Лампочка для автомобіля з доставкою в Києві 24/7 - лампочки в фари - купити лампи автомобільні, продаж в Україні - АкваМаркет
0

Лампочки для авто


Лампочки автомобільні відносяться до категорії найбільш затребуваних аксесуарів для транспортного засобу. В середньому, машина оснащена декількома десятками ламп. І всі вони відповідають за певні процеси. Одні автолампи висвітлюють салон, інші індексують стан панелі управління, треті забезпечують світло фар. Продовжувати можна безкінечно. Лампи автомобільні відрізняються не тільки за цільовим призначенням, а й за технічними характеристиками.

Автомобільні лампочки. Основні різновиди

Плануючи придбати автолампи, водієві слід брати до уваги кілька важливих характеристик: тип лампи, її напруга і цоколь. Параметри використаних ламп вказані в керівництві і спеціалізованих каталогах до марки конкретного автомобіля. Цоколь лампочок відзначається відповідним маркуванням:

 • T - мініатюрна.
 • R - діаметр цоколя - 15 мм.
 • R2- діаметр колби - 40 мм.
 • P - діаметр цоколя - 15 мм, колби - 26,5 мм.
 • W - зі скляним цоколем.
 • H - галогенна.

Важливі показник - температура світіння, яка визначає світловий спектр лампочки. Можна купити автолампи яскраво-жовті (2800-3200 К), білі з жовтим відливом (4000-4800 К) і т.д. За типом лампи автомобільні діляться на такі види:

 • галогенні. Колба наповнена інертним газом. Найдешевша авто лампа. Недолік - низький рівень ККД і короткий термін служби.
 • світлодіодні. Їх вигідно купувати для авто, оскільки світлодіодний прилад відрізняється високим ККД і значним ресурсом. LED лампа автомобільна широко використовується для освітлення салону і в інших освітлювальних приладах.
 • ксенонові. Забезпечують максимально потужний світловий потік. Відрізняються тривалим терміном експлуатації. Ксеноновая лампочка для автомобіля підійде для установки в фари або інші освітлювальні прилади.

АкваМаркет - низька ціна на автолампочкі

Наш інтернет-магазин пропонує купити лампочки для авто вітчизняного та іноземного виробництва. Вибір товарів в каталозі хороший і великий, тому кожен знайде потрібні автомобільні лампочки для конкретної моделі транспортного засобу. Пропонуємо купувати автолампи для установки на ліхтарі або вогні заднього ходу, лампи далекого і ближнього світла. Продаж продукції перевірених брендів. В каталозі знайдуться лампи підвищеної потужності, з рідкісним цоколем. Всі світлодіодні, Led і галогенні лампи, запропоновані в каталозі:

 • прості в монтажі.
 • відрізняються бездоганною якістю.
 • надійні і довговічні в експлуатації.
 • безпечні.

Зручний каталог дозволить легко вибирати лампу в автомобіль. Доставка здійснюється по Києву і Україні. Ми торгуємо тільки якісними лампами від відомих виробників автомобільної електрики.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (8)

- грн
Сортування: За замовчуванням
 Philips, Лампа галогенна, Philips, H1 Vision, 3200K Philips, Лампа галогенна, Philips, H1 Vision, 3200K
Артикул: 17036
хіт
продажу
Narva, 2 шт, Лампа галогенна, Standart, C5W SV8,5 Narva, 2 шт, Лампа галогенна, Standart, C5W SV8,5
Артикул: 16989
Philips, 2 шт., Галогенні лампи, VisionPlus H7, Блістер Philips, 2 шт., Галогенні лампи, VisionPlus H7, Блістер
Артикул: 19320
Philips, 2 шт., Галогенні лампи, WhiteVision H7,3700К, Блистер Philips, 2 шт., Галогенні лампи, WhiteVision H7,3700К, Блистер
Артикул: 19321
Philips, 2 шт., Лампа світлодіодна, W5W X-tremeUltinon, 6000K Philips, 2 шт., Лампа світлодіодна, W5W X-tremeUltinon, 6000K
Артикул: 19289
Philips, 2 шт., Лампа світлодіодна, W5W X-tremeUltinon, 8000K Philips, 2 шт., Лампа світлодіодна, W5W X-tremeUltinon, 8000K
Артикул: 19288
Philips, 1 шт, Лампа галогенна, H11 Vision, 3200K Philips, 1 шт, Лампа галогенна, H11 Vision, 3200K
Артикул: 19313