Фільтр
Всього товарів: 15

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 15

Сортування

Сортування:
Артикул: 6718

Вода Українська природна – це кришталево чиста, природна вода європейської якості – джерельна за своїм походженням. Усвідомлюючи важливість мінералів для здоров`я і правильної життєдіяльності організму людини, ми подбали про те, щоб зберегти максимально можливий природний склад води. Об`єм 18,9 л. В 2018му році, якість води Українська природна була визнана на національному рівні - торгова марка отримала незалежну нагороду "Вибір України", якою нагороджуються найкращі компанії у різних сферах бізнесу України.

7700 грн.

(23)
Артикул: 6718
Артикул: 3586

Надійна і зручна механічна помпа, розроблена спеціально для клієнтів компанії Aquamarket (АкваМаркет). Помпа виконана з первинного харчового пластику, в ній використовується медичний антибактеріальний фільтр, який затримує пил при накачуванні води в стакан або чайник і не дає їй потрапити в бутель з водою. Ідеально підходить для всіх стандартних 18,9-літрових бутлів. Дуже просто і зручно одягається на бутель. На коробці є інструкція з надягання помпи. Тип: ................................ механічна.Колір: ..............................блакитний з білим.Матеріал: .................... ..пластик.Вага: ................................340 гр.Перехідник: .................. на 19 л.Гарантія: .......................12 місяців.Виробник: .....................Туреччина.

12500 грн.

(11)
Артикул: 3586
Артикул: 3703

Справжня знахідка для гурманів. Вода Таяна – унікальна природна питна вода, яка за своїм складом належить до вод найвищої категорії якості. Фізіологічно повноцінна, з вмістом повного спектру природніх макро-і мікроелементів. А підтвердила її гідну і заслужену якість оцінка експертів Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» 2015 року, на якому, серед багатьох конкурентів, вода Таяна  отримала звання «Вода року» і нагороду переможця в Україні! Таяна має дивовижно м`який смак. Ідеально підходить для щоденного вживання в сирому вигляді, приготування їжі та напоїв. Об`єм 18,9 л.    

8900 грн.

(20)
Артикул: 3703
Артикул: 3698

Берегиня – природна питна вода, що містить життєво важливий мікроелемент – йод (у його стабільній іонній формі). Концентрація йоду становить 30-50 мкг / л – це оптимальна доза для профілактики йододефіцитних захворювань, а також підтримання повноцінного обміну речовин. Берегиня рекомендується для тих, хто підтримує активний спосіб життя, а також оптимальна для щоденного вживання. Об`єм 18,9 л.

8500 грн.

(13)
Артикул: 3698
Артикул: 3700

Питна артезіанська вода Юрського геологічного періоду Vesna (Весна) видобувається в екологічно чистій зоні урочища Феофанія, біля м. Київ зі свердловини глибиною 291 метр. Вода проходить механічну доочистку, вугільну фільтрацію зі знезараженням під ультрафіолетовою лампою на сертифікованому сучасному обладнанні заводу, побудованого в 2013 році. Такий метод фільтрації гарантує безпеку та найвищу якість води TM Vesna, зберігаючи в ній природний хімічний склад. Артезіанська вода має низький рівень мінералізації, завдяки чому її можно вживати щодня в сирому вигляді. Гарячі напої, приготовані з артезіанської кристально-чистої води будуть ароматними та насиченими. М'яка вода рекомендована до використання у професійному обладнанні- кавових машинах, кавоварках та електрочайниках. Питну воду Весна можна замовити в бутелі 18,9 л з помпою або кулером. Особливості артезіанської питної води Vesna (Весна): - метод доочистки і фільтрації не змінює природний хімічний склад води; - низький рівень мінералізації; - рекомендується для приготування страв і напоїв - підходить для пиття в сирому вигляді.

7500 грн.

(20)
Артикул: 3700
Артикул: 22281

Вода Sibolle Alpine (Сіболль Альпін) Вода Sibolle Alpine (Сіболл Алпін) - це одна з кращих в світі альпійських джерельних вод, збагачена природним киснем, в якій міститься збалансований склад мінеральних речовин. Це дозволяє забезпечити людський організм необхідними макро- і мікроелементами. Вода Sibolle Alpine видобувається на території водоохоронної зони на позначці 2277 м над рівнем моря. Особливості води Sibolle Alpine: Розлив води відбувається безпосередньо в горах з джерела Сайзенштайн міста Вільдальпен без додаткового очищення, тільки з фільтрацією шматочків породи. При цьому вода зберігає свій свіжий і м'який смак, природний склад і структуру. альпійська джерельна вода; процес розливу ретельно контролюється; не проходить додаткову обробку. Просимо звернути Вашу увагу: у випадку механічного пошкодження тари по вині покупця, при поверненні тари буде стягуватися вартысть ремонту в розмірі від 1140 грн. (в залежності від рівня пошкодженнь) Просимо бути уважними при прийомі тари. Також просимо враховувати, що компанія-виробник в санітарних цілях не використовує бутелі зі сторонніми запахами. У зв'язку з цим, ми не зможемо прийняти назад такі бутелі.

38000 грн.

(0)
Артикул: 22281
Артикул: 8423

Завод з виробництва води Ecobutel розташований біля підніжжя Карпат. У виробництві застосовуються новітні рекомендовані МОЗ технології TARAMA Pi-water, які стабілізують природні та смакові властивості води без застосування усіляких консервантів. Вода, виготовлена за цими технологіями: має підвищенні антиоксидантні властивості, благотворно діє на клітинний метаболізм, зупиняє розвиток патогенної мікрофлори, підсилює регенерацію клітин, володіє сильною антиоксидантною дією. Застава за тару (скляний бутель) та ящик становить 500 грн, яка оплачується при першій доставці. При наступних доставках вода переставляється у ящик клієнта.

12700 грн.

(1)
Артикул: 8423
Артикул: 6591

Вода 811 Ефект – це натуральна артезіанська негазована питна вода, яка містить в собі кальцій, йод, натрій, калій, магній, фториди та інші корисні речовини. Об`єм 18,9 л. Ми піклуємось про здоров`я наших Клиентів, тому рекомендуємо 811 Ефект. Замовте воду з безкоштовною доставкою у нас в АкваМаркеті.

8200 грн.

(11)
Артикул: 6591
Артикул: 3699

Втілення чистоти та ідеального поєднання корисних властивостей з глибини самої природи. Вода Айcберг – це артезіанська вода з ідеальною структурою, що збагачена киснем та має низький рівень мінералізації. Природна вода Айcберг допомагає відновити необхідну життєву силу і енергію Вашого організму. Об`єм 18,9 л.  Замовити воду с доставкою Ви можете прямо зараз на АкваМаркет.

6300 грн.

(23)
Артикул: 3699
Артикул: 0164

Кришталево чиста артезіанська вода Оазис зі свердловини 160 м юрського горизонту. Містить низький рівень мінералізації, а також насичена киснем. За структурою подібна до молекулярного складу води стародавніх льодовиків. Регулярне вживання води Оазис позитивно впливає на фізіологічну і гормональну системи людини. Вода проходить постійний контроль якості. Об`єм 18,9 л.

6500 грн.

(36)
Артикул: 0164
Артикул: 3664

Природна чистота та ідеально збалансований аніонно-катіонний склад води з глибин Карпатської природи. Срібна належить до категорії підземних ультрапрісних вод, завдяки чому не має протипоказань чи обмежень у щоденному вживанні. Вода Срібна оброблена іонами срібла з метою збільшення терміну зберігання природним способом, при цьому вміст іонів срібла у воді позитивно позначається на імунній системі організму. Об`єм 18,9 л.

9500 грн.

(18)
Артикул: 3664
Артикул: 6173

Питна вода Україночка має збалансований мінерально-сольовий склад. Місце видобутку води знаходитися недалеко від Конча-Заспи, вода видобувається із свердловини юрського горизонту на глибині 180 метрів. Вода Україночка безпечна для вживання у великих кількостях завдяки зниженій кількості солей і сухого залишку, чудово підходить для вживання в сирому вигляді, а також для приготування їжі. Об`єм 18,9 л.

6500 грн.

(15)
Артикул: 6173
Артикул: 10985

Сучасні технології та проведені дослідження дозволили створити новий унікальний вид питної води – Україночка з меланіном. До складу цієї води входять кристали меланіну – природного антиоксиданту й адсорбенту, що запобігають процесам раннього старіння, виводять з організму шлаки та токсини. Головною відмінністю води Україночка з меланіном є її унікальна здатність впливати на структуру води. Ця технологія покращення якості води має всі необхідні сертифікати та пройшла ряд лабораторних досліджень. Водорозчинний рослинний меланін за 4-6 тижнів постійного вживання нормалізує рівень цукру в крові. Регулярне споживання цієї води рекомендовано для зниження рівня холестерину в крові, діабетикам, спортсменам і людям, які схильні до стресів та неврозів. Вода Україночка з меланіном має ідеально збалансований склад солей та мікроелементів, тому вона рекомендується для щоденного споживання у якості питної води і води для приготування напоїв та їжі.  Україночка з меланіном – єдина в Україні вода, яка проходить процес збагачення водорозчинним рослинним меланіном та доступна для широкого вжитку. У процесі  розливу води, використовуються виключно нові  полікарбонатні  бутлі з суворим дотриманням усіх гігієнічних норм та стандартів якості.

39500 грн.

(1)
Артикул: 10985
Артикул: 3584

Тала льодовикова вода Архыз – це справжня основа здорового способу життя. Видобувається в горах на висоті 1507 м над рівнем моря на території Тебердинського заповідника. Вода Архыз очищує та омолоджує організм, насичує корисними речовинами всі органи. Проходячи через природний гірський фільтр, вода слабо мінералізуєтся та містить природний йод. Об`єм 19 л.

32500 грн.

(28)
Артикул: 3584
Артикул: 10180

Вода Класична торгової марки Еталон - це чиста артезіанська вода з оптимальним складом мінеральних солей. Ця вода ідеально підходить для щоденного вживання в будь-якому вигляді. Спеціальна упаковка води Еталон Класична формату Bag-in-Box є одноразовою герметичною тарою. У такому вигляді воду набагато зручніше брати з собою в поїздки, коли незручно користуватись пластиковою ємністю.

12500 грн.

(0)
Артикул: 10180

ВОДА 18,9 л


Ставайте експертами чистої води разом з нами!

Пропонуємо Вам більше десяти видів питної бутильованої води в 19 л тарі, кожна з яких рекомендована для щоденного вживання в сирому вигляді, так і для приготування їжі. Кожна питна вода з асортименту Аквамаркет - належить до класу натуральних природних вод з перевірених підземних джерел. Артезіанські води Аквамаркет мають необхідні гігієнічні висновки МОЗ та Сертифікати відповідності, котрі ще раз підтверджують якість питної води.
Наш call-centre працює для Вас цілодобово 7 днів на тиждень, тому замовити питну воду Ви можете в будь-який час.
Оберайте якісну питну воду, яка найбільше підходить саме Вам!
А ми доставимо Ваше замовлення в зручний для Вас день та час!

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $