Купити Барний Інвентар Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Барний інвентар


Правильне облаштування бару багато в чому визначає успіх бізнесу в цілому. Робоче місце бармена обов'язково повинно бути укомплектоване усіма необхідними аксесуарами для приготування напоїв. Якісний і зносостійкий барний інвентар підвищує швидкість роботи навіть самого досвідченого бармена. Кількість і асортимент аксесуарів підбирається з урахуванням рівня майстерності фахівця, а також поставлених завдань і класу закладу. Яким повинен бути барний інвентар:

 • Зручним в експлуатації і догляді. З миттям або чищенням аксесуарів не повинно виникати жодних проблем, оскільки цей критерій безпосередньо визначить швидкість обслуговування відвідувачів.
 • Надійним, довговічним і міцним. Якщо мова йде про заклад, то краще купити барний інвентар професійного рівня. Висока вартість подібних виробів компенсується тривалим терміном експлуатації, а також підвищеною зносостійкістю.
 • Компактним і ергономічним. Щоб всі інструменти можна було легко розмістити на робочому місці.

І ще барний інвентар обов'язково повинен поєднуватися з інтер'єром. Навіть якщо Ви плануєте облаштувати невеликий домашній бар, підбирайте аксесуари, які будуть виконані в одному стилі і підкреслять обстановку. Це правило діє для всіх, а особливо - для тематичних барів, в яких кожен елемент оформлення підбирається в рамках обраної концепції.

Купити з доставкою барний інвентар від провідних виробників Ви можете оптом чи вроздріб в нашому інтернет-магазині. Покупки онлайн - це можливість економії часу і грошових коштів. Кожна позиція в каталозі має докладний опис, фото та відгуки, тому з вибором продукції не виникне проблем. Якщо ж у Вас залишилися питання, наші менеджери охоче прийдуть на допомогу і підберуть все необхідне. Доставка товарів здійснюється по Києву і Україні. Штопор, декантер, спіл-стоп, камені для охолодження віскі - все це і багато іншого можна купити за ціною виробника. Для представників сегменту HoReCa діють приємні знижки.

Барний інвентар. Що потрібно купити

На сьогоднішній день у продажу представлена ​​маса різноманітних пристосувань, які виконують ті чи інші завдання. Весь барний інвентар ділять на дві групи - обов'язковий і допоміжний. Однак ця класифікація умовна, оскільки приналежність до тієї чи іншої групи визначається рівнем і класом закладу. У невеликому барі можна обійтися без спіл-стопа або нок-боксу, а ось в закладі високого рівня без подібних пристосувань складно уявити злагоджену роботу персоналу. До числа обов'язкових аксесуарів відносять:

 • Шейкер. Використовується для приготування коктейлів. Являє собою ємність з кришкою і фільтром. Ємність закривається герметично, тому в ній зручно змішувати різні за структурою інгредієнти. У нашому каталозі є шейкери італійські і бостонські (американські).
 • Посуд. Келихи, склянки, чарки, фужери - посуд використовується як для подачі, так і для приготування напоїв. АкваМаркет пропонує посуд всіляких видів об'ємом від 40 до 800 мл, який можна купити як в наборі, так і окремо. Скляні, металеві, пластикові стакани і келихи гранені, гладкі, виконані в будь-якій формі.
 • Мірний посуд. Ложки, склянки різного об'єму дозволяють додавати в напої чітку кількість інгредієнтів без необхідності зважування. Стаканчики і ложки зі шкалою або насічками універсальні в застосуванні. У барі обов'язково використовується джигер - маленька ємність конусоподібної форми з нержавіючої сталі, за допомогою якої відміряти інгредієнти можна з точністю до міліграма.
 • Барна ложка. Призначена для перемішування інгредієнтів. Виглядає як звичайна чайна ложка, але з довгою ручкою. Все коктейльні ложки випускають одного обсягу - вони поміщають в себе 5 грам речовини або 5 мл рідини.

Додаткові пристосування

До числа необов'язкових, але вельми корисних аксесуарів для роботи бармена можна віднести:

 • Штопор. Виріб для вилучення пробок. У нас є всілякі види штопорів, включаючи професійний ніж сомельє або електричну модель.
 • Стрейнер. Невелике ситечко, яке використовується для відділення льоду. Виглядає як кругла пластина зі спіраллю по обідку.
 • Барний гейзер. Під цією назвою ховається спеціальний ковпачок на пляшки, за допомогою якого рідини з пляшок розливаються рівномірної цівкою. На АкваМаркет можна купити будь-які види гейзерів для пляшки Вашого улюбленого алкоголю.
 • Відро для льоду або так званий айс-бакет. Працює за принципом термоса, зберігаючи цілісність кубиків льоду максимально довго.
 • Щипці або совок для льоду. Дозволяють зручно працювати з льодом будь-якого розміру. У нашому магазині є совки і щипці для льоду металеві, пластикові або комбіновані.
 • Пітчер для молока. Обов'язково використовується для приготування кавових напоїв, в які додають молочну піну. Металевий пітчер - це глечик з нержавіючої сталі, який має гарну теплопровідність. Завдяки таким властивостям можна легко підтримувати певну температуру молока: воно буде нагріватися, але не скипати.
 • Пробки для вина або шампанського. Зручний спосіб закрити почату пляшку алкоголю, зберігши його аромат і смакові властивості. Пробки для вина випускаються гвинтові або з пружинним важелем, а пробка для шампанського оснащується спеціальним механізмом закривання, щоб під впливом газу не вилітати з пляшки.
 • Прес для лимона. Випускається зі склянкою для готового соку або без. Особливо затребувані на ринку металеві моделі з причини високої зносостійкості.
 • Темпер. Інструмент для формування правильної форми «кавової таблетки» в портафільтрі для приготування заварного напою.
 • Декантер. Гарний скляний графин певної форми, який використовується для зливання і подачі вина.
 • Термометр для вина. Електронна або цифрова модель дозволяє миттєво визначити температуру напою, щоб подавати його згідно з правилами.

Це далеко не всі пристосування, якими можна обладнати бар. Але всі ці аксесуари Ви можете вигідно замовити на сайті АкваМаркет. Звертайтеся до нас, якщо Вам знадобився джаг, чохол на пляшки, дропстопери або інші корисні пристосування для облаштування бару. Наші ціни неодмінно Вас порадують.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (120)

- грн.
Ще
Сортування: За замовчуванням
Fissman Orto, Набір барних інструментів, 5 предметів Fissman Orto, Набір барних інструментів, 5 предметів

на завтра
Fissman Orto, Набір барних інструментів, 5 предметів Fissman Orto, Набір барних інструментів, 5 предметів
1 71800
Артикул: 31697
Помпа-аератор для вина SMART SW-EA01 red, акумуляторна, червона Помпа-аератор для вина SMART SW-EA01 red, акумуляторна, червона Помпа-аератор для вина SMART SW-EA01 red, акумуляторна, червона

на завтра
Артикул: 69934
 марки

на завтра
Артикул: 62394
Fissman, Штопор сомельє, нержавіюча сталь, 14х3.5 см Fissman, Штопор сомельє, нержавіюча сталь, 14х3.5 см

на завтра
Артикул: 70480
Fissman, Штопор сомельє, нержавіюча сталь, в асортименті Fissman, Штопор сомельє, нержавіюча сталь, в асортименті Fissman, Штопор сомельє, нержавіюча сталь, в асортименті

на завтра
Артикул: 31701
HotBar, 19,7 см, Ложка коктейльна, металева

на завтра
Артикул: 62398
HotBar, 20/40 мл, Джиггер металевий

на завтра
Артикул: 62396
HotBar, 30/60 мл, Джиггер металевий

на завтра
Артикул: 62397
HotBar, 50 мл, Джиггер металевий HotBar, 50 мл, Джиггер металевий

на завтра
Артикул: 13352
HotBar, 700 мл, Шейкер європейський, металевий HotBar, 700 мл, Шейкер європейський, металевий

на завтра
Артикул: 13355
HotBar, 800 мл, Шейкер Бостон, з п'ятою

на завтра
Артикул: 24043
HotBar, 8х7 см, Прес для дольки лимона, металевий HotBar, 8х7 см, Прес для дольки лимона, металевий

на завтра
Артикул: 62399
HotBar, 90 мл, Молочник металевий

на завтра
Артикул: 62395
HotBar, Large, 700 мл, Шейкер Французький, металевий

на завтра
Артикул: 62390
HotBar, Topcn M, Нок-бокс металевий

на завтра
Артикул: 62388
HotBar, Topcn S, Нок-бокс металевий

на завтра
Артикул: 62387
HotBar, Гейзер з кришечкою, блакитний

на завтра
Артикул: 62405
HotBar, Гейзер пластиковий, білий

на завтра
Артикул: 62408
HotBar, Гейзер пластиковий, червоний

на завтра
Артикул: 62407
HotBar, Диспенсер на 4 відділення по 0,75 л

на завтра
Артикул: 62384
HotBar, Диспенсер на 5 відділень по 0,55 л HotBar, Диспенсер на 5 відділень по 0,55 л

на завтра
Артикул: 62386
HotBar, Прес-сквізер для лимона, пластиковий

на завтра
Артикул: 62400
HotBar, Пробка для вина, металева

на завтра
Артикул: 62403
HotBar, Стрейнер Leopold, металевий, 21 см

на завтра
Артикул: 62391
HotBar, Стрейнер, металевий, міні

на завтра
Артикул: 62393
HotBar, Темпер металевий, 5,7 см

на завтра
Артикул: 62383
HotBar, Штопор-ніж Преміум бордо, двоступеневий, металевий

на завтра
Артикул: 62402
HotBar, Штопор-ніж Преміум двоступеневий, металевий

на завтра
Артикул: 62401
HotBar, Штопор-ніж двоступеневий, металевий

на завтра
Артикул: 62404
HotBar, Штопор-ніж, металевий HotBar, Штопор-ніж, металевий

на завтра
Артикул: 13356
Pulltex, Щітка для миття декантера, біла Pulltex, Щітка для миття декантера, біла

на завтра
Артикул: 66274
Pulltex, Щітка для миття келихів, біла

на завтра
Артикул: 66275
Барний органайзер Барний органайзер

на завтра
Артикул: 13357
Відро для льоду, 1,1 л Відро для льоду, 1,1 л

на завтра
Артикул: 13342
Гейзер, 12 см, Металічний Гейзер, 12 см, Металічний

на завтра
Артикул: 13337
Гейзер, 9 см, з кришкою Гейзер, 9 см, з кришкою

на завтра
Артикул: 13336
Джаг для молока з градацією, 0,33 л, Коробка

на завтра
Артикул: 24047
Джаг для молока з градацією, 0,55 л

на завтра
Артикул: 24048
Електричний штопор для вина, на батарейках, чорний, 25 см Електричний штопор для вина, на батарейках, чорний, 25 см Електричний штопор для вина, на батарейках, чорний, 25 см

на завтра
Артикул: 69933
Ложка барна, 28 см, з нержавіючої сталі

на завтра
Артикул: 24046
Ложка-ступка, 28 см, Для приготування напоїв Ложка-ступка, 28 см, Для приготування напоїв

на завтра
Артикул: 13358
Помпа аератор для вина SW-EA01 black, акумуляторна, чорна Помпа аератор для вина SW-EA01 black, акумуляторна, чорна Помпа аератор для вина SW-EA01 black, акумуляторна, чорна

на завтра
Артикул: 69935
Пробка крапельна, зелена, Пластикова Пробка крапельна, зелена, Пластикова

на завтра
Артикул: 13341
Совок для льоду, 350 мл Совок для льоду, 350 мл

на завтра
Артикул: 13353
Спіл-стоп гумовий, 45х30х1 см, Пакет поліетиленовий

на завтра
Артикул: 24045
Спіл-стоп гумовий, 59 х 8 см для бару

на завтра
Артикул: 24044
Щипці для льоду, 195 мм Щипці для льоду, 195 мм

на завтра
Артикул: 13339
Fackelmann GRANDCRU, пробка для шампанського, червона, 40х55 мм

на Післязавтра
Артикул: 40068