Купити Масло для Авто Онлайн Дешево 24/7 - АкваМаркет
0

Моторне масло


Головною складовою будь-якого транспортного засобу є двигун. Це найбільш складний, але одночасно з цим потужний і продуктивний механізм конструкції авто. У ньому є безліч невеликих вузлів, які постійно рухаються. Для вдосконалення роботи кожного елемента, а також для захисту двигуна від передчасної поломки розроблено моторне масло. Воно виконує кілька функцій, тим самим збільшуючи продуктивність двигуна і визначаючи термін його експлуатації. Оскільки транспортні засоби відрізняються за типом і характеристиками використовуваних двигунів, вимоги до масла також різні. Є маса критеріїв, за якими вибирають автомастила, але головним є хімічний склад.

Основні види моторного масла

Будь-які мастильні матеріали виробляються на базовій основі, в яку додають сумісні присадки. Залежно від складу моторні масла бувають:

  • Мінеральні. Як випливає з назви, виробляються на мінеральній основі. Базовим продуктом є мазут. Головними перевагами даного виду мастильних матеріалів є збалансованість складу, високі показники випаровуваності. Мінеральне моторне масло Мобіл - відмінний вибір для двигунів середньої напруженості.
  • Напівсинтетичні. Це масло на мінеральній основі з добавками синтетиків для розширення діапазону робочих температур. Напівсинтетичні мастильні матеріали відрізняються високими показниками захисту мотора від передчасного зносу. При використанні таких речовин робочі вузли максимально довго залишаються чистими, без осаду. Напівсинтетичні масла моторні підходять для автомобілів, які експлуатуються в країнах з помірним кліматом.
  • Синтетичні. Повністю складаються зі штучно синтезованих речовин, що забезпечують хорошу змазку деталей під час холодного старту. Головна особливість такого масла - високі показники в'язкості. Тому синтетичне моторне масло Ельф відмінно переносить високі і низькі температури. Універсальне рішення для дизельних і бензинових агрегатів, проте, не підходить для транспортних засобів з великим пробігом.
  • Гідрокрекінгові. Моторні масла, які є результатом трудомісткого процесу хімічної обробки. Завдяки цьому в складі практично відсутні домішки. Речовини прекрасно поєднуються зі всілякими присадками. Тому споживачі можуть купити моторне масло гідрокрекінгове під будь-які параметри автомобіля.

Насправді вибрати відповідний продукт не так просто, як здається на перший погляд. Каталоги онлайн-магазинів рясніють пропозиціями. Знайти оптимальне рішення допоможуть наші поради.

Як вибрати моторне масло

Щоб підібрати якісне масло для змащення двигуна слід враховувати три ключові критерії:

  • В'язкість. Визначає товщину плівки, яка залишається на поверхні робочих вузлів у вигляді невипаровуючогося захисного шару. Для оцінки в'язкості використовується спеціальний стандарт SAE, який включає два числа (наприклад, 10W 40). Двигун автомобіля працює з маслами однієї в'язкості. Тому підбирають числа відповідно характеристикам, зазначеним в документах на транспортний засіб. Чим вище в'язкість, тим більше навантажень здатне нівелювати машинне масло. Однак густі мастильні матеріали втрачають плинність, тому не підходять для обслуговування швидкісних транспортних засобів (наприклад, спортивних автомобілів). Багато водіїв стикаються з труднощами в процесі вибору товарів. Менеджери АкваМаркет підкажуть, як розшифрувати моторне масло по класифікації SAE.
  • Діапазон робочих температур. Цей критерій показує температурні умови, при яких машинне масло зберігає робочі характеристики, які не окислюється від дії кисню і не виділяє агресивних сполук, що викликають корозію металевих поверхонь.
  • Сезон року. Залежно від в'язкості і діапазону робочих температур моторні масла діляться на літні, зимові та всесезонні.

Експерти рекомендують купувати масло моторне, рекомендоване виробником транспортного засобу, а не виробниками автотоварів. Останні частіше намагаються догодити максимальній кількості споживачів, тоді як виробники машин підбирають мастильні матеріали з урахуванням особливостей експлуатації транспортного засобу. У будь-якому випадку, на сайті АкваМаркет Ви знайдете широкий асортимент мастильних матеріалів від провідних світових і українських виробників. В наявності сезонні і універсальні масла, які можна купити з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України. Вам не потрібно розбиратися в питанні, як відрізнити підробку. На АкваМаркет продається тільки 100% оригінальне моторне масло за ціною виробника.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (15)

- грн
Сортування: За замовчуванням
 Elf Evolution Full-Tech LLX 5W-30 Моторне масло, 1л, каністра

на завтра
Артикул: 28098
Elf Evolution Full-Tech FE 5W-30 Моторне масло, 1л, каністра

на завтра
Артикул: 28097
Elf, Evolution 900 FT 0W-30 Моторне масло, 4л, каністра

на завтра
Артикул: 28096
Elf, Evolution FT 0W-30 Моторне масло, 1л, каністра Elf, Evolution FT 0W-30 Моторне масло, 1л, каністра

на завтра
Артикул: 28095
StarLine Vision 10W-40 Моторне масло, 5л, каністра

на завтра
Артикул: 28103
Starline Diamond 5W-40, Моторне масло, 1л, каністра

на завтра
Артикул: 28100
Starline, Diamond 5W-40 Моторне масло, каністра, 5 л

на завтра
Артикул: 28101
Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30, 1 л, Мастило моторне

на завтра
Артикул: 47347
Mobil Super 3000 X1-FE 5W-30, 4л, Олива моторна Mobil Super 3000 X1-FE 5W-30, 4л, Олива моторна

на завтра
Артикул: 68848
Mobil Super, 3000 5W-40, 1 л, Масло моторне

на завтра
Артикул: 47349
Mobil Ultra, 10W-40, 1 л, Мастило моторне напівсинтетичне

на завтра
Артикул: 47350
Mobile Ultra 10W40, 4 л, Олива моторна напівсинтетична

на завтра
Артикул: 68850
Vamp Ultra 10W-40, 4 л, Мастило моторне

на завтра
Артикул: 47370
Vamp Ultra 10W40, 1 л, Моторне масло

на завтра
Артикул: 47369
Vamp Ultra, 10W40, 4 л, Масло моторне

на завтра
Артикул: 68884