Фільтр
Всього товарів: 3

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 3

Сортування

Сортування:
Артикул: 6350

Rich (Річ) морс із журавлини створений на основі з натуральних стиглих плодів журавлини. Напій з ягід містить вітаміни групи В, С, Е, натрій, магній і кальцій. До того ж, цей продукт від Річ корисний вмістом мікроелементів. Все це робить морс із журавлини важливим харчовим продуктом. Морс Rich живить організм корисними речовинами і при цьому допомагає зміцнити імунітет. Пропонується напій журавлинний в упаковці ТетраПак 1 л, яка зберігає морс ідеально свіжим тривалий час. Особливості морсу з ягід: - натуральний морс; - тонізуючі властивості; - велика кількість вітамінів і мікроелементів; - зміцнює імунітет.

2590 грн.

(0)
Артикул: 6350
Артикул: 16817

Sandora (Сандора) морс журавлинний створений на основі концентрованого соку журавлини і пюре з ягід. До складу морсу входить яблучне пюре і цукровий сироп. Фруктова частина становить не менше, ніж 18%. Напій з ягід журавлини містить вітаміни групи В, С, Е, натрій, магній і кальцій. Морс Sandora прекрасно живить організм корисними речовинами, а завдяки високому вмісту вітаміну С в журавлині, зміцнює імунітет. Пропонується напій журавлинний в упаковці ТетраПак 0,95 л, яка виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів і зберігає корисні властивості напою, захищаючи його від впливу навколишнього середовища. Особливості журавлинного морсу Sandora: - фруктова частина не менше, ніж 18%; - містить натуральні соки і пюре; - тонізуючі властивості; - містить лимонну кислоту; - зміцнює імунітет.

2840 грн.

(0)
Артикул: 16817
Артикул: 15037

Sandora (Сандора) соковий напій, Сицилійський червоний апельсин створений на основі ретельно відібраних, якісних плодів цитрусових. Цей напій натуральний, що дозволить Вам відчути справжній насичений смак солодкого стиглого апельсина. Напій з апельсинів дуже корисний, він містить велику кількість вітамінів А, С та групи В, Е, К, а також насичений мінеральними елементами, такими як калій, кальцій, фосфор, мідь, залізо, магній та цинк. Соковий напій від Сандора зміцнює імунну систему. До того ж, в апельсиновому Сандора невелика кількість калорій, тому він добре підходить як компонент різних дієт. Сицилійський червоний апельсин від Сандора підкорить Вас своїм смаком з першого ковтка, він чудово освіжає та бадьорить. Пропонується напій в упаковці тетрапак 0,95 л, яка зберігає напій ідеально свіжим тривалий час. Особливості сокового напою Sandora: - натуральний; - містить велику кількість вітамінів А та С; - насичений мінеральними елементами; - чудово освіжає та бадьорить.

2840 грн.

(0)
Артикул: 15037

соковий напій


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $