Купити Тест для Вагітності Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Тест на вагітність


Вагітність - це хвилююча подія в житті кожен жінки. Незалежно від того, настала вона заплановано або стала результатом необережності, жінці доведеться прийняти ряд важливих рішень. Однак починається все з визначення факту вагітності. Раніше для проведення дослідження доводилося йти до лікаря і чекати кілька днів. Але сьогодні провести тест на вагітність можна в домашніх умовах. Спеціальні набори для дослідження продаються в аптеках і магазинах. Також купити тест на вагітність можна онлайн, заглянувши в даний розділ сайту АкваМаркет. Продаються подібні товари без рецептів. Вони відрізняються високою точністю, а користуватися ними простіше простого. Якщо Ви не знаєте, як використовувати тест на вагітність інструкція підкаже всі нюанси. Дотримуючись рекомендацій виробника, можна швидко провести дослідження в домашніх умовах і через 10-15 хвилин отримати коректний результат.

Як працюють тести для вагітності

Про успішне запліднення яйцеклітини говорить наявність хоріонічного гонадотропіну (ХГЛ) в сечі або крові жінки. Цей гормон виробляється безпосередньо оболонками ембріона, коли він знаходиться на 6-8 дні розвитку. Зазвичай, рівень вмісту гормону в крові не перевищує 5 мМО / мл. Отже, тест не реагує і не показує відповідну індикацію. Але якщо жінка виношує плід, рівень гормону стрімко підвищується, а тест на вагітність показує позитивний результат. Види тестів на вагітність:

  • Цифрові. Відрізняються високою чутливістю і ефективністю. Показують не тільки факт вагітності, але і її термін.
  • Струменеві. Застосовуються під час сечовипускання.
  • Стріп. Класичний тест-смужка, який опускають в ємність з уриною на певний проміжок часу.
  • Планшетний. Виготовлений з пластику у вигляді невеликої смужки, всередині якої є віконце для нанесення декількох крапель урини.

Варто зазначити, що різноманітність експрес-тестів не впливає на загальний принцип їх роботи. Виглядають товари по-різному, але визначають факт вагітності однаково. Також не можна однозначно відповісти, який вид експрес-тестів найбільш точний. Прочитавши відгуки покупців, можна побачити діаметрально протилежні думки.

Чи може тест на вагітність помилятися

На жаль, тести для вагітності можуть помилятися. 100% результат запліднення покаже тільки медичний аналіз. Позитивний результат при дослідженні в домашніх умовах часом виникає при наявності патологій. Зокрема, тест визначає вагітність за рівнем вмісту в крові хоріонічного гонадотропіну. Однак високий вміст ХГЛ спостерігається на тлі злоякісних новоутворень. Експрес-тест на вагітність показує некоректний результат в таких ситуаціях:

  • Наявність дисфункціональних патологій яєчників.
  • Стан після викидня або аборту.
  • Позаматкова вагітність.
  • Гормонпродуцируючі пухлини.
  • Підвищений рівень білка в сечі або крові.
  • Якщо жінка приймає препарати, що містять ХГЛ, а також протисудомні медикаменти або транквілізатори.

Тому для отримання точної клінічної картини після дослідження в домашніх умовах краще пройти обстеження в медичному центрі. Лікар проведе точне вимірювання рівня гормону в крові, проведе огляд і дасть відповіді на виниклі питання.

Також помилкові результати аптечні тести можуть давати в разі заводського браку або закінчення терміну придатності. Тому перш, ніж купити тест на вагітність, обов'язково перевірте дату виготовлення та термін зберігання товару.

В який час доби робити тест

Завдяки використанню високоточних реагентів, сучасні експрес-тести можна робити з першого дня затримки менструації. Про це свідчить інформація на упаковці більшості товарів. Дійсно, якщо жінка веде активне статеве життя, а менструація не почалася в термін, варто перевірити причини. Нагадуємо, що порушення циклу може спостерігатися при прийомі оральних або гормональних контрацептивів, інших лікарських препаратів. Іноді збій циклу відбувається в результаті стресу або нервового перенапруження.

Якщо мова заходить про точність результатів, важливо згадати про підходящий час, коли треба робити тест на вагітність. Рекомендуємо проводити дослідження вранці безпосередньо після пробудження. В цьому випадку сеча буде концентрованою, тому експрес-тест на вагітність покаже максимально точну інформацію. Деякі рішення поміщають в ємність, інші підставляють під струмінь в процесі сечовипускання. У будь-якому випадку, тести на вагітність працюють по-різному. Перед процедурою рекомендуємо уважно вивчити інструкцію, де вказано, як працює тест на вагітність і як розшифрувати результати.

Замовити онлайн тест на вагітність в Києві

При плануванні вагітності кожна жінка повинна мати кілька тестів під рукою. Купити їх найвигідніше в інтернеті, замовивши онлайн необхідну кількість упаковок. В інтернет-магазині АкваМаркет Ви можете купити з доставкою тести на вагітність від провідних світових виробників. В наявності високоточні тести виробництва Китай, США, Німеччина, Україна. Вартість від 19 грн за упаковку. Зручний онлайн-пошук і підбір товарів здійснюється завдяки наявності фільтрів і підкатегорій. Встановіть критерії пошуку, а система сама відбере товари, що відповідають даним параметрам. Щоб замовити онлайн тест-смужку для визначення вагітності потрібно витратити всього кілька хвилин. Заявки обробляються цілодобово, а доставка здійснюється в мінімальні терміни.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (7)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Itest plus, Тест-смужка для визначення вагітності
Артикул: 47391