Автомобільні мастила - купити Автохімія та автомасла у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Автомобільні мастила


Автомобільні мастила - один з різновидів автокосметики, яка вкрай необхідна для тривалої та безпечної експлуатації транспортного засобу. Сучасні машини представляють собою складні пристрої, де є маса різних систем і елементів. Кожен з них потребує ретельного догляду. Якісна автокосметика сприяє нормальному функціонуванню кожної деталі. Оскільки всі елементи різні, мастильні матеріали мають певні властивості:

 • Консистентність. Визначає твердість матеріалу в тих чи інших умовах експлуатації. При зміні зовнішніх умов деякі види автомобільних мастил змінюють агрегатний стан, стаючи твердішими або рідкішими. Консистентність вимірюють спеціальним приладом - пенетрометром з конусом.
 • Температура каплепадіння. Мастила з високим значенням допускаються для використання при високих температурах.
 • Прокачуваність. Динамічна в'язкість ПММ, яка зберігається при негативних температурах.
 • Протизношувальність. Показник, за яким визначають здатність мастила зменшувати тертя, тим самим зберігаючи цілісність деталей. Чим вище протизношувальність, тим довше прослужать всі робочі елементи.

Говорячи про особливості ПММ, варто згадати про антикорозійні властивості. Якщо в складі продукту є спеціальні присадки, забезпечується захист від корозії. Деталі не окислятся і на них не з'явиться іржа.

Види мастильних матеріалів

Щоб забезпечити комплексний догляд за автомобілем знадобляться різноманітні автомастила. Ринок автокосметики різноманітний і пропонує будь-які продукти, що відрізняються за різними ознаками. За консистенцією автомобільні мастила бувають рідкі, тверді, пластичні і навіть газоподібні. За призначенням це:

 • Антифрикційні ПММ. Знижують тертя деталей, підвищуючи їх зносостійкість.
 • Вузькоспеціалізовані. Призначені строго для певних цілей. Наприклад, сюди відноситься розморожувач замків або мастило для високошвидкісних підшипників.
 • Консерваційні. Забезпечують довготривалий захист деталей.
 • Ущільнювальні. Призначені для поліпшення герметизації.

Ще один критерій для угруповання продукції - склад. Він визначає не тільки властивості і область застосування ПММ, а й їх вартість. Отже, за складом мастила бувають:

 • Кальцієві. Недорогі і практичні речовини, створені з кальцієвих солей. Захищають вузли тертя без активних кінетичних навантажень. Однак при температурі вище 80 градусів Цельсія в речовині починається процес розпаду.
 • Комплексні кальцієві. Більш стабільний варіант ПММ з доповненням у вигляді присадок. Недоліком можна назвати гігроскопічність. Зберігати комплексні кальцієві автомобільні мастила без силікону потрібно в повністю герметичній упаковці.
 • Літієві. Найбільш затребувані ПММ, що володіють відмінною консервацією і прекрасними експлуатаційними властивостями. Це універсальні мастила, здатні замінити будь-які мастильні речовини для транспортного засобу.
 • Барієві. Мають низький порог теплової стабільності, високу водостійкість і антикорозійні властивості.
 • Силіконові. Група сучасних ПММ, застосовуваних для обробки ущільнювачів, замків, кришки багажника, дверних прокладок. Силіконові мастила випускаються у вигляді спрею.

Купити з доставкою автомобільні мастила високої якості Ви завжди можете на сайті АкваМаркет. У нашому онлайн-каталозі зібрано найширший в Києві асортимент мастильних матеріалів, призначених для транспортних засобів будь-якого типу. Оригінальна автокосметика захистить елементи автомобіля від небажаних процесів, продовживши термін експлуатації транспортного засобу. Замовляючи продукцію онлайн, Ви економите час і отримуєте гарантовано оригінальні мастильні матеріали для Вашого авто. При оптовому замовленні діють приємні знижки. Доставка по Києву і Україні здійснюється в короткі терміни, тому наші покупці завжди отримують посилки чітко в строк.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (7)

- грн
Сортування: За замовчуванням
WD-40, 100 мл, Мастило, Спрей, ж/б WD-40, 100 мл, Мастило, Спрей, ж/б

на завтра
Артикул: 17286
WD-40, 200 мл, Універсальне автомобільне мастило, без силікону WD-40, 200 мл, Універсальне автомобільне мастило, без силікону

на завтра
Артикул: 17287
Autoexpert, 200 мл, Мастило універсальне

на завтра
Артикул: 68817
Verylube, 150 мл, Універсальна силіконова змазка

на завтра
Артикул: 21164
Verylube, Any Way, 150 мл, Мастило-спрей проникаюча, захист від корозії

на завтра
Артикул: 21165
Verylube, Any Way, 400 мл, Мастило-спрей проникаюче, захист від корозії

на завтра
Артикул: 21166