Термометри - купити Господарські товари, прибирання у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Термометри


Термометр - це прилад, який використовується для вимірювання температури. Подібні пристрої отримали широке застосування в різних областях діяльності людини. Без термометра не обійтися в гідрології, медицині, метеорології, інших науках і галузях господарства. Стане в нагоді прилад і в побуті. Кімнатний градусник зафіксує температуру повітря в приміщенні. Є моделі для визначення рівня тепла в духовці, сушильній камері, теплиці. Батьки малюків використовують спеціальний термометр для купання, щоб створити дитині ідеальні умови для прийняття ванни.

З чого складається термометр

Щоб розібратися в конструкції варто спочатку дізнатися класифікацію вимірювальних приладів. Той чи інший різновид має свої особливості конструкції і роботи. Отже, сьогодні є такі види термометрів:

  • Рідинний. Складається з скляного корпусу і рідини, яка під впливом високої температури розширюється. У цю категорію входить відомий ртутний і спиртовий градусник.
  • Газовий. Працює за тим же принципом, але всередині колби знаходиться інертний газ. Прилад показує температуру до +1000 градусів.
  • Механічний. Усередині корпусу знаходиться металева спіраль, яка при деформації показує зміни температури. Механічні прилади не бояться ударів або тряски, тому часто застосовуються в автомобілях або спецтехніці.
  • Електричний. Працює за принципом зміни рівня опору металевого провідника при різних температурах. При нагріванні металу змінюється його опірність при передачі електричного струму.
  • Інфрачервоний. Знімає показання без контакту з поверхнею. Має складну конструкцію, в яку входить системна плата, процесор, джерело живлення, датчик і ін. елементи. Термометр генерує інфрачервоний промінь, який прямує на поверхню, а потім параметри температури виводяться на невеликий екран.

Якими бувають термометри за призначенням

Сфера застосування вимірювальних приладів досить широка, тому в даній категорії можна знайти різні групи товарів. Наприклад, медичні моделі або побутові для вимірювання температури повітря. Також випускаються термометри кухонні, промислові, вузькоспеціалізовані. Наприклад, термометр для вина хороший для визначення температури білих і червоних вин. А термощуп дозволяє контролювати температуру продуктів в процесі приготування на відкритому вогні.

Медичний термометр: який вибрати

Головна функція медичних термометрів - вимірювання температури тіла. Раніше для цих цілей використовувалися тільки ртутні прилади, але сьогодні асортимент значно розширився. Тому можна купить один з наступних видів:

  • Ртутний градусник. Найбільш поширена модель, яка дозволяє вимірювати температуру ректально, орально, аксілярно. Головною перевагою таких виробів є їх точність. Похибка не перевищує 0,1 градуса. Коштує такий аксесуар недорого, а також не має терміну придатності. Щоб виміряти температуру потрібно знати, скільки тримати ртутний градусник, інакше вимірювання не буде точним. В даному випадку необхідно залишити термометр на 6-10 хвилин, після чого на шкалі з'являться точні дані. Недоліком приладу є його потенційна небезпека. Усередині скляного корпусу знаходиться до 2 г рідкої ртуті. При пошкодженні корпусу пари важкого металу миттєво потраплять в дихальні шляхи. Якщо розбився градусник: що робити? Важливо відразу провітрити приміщення, зібрати ртуть за допомогою пилососа, гумової груші або скотча. Діяти треба швидко, і обов'язковим є використання рукавичок і засобів захисту дихання (ватно-марлева пов'язка). Потім уражена поверхня промивається розчином марганцівки. Пам'ятайте, що ємність з ртуттю не можна викидати на сміття або змивати метал в каналізацію. Зателефонувавши до служби МНС, можна проконсультуватися і дізнатися, як правильно утилізувати ртуть у Вашому місті. Тож не дивно, що все більше країн відмовляється від ртутних градусників.
  • Термометр електронний. Працює за принципом зміни електричного опору провідника, яка трансформується в показники температури. Для цього необхідний контакт з поверхнею. Електронні моделі повністю безпечні в застосуванні. Вони фіксують результат за 10 секунд, що дуже зручно. Про закінчення процедури оповіщає спеціальний звуковий сигнал. Якщо спочатку електронні термометри коштували досить дорого, то сьогодні покупку такого приладу може дозволити собі кожен.
  • Безконтактний термометр. Найбільш технологічний і зручний варіант, який набув широкого поширення після початку пандемії COVID-19. Пристрій зчитує інфрачервоне випромінювання, яке виділяє тіло людини, і переводить його в температуру. Показання виводяться на екран. Незважаючи на досить високу вартість, популярність таких виробів стає тільки вище. Обумовлено це масою переваг, серед яких швидкість вимірювання, повна безпека, універсальність (підходять для вимірювання води, їжі, температури приміщення і температури тіла), а також простота використання. У період пандемії коронавируса це найзручніший спосіб температурного скринінгу персоналу або відвідувачів, оскільки безконтактний термометр не потрібно прикладати до тіла і, відповідно, дезінфікувати.

Який градусник більш точний? Працюють прилади практично однаково. Але лідерами ринку залишаються електронні та безконтактні термометри, так як вони практичні і швидкі. Електронний обійдеться дешевше, але інфрачервоний градусник або термометр в деяких ситуаціях просто незамінний. З його допомогою можна виконувати різні виміри без необхідності придбання додаткових приладів.

В онлайн каталозі АкваМаркет Ви знайдете будь-які види термометрів, включаючи якісні безконтактні моделі для побутового або промислового використання. Ми надаємо можливість вибрати товари онлайн і купити з доставкою по Києву та Україні. Консультація, допомога у виборі, знижки оптовим замовникам. Кращі моделі термометрів 2020 з гарантією виробника.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (8)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Склоприлад, 0-96 °, Спиртовимірювач, Побутовий Склоприлад, 0-96 °, Спиртовимірювач, Побутовий

на завтра
Артикул: 18612
Склоприлад, Виновимірювач побутовий, 0-12 спирт, 0,25% цукор Склоприлад, Виновимірювач побутовий, 0-12 спирт, 0,25% цукор

на завтра
Артикул: 18611
Склоприлад, Термометр віконний, полістирольна шкала, d 22 мм

на завтра
Артикул: 72357
Склоприлад, Термометр побутовий, Для води, Сувенір В-1, Білий Склоприлад, Термометр побутовий, Для води, Сувенір В-1, Білий

на завтра
Артикул: 18609
Склоприлад, Термометр побутовий, Для води, ТБ-3-М1 Склоприлад, Термометр побутовий, Для води, ТБ-3-М1

на завтра
Артикул: 18610
Probus, Термометр дерев'яний, 21 см

на завтра
Артикул: 40101