Купити Санітайзери Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Санітайзери


Питання гігієни рук гранично звичайне і просте, але в розпал пандемії коронавируса воно стало актуальним для мільйонів українців. Помити руки виходить не завжди, проте їх потрібно ретельно очищати кожен раз після контакту зі сторонніми предметами або поверхнями. Адже всі ми знаємо, що одним з головних каналів проникнення інфекції в організм є руки. Коли немає можливості використовувати мило і воду на допомогу приходять антисептики і санітайзери. Ці речовини дозволяють ефективно очистити руки і поверхні від вірусів і бактерій, тим самим захистивши себе від інфікування.

Сучасні антисептики і їх особливості

Всупереч поширеній думці, антисептик для рук в якості активної речовини може містити не тільки спиртові сполуки. Також дезінфекція шкіри і поверхонь здійснюється іншими хімічними речовинами. Є кілька варіантів, які пригнічують розмноження мікробів і повністю їх знищують. Ви можете купити антисептик на основі:

 • Етанолу, пропилового або ізопропілового спирту.
 • Хлоргексидина, який часто комбінується із спиртовими сполуками.
 • Октенідіна гідрохлориду. Це поверхнево-активна речовина з високими антимікробними властивостями.
 • Амонієвих сполук (наприклад, бензалконію хлориду).
 • Спиртового розчину йоду.

Аналогічні речовини додають в засоби для стерилізації інструментів і поверхонь. Тому антисептики для рук одночасно є і дезінфекторами. Головна мета використання подібних засобів - знищення потенційно небезпечних мікроорганізмів. Необхідний ефект досягається шляхом нанесення на поверхню шкіри 3-5 мл речовини.

Засоби для дезінфекції рук додатково містять гліцерин, інші поживні компоненти, щоб нейтралізувати негативний вплив агресивних спиртових сполук. Таким чином, після застосування шкіра рук стає не тільки чистою, а й доглянутою, м'якою.

Санітайзери і їх відмінності від антисептиків

Багато споживачів вважають, що антисептик і санітайзер - це одне і те ж. Дійсно, у обох товарів однаковий принцип дії. Активна речовина знищує шкідливі мікроби і бактерії, перешкоджаючи передачі патогенних мікроорганізмів через руки. Однак санітайзер частіше використовують для дезінфекції поверхонь, а не шкіри. Мова йде про які завгодно поверхні: дверні ручки, поручні в метро або автобусі, столи бізнес-центру, тренажери в спортзалі. Сучасні санітайзери ефективно справляються з широким спектром патогенних мікроорганізмів, в числі яких:

 • Віруси, включаючи всі відомі штами грипу, збудники гепатиту і Ковід 19.
 • Бактерії, стійкі до антибіотиків.
 • Паразитарні інфекції.
 • Кандидозні і цвілеві гриби.

Отже, санітайзер використовується для знищення бактерій і вірусів на неживих об'єктах, тоді як антисептик для поверхонь не застосовується. Його головне призначення - дезінфікувати шкіру і слизові оболонки.

Які дезінфікуючі засоби ефективні проти Ковід 19

Збудник коронавирусной інфекції відрізняється високою стійкістю до дії різноманітних хімічних речовин. Тому щоб захиститися від зараження варто використовувати тільки певний антисептик для рук. Який % спирту повинен бути в антисептику? Найбільш ефективні склади, в яких концентрація етилового або ізопропілового спирту досягає 60-80%.

Правила використання шкірного антисептика проти COVID-19 дуже прості, але з ними потрібно ознайомитися. Недостатньо просто протерти долоні речовиною 3-5 секунд. Процедура знезараження займає більше часу. Потрібно видавити на руки необхідну кількість речовини, а потім ретельно розтерти її по всій поверхні рук, включаючи проміжки між пальцями і області під нігтями. Втирати речовину слід до повного висихання. Пам'ятайте, що правильне застосування антисептика вбереже Вас від інфікування.

Види дезінфікуючих засобів

Всі активні речовини класифікуються залежно від складу, форми випуску та способу застосування. Наприклад, по використанню це можуть бути дезінфектори рук, медичні антисептики, очищуючі агенти для прибирання територій і приміщень, засоби для захисту матеріалів від вірусів і бактерій. Оскільки споживачів зараз цікавлять дезінфектори від Ковід, розглянемо асортимент докладніше. Отже, які види антисептиків Ви можете купити:

 • Спрей для рук. Найбільш затребувана форма дезинфектора. Антибактеріальний спрей легко розпорошити і нанести на руки. Аромат спирту швидко вивітрюється, на шкірі не залишається липких слідів або неприємних відчуттів. Однак рідкі антисептики часто пересушують шкіру, тому краще вибирати речовини з додаванням гліцерину. У нашому магазині можна купити з доставкою дорослі або дитячі антисептики в обсязі від 20 мл і більше. Упаковки з зручним дозатором відрізняються високою економічністю щодо інших форм дезінфекторів.
 • Антибактеріальний гель. Практично не сушить шкіру, добре дезінфікує руки завдяки густій текстурі. Гель наноситься легко, проте розтирається довше. Аромат спирту практично не відчувається.
 • Пінка. Трохи нагадує мило. Швидко вбирається, не залишає липких слідів, також витрачається економічно.
 • Антисептичні серветки. Зручні в застосуванні універсальні вологі серветки, просочені дезинфікуючим складом. Можуть використовуватися для знезараження шкіри або неживих об'єктів.

В онлайн-каталозі АкваМаркет Ви знайдете будь-які види антисептиків: гігієнічні, медичні, для прибирання та дезінфекції приміщень. Краща ціна, що діє активна речовина і можливість недорого замовити санітайзери оптом в Києві з доставкою по всій Україні. Якісні дезінфектори - безпека Вас і Ваших близьких. Замовляйте спреї, гелі, серветки онлайн, залишайтеся вдома, а ми швидко доставимо посилку в пункт призначення.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (32)

- грн.
Ще
Ще
Сортування: За замовчуванням
Arnika, 50 мл, Антисептик для рук, 70% спирту

на завтра
Arnika, 50 мл, Антисептик для рук, 70% спирту
3340
Артикул: 59812
Medical, 100 мл, Антисептик Медікал, 62% спирту

на завтра
Medical, 100 мл, Антисептик Медікал, 62% спирту
4500
Артикул: 59842
Super crystal, 1 л, Антисептик для рук і поверхонь, з дозатором, 75% спирту Super crystal, 1 л, Антисептик для рук і поверхонь, з дозатором, 75% спирту

на завтра
Super crystal, 1 л, Антисептик для рук і поверхонь, з дозатором, 75% спирту Super crystal, 1 л, Антисептик для рук і поверхонь, з дозатором, 75% спирту
29900
Артикул: 59762
Ефект, 90 мл, спрей антисептичний, 62% спирту

на завтра
Ефект, 90 мл, спрей антисептичний, 62% спирту
4500
Артикул: 59769
Спрей антисептичний Ефект, 50 мл, 70% спирту, скло

на завтра
Артикул: 59864
Манорм Експерт, 1 л, Антисептик 70%, з дозатором

на завтра
Артикул: 59989
EcoRelax, Серветка Антибактеріальна волога 1шт., в індивідуальній упаковці EcoRelax, Серветка Антибактеріальна волога 1шт., в індивідуальній упаковці

на завтра
Артикул: 59782
alt
Упаковкою
Гавана Одеколон, 90мл, 62% спирту

на завтра
Артикул: 59773
Arnika, 100 шт, Серветки вологі антисептичні

на завтра
Артикул: 59814
Diodone, 30 мл, Антибактеріальний гель

на завтра
Артикул: 59844
Manorm, 50 мл, манорм-гель, антисептик для рук

на завтра
Артикул: 56174
Manorm, Crystal, 50 мл, Антисептик для рук

на завтра
Артикул: 9579
Super crystal, 250 мл, Антисептик для рук і поверхонь, 75% спирту

на завтра
Артикул: 59760
Waider, 1 л, Антибактеріальний і антисептичний гель для рук

на завтра
Артикул: 65581
новинка!
Waider, 3 л, Дезинфектор для твердої поверхні і шкіри

на завтра
Артикул: 65580
новинка!
Waider, 740 мл, Дезинфектор для шкіри і твердих поверхонь Waider, 740 мл, Дезинфектор для шкіри і твердих поверхонь

на завтра
Артикул: 65579
новинка!
Атма, Dezzo, 5 л, Мило рідке дезінфікуюче

на завтра
Артикул: 59771
Біоцид плюс, 100 мл, Тонік антисептичний

на завтра
Артикул: 59849
Еліксир, Тонік антисептичний Бактероцид Перекис водню, 50 мл

на завтра
Артикул: 48009
Еліксир, Тонік антисептичний Бактероцид Хлоргексидин, 50 мл

на завтра
Артикул: 48010
Еліксир, Тонік-спрей гігієнічний АнтиГрибок,150 мл Еліксир, Тонік-спрей гігієнічний АнтиГрибок,150 мл Еліксир, Тонік-спрей гігієнічний АнтиГрибок,150 мл

на завтра
Артикул: 48011
Бланідас Актив Ензим, 1 л, Концентрований дезінфікуючий засіб для поверхонь

на завтра
Артикул: 59811
Super Crystal, 5 л, Антисептик на основі спиртів і гліцерину

на завтра
Артикул: 67006
новинка!
Super crystal, 80 мл, Антисептик для рук і поверхонь, з розпилювачем, 75% спирту

на завтра
Артикул: 59759