Альбом і розфарбування з доставкою в Києві 24/7 - Творчість - купити альбоми та розмальовки, продаж в Україні - АкваМаркет
0

Альбоми та розмальовки


Малювання - це мистецтво, яке не підвладне часу або віку. Малювати люблять дорослі і діти, оскільки це можливість втілити креативні ідеї в реальність. Альбом для малювання перетворюється в простір для створення яскравих нових світів, а кожна розмальовка надає можливість зняти стрес і реалізувати творчий потенціал. Любов до малювання властива людям абсолютно різного віку, а для самих юних художників це ще й обов'язкова умова нормального розвитку, формування корисних звичок і навичок. 5 причин купити альбом для малювання або розмальовку:

 • Захист від щоденного стресу, якому піддаються дорослі і діти. Згідно з дослідженнями, 30-45 хвилин малювання сприяє зниженню рівня гормону стресу. Це величезна користь для організму, що знаходиться в постійному стані нервового напруження.
 • Розвиток дрібної моторики. Це безпосередньо веде до поліпшення розумових процесів, оскільки дрібна моторика стимулює ділянки мозку, відповідальні за координацію, мову, зорову і рухову пам'ять. Розвивати дрібну моторику варто в будь-якому віці. Для зрілих людей це ефективна профілактика вікових змін організму.
 • Покращення концентрації уваги і пам'яті. Навіть дорослим деколи складно всидіти на одному місці, оскільки багатозадачність змушує постійно рухатися. Доросла або дитяча розфарбовка - це можливість для мозку залишатися у фокусі, що дозволяє на 30% краще запам'ятовувати інформацію.
 • Формування орієнтації на результат. В кінці роботи виходить готовий результат - малюнок. Це вчить нас цілепокладання і доведення справ до кінця.
 • Розвиток креативного мислення, уяви, просторового інтелекту. Доросла та дитяча творчість сприяє формуванню індивідуального бачення навколишнього світу. Через малюнок можна стати більш самостійним, успішним, розкутим.

Це далеко не всі корисні особливості малювання. Якщо регулярно малювати, можна радіти як процесу, так і результату. А щоб відчути користь від захоплення варто мати під рукою якісні матеріали для творчості. Знадобиться хороший альбом або розмальовка як основа для реалізації творчого потенціалу. Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує зробити впевнений крок назустріч захоплюючого заняття. У нашому онлайн-каталозі можна купити з доставкою альбоми для малювання, розмальовки, виготовлені з високоякісного паперу. Товари для дитячої творчості і дещо цікаве для дорослих художників.

Розмальовки: види і властивості

Розфарбовування малюнків - це не тільки цікаве проведення часу, але і розвиваючий процес. Отже, усі товари для творчості розподілені на класи відповідно до віку користувача. Чим старша дитина, тим складніше буде малюнок. Також випускаються розмальовки для дорослих - збірники складних контурів або зображень. Які види розмальовок можна знайти в нашому магазині:

 • Пальчикові. Розраховані на найменших художників. Малюють на сторінках пальцями, попередньо обмокнув їх у фарби.
 • Контурні з великим малюнком. Призначені для дітей 3-4 років, які вже навчилися володіти олівцями.
 • Розвиваючі. Велика категорія, що включає в себе безліч різновидів. Сюди входять розмальовки з завданнями, логопедичні, навчальні, книжки з віршами на різних мовах. Також є розмальовки, які містять елементи математики, граматики та інших шкільних предметів.
 • Розважальні. Розмальовки для хлопчиків і дівчаток, укомплектовані наклейками або стікерами.
 • Розмальовки за номерами. Це контурні малюнки з числами всередині. Набір для творчості комплектується пронумерованими фарбами або олівцями, пензлем, інструкцією і фотографією готового зображення. Потрібно наносити відповідний колір на конкретну ділянку зображення, звіряючись з переліком відтінків. В результаті можна створити незвичайний, складний малюнок, навіть не маючи художнього таланту або навичок.
 • Розмальовки-антистрес. Являють собою інструмент арт-терапії. Це розмальовки для дорослих. Складні контурні малюнки, витіюваті візерунки, які потрібно наповнити кольором. Першу розмальовку антистрес «Таємничий сад» придумала британська художниця Дж. Бесфорд. Тепер в Києві можна знайти величезну кількість книг з ілюстраціями на будь-яку тему.

Альбоми для малювання та їх особливості

Альбом - це білосніжні аркуші паперу, з'єднані між собою за допомогою певного кріплення. Найбільш популярні альбоми формату А4, але є і нестандартні варіанти від маленьких до досить значних. Важливий критерій вибору - щільність паперу. Для олівців, воскової крейди підійдуть аркуші щільністю 100-120 г / кв.м2. Якщо ж хочеться малювати фломастерами, маркерами або гуашшю, то краще купити альбом з листами щільністю 160-200 г / м2. Як кріплення використовують клейовий палітурка, скоби і спіралі. Моделі на пружинному виконанні легше розкриваються, з них зручно виривати листи, не порушивши структуру альбому. Товщина залежить від особистих вподобань. У продажу є альбоми для малювання на 8, 12, 24 і більше листів.

У нашому каталозі Ви знайдете розмальовки та альбоми для малювання Ранок, Strateg, Zibi, Жорж і інших виробників. Тільки якісні товари для творчості з доставкою по Києву та Україні.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (14)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Ранок Альбом з наклейками, Дісней Принцеси
Артикул: 31136
Ранок Альбом с наклейками, Вінкс 7
Артикул: 31137
Жорж, Книга дитяча, Антистрес, Фешн-розмальовка Жорж, Книга дитяча, Антистрес, Фешн-розмальовка Жорж, Книга дитяча, Антистрес, Фешн-розмальовка

на завтра
Артикул: 69630
Перо, My Little Pony, Набір наліпок, 100 шт.

на завтра
Артикул: 69555