Купити Барний Інвентар Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Барний інвентар


Правильне облаштування бару багато в чому визначає успіх бізнесу в цілому. Робоче місце бармена обов'язково повинно бути укомплектоване усіма необхідними аксесуарами для приготування напоїв. Якісний і зносостійкий барний інвентар підвищує швидкість роботи навіть самого досвідченого бармена. Кількість і асортимент аксесуарів підбирається з урахуванням рівня майстерності фахівця, а також поставлених завдань і класу закладу. Яким повинен бути барний інвентар:

 • Зручним в експлуатації і догляді. З миттям або чищенням аксесуарів не повинно виникати жодних проблем, оскільки цей критерій безпосередньо визначить швидкість обслуговування відвідувачів.
 • Надійним, довговічним і міцним. Якщо мова йде про заклад, то краще купити барний інвентар професійного рівня. Висока вартість подібних виробів компенсується тривалим терміном експлуатації, а також підвищеною зносостійкістю.
 • Компактним і ергономічним. Щоб всі інструменти можна було легко розмістити на робочому місці.

І ще барний інвентар обов'язково повинен поєднуватися з інтер'єром. Навіть якщо Ви плануєте облаштувати невеликий домашній бар, підбирайте аксесуари, які будуть виконані в одному стилі і підкреслять обстановку. Це правило діє для всіх, а особливо - для тематичних барів, в яких кожен елемент оформлення підбирається в рамках обраної концепції.

Купити з доставкою барний інвентар від провідних виробників Ви можете оптом чи вроздріб в нашому інтернет-магазині. Покупки онлайн - це можливість економії часу і грошових коштів. Кожна позиція в каталозі має докладний опис, фото та відгуки, тому з вибором продукції не виникне проблем. Якщо ж у Вас залишилися питання, наші менеджери охоче прийдуть на допомогу і підберуть все необхідне. Доставка товарів здійснюється по Києву і Україні. Штопор, декантер, спіл-стоп, камені для охолодження віскі - все це і багато іншого можна купити за ціною виробника. Для представників сегменту HoReCa діють приємні знижки.

Барний інвентар. Що потрібно купити

На сьогоднішній день у продажу представлена ​​маса різноманітних пристосувань, які виконують ті чи інші завдання. Весь барний інвентар ділять на дві групи - обов'язковий і допоміжний. Однак ця класифікація умовна, оскільки приналежність до тієї чи іншої групи визначається рівнем і класом закладу. У невеликому барі можна обійтися без спіл-стопа або нок-боксу, а ось в закладі високого рівня без подібних пристосувань складно уявити злагоджену роботу персоналу. До числа обов'язкових аксесуарів відносять:

 • Шейкер. Використовується для приготування коктейлів. Являє собою ємність з кришкою і фільтром. Ємність закривається герметично, тому в ній зручно змішувати різні за структурою інгредієнти. У нашому каталозі є шейкери італійські і бостонські (американські).
 • Посуд. Келихи, склянки, чарки, фужери - посуд використовується як для подачі, так і для приготування напоїв. АкваМаркет пропонує посуд всіляких видів об'ємом від 40 до 800 мл, який можна купити як в наборі, так і окремо. Скляні, металеві, пластикові стакани і келихи гранені, гладкі, виконані в будь-якій формі.
 • Мірний посуд. Ложки, склянки різного об'єму дозволяють додавати в напої чітку кількість інгредієнтів без необхідності зважування. Стаканчики і ложки зі шкалою або насічками універсальні в застосуванні. У барі обов'язково використовується джигер - маленька ємність конусоподібної форми з нержавіючої сталі, за допомогою якої відміряти інгредієнти можна з точністю до міліграма.
 • Барна ложка. Призначена для перемішування інгредієнтів. Виглядає як звичайна чайна ложка, але з довгою ручкою. Все коктейльні ложки випускають одного обсягу - вони поміщають в себе 5 грам речовини або 5 мл рідини.

Додаткові пристосування

До числа необов'язкових, але вельми корисних аксесуарів для роботи бармена можна віднести:

 • Штопор. Виріб для вилучення пробок. У нас є всілякі види штопорів, включаючи професійний ніж сомельє або електричну модель.
 • Стрейнер. Невелике ситечко, яке використовується для відділення льоду. Виглядає як кругла пластина зі спіраллю по обідку.
 • Барний гейзер. Під цією назвою ховається спеціальний ковпачок на пляшки, за допомогою якого рідини з пляшок розливаються рівномірної цівкою. На АкваМаркет можна купити будь-які види гейзерів для пляшки Вашого улюбленого алкоголю.
 • Відро для льоду або так званий айс-бакет. Працює за принципом термоса, зберігаючи цілісність кубиків льоду максимально довго.
 • Щипці або совок для льоду. Дозволяють зручно працювати з льодом будь-якого розміру. У нашому магазині є совки і щипці для льоду металеві, пластикові або комбіновані.
 • Пітчер для молока. Обов'язково використовується для приготування кавових напоїв, в які додають молочну піну. Металевий пітчер - це глечик з нержавіючої сталі, який має гарну теплопровідність. Завдяки таким властивостям можна легко підтримувати певну температуру молока: воно буде нагріватися, але не скипати.
 • Пробки для вина або шампанського. Зручний спосіб закрити почату пляшку алкоголю, зберігши його аромат і смакові властивості. Пробки для вина випускаються гвинтові або з пружинним важелем, а пробка для шампанського оснащується спеціальним механізмом закривання, щоб під впливом газу не вилітати з пляшки.
 • Прес для лимона. Випускається зі склянкою для готового соку або без. Особливо затребувані на ринку металеві моделі з причини високої зносостійкості.
 • Темпер. Інструмент для формування правильної форми «кавової таблетки» в портафільтрі для приготування заварного напою.
 • Декантер. Гарний скляний графин певної форми, який використовується для зливання і подачі вина.
 • Термометр для вина. Електронна або цифрова модель дозволяє миттєво визначити температуру напою, щоб подавати його згідно з правилами.

Це далеко не всі пристосування, якими можна обладнати бар. Але всі ці аксесуари Ви можете вигідно замовити на сайті АкваМаркет. Звертайтеся до нас, якщо Вам знадобився джаг, чохол на пляшки, дропстопери або інші корисні пристосування для облаштування бару. Наші ціни неодмінно Вас порадують.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (115)

- грн
Ще
Сортування: За замовчуванням
Помпа-аератор для вина SMART SW-EA01 red, акумуляторна, червона Помпа-аератор для вина SMART SW-EA01 red, акумуляторна, червона Помпа-аератор для вина SMART SW-EA01 red, акумуляторна, червона
Артикул: 69934
ViO KD-1, помпа аератор для вина, USB зарядка, чорна ViO KD-1, помпа аератор для вина, USB зарядка, чорна ViO KD-1, помпа аератор для вина, USB зарядка, чорна ViO KD-1, помпа аератор для вина, USB зарядка, чорна
Артикул: 73814
ViO RL-XJQ 1901 Електрична USB помпа для вина ViO RL-XJQ 1901 Електрична USB помпа для вина ViO RL-XJQ 1901 Електрична USB помпа для вина ViO RL-XJQ 1901 Електрична USB помпа для вина
Артикул: 73815
 марки
Артикул: 62394
Fissman Orto, Набір барних інструментів, 5 предметів Fissman Orto, Набір барних інструментів, 5 предметів
Артикул: 31697
Fissman, Штопор сомельє, нержавіюча сталь, 14х3.5 см Fissman, Штопор сомельє, нержавіюча сталь, 14х3.5 см
Артикул: 70480
HotBar, 19,7 см, Ложка коктейльна, металева
Артикул: 62398
HotBar, 20/40 мл, Джиггер металевий
Артикул: 62396
HotBar, 30/60 мл, Джиггер металевий
Артикул: 62397
HotBar, 50 мл, Джиггер металевий HotBar, 50 мл, Джиггер металевий
Артикул: 13352
HotBar, 500 мл, Шейкер європейський, металевий
Артикул: 24050
HotBar, 800 мл, Шейкер Бостон, з п'ятою
Артикул: 24043
HotBar, 800 мл, Шейкер Бостон, металевий
Артикул: 62389
HotBar, 8х7 см, Прес для дольки лимона, металевий HotBar, 8х7 см, Прес для дольки лимона, металевий
Артикул: 62399
HotBar, 90 мл, Молочник металевий
Артикул: 62395
HotBar, Topcn M, Нок-бокс металевий
Артикул: 62388
HotBar, Topcn S, Нок-бокс металевий
Артикул: 62387
HotBar, Гейзер з кришечкою, блакитний
Артикул: 62405
HotBar, Гейзер пластиковий, білий
Артикул: 62408
HotBar, Гейзер пластиковий, синій
Артикул: 62406
HotBar, Гейзер пластиковий, червоний
Артикул: 62407
HotBar, Диспенсер на 4 відділення по 0,75 л
Артикул: 62384
HotBar, Диспенсер на 5 відділень по 0,55 л HotBar, Диспенсер на 5 відділень по 0,55 л
Артикул: 62386
HotBar, Прес-сквізер для лимона, пластиковий
Артикул: 62400
HotBar, Пробка для вина, металева
Артикул: 62403
HotBar, Стрейнер Leopold, металевий, 21 см
Артикул: 62391
HotBar, Стрейнер, металевий, міні
Артикул: 62393
HotBar, Темпер металевий, 5,7 см
Артикул: 62383
HotBar, Штопор-ніж Преміум двоступеневий, металевий
Артикул: 62401
HotBar, Штопор-ніж двоступеневий, металевий
Артикул: 62404
HotBar, Штопор-ніж, металевий HotBar, Штопор-ніж, металевий
Артикул: 13356
Pulltex, Щітка для миття декантера, біла Pulltex, Щітка для миття декантера, біла
Артикул: 66274
Pulltex, Щітка для миття келихів, біла
Артикул: 66275
Барний органайзер Барний органайзер
Артикул: 13357
Відро для льоду, 1,1 л Відро для льоду, 1,1 л
Артикул: 13342
Гейзер, 12 см, Металічний Гейзер, 12 см, Металічний
Артикул: 13337
Гейзер, 9 см, з кришкою Гейзер, 9 см, з кришкою
Артикул: 13336
Джаг для молока з градацією, 0,55 л
Артикул: 24048
Електричний штопор для вина, на батарейках, чорний, 25 см Електричний штопор для вина, на батарейках, чорний, 25 см Електричний штопор для вина, на батарейках, чорний, 25 см
Артикул: 69933
Ложка барна, 28 см, з нержавіючої сталі
Артикул: 24046
Ложка-ступка, 28 см, Для приготування напоїв Ложка-ступка, 28 см, Для приготування напоїв
Артикул: 13358
Помпа аератор для вина SW-EA01 black, акумуляторна, чорна Помпа аератор для вина SW-EA01 black, акумуляторна, чорна Помпа аератор для вина SW-EA01 black, акумуляторна, чорна
Артикул: 69935
Пробка крапельна, зелена, Пластикова Пробка крапельна, зелена, Пластикова
Артикул: 13341
Пробка, для шампанського, Вакуумна Пробка, для шампанського, Вакуумна
Артикул: 13338
Совок для льоду, металевий, 350 мл Совок для льоду, металевий, 350 мл
Артикул: 13353
Спіл-стоп гумовий, 59 х 8 см для бару
Артикул: 24044