Фільтр
Всього товарів: 9

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 9

Сортування

Сортування:
Артикул: 1198

Лід Екстра – харчовий лід циліндричної форми. Відрізняється високою щільністю структури і тривалим часом танення, завдяки чому лід охолоджує напій, а не розбавляє його. Найкраще підходить для закладів , що вимагають найвищої якості льоду – ресторанів, готелів і т.д. Виготовлений з пом`якшеної води надтонкого очищення, видобутої з артезіанської свердловини глибиною 160 м. Завдяки 8-ми рівням доочищення та підготовки води, лід має кришталеву чистоту. Вага одного кубика циліндра – 20 г. Вага упаковки: 10 кг. Виробник: ТМ "Полярный лёд", Україна.

11900 грн.

(0)
Артикул: 1198
Артикул: 1197

Лід Екстра – харчовий лід циліндричної форми. Відрізняється високою щільністю структури і тривалим часом танення, завдяки чому лід охолоджує напій, а не розбавляє його. Виготовлений з пом`якшеної води надтонкого очищення, видобутої з артезіанської свердловини глибиною 160 м. Завдяки 8-ми рівням доочищення та підготовки води, лід має кришталеву чистоту. Вага одного кубика циліндра – 20 г. Вага упаковки: 5 кг. Виробник: ТМ " Полярний лід", Україна.

7900 грн.

(0)
Артикул: 1197
Артикул: 1192

Зроблений у формі кубиків лід Класик ідеально підходить для нічних клубів, барів і кафе. Отримав найбільшу популярність у світі. Завдяки своїй формі з шістьма сторонами, він відмінно переміщується і має велику площу зіткнення з напоєм, що забезпечує швидке охолодження. Виготовлений з пом`якшеної води надтонкого очищення, видобутої з артезіанської свердловини глибиною 160 м. Завдяки 8-ми рівням доочищення та підготовки води, лід має кришталеву чистоту. Вага одного кубика льоду – 13 г. Вага упаковки: 10 кг. Виробник: ТМ "Полярный лёд", Україна.

11900 грн.

(1)
Артикул: 1192
Артикул: 1190

Зроблений у формі кубиків Лід Класик ідеально підходить для нічних клубів , барів і кафе. Завдяки своїй формі з шістьма сторонами, він відмінно переміщується і має велику площу зіткнення з напоєм, що забезпечує швидке охолодження. Виготовлений з пом`якшеної води надтонкого очищення , видобутої з артезіанської свердловини глибиною 160 м. Завдяки 8-ми рівням доочищення та підготовки води, лід має кришталеву чистоту. Вага одного кубика льоду – 13 г. Вага упаковки: 5 кг. Виробник: ТМ "Полярний лід", Україна.

7900 грн.

(0)
Артикул: 1190
Артикул: 1195

Гранульований (кришений) Лід Фраппе (або Краш) типу "крижана шуга". Виготовлений з пом`якшеної води надтонкого очищення, видобутої з артезіанської свердловини глибиною 160 м. Завдяки 8-ми рівням доочищення та підготовки води, лід має кришталеву чистоту. Розмір гранул: 5-10 мм. Вага упаковки: 10 кг. Виробник: ТМ "Полярный лёд", Україна.

11900 грн.

(1)
Артикул: 1195
Артикул: 3889

Харчовий лід для напоїв і коктейлів ТМ "Полярний Лід" – ідеальне рішення для невеликої вечірки, тому що має маленьку розфасовку 1 кг. Виготовлений у формі кубика, яка є найпоширенішою завдяки найбільшої площі контакту з напоями. Розмір кубика складає 2,5 х2,5 см. Виготовлений лід з чистої артезіанської води.

3500 грн.

(0)
Артикул: 3889
Артикул: 1196

Гранулированный (крошеный) Лед Фраппе (или Краш) типа "ледяная шуга". Идеально подходит для приготовления коктейлей. Изготовлен из умягченной воды сверхтонкой очистки, добытой из артезианской скважины глубиной 160 м. Благодаря 8-и уровням доочистки и подготовки воды, лед обладает кристальной чистотой. Размер гранул: 5-10 мм. Вес упаковки: 5 кг. Производитель: ТМ "Полярный лед", Украина. 

7900 грн.

(0)
Артикул: 1196
Артикул: 366

Сухий лід - заморожений до - 79°С під високим тиском вуглекислий газ, який має вигляд молочно-білих шматочків льоду. Сухий лід не токсичний, не вибухонебезпечний та не проводить струм. Сфера застосування сухого льоду досить велика: Для транспортування продуктів, що швидко псуються, на великі відстані. Крім того, сухий лід робить можливим процес сухого заморожування при контакті з продуктами рослинного і тваринного походження, зберігаючи їх в первинному вигляді до розморозки. Такий спосіб транспортування продукції дозволяє зберегти товар свіжим і не вимагає тривалої розморозки. Очищення устаткування, інструментів і поверхонь сухим льодом. Чищення сухим льодом відбувається методом дії спрямованого струменя замороженого вуглекислого газу під високим тиском на поверхню. Такий спосіб дозволяє ефективно відчищати будь-які види забруднень з поверхонь, які не можна дряпати, шліфувати і пошкоджувати іншим способом.  Сухий лід широко застосовується в наукових і медичних лабораторіях, у сфері розваг для створення нешкідливого диму та багато іншого. Увага! Умови доставки сухого льоду: Сьогодні замовлення приймаються до 16:00, доставка здійснюється наступного дня після 14:00. Ми доставляємо сухий лід додому або в офіс при замовленні від 3 кг, а при замовленні від 10 кг - доставка безкоштовна. Вартість доставки до 10 кг складає всього 50 грн.

5900 грн.

(0)
Артикул: 366
Артикул: 9477

Ізотермічний пакет (термопакет) - це пакет з ручками, що щільно закриваються. Ізотермічний прошарок зі вспіненого поліетилену, дозволяє підтримувати температуру як гарячих, так і холодних продуктів. Термопакети зручні в дорозі від магазину до будинку, на дачі та в подорожах.

2580 грн.

(0)
Артикул: 9477

Лід для напоїв


У компанії з доставки питної води Аквамаркет, Ви можете замовити харчовий лід від ТМ "Полярный лёд" – екологічно чистий продукт найвищої якості, виготовлений з пом'якшеної води надтонкого очищення. Харчовий лід ідеально підходить для приготування та охолодження як алкогольних, так і безалкогольних напоїв і коктейлів. До того ж, харчовий лід – це ще й ідеальна тала вода.

Замовити харчовий лід з доставкою Ви можете в будь-який час на сайті Аквамаркет, заповнивши форму замовлення, або зателефонувавши за номером (044) 593-3-777 або безкоштовно з будь-якого мобільного – 8877.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $