Фільтр
Всього товарів: 12

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 12

Сортування

Сортування:
Артикул: 22822
Galeo, 10 г, Лавровий лист, м/у

+1 день

Без запашного та духмяного лаврового листя від торгівельної марки "Galeo" (Галео) неможливо уявити тарілку смачного супу чи рибної юшки. Традиційне доповнення до рідких та гарячих основних страв, гарнірів та смаженого чи запеченого м'яса - лавровий лист від польського виробника "Galeo" має приємний насичений зелений колір, гладеньку поверхню і неймовірний аромат. Особливості лаврового листя  "Galeo" : зручне порційне фасування (10 г); аби отримати насичений смак без гіркоти рекомендовано додавати лаврове листя до першої страви за 5 хвилин до готовності, до другої - за 10-15 хв.; екологічно безпечна паперова упаковка-конверт зберігає тонкий аромат продукту. Інші приправи та спеції від ТМ "Galeo" можна обрати на нашому сайті.

1100 грн.

(0)
Артикул: 22822
Артикул: 23348
Kamis, 5 г, Лавровий лист, Сухий, м/у

+1 день

Лавровий лист від торгівельної марки "Kamis" (Каміс) - це пряність широкого використання, її можна додавати до страв із картоплі та інших овочів, м'яса, соусів, грибних страв, холодцю і т.п. Сухий лавровий лист "Kamis" незамінний для приготування морської та річкової риби, раків, а також для домашньої консервації. Особливості сухого лаврового листя  "Kamis" : має приємний оливковий колір та гладеньку поверхню; містить ефірну олію, яка надає спеції характерний пряний смак та аромат із ледь вловимою гірчинкою; спеціальна поліетиленова упаковка-конверт зберігає тонкий аромат продукту, його свіжість. Інші приправи та спеції від ТМ "Kamis" також можна знайти на нашому сайті.

1100 грн.

(0)
Артикул: 23348
Артикул: 22956
Kotanyi, 60 г, Лавровий лист, Сухий, пластикова банка

+1 день

Традиційна приправа для європейської та східної кухні - лавровий лист від торгівельної марки "Kotanyi" (Котаньї) має характерний пряний смолянистий аромат та смак із ледь вираженою гірчинкою. Сухий лавровий лист "Kotanyi" чудово підкреслює смак будь-якої страви, підходить для тушкування, смаження, запікання, приготування супів, квашеної капусти, страв з птиці, риби, овочевих гарнірів та маринадів. Особливості лаврового листя  "Kotanyi" : відбірні зелені листки однакової форми та розміру; енергетична цінність на 100 г продукту - 352 ккал; зручна та лаконічна упаковка - пластикова банка із спеціальною кришкою, яка допомагає зберегти тонкий аромат та ідеальну рівну форму спеції. Інші приправи та спеції від ТМ "Kotanyi" можна обрати на нашому сайті.

14900 грн.

(0)
Артикул: 22956
Артикул: 23298
Еко, 20 г, Лавровий лист, Сухий, м/у

+1 день

Бюджетний варіант улюбленої традиційної спеції - лаврового листя від торгівельної марки "Еко" - це ароматний і духмяний благородний лавр (вічнозелений тропічний кущ), листя якого володіють неймовірними ароматичними та смаковими властивостями. Лавровий лист від вітчизняного виробника "Еко" придатний для використання у процесі приготування соусів, підлив, кетчупів, маринадів, консерв, а також багатьох основних гарячих чи холодних страв. Особливості сухого лаврового листя  "Еко" : демократична ціна, що не впливає на якість продукту; незамінний в домашньому консервуванні; зручне порційне фасування - 20 г; поліетиленова упаковка-конверт зберігає тонкий аромат продукту. Інші приправи та спеції від ТМ "Еко" можна обрати на нашому сайті.

700 грн.

(0)
Артикул: 23298
Артикул: 22585
Еко, 20 г, Лавровий лист, Сухий, Мелений, м/у

+1 день

Мелений лавровий лист від торгівельної марки "Еко" - це улюблена традиційна спеція у більш комфортному для використання форматі. Лавровий лист "Еко" відтепер більш зручно додавати до гарячих супів, маринадів, підлив, використовувати для запікання у фользі та поліетиленовому рукаві, адже він пакується вже у подрібненому вигляді. Особливості сухого лаврового листя  "Еко": найкращий вибір для приготування маринадів до консервації овочів; демократична ціна, що не впливає на якість продукту; насичений пряний та духмяний аромат із ледь вираженою гірчинкою; поліетиленова упаковка-конверт зберігає тонкий аромат продукту. Інші приправи та спеції від ТМ "Еко" можна обрати на нашому сайті.

600 грн.

(0)
Артикул: 22585
Артикул: 22586
Еко, 300 г, Лавровий лист, Сухий, м/у

+1 день

Вигідний формат улюбленої традиційної спеції - велика упаковка вагою 300 г лаврового листя від торгівельної марки "Еко" - це смакова та ароматична пряність, що зробить будь-яку страву довершеною та смачною. Лавровий лист від вітчизняного виробника "Еко" виготовляється із відбірної сировини вічнозелених кущів лавра благородного, що ростуть у Грузії. Особливості сухого лаврового листя  "Еко" : аби надати страві насичений смак та аромат достатньо всього кількох листочків спеції; найкраще розкриває свої ароматичні властивості під час настоювання у гарячій рідині; поліетиленова упаковка-конверт зберігає тонкий аромат продукту. Інші приправи та спеції від ТМ "Еко" можна обрати на нашому сайті.

9800 грн.

(0)
Артикул: 22586
Артикул: 23469
Мрія, 10 г, Лавровий лист, Мелений, м/у

+1 день

Класична спеція - лавровий лист у подрібненому вигляді від торгівельної марки "Мрія" допоможе збалансувати смак ваших страв, зробити їх більш ароматними та пікантними. Мелений лавровий лист від вітчизняного виробника "Мрія", на відміну від аналогічної продукції інших торгівельних марок, випускається у дуже подрібненому вигляді, тому його часточки зовсім не відчутні у готовій страві і не псують її смак. Особливості меленого сухого лаврового листя  "Мрія" : не має неприємного гіркуватого присмаку; помірна духмяність, на відміну від цільного лаврового листа; спеціальна поліетиленова упаковка-конверт із прозорим віконечком зберігає тонкий аромат продукту, його свіжість. Інші приправи та спеції від ТМ "Мрія" також наявні на нашому сайті.

700 грн.

(0)
Артикул: 23469
Артикул: 22611
Мрія, 10 г, Лавровий лист, Сухий, м/у

+1 день

Найякісніший продукт серед вітчизняних приправ та спецій - лавровий лист від торгівельної марки "Мрія" є незамінним у процесі приготування класичного обіду чи вечері, оскільки вважається універсальною пряністю, яку доречно використовувати як для гарячих основних страв, так і для гарнірів. Духмяний та запашний лавровий лист від вітчизняного виробника "Мрія" робить будь-який бульйон, м'ясну підливу чи соус більш насиченим на смак, однак важливо дотримуватись рекомендацій, зазначених на етикетці (додавати за 7-10 хвилин до готовності, не залишати у готовій страві). Особливості сухого лаврового листя  "Мрія" : перед використанням промити; виготовлений із вітчизняної сировини; спеціальна поліетиленова упаковка-конверт із прозорим віконечком зберігає тонкий аромат продукту, його свіжість. Інші приправи та спеції від ТМ "Мрія" також наявні на нашому сайті.

700 грн.

(0)
Артикул: 22611
Артикул: 23538
Приправка, Лавровий лист мелений, 20 г, Дой - пак

+1 день

Лавровий лист мелений - це давно відома господаркам приправа, яка надає особливого смаку і пряний аромат їжі.  Виробник цієї прянощі компанія Приправка використовує тільки високоякісні сорти лаврового листа.  Дану пряність додають і до перших страв, і до других, а також можна використовувати лавровий лист для консервації овочів, для приготування кетчупів та майонезів. Лавровий лист мелений підвищує термін зберігання продуктів і добре позначається на самопочутті людини.  Ще в ньому присутній комплекс вітамінів і мінералів. Вирощена ця пряність в екологічно чистих регіонах. Упаковка - зроблена з такого матеріалу, який дозволяє зберегти всі корисні властивості лаврового листа, а також його аромат.

700 грн.

(0)
Артикул: 23538
Артикул: 23539
Приправка, Лавровий лист, 10 г, Дой - пак

+1 день

Лавровий лист - це давно відома всім пряність, яку виробляє компанія Приправка з найбільш високоякісних сортів лаврового листа, вирощеного в екологічно чистих регіонах.  Цю пряність можна використовувати при приготуванні супів, борщів, різних других страв. Лавровий лист надає стравам незвичайний смак і аромат.  Можливе використання даної прянощі при консервуванні овочів, при приготуванні соусів і кетчупів.  Лавровий лист дуже корисний, тому що містить комплекс мінералів і вітамінів. Упаковка виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу, а також вона зберігає всі корисні властивості прянощі тривалий час.

600 грн.

(0)
Артикул: 23539
Артикул: 23540
Приправка, Лавровий лист, 20 г, Дой - пак

+1 день

Лавровий лист - це давно відома всім пряність, яку виробляє компанія Приправка з найбільш високоякісних сортів лаврового листа, вирощеного в екологічно чистих регіонах.  Цю пряність можна використовувати при приготуванні супів, борщів, різних других страв. Лавровий лист надає стравам незвичайний смак і аромат.  Можливе використання даної прянощі при консервуванні овочів, при приготуванні соусів і кетчупів.  Лавровий лист дуже корисний, тому що містить комплекс мінералів і вітамінів. Упаковка виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу, а також вона зберігає всі корисні властивості прянощі тривалий час.

1100 грн.

(0)
Артикул: 23540
Артикул: 23745
Ямуна, Лавровий лист, 20 г, Дой - пак

+1 день

Лавровий лист Ямуна - це здавна відома приправа для всіх господинь, яка знайшла дуже велике застосування для приготування супів, борщів, для різних других страв, а також для консервації овочів, грибів, для приготування майонезів, соусів, кетчупів. Лавровий лист, випущений компанією Ямуна, був вирощений на екологічно чистих територіях, не містить в собі ГМО, пестицидів, штучних барвників.  Ці прянощі досить корисна для людського організму своєю кількістю мінеральних речовин. Упаковка зроблена з матеріалу, який зберігає всі корисні властивості лаврового листа, його аромат, а також дозволяє зберігатися прянощі тривалий час.

600 грн.

(0)
Артикул: 23745

лавровий лист


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $