Вино - купити Алкоголь 18+ у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Вино


Як обрати якісне вино? Прості поради для кожного


Обрати якісне, смачне і недороге вино насправді не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. Біле, червоне і навіть рожеве - далеко не єдині критерії. Сорти винограду, різноманітність етикеток, роки врожаю і роки розливу - подібна різноманітність може відлякати недосвідченого покупця. І в підсумку купується або найдешевше, або найдорожче. Так розповімо, що собою являє цей таємничий напій.

Будь-яке вино являє собою унікальний органічний склад, який виходить після бродіння соку винограду. В результаті напій містить кілька сотень різноманітних елементів, які впливають на готовий смак. Будь-яке вино, навіть якщо воно представлене в тетрапаках, складається з води, етанолу, цукру, антоціанів, танінів, кислот і ароматичних речовин. Співвідношення зазначених елементів може змінюватися в залежності від використовуваного типу винограду, часу витримки, способу виробництва. Розповімо докладніше про критерії вибору напою.

Основні рекомендації по вибору вина - на що звернути увагу

Якщо ви не є експертом-сомельє, рекомендуємо звернути увагу на кілька нюансів: 

  • колір - найпростіший вихід, для червоного м'яса обираємо червоне, для риби і морепродуктів біле. Але якщо ви підбираєте пляшку для походу в гості і не в курсі, які будуть закуски, зверніть увагу на легкі сухі рожеві, червоні і білі напої. Вони вважаються універсальними;
  • упаковка - якісне вино за доступною ціною можна купити як в пляшці, так і в тетрапаку, тільки такий варіант актуальний для молодих вин, які не повинні настоюватися;
  • сорт використовуваного винограду. Мерло, Шардоне і Каберне - не просто назви напоїв, це сорти винограду в їх основі. Новачкам рекомендується спробувати Піно Гріджіо, Совіньон, Рислінг. Такі вина ароматні, не терпкі, в міру насичені. Якщо ви відносите себе до шанувальників, краще брати Гренаш, Карменер або Зинфандель. Напої на їх основі виділяються більш складним смаком;
  • пробка або гвинтова кришка - перехід від коркового матеріалу до бляшаного не означає здешевлення самого напою, висока ціна зустрічається в обох категоріях. Вам не потрібен штопор, ви можете легко зберігати залишки в холодильнику. Поставляється таке вино оптом від постачальників з усього світу і користується не меншою популярністю - ми регулярно отримуємо замовлення з доставкою по всій Україні. Але якщо вино має витримку більше двох років, рекомендується брати пляшки з пробкою, такі напої повинні «дихати», а з жерстяної кришкою це не можливо.

Вибір країни-виробника також має важливе значення - на якість винограда впливає погода і інші кліматичні чинники Але якщо ви тільки починаєте відкривати для себе світ вин, рекомендується в першу чергу керуватися вищепереліченими критеріями.

Як можна замовляти вино онлайн?

Купити онлайн дорого або дешево червоне і біле вино оптом і в роздріб з доставкою додому або в подарунок легко в будь-якому місті в Україні - Одесі, Дніпрі, Харкові чи Києві, спробуйте вже зараз замовити його в АкваМаркет, в тетрапаках або пляшках. Доставка вина по Києву працює цілодобово, тому порадувати дорогих людей приємним подарунком можна в будь-який момент, досить купити пляшку або коробку хорошого вина.

Вино з усього світу можна купити і в опт, і в роздріб - просто уточніть наявність товару на складі, перш ніж замовити його. Деякі позиції доставляються відразу в коробках, що спрощує відправку великого замовлення. Незалежно від регіону вашого проживання - Одеса, Київ, Дніпро або Харків, ви легко зможете отримати своє замовлення за допомогою перевіреної транспортної компанії. Вся Україна в зоні доступу - кожен може зробити замовлення і отримати посилки обраним способом.

Інтернет-магазин АкваМаркет працює з 2007 року і залучає користувачів різноманітністю товарів, продуманим дизайном і комфортною доставкою. Доступні ціни утримуються за рахунок прямих поставок від дистриб'юторів. Ви платите тільки за якісний продукт.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2186)

- грн