани надають перевагу саме еспресо Ambassador Blue Label. Добірна кавова сировина середнього ступеня обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – вакуумного пакету з багатошарової фольги. Країна походження сировини – Колумбія. Країна-виробник - Польща. Вага продукту – 450 г

10800 грн.

(0)
Артикул: 19599
Артикул: 15689

Зернова кава Ambassador Adora (Амбассадор Адора) - це традиційний класичний міцний напій, з приємним, легким відтінком гіркого шоколаду. Виготовляється кава Ambassador виключно з ретельно відібраних кавових зерен вищого сорту. Складається зернова кава Adora з купажу арабіки та робусти, що гарантує якість та неперевершений смак. Зернову каву Ambassador Adora краще перемелювати безпосередньо перед прийомом, так Ви повною мірою насолодитеся глибиною смаку вишуканої кави. Напій пропонується в герметичній, м'якій упаковці 900 грам - такої кількості вистачить надовго. Особливості кави Амбассадор Адора: - класичний смак, з відтінком шоколаду; - із цілісних зерен вищого сорту; - купаж арабіки та робусти; - 900 грам.

20700 грн.

(0)
Артикул: 15689
Артикул: 17909

Кава в зернах Ambassador (Амбассадор) Espresso (Еспресо) - купаж добірних кавових зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Кава ідеально підходить для приготування міцного еспресо. Насичений смак, густа стійка пінка дозволяють приготувати напої з вмістом молока або вершків: латте, капучино, мокачино. Міцна кава ідеально підійде для приготування в кавових машинах. Особливості зернової кави Ambassador Espresso: - для еспресо, лате, капучіно; - стійка пінка; - купаж арабіка/робуста.

23100 грн.

(0)
Артикул: 17909
Артикул: 17911

Кава мелена Ambassador (Амбассадор) Espresso (Еспресо) - купаж добірних мелених кавових зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Кава ідеально підходить для приготування міцного еспресо. Насичений смак, густа стійка пінка дозволяють приготувати напої з вмістом молока або вершків: латте, капучино, мокачино. Міцна кава ідеально підійде для приготування по-турецьки та в кавоварках. Особливості меленої кави Ambassador Espresso: - для еспресо, лате, капучіно; - стійка пінка; - купаж арабіка/робуста.

5500 грн.

(0)
Артикул: 17911

Кава


Замовити каву, яка найкраще підійде саме Вам– це просто. Адже асортимент кави в Аквамаркет зібрав найрізноманітніші сорти зернової та меленої кави. Ви зможете знайти відомі бренди кращої кави ціна яких Вас приємно здивує. Розчинна кава та кавові напої порадують своїм різноманіттям. Найкращі сорти арабіки та робусти з приємним післясмаком Ви можете продивитись у розділі «Кава». В нашому магазині кави Ви зможете знайти і замовити цілодобово якісну натуральну каву з доставкою додому.

 

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $