0

Рулетки


В області ремонту і будівництва рулетки відносяться до числа найбільш затребуваних аксесуарів. Цей інструмент дозволяє отримувати точні вимірювання. Тому від якості рулетки залежить і якість виконаної роботи. Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити рулетки від провідних українських та зарубіжних виробників. Продаж надійного, якісного, довговічного інструменту за доступними цінами.

Як купити рулетку і не помилитися

Купувати товар слід з урахуванням певних параметрів інструменту. Якщо вам потрібна дійсно хороша рулетка, купити її потрібно у перевіреного постачальника. Тоді покупка не розчарує. Наша компанія продає тільки хороший інструмент від перевірених виробників будівельних товарів. Щоб купити рулетку і не помилитися звертайте увагу на такі характеристики:

  • Довжина стрічки. Подумайте, що і де ви плануєте вимірювати. Виходячи з цього, підбирайте довжину полотна стрічки. У нашому каталозі можна купити рулетки довжиною від 2 до 100 метрів.
  • Тип: механічний або лазерний. Рулетка будівельна механічного типу - найбільш поширене рішення. Усередині корпусу встановлена ​​котушка, на яку намотується стрічка. Лазерні рулетки оснащені електронним чипом, який зчитує показання в точці, найближчій до виходу з корпусу.
  • Спосіб змотування стрічки: ручний або автоматичний (за допомогою поворотної пружини).
  • Шкала в см, мм або дюймах. Зверніть увагу, що в нашому каталозі є рулетка вимірювальна комбінована з подвійною або двосторонньої розміткою.
  • З магнітом або без.
  • Матеріал корпусу. В наявності рулетки пластикові, гумові, металеві. Який варіант краще - вибирати вам. Також рулетка будівельна може мати додаткові опції: поясний кріплення, петлю-ремінець, дисплей і т.д.

Як купувати рулетки на сайті Aquamarket.ua

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс магазину дозволяє швидко і легко робити замовлення навіть людям, погано знайомим з онлайн-шопінгом. В каталозі зручно порівнювати товари між собою, аналізувати характеристики і вартість. Щоб замовити рулетку виберіть товар, відправте його в корзину. Потім заповніть форму замовлення, вказавши спосіб оплати і доставки. Щоб отримати рулетки в Києві в день замовлення оформіть покупку в першій половині дня. Відправляємо товари по Україні будь-ТК за вибором покупця.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2)

Сортування: За замовчуванням
Lemanso, Рулетка LTL70001, жовта, 3 м*16 мм
Артикул: 43156
Lemanso, Рулетка LTL70008, жовто-чорна, 8 м*25 мм
Артикул: 43157